Перейти до змісту

Українські сухі вина


Potato

Recommended Posts

А вже навіть забув де такий колись був. Мабуть дуже давно Може десь поближче до пл. Льва Толстого ( давні спогади).

Хоча Троянда - вино суперове, з трояндовим присмаком

 

Саме так. Недалеко від Льови Товстого, убік Саксаганського. Колись я туди часто заходив. А зараз, навіть якщо приїжджаю до Київу, у тому районі якось не буваю.

Link to comment
Share on other sites

Солодкий кримський виноград? Це небилиця.

 

Я думаю, шо тебе розвели гіди кримських винних заводів. Не ображайся на них, вони всіх мусять розводити.

В Криму не роблять сухих вин просто тому, шо неможливо "зробити цукерку" із неякісного, невідповідного виноматеріалу.

Саме тому єдиний комерційний вихід для них - тупо додати цукру та спирту і отримати на виході свої славнозвісні "десертні" вина  :)

Может быть сам Гудман на дегустации увлекся процессом и препутал:) Я в каком-то крымском дегустационном заведении от их гида слышал, что наоборот у их винограда не хватает сладости для производства сухих вин

Link to comment
Share on other sites

Саме так. Недалеко від Льови Товстого, убік Саксаганського. Колись я туди часто заходив. А зараз, навіть якщо приїжджаю до Київу, у тому районі якось не буваю.

Якщо мені не зраджує пам"ять - той магазин був там (на початку Червоноармійської, як іти вниз від Л. Толстого) ще при СРСР. В 70-80 ті роки ще точно був. Далі вже не пам"ятаю, бо в 90-ті почали сильно ламатися й змінюватися традиційні магазини, що проіснували там багато років. Зараз справжнє українське вино можна купити в Києві хіба що там де я вже казав або в "масандрі" на Подолі, або напрти Центрального стадіону ( Вина Трубецького). Є ще один магазин НА Набережно-Хрещатицькій (два квартали вперед до Поштової площі від магазину Масандра), там всякі вина, багато, і наші і імпортні і досить дорогі. Може там і є серед них справжні не підробні ( а може й ні).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...