Перейти до змісту

Українські сухі вина


Potato

Recommended Posts

В Чілі теж колись не дуже робили

колись не важдиво.

я питаюсь хто в Україні зараз робив сухі чи напівсухі вина ?

 

коблєво і ншу порошкову гидоту не пропонувати.

Link to comment
Share on other sites

еще делали хорошее каберне (и еще пару сортов) в Новониколаевке , еще в 2004-2005 на заводе довелось быть -  :tu: , пыталисьсвою ТМ пробить, но не успели - завод прихватизировало одно мурло. что там щас - не знаю..... при совке был винсовхоз, в период безалкогольной компании повырубали кчертям виноградники. уже к 2000 что-то там восстановили, но что сейчас - не знаю.... сомнеаюсь что свое разливают, скорее всего тоже виноматериал максимум, а жаль.... 

Змінено користувачем Nadin
Link to comment
Share on other sites

ну і хто робив в Україні СУХІ чи напівсухі вина ?

я вєсь вніманійа :)

 

http://forbes.ua/lifestyle/1363504-shest-ukrainskih-vin-kotorye-stoit-poprobovat

 

"Шесть украинских вин, которые стоит попробовать

 

Что способно заменить «Масcандру» и «Новый свет»"
 
"Сейчас в Украине идет стадия экспериментов: виноделы опытным путем разбираются, какие сорта винограда лучше себя проявят на местных почвах и как с ними работать. Австрийцы с этой задачей справились за 30 лет, итальянцам понадобилось 70."
Link to comment
Share on other sites

 

http://forbes.ua/lifestyle/1363504-shest-ukrainskih-vin-kotorye-stoit-poprobovat

 

"Шесть украинских вин, которые стоит попробовать

 

Что способно заменить «Масcандру» и «Новый свет»"
 
"Сейчас в Украине идет стадия экспериментов: виноделы опытным путем разбираются, какие сорта винограда лучше себя проявят на местных почвах и как с ними работать. Австрийцы с этой задачей справились за 30 лет, итальянцам понадобилось 70."

 

дякую я ознайомлюсь і все спробую якщо знайду але : Массандра і Новий світ не виготовляли і не виготовляють сухі і напівсухі вина.

кримський виноград чудовий але від надлишку сонця занадто солодкий. тільки півсолодкі солодкі і кріпльоні вина виготовляли кримчани. тут вони супер спеціалісти.

Link to comment
Share on other sites

ну так Ваш вопрос был "кто делает..." - вот, делают

 

цена 5-6 евро, в рознице по-моему

 

100 гривень за пляшку українського молодого вина ?

і це типу недорого якщо за 40-70 можна купити УВЕСЬ світ. ?

п.с. сухе і напівсухе це молоді вина. рік витримки максимум.

 

я вже 3 роки не купую українського.

сухі вина - тільки імпорт. це зараз недорого.

Link to comment
Share on other sites

тану?

пила каберне массандра году в 2004

 

Их каберне "Алушта"  - марочное тоже очень даже ничего....

А кокур и алиготе - даже столовые очень хорошие. Особенно мне нравится алиготе: ароматное....

Пока есть Массандровские прошлых годов разливы  - будем пить...шо потом - хз....

Link to comment
Share on other sites

100 гривень за пляшку українського молодого вина ?

і це типу недорого якщо за 40-70 можна купити УВЕСЬ світ. ?

п.с. сухе і напівсухе це молоді вина. рік витримки максимум.

 

я вже 3 роки не купую українського.

сухі вина - тільки імпорт. це зараз недорого.

було недорого. з ростом курсу стало дорого

Link to comment
Share on other sites

тану?

пила каберне массандра году в 2004

півсолодке.

я усі їхні заводи облазив об"їздив продегустував...

сухе вино з кримського винограду зробити неможливо.

 

хіба виноград в підвалі без світла ріс  :D

Змінено користувачем Goodman
Link to comment
Share on other sites

Шість українських вин, які варто скуштувати

Що здатне замінити «Масандру» і «Новий світ»
 
 
http://fr.ill.in.ua/img/forall/i/2014/1389950214.jpg
Фото Анна Наконечна для Forbes Україна

Сьогодні в колі знавців і цінителів вина поширюється думка, що Україна – не та країна, якій є чим порадувати винних гурманів. На полицях з українським вином у магазинах досі спостерігається явний перекіс на користь солодких і кріплених вин, на виробництві яких українські винороби були зосереджені довгі роки. Проте солодкі вина, які не є гастрономічними (тобто такими, які б добре поєднувалися з їжею), втрачають популярність пропорційно до того, як споживачі починають більше подорожувати і відвідувати регіони з багатовіковою історією та високою культурою виноробства.

На сухі вина українські винороби по-справжньому звернули свою увагу приблизно п'ять років тому і тепер працюють над підвищенням їхньої якості. Невеликі (з оборотом до 100 000 пляшок на рік) виноробні компанії активно відкриваються в Криму, Одесі, Придністровському регіоні та в Закарпатті. Мабуть, найбільше таких винних ентузіастів працює в Криму, особливо в околицях Севастополя – тут з'являється багато нових виноградників, відбуваються великі саджання.

Молодих українських виноробів від досвідченіших колег відрізняє відкритість до зарубіжного досвіду, зокрема і готовність працювати з європейськими енологами і консультантами. Вони з ентузіазмом вплутуються в боротьбу за якість бочок, клонів, вірять у теруарність, експериментують із сортами винограду і навіть звертаються до модного сьогодні біодинамічного виноробства.

Forbes з'ясував, які українські вина варто спробувати, щоб скласти своє враження про нову хвилю виноробства в країні.

 

Змінено користувачем Potato
Link to comment
Share on other sites

півсолодке.

я усі їхні заводи облазив об"їздив продегустував...

сухе вино з кримського винограду зробити неможливо.

 

хіба виноград в підвалі без світла ріс  :D

http://www.massandra.net.ua/i/200904/6tvDv.jpg

 

http://www.massandra.net.ua/ru/news/2009/04/news38.html

Link to comment
Share on other sites

Бургундия, Нормандия, Шампань или Прованс.

Чили, Аргентина, Новая Зеландия.

Испания, Италия.

Калифорния.

Но не отечественные.

Винный продукт уж очень беспощаден к печени.

Link to comment
Share on other sites

Бургундия, Нормандия, Шампань или Прованс.

Чили, Аргентина, Новая Зеландия.

Испания, Италия.

Калифорния.

Но не отечественные.

Винный продукт уж очень беспощаден к печени.

То в них алкоголь не С2-Н5-ОН, а якийсь інший? ;o

Link to comment
Share on other sites

Порівнювати будь-яке середньостатистичне європейське сухе вино вартістю 2-6 євро з відповідним по вартості українським — це нонсенс рівня:

 

Барілла vs Чумак

Лавацца vs Галка

Хайнекен vs Оболонь чи, наприклад,

Парміджано Реджано vs сирний продукт Комо :)

 

У всіх цих випадках просто нема предмету для порівняння.

Змінено користувачем pent@gon
Link to comment
Share on other sites

Порівнювати будь-яке середньостатистичне європейське сухе вино вартістю 2-6 євро з відповідним по вартості українським — це нонсенс рівня:

 

Барілла vs Чумак

Лавацца vs Галка

Хайнекен vs Оболонь чи, наприклад,

Парміджано Реджано vs сирний продукт Комо :)

 

У всіх цих випадках просто нема предмету для порівняння.

Це особистий вибір: пити пиво з консервантом, чи без. Бо консервант придушує біологічні процеси - отже є отрутою за означенням.

 

А Чумак чим не догодив? Соус як соус.

Link to comment
Share on other sites

http://www.massandra.net.ua/i/200904/6tvDv.jpg

 

http://www.massandra.net.ua/ru/news/2009/04/news38.html

я у львові можу виготовити вино. без винограду взагалі.

я стверджую що з кримського винограду сухе вино не вийде.

мо вони (массандра) концентрат в Чилі купили у зробили сухарік.

 

якщо на екскурсії по заводах Сонячна Долина Новий світ і Массандра екскурсоводи казали що не вийде сухе то я їм вірю.

Link to comment
Share on other sites

Любі друзі!

 

"Виноробне господарство князя Трубецького"  випускає суперові сухі вина, виноматеріал з Бериславського району Херсонської області..

Але тільки сухі. Але - якісні, справжні. Випускає культові совєцькі назви: ( марочні) Наддніпрянське, перлина степу і Осамит України.

 

В Києві фірмовий магазин ( дають дегустувати безкоштовно і тут же продають  і раз в тиждень екскурсії) вул Велика Васильківська 68. ( напроти Центрльного стадіону).

 

Вина - супер! ( наче сам робив ;))) Хоча й дорогі : Осамит 89 грн., Перлина - 70 грн.

Хто купить непошкодує ))

 

На Подолі, на набережній. є давно відомий фірмовий магазин - ресторан "Масандра". Там - теж вина були справжні, можна було прости продегустувати по 6 грн. за 50 грам ( найдешевше).

Найдорожче  -"Чорний Доктор" - 18 грн. 50 грам. Ціни - трьохмісячної давності. Як там зараз давно не був, не скажу.

Бастардо Магарача, Ай- Серез , Алеатіко - Аю-даг" - все супер!!!

Link to comment
Share on other sites

в Криму дуже солодкий виноград

 

Солодкий кримський виноград? Це небилиця.

 

Я думаю, шо тебе розвели гіди кримських винних заводів. Не ображайся на них, вони всіх мусять розводити.

В Криму не роблять сухих вин просто тому, шо неможливо "зробити цукерку" із неякісного, невідповідного виноматеріалу.

Саме тому єдиний комерційний вихід для них - тупо додати цукру та спирту і отримати на виході свої славнозвісні "десертні" вина  :)

 

 

p.s.

Якісне сухе вино - НЕ КИСЛЕ. Воно - різного ступеня солодкавості.

Смак, запах та "букет" вина наперед визначається саме рівнем солодкості винограду, нашим кислякам дуже і дуже далеко...

Змінено користувачем pent@gon
Link to comment
Share on other sites

хотите нормального вина? не берите бутылочное,

я как-то на винзаводе работал так там в то вино что в бутылки разивали столько всякой хрени химичекой добавляли..  чтоб не терялся цвет, чтоб не выпадал осадок и т.д.

Link to comment
Share on other sites

А шо у Києві, на Великій Васильківській, магазин з дегустацією "Троянда Закарпаття" ще працює?

А вже навіть забув де такий колись був. Мабуть дуже давно Може десь поближче до пл. Льва Толстого ( давні спогади).

Хоча Троянда - вино суперове, з трояндовим присмаком

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...