Перейти до змісту

Екс-голова Фонду держмайна Семенюк-Самсоненко знайдена мертвою


Potato

Recommended Posts

Цікаво що на ФУПі спорцмен б'єцця як тигра заперечуючи що Семенюк була наближена до Мороза

 

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,215295520,page=2

на что они вообще надеются?

тут кацапы к Мариуполю подходят

а они все о власти мечтают  

Link to comment
Share on other sites

Мороз уверен, что Семенюк-Самсоненко убили

Экс-спикер Верховной Рады Александр Мороз связывает смерть Валентины Семенюк-Самсоненко с ее деятельностью. В версию самоубийства экс-главы Фонда госимущества он не верит категорически.

Передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Новый регион 2. «Я думаю, это было убийство, - сказал бывший лидер Социалистической партии. - Я знал ее много лет, были трудные периоды в жизни, но она никогда не сдавалась. Ни разу у нее не сдавали нервы, она не отступала перед трудностями».

 

 

По его словам, с Семенюк-Самсоненко* он виделся два дня назад. Политик отметил, что она была полна планов и находилась в рабочем настроении. В разговоре она поделилась, что уже подготовила список объектов госсобственности для приватизации. Этот список она планировала взять с собой на встречу с президентом Петром Порошенко, которая якобы должна была состояться на днях.

Link to comment
Share on other sites

:lol2: 

Якось пропустив, що баба Валя полізла під Мудачука:

 

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fL73swZ-0k8

я теж не знав

 

продалась...фу який сором

,"майдан не потрібен"

блудь лска не йдіть на майдан :fp1:

Змінено користувачем Ukraine
Link to comment
Share on other sites

По-перше, православна сильно-сильно віруюча комуністка - це якийсь оксюморон.

 

По-друге, не видно шоб аж на таких дуже вона фінансових потоках сиділа.

Так, може пару хаток і набудувала... Чи пару машинок діткам прикупила... Але мільйонів великих там явно не було.

Бо до Медведчука вона подалась ну явно не з великого багатства чи "за ідею".

Link to comment
Share on other sites

Отрыто уголовное производство по ст. 115 УК — умышленное вбивcтво по факту смерти бывшего главы Фонда госимущества Украины Валентины Семенюк-Самсоненко. Об этом сообщил пресс-секретарь ГУ МВД Украины в Киевской области Николай Жукович, передает УНН.

 

«Открыли уголовное производство по статье 115 Уголовного кодекса — умышленное убийство. Назначен ряд экспертиз, ведется расследование «, — сообщил Жукович.

Link to comment
Share on other sites

По-перше, православна сильно-сильно віруюча комуністка - це якийсь оксюморон.

 

По-друге, не видно шоб аж на таких дуже вона фінансових потоках сиділа.

Так, може пару хаток і набудувала... Чи пару машинок діткам прикупила... Але мільйонів великих там явно не було.

Бо до Медведчука вона подалась ну явно не з великого багатства чи "за ідею".

 

в таких випадках продаються не за гроші ,а за обіцянку влади

Link to comment
Share on other sites

По его словам, с Семенюк-Самсоненко* он виделся два дня назад. Политик отметил, что она была полна планов и находилась в рабочем настроении. В разговоре она поделилась, что уже подготовила список объектов госсобственности для приватизации. Этот список она планировала взять с собой на встречу с президентом Петром Порошенко, которая якобы должна была состояться на днях.

 

 

 

 

так що, судьба злодєйка забрала у нас без 5 хвилин нового голову ФДМУ із команди любителів пжить по-новому?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

протестанти сповідуються і пресвітерам, і публічні навіть сповіді практикують. Але відпускає гріхи тільки Господь. По факту розкаяння. Покаявся - значить Господь тебе простив.

православному суворіша процедура ніж протестанту. Але суть одна - розкаяння означає спокутування.

Що ж, порівняйте суспільну мораль в Росії і Швейцарії - і зійде на Вас просвітління. ;)

Link to comment
Share on other sites

Главным достижением бабы Вали на посту главы Фонда Госимущества была продажа за бесценок крупнейшего луганского предприятия Лугансктепловоз российскому олигарху Махмудову.

За что и получила кличку Валя-тепловоз.

 

А лоббировал эту сделку неофициальный хозяин Луганды Ефремов.

 

А сейчас Ефремов под следствием за финансирование сепаратизма.

А Баба Валя сейчас могла бы мноого чего рассказать за Ефремова, если бы ее пригласили побеседовать...

Вот и сталось прикре самогубство..

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26553478.html

 

"У МВС повідомляють, що Валентина Семенюк-Самсоненко вистрелила собі у голову з рушниці. Правоохоронці розглядають версію самогубства як основну." - Хто б сумнівався.

"Справу про смерть Семенюк-Самсоненко розслідують за статтею «умисне вбивство»"

 

http://www.radiosvoboda.org/content/article/26554549.html

 

Мабуть, ніхто з грошима не підійшов, - тож вирішили трошки налякати.

Link to comment
Share on other sites

Що ж, порівняйте суспільну мораль в Росії і Швейцарії - і зійде на Вас просвітління. ;)

 

 

це все від прагнення знайти панацею. Люди хватаються за якісь другорядні ознаки і сподіваються що от достатньо релігійний обряд поміняти і все, отут уже я в дамках. 

Релігійність пересічного швейцарця дозволяє говорити про вплив релігії на суспільну мораль у цій країні?

І яке прозріння мене має настигнути стосовно країни, у якій католиків і протестантів приблизно порівну?  Та істанні історичні війни в швейцарії велись якраз на релігійній основі.

Link to comment
Share on other sites

це все від прагнення знайти панацею. Люди хватаються за якісь другорядні ознаки і сподіваються що от достатньо релігійний обряд поміняти і все, отут уже я в дамках. 

Релігійність пересічного швейцарця дозволяє говорити про вплив релігії на суспільну мораль у цій країні?

І яке прозріння мене має настигнути стосовно країни, у якій католиків і протестантів приблизно порівну?  Та істанні історичні війни в швейцарії велись якраз на релігійній основі.

Не тупіть. Це все діла давно минулих днів, коли віра була справжня, а не просто формальний обряд. Відіграти назад неможливо. Тож протестанти будуть рулити світом доти, доки спадкоємці інших релігій не знайдуть свій шлях до лідерства (якщо знайдуть). На сьогодні протестантські нації найбільш атеїстичні, бо закладена в протестантизмі віра в людський розум незворотньо до цього веде (НМД). А найбільш забобонні - католики й православні (там, де розумників не люблять).

Link to comment
Share on other sites

Я бачив Валентину Семенюк на останньому сесійному засіданні Ради в серпні. Вона хотіла зустрітися з Шуфричем. Погляд потуплений, пересувалася дуже повільно, говорила теж тихо і повільно. Схудла. Мені вона здалась дуже хворою.

Link to comment
Share on other sites

 

Я бачив Валентину Семенюк на останньому сесійному засіданні Ради в серпні. Вона хотіла зустрітися з Шуфричем. Погляд потуплений, пересувалася дуже повільно, говорила теж тихо і повільно. Схудла. Мені вона здалась дуже хворою.

 

Може просто Петро сказав їй, що на цю посаду в нього бажаючих більше, ніж треба?

Link to comment
Share on other sites

 

Я бачив Валентину Семенюк на останньому сесійному засіданні Ради в серпні. Вона хотіла зустрітися з Шуфричем. Погляд потуплений, пересувалася дуже повільно, говорила теж тихо і повільно. Схудла. Мені вона здалась дуже хворою.

 

наверное, я угадала  :(

Link to comment
Share on other sites

а помните,как они с Юлькой на грузовике в 2004-м?

эх........

Чесслово, не помню. Юлю с Порошенко помню, а ее нет. Если можно, напомните. Я помню, что гораздо позже они не находили общего языка. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...