Перейти до змісту

Прикарпатський батальйон зі зброєю дезертирував з зони АТО


Ганс

Recommended Posts

Свідчення франківчан я знаю краще ніж ви, бо я живу у Франківську ))  і нутрянку 5го батальйона трохи знаю

По сюжету ТСН - там було про ситуацію на дорозі зі здачею зброї і нічого про те чому ситуація взагалі виникла.

 

Принагідно хочу сказати, що кого-кого а ведучу ТСН треба було розстріляти за паніку ще в березні, коли вона кричала на Тенюха - "ой врятуйте наших хлопців звідти" (тобто українських солдат з Криму) Завжди хотів запитати в цієї суки, хто мав врятувати самих кримчан від рашистів. Ну це так, лірика )

 

По "Прикарпаттю" - має бути слідство однозначно, але оце нагнітання в пресі... таке враження що деякі ЗМІ постійно в пошуку дезертирів (пам'ятаєте істерику з оточенням на кордоні?) а на безриб'ї для них і рак -риба

 

 

Я не проти розібратися, але по-моєму достатньо очевидно що нормальна ротація так не вигляда. Скажу як капітан очевидність, це дуже небезпечно коли кожна частина сама вирішує коли і як їй воювати. Що тоді планувати генштабу.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

по пизде он пошёл. открыл фронт врагу и съебнул домой. а на его место тебя надо - пиздуна диванного.

 

 

 

 

Пойди забань ТСН, придурок. Стукач сраный.

по перше я не стукав нінакого

по друге якщо ви хочете з кимось посратися або похуйкатися то не на того напали

Link to comment
Share on other sites

Та краще б вони самі вирішували. З таким генштабом. А може йти мова про дезертирство, якщо вони добровольці?  Ще невідомо, чому вони пішли. І куди. Там багато вояків уже на межі. Через тотальне зрадництво почувають себе нікчемними мішенями. А бажання і сили є.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я не проти розібратися, але по-моєму достатньо очевидно що нормальна ротація так не вигляда. Скажу як капітан очевидність, це дуже небезпечно коли кожна частина сама вирішує коли і як їй воювати. Що тоді планувати генштабу.

 

не вірю, що пішли самі, хоча б тому, що звідкись взяли транспорт. тільки не треба про те, що ці шкільні маршрутки з ними стояли під обстрілами і залишились цілі. В тому то й все питання - на якому рівні приймались рішення. Сумніваюсь ,щоб десяток рядових панікерів організували виїзд батальйону з зони АТО.

Link to comment
Share on other sites

Та краще б вони самі вирішували. З таким генштабом. А може йти мова про дезертирство, якщо вони добровольці?  Ще невідомо, чому вони пішли. І куди. Там багато вояків уже на межі. Через тотальне зрадництво почувають себе нікчемними мішенями. А бажання і сили є.

 

Ти розумієш що вони не просто так стояли а прикривали комусь фланг чи тил?  І що тепер тим людям робити?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Та краще б вони самі вирішували. З таким генштабом. А може йти мова про дезертирство, якщо вони добровольці?

 

Це не важливо в питанні дезертирства .якщо ти в лавах ЗСУ, МВС чи СБУ ти не маєш права йти самовільно. Правий сектор, який повнісю нелегальний таке може, всі інші - ні.

Link to comment
Share on other sites

не вірю, що пішли самі, хоча б тому, що звідкись взяли транспорт. тільки не треба про те, що ці шкільні маршрутки з ними стояли під обстрілами і залишились цілі. В тому то й все питання - на якому рівні приймались рішення. Сумніваюсь ,щоб десяток рядових панікерів організували виїзд батальйону з зони АТО.

 

Для комадувача сухопутних військ це очевидно було несподіванкою. Можливо дійсно просто погано організований обмін інформацією, може якась російська деза спрацювала. Я не хочу зарання виносити вирок, але розбиратися точно треба і розбиратися серйозно.

Link to comment
Share on other sites

Там багато вояків уже на межі. Через тотальне зрадництво почувають себе нікчемними мішенями. А бажання і сили є.

 

То хай відмовляються виконувати накази в напрямку агресії .а не дезертирства. Є наказ стояти і не стріляти поки тебе мочать рашисти? Так замість тікати і підставляти інших, херачити ворога попри наказ.

Бл.ть .в уставі повно зачіпок яким можна прикрити вогонь в зоні АТО (зміна бойової обстановки і втрата зв'язку з командуванням і т.д. і т.п.) Так, стрьомно, що можуть затягати по трибуналах, а тікати і кидати своїх не стрьомно?

Link to comment
Share on other sites

гы как обычно, самая пиздливая часть украины оказалась самой сыкливой

 

причем хочу заметить знающим историю уже не впервые раз

Змінено користувачем Харків'янин
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

ну раз вони останні під амвросієвкою були, значить там більше нікого не залишилось?

а хомчак, командуючий сектором, туди просто ломанувся до міфічних підрозділів ЗСУ?

і залишився він там також з міфічними подрозділами ЗСУ просто після перепою?

і якщо ми побачимо родичів солдат, що будуть перекривати вулиці, вимагаючи витягнути когось з-під Амвросіївки - можна відразу їх бити ногами як провокаторів? адже там нікого немає, це міф?

ну і про "накриття градами". я так розумію, слава богу, абсолютно випадково нікого навіть не поранило. ок. це добре. дійсно добре, що ніхто не постраждав. але ставить під сумнів факт обстрілу.

в кіровоградькій області їх, до речі, зустрічали далеко не останні військові люди в державі, просто щоб подякувати за службу перед ротацією? ок.

розумію - коли світить в'язниця - ще й не так заговориш.

Змінено користувачем Азазелло
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Якщо відверто, малопереконливо.

Особливо після перегляду інтерв"ю дружин командирів того батальйону. Дві відверті ватниці.

Та й відомі факти ця відмазка не пояснює.

Link to comment
Share on other sites

Коротше потрібні реальні слідчі дії. Що б свідчення давалися під присягою. Якась мутна історія.

Я ще раз переглянув сюжет ТСН.

Все ж таки майже нема сумнівів, що прикарпатці - дезертири. І є підозра, що по дорозі вони грабунком бензозаправок займаються. Тому й зброю не віддають.

Які б відмазки вони тепер не ліпили.

  • Upvote 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

гы как обычно, самая пиздливая часть украины оказалась самой сыкливой

 

причем хочу заметить знающим историю уже не впервые раз

Не надо обобщать. Там все по разному. Львовяне хорошо себя показали. Волыняне лажанулись.

Link to comment
Share on other sites

 

 


І є підозра, що по дорозі вони грабунком бензозаправок займаються

 

Я би вас як мінімум прибив за ці слова прямо зараз, будучи кимось із членів того "злочинного угрупування", яке за вас воювало і буде воювати.

Почекаємо новин "зсередини", вони будуть вже завтра.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

..наскільки знаю, на данний час,  є зовсім не така інформація, як "змальована" у цій гілці...

нікого і ні про що  ще не буду судити..

одне скажу-  якщо ситуація виявиться такою, як на даннии час я перемовляюсь з "франківськими" бійцями- то певна частина дописувачів цієї гілки буде не те що на хер послана, вона особисто для мене буде мертвою, не дивлячись, хто і звідки ці патріоти..

більше нічого поки не скажу..

Link to comment
Share on other sites

Я би вас як мінімум прибив за ці слова прямо зараз, будучи кимось із членів того "злочинного угрупування", яке за вас воювало і буде воювати.

Почекаємо новин "зсередини", вони будуть вже завтра.

Хочете когось прибити - їдьте з колорадами воювати.

Якщо це для вас занадто далеко - бийтесь головою об стінку.

 

"Новини зсередини" дружини командирів цієї частини вже озвучили. Особисто мене вони просто вразили. Обіцяли весь Франківськ розстріляти. 400 калашів їм вистарчить.

Link to comment
Share on other sites

То хай відмовляються виконувати накази в напрямку агресії .а не дезертирства. Є наказ стояти і не стріляти поки тебе мочать рашисти? Так замість тікати і підставляти інших, херачити ворога попри наказ.

Бл.ть .в уставі повно зачіпок яким можна прикрити вогонь в зоні АТО (зміна бойової обстановки і втрата зв'язку з командуванням і т.д. і т.п.) Так, стрьомно, що можуть затягати по трибуналах, а тікати і кидати своїх не стрьомно?

Херачити ворога їм часто не дозволяють. Попереджають, що за невиконання наказу - трибунал. 

Link to comment
Share on other sites

гы как обычно, самая пиздливая часть украины оказалась самой сыкливой

 

причем хочу заметить знающим историю уже не впервые раз

Москалятко, поцілуй свого кумира-кернеса в дупу.

Це буде універсальний жест. 

Link to comment
Share on other sites

До слова. 

Відповідь Olexander Mykhelson)
Отак буває. Заходиш із мокрої вулиці в теплу хату. Наливаєш теплого чаю з молоком, а тебе з кращим дружбаном Вячеслав Ільченкозаписали в "гальмівні патріоти". А все через то, що ми зі Славком шапки уверх не кидали, коли Гелетей їздив на параді в суботу.
Я, йолки-палки, ніколи не верещу, як "недорізане порося", лише сухі і черстві факти. Із останнього -- ось коротка замальовка.

Просторий Ірпінський госпіталь в сосновому бору. 
Дощовий темний вечір, але у мене зустріч із добровольцем 12 БТО.
Артур запрошує на балкон палати. Там два плетені крісла і вірьовка з чоловічими трусами через усю площу. У куточку сидить нагламурений мужик в лакованих туфлях.
-- Це з прокуратури. Складаю заяву про те, як наш батальйон був голий і босий три місяці. 
Прокурора звати Костя Олександрович. Він каже, що тут чи не щодня, бо поранені регулярно пишуть заяви на своє командування і Генштаб.
Мій боєць 12 БТО розказує, що у батальйону обмаль броніків.
Що труси і шкарпетки, привезені волонтерами, командири складають на складі в Дмитрівці, а бійці ходять брудні і вонючі.
Що батальйон був у Старобільську, а нині в Луганську. Але як три місяці тому їх відправили з одним БРДМ, так і зараз так само.
Людей вважають за гівно.
У мого співрозмовника нема позначки про участь в АТО. Він каже, що зазичай ніхто не слухає закону, а кожен командир бригади вирішує по- своєму: ставити її чи ні.
А зараз готуйтесь, пряма цитата:
"Я хочу сказати одне. Ми з товаришами кланяємось у ноги волонтерам. Без них ми б давно програли цю війну. Все те, що у нас трохи є - нам привезли небайдужі дюди і родичі. Два тижні тому на зустрічі волонтерів з президентом, ми передали листа про ситуацію в батальйоні, але відповіді до цього часу нема. А в нас загинуло троє людей. Лише через те, що у нас проблеми з касками і тяжкою технікою. А ми стояли в чистому полі під "Градами".

Вобщєм, Міхельсон, дякую за увагу до моєї скромної персони. Але я пишу і кажу те, що є. А не витаю в рожевих ілюзіях. Чого і вам з друзями бажаю.

Link to comment
Share on other sites

Якщо відверто, малопереконливо.

Особливо після перегляду інтерв"ю дружин командирів того батальйону. Дві відверті ватниці.

Та й відомі факти ця відмазка не пояснює.

 

О ви знайомі з другою. тою що російська без акценту? бо я її не ідентифікував - на відео вона не представилась . Не скажете хто вона?

Link to comment
Share on other sites

Херачити ворога їм часто не дозволяють. Попереджають, що за невиконання наказу - трибунал. 

 

наказ може відмінятись зовнішніми обставинами - читайте устав. В умовах відсутності зв'язку з командуванням рішення приймає старший по званню на місці. Так, є ризик трибуналу, але то вже як захоче командування повернути. Якщо командування буде повертати на  трибунал з ним дуже швидко розправляться. Як у другу світову .Поговоріть з старими ветеранами, вони вам розкажуть (якщо звісно захочуть) як офіцерів і особливо комісарів мочили пачками, хто виступав проти солдатської правди. Мова не про бунт - мова про організацію "нещасних випадків" занадто фанатичним комуністам. Тому то Жуков і почав масово застосовувати заградотряди - немає іншого способу кинути на смерть солдат, якщо вони не релігійні фанати. Внутрішніх активістів винищували на раз.

 

До речі ці заград отряди неодноразово задвались військовими підрозділами повстанцям з УПА з взаємною вигодою для обох сторін,  так сказать.

 

Тому командування має відчувати цю межу, після якої починаються "нещасні випадки". Це дуже небезпечна ситуація насправді,

Link to comment
Share on other sites

..наскільки знаю, на данний час,  є зовсім не така інформація, як "змальована" у цій гілці...

нікого і ні про що  ще не буду судити..

одне скажу-  якщо ситуація виявиться такою, як на даннии час я перемовляюсь з "франківськими" бійцями- то певна частина дописувачів цієї гілки буде не те що на хер послана, вона особисто для мене буде мертвою, не дивлячись, хто і звідки ці патріоти..

більше нічого поки не скажу..

 

Ну опиши свою перспективу. Скажу чесно - з боку вигляда надзвичайно погaно.

Link to comment
Share on other sites

Ну опиши свою перспективу. Скажу чесно - з боку вигляда надзвичайно погaно.

сказав же ж- поки нічого не скажу,вибачай за тавтологію..

виглядає в корінь погано, так. є злі питання.  херові питання..

але трішки поки  підкину- комбат..

Link to comment
Share on other sites

"Дезертирство" 5 батальйон "Прикарпаття" - чиста деза. Це якраз той випадок, коли підходить слово, яке я дуже не люблю - "зливають". Просто у цьому батальйоні служать багато моїх знайомих і можу сказати, що трохи ситуацією володію.

Наведу кілька фактів про батальйон "Прикарпаття", а ви вирішуйте самі - дезертири вони, чи ні:

1. Кістяк батальйону - це Самооборона Майдану. Їх там більше половини особового складу. Туди відразу пішли ті, хто робив революцію під табличками "Коломия", яких на Майдані було десятками. Наприклад, зараз командиром роти там працює боєць, який на Інститутській спалив водомет і ще десятки простих героїв, які вижили в Києві і пішли на нову війну.

2. Коли батальйон йшов у АТО у них не було жодного тепловізора, жодного зразка важкого озброєння, жодної броні. Усе забезпечення, починаючи від питаної води, закінчуючи транспортом - заслуга волонтерів. Щоб ви розуміли, батальйон "Прикарпаття" пересувався шкільними автобусами, які їм віддала коломийська мерія. Іншого транспорту у них просто не було

3. Батальйон «Прикарпаття» був останнім, хто покинув котел біля Амвросіївки. Доречі, шкільними автобусами вони вивозили поранених з 72 бригади. Вивозили полями під хаотичними обстрілами артилерії - по них просто лупили без наводчика. Наводчик з російської сторони з’явився рівно в той момент, коли вони згрузили останніх поранених і чітко по жовтих шкільних автобусах влупила артилерія. Доречі, після обстрілів хлопці знаходили нерозірвані снаряди з написом "Привет майдан", але то таке – лірика.

Остання колона важкої техніки, яка була в тому районі, базувалася в районі Саур-Могили і вийшла два тижні тому. Тобто, хлопці тиждень стояли там без жодної броні, без жодного танка, без артилерії, одні на 100 кілометрів кордону.

Доречі, 72-ка вийшла звідти як герої, а хлопці з "Прикарпаття" стояли там під обстрілами до суботи, прикривали майже 100 кілометрів кордону, поки їх повністю не накрили Градами з Росії. І поки не оголосили «дезертирами»

4. З озброєння у 5 батальйону були лише автомати і кулемети. Гранати і гранатомети, які вчора у них відібрали біля Кіровограда - трофейні. Це єдине, що у них було з більш-менш важкого.

5. Команду відступити дав командир батальйону. Ще раз нагадую - вони єдині, хто залишився під Амвросієвкою - без техніки, без важкого озброєння, без прикриття, лише з автоматами і трофейними гранатометами. Одні на 100 кілометрів державного кордону. По-моєму, вони - 300 спартанців. а не дезертири.

Хлопці, доречі, зараз в дорозі. Чому їх намагалися роззброїти, розуміють прекрасно - щоб не пішли на Київ, бо розказати їм є що. Чому оголошують дезертирами, також догадатися не важко - "зрадників" ж ніхто не буде слухати. Але, вони надто сильно люблять свою країну, щоб іти на Київ і збирати мітинги. Вони розуміють, що це гра з вогнем. Вони просто робили свою роботу на стільки, на скільки могли, не ходили на ефіри, не писали на фейсбук, як деякі комбати, і врезультаті отримали за це подяку – ганебне тавро «дезертир», за що передають подяку каналу 1+1

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...