Перейти до змісту

Прикарпатський батальйон зі зброєю дезертирував з зони АТО


Ганс

Recommended Posts

Фейк, не фейк, а франківському СБУ треба дати під зад, щоб швидеш рухалось. Такий грамотний інформаційний супровід усіх "материнських" протестів не може бути випадковим.

Чи все сплановано чи просто рашазмі виикористали хороший привід - це вже інше питання. Але організація вигідного для раші висвітлення подій має стати однозначно предме том розгляду спецслужб, інакше ми захлинемось в цій журналістьській "об'єктивності".

Змінено користувачем Спартак
Link to comment
Share on other sites

про сабжу, про воїнів  прикарпаття.

Час розсудить.

Я знаю хлопців з прикарпаття.

Я знаю ( з інтернету більше, і з реалу дещо) про їх вклад в  результат Майдану.

 

Не може бути, щоб вони стали дизертирами.

 

Я в це не вірю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

про сабжу, про воїнів  прикарпаття.

Час розсудить.

Я знаю хлопців з прикарпаття.

Я знаю ( з інтернету більше, і з реалу дещо) про їх вклад в  результат Майдану.

 

Не може бути, щоб вони стали дизертирами.

 

Я в це не вірю.

Хлопці, якщо щось знаєте, то розказуйте, а не мовчіть з таємничим виглядом. Бо вже триччі запостили малоререконливу відмазку, що уся подана інфа - деза, а конкретики ніякої нема. Напишіть про втрати цього батальйону, про бої, в яких він приймав участь. Напишіть про долю тих кількох десятків дезертирів з цього батальйону, які втекли одразу по прибуттю в зону АТО. Напишіть як сталося, що в той час, коли в оточенні гинуть хлопці з Айдару, Азову та Донбасу, герої з Прикарпаття їдуть воювати на Франківщину.

Link to comment
Share on other sites

"Дезертирство" 5 батальйон "Прикарпаття" - чиста деза. Це якраз той випадок, коли підходить слово, яке я дуже не люблю - "зливають".

Просто у цьому батальйоні служать багато моїх знайомих і можу сказати, що трохи ситуацією володію.

 

Про це написав у своїй сторінці у соцмережах Юрій Палійчук.

http://tinyurl.com/mtq88b2

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Дезертирство" 5 батальйон "Прикарпаття" - чиста деза. Це якраз той випадок, коли підходить слово, яке я дуже не люблю - "зливають".

Просто у цьому батальйоні служать багато моїх знайомих і можу сказати, що трохи ситуацією володію.

 

Про це написав у своїй сторінці у соцмережах Юрій Палійчук.

http://tinyurl.com/mtq88b2

5-ий раз постять одне й те ж саме.

Може пора банити ботів, які постять, не читаючи те, що пишуть інші люди?!

Link to comment
Share on other sites

Я би вас як мінімум прибив за ці слова прямо зараз, будучи кимось із членів того "злочинного угрупування", яке за вас воювало і буде воювати.

Почекаємо новин "зсередини", вони будуть вже завтра.

Щось не поспішає Пентагон зливати інфу "зсередини"...

А як бушував, як бушував :fp1:

Link to comment
Share on other sites

:rabbi:

 

 

 

 

 

зы. могу констатировать, што почти все юзверди быстрыми

темпами катяццо в бездну злобы.

ето очень фпечяльно.

берегите себя, люби мойи! и душу свою берегите: ето то,

что отличает вас от врага. 

Link to comment
Share on other sites

"То ми - хлопці з Бандерштадту
Ходимо до церкви, шануємо батьків
Ніхто та'як ми не вміє фест гуляти
Поки сурми не заграли, барабан не забив

Дехто говоре "Бандити, хулігани
З тої голоти людей не буде"
А ми ся подивим, як потреба стане
Хто полізе в льох, а хто під кулі піде"

 

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

Лєса, часом злість допомагає не впасти в розпач і атчаяніє

ето действительно так.

однако, если ее не дозировать, она может стать частью жизни.

и тогда человек сам не замечает, как превращается в агрессора.

Link to comment
Share on other sites

Нагадаю носію сакральних знань про внутрішнє життя батальйону пану Пентагону, що він обіцяв розказати як все було насправді.

 

Лєса, пробач,  справді цікаво. Мстивість тут майже зовсім ні при чому.

Link to comment
Share on other sites

Минуло ще пів доби, а Пентагон свою обіцянку не виконує. Хоча на форумі буває.

Кляті янкі, знову обдурили українців. Так як з Будапештським меморандумом :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

взагалі то командиру загону потрібно нагороду дати, за те що вчасно оцінив ситуацію і вивів бійців живими із оточення, чи може краще щоб всі вони там згинули кинуті керівництвом АТО напризволяще?

  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

"То ми - хлопці з Бандерштадту

Ходимо до церкви, шануємо батьків

Ніхто та'як ми не вміє фест гуляти

Поки сурми не заграли, барабан не забив

 

Дехто говоре "Бандити, хулігани

З тої голоти людей не буде"

А ми ся подивим, як потреба стане

Хто полізе в льох, а хто під кулі піде"

 

)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ну це пісня не про івано-франківськ.

до чого тут цей текст ?

Link to comment
Share on other sites

кажуть, що вони нікого не попередили, кинувши позиції;

і за це ще й нагороду?

хто каже?

той же семенченко волав більше двох тижнів про критичну ситуацію яка склалась там, вимагав керівництво АТО вжити заходів для підкріплення і нічого протягом всього цього часу не було зроблено, ні техніки, ні підтримки вони так і не дочекались. то хто більший стратег і тактик, той хто тверезо оцінив ситуацію і вивів бійців із зони ризику, чи ті командири аматори які сиділи там докінця надіючись на йух знає що, тим самим поклавши в землю більшу частину своїх підрозділів?

Змінено користувачем Came Tak
Link to comment
Share on other sites

хто каже?

той же семенченко волав більше двох тижнів про критичну ситуацію яка склалась там, вимагав керівництво АТО вжити заходів для підкріплення і нічого протягом всього цього часу не було зроблено, ні техніки, ні підтримки вони так і не дочекались. то хто більший стратег і тактик, той хто тверезо оцінив ситуацію і вивів бійців із зони ризику, чи ті командири аматори які сиділи там докінця надіючись на йух знає що, тим самим поклавши в землю більшу частину своїх підрозділів?

підкріплення вони отримали, просто семен кричав що мало.

навіть якби в іловайськ зайшла повноцінна бригада (якби вона була вільна), вона б також попала в котел.

тому що частини, що прикривали тил, злиняли.

шановні стратеги, стратегія, це не тільки збити стадо в кучу побільше народу. це дещо інше.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

взагалі то командиру загону потрібно нагороду дати, за те що вчасно оцінив ситуацію і вивів бійців живими із оточення, чи може краще щоб всі вони там згинули кинуті керівництвом АТО напризволяще?

 

Так, тим більше що в Делятині на той час склалася критична для фронту ситуація.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Никогда не поверю, что все 400 человек оказались трусами. Покинули позиции с тяжелым

 

вооружением- так не дезертируют. Не предупредили соседей, все прошло тайно, все были

 

мобилизованы свободой. Моя версия- или кто-то от свободы узнал про уготованную им участь, или это

 

действительно был продуманный в киеве план оголения тылов, окружения и уничтожения

 

добровольческих батальонов и свобода в этом участвовала.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...