Перейти до змісту

Военный налог 1.5% блеатьсука...


Recommended Posts

А де ще грошi взяти? Населення платить за все, завжди.

Я знаю где взять гроши, которые покроют этот налог, но зачем вешать еще на горло населению этот налог? Мало люди помогают нашим бойцам?

Link to comment
Share on other sites

Страдать ху...ей - єво работа. :weep:

 

А потім буде кричати - це я війну виграв і мобілізував народ, організував 'всьо для фронта, всьо для пабєди'.

 

Все таки Сєня достатньо заражений бацилою бюторасії, перебування в тому гадюшнику даром не пройшло. :fp1:  

Змінено користувачем RiG
Link to comment
Share on other sites

Тут какое-то наебалово, представляю. сколько из этих 1,5% спиздят.

А учитывая, что амеры, судя по всему. всерьез хотят нам помогать по военке - накуя вообще затеян этот цирк? 8-:

Link to comment
Share on other sites

Тут какое-то наебалово, представляю. сколько из этих 1,5% спиздят.

А учитывая, что амеры, судя по всему. всерьез хотят нам помогать по военке - накуя вообще затеян этот цирк? 8-:

Весь этот цирк затеян только для того, чтобы еще содрать баблища с обнищавщего народа, который и так всевозможными способами помогает нашим бойцам

Совещался с женой, согласны платить 3%, но с контролем от представителей воюющих частей ВСУ, НГУ и добровольцев

Вы с женой идеалисты, верите в то, что организуют публичный контроль над растратами?

Link to comment
Share on other sites

Мін зарплата в населення 1200грн   1.5% - 18 грн.

Три бутилки пива, можна потерпіти. Мені прийдеться відмовитись від бутилки коньяку. Переживем.

 

Але я думаю, що від цього податку повинні бути звільнені всі, хто бере участь в бойових діях в зоні АТО і члени їхньої сім'ї. Вони платять цей податок своєю кров'ю і життям рідних.

Змінено користувачем Платник податків
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

При безпосередньому перерахуванні коштів на користь АТО податок зменшується на відповідну суму - тоді нормально. Я всю суму відразу внесу Айдару або Семенченку, аби чиновники не розікрали. Інакше - попил бабла на святому.

Змінено користувачем convex
Link to comment
Share on other sites

Совещался с женой, согласны платить 3%, но с контролем от представителей воюющих частей ВСУ, НГУ и добровольцев

 

увы, но контроль осуществлять - это из области розовых фантазий...

Link to comment
Share on other sites

Мін зарплата в населення 1200грн   1.5% - 18 грн.

Три бутилки пива, можна потерпіти. Мені прийдеться відмовитись від бутилки коньяку. Переживем.

 

Але я думаю, що від цього податку повинні бути звільнені всі, хто бере участь в бойових діях в зоні АТО і члени їхньої сім'ї. Вони платять цей податок своєю кров'ю і життям рідних.

Это вопрос принципа, скоро можно обложить все и вся налогом типа все идет на войну...

Link to comment
Share on other sites

 

...

Арсеній Яценюк також повідомив, що Уряд пропонує зменшити ставку оподаткування єдиним соціальним внеском і при цьому розширити базу оподаткування: «Для того, щоб детінізувати заробітні платні, збільшити доходи, знищити тіньовий оборот капіталів і коштів».

...

http://yatsenyuk.org.ua/ua/news/open/1105

Link to comment
Share on other sites

Весь этот цирк затеян только для того, чтобы еще содрать баблища с обнищавщего народа, который и так всевозможными способами помогает нашим бойцам

 

Вы с женой идеалисты, верите в то, что организуют публичный контроль над растратами?

Вот такое ми гамно. Простите

Link to comment
Share on other sites

чекаємо скандалів зі спиженними грошами на ато

 

Неодмінно будуть! Це ще один етап очищення суспільства. Але відповідати будуть перед суворими хлопцями з Айдару, Азову, Донбасу .........

Link to comment
Share on other sites

С чего вой?

 

Я согласен на налог в 50%, пусть только взъипут рюсише швайн.

 

Та платити то можна, тільки там зразу нагребуть чинуш, щоб це все діло адмініструвати і контролювати і вийде так, що потратять на це все більше, ніж зберуть податку.

 

 

Наплів сім мішків гречаної вовни. Ховають прибутки, бо працюють через офшори. А офшорні схеми прикрити релігія не дозволяє ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...