Перейти до змісту

(Не) Голосуватиму за Блок Пороха


abandon

Recommended Posts

Тему дезавуйовано.

За Блок Порошенка НЕ голосуватиму. Та інших агітуватиму проти.

 

Наразі підтримую Громадянську Позицію + Демальянс. Розглядаю варіанти Самопомочі та Правого Сектору.

Змінено користувачем abandon
  • Upvote 10
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

Голосування це такий інтимний акт, що тут не можна навіть наміри оголошувати. Хтось може зазіхнути на святе, на коханого кандидата, не говорячи про активну партію.

Link to comment
Share on other sites

>

 

Ющенко  Пэдро  - гэній?

 

 

БП

 

Олексійович - Геній !

Найкращий Президент України ! 

 

1. Переміг всяку піздобратію аферистичну в першому турі ! 54 - 12 !

2. Війну веде правильно і їбошить Хуйла по всіх фронтах ! 

3. Шлях в Євросоюз відкрито ! 

4. Запрошений на всі світові форуми і вільно розмовляє англійською ! 

 

Заперечення ? 

 

http://uapolitics.com/topic/12687-oleks%D1%96jovich-gen%D1%96j/

Link to comment
Share on other sites

Не без помилок, але веде Україну в вірному напрямку.

Якщо вигорить мир, в ретроспективі Порох взагалі виглядатиме генієм. Це зараз одномірні емоції поглинули понівечену свідомість "зраджених" істеричок.

 

Україна передусім вимагає миру. Миру як бази для широких реформ, які є невідворотними, як необхідної умови економічного зростання, що дозволить посилити асигнування на оборону та безпеку.

Мир нам потрібен для успішного продовження євроінтеграції, для отрмання інвестицій та прямої допомоги від Заходу.

 

Тому за мир доведеться чимось заплатити, і ця ціна закладена в законі про Лугандонію. т

Ті, хто продовжує тупотіти ніжками та волати про зраду - просто йолоп, що не бачить на один крок вперед. А може просто не здатний на іншу експресію, окрім негативу. Ці люди сильно помиляються і лише від них самих залежить, чи зможуть вони побачити зворотній бік медалі того, на що сьогодні вимушено погодилася наша Держава.

 

Тому витріть соплі.

Слава Україні.

Саме тому Яценюк сказав, що поки триває війна, пардон - АТО, доти реформ НЕ БУДЕ! Тобто, пропхані закони консервують янучарський устрій України з шоколадним пецей на горі. І все!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

хм. думка майже протилежна.

проблема навіть не в самому законі, хоча і його вважаю неприйнятним.

проблема в методі, яким чином його було прийнято і відсутності хоч елементарного діалогу з суспільством.

за блок пороха не проголосую ні в якому разі.

Абсолютно вірно.старими методами робити справу і кричати про нове мислення-цинізм (навіть для мене) понад міру.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Кто-то смотрит 5-й анал? Там бимбы раздают

 

Щойно в етері 5 каналу депутат Сенченко звинуватив особисто Кличка у здачі Криму! 
О це так поворот!
Каже, що у парламенті Криму були голоси за зняття спікера Костантінова, але Кличко нібито вперся, сказав, що спершу ділимо посади, а тоді знімаємо Костантінова...

 

О, сколь открытий чудных....  БПП - рулит

 

Bxq9Bl8IYAAgnpj.jpg

Змінено користувачем Сорока
Link to comment
Share on other sites

Тому за мир доведеться чимось заплатити, і ця ціна закладена в законі про Лугандонію.

Как-бы, этот мир, не закончился войной, гражданской войной, за особый статус каждого ларька. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

хм. думка майже протилежна.

проблема навіть не в самому законі, хоча і його вважаю неприйнятним.

проблема в методі, яким чином його було прийнято і відсутності хоч елементарного діалогу з суспільством.

за блок пороха не проголосую ні в якому разі.

несамовито плюсую.

 

цей покидьок. який жити по-новому збирався, схоже це "по-новому" розуміє в якийсь інший спосіб, який він і продемонстрував.

навіть овоч не голосував таємно, що аж табло було сліпе.

це взагалі щось таке ну дуже "по-новому".

не кажучи вже про повний ігнор громадян країни зі сторони президента і його влади.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

згідний з топікстартером, але за пороха блок голосувати не буду, тре за тих хто здатний тримати владу на постійному стрьомі, щоб жоден провладний мудак не посмів зариватись...

Link to comment
Share on other sites

згідний з топікстартером, але за пороха блок голосувати не буду, тре за тих хто здатний тримати владу на постійному стрьомі, щоб жоден провладний мудак не посмів зариватись...

 

Розумію мотив, сам збирався голосувати за ГП, але зараз ставлю консолідацію влади понад усе.

Я бачу мотиви рухів Пороха, тому підтримуватиму його.

  • Upvote 3
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

згідний з топікстартером, але за пороха блок голосувати не буду, тре за тих хто здатний тримати владу на постійному стрьомі, щоб жоден провладний мудак не посмів зариватись...

Голосуй за Свободу.Єд ина партія в парламенті що немає тушок,ВСІ проголосували за асоціацію,антикорупцію,люстрацію і не дали ні одного голосу за лугандонію.мають проколи в поведінці звязаній з людською особистістю(фаріон.мірошнгиченко),але як партія-моноліт в парламенті.Сам був скептиком до них,але пушу признати-вміють вибирати людей і мають принципи.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

БП

 

Олексійович - Геній !

Найкращий Президент України ! 

 

1. Переміг всяку піздобратію аферистичну в першому турі ! 54 - 12 !

2. Війну веде правильно і їбошить Хуйла по всіх фронтах ! 

3. Шлях в Євросоюз відкрито ! 

4. Запрошений на всі світові форуми і вільно розмовляє англійською ! 

 

Заперечення ? 

 

http://uapolitics.com/topic/12687-oleks%D1%96jovich-gen%D1%96j/

 

Маладєс, висилай Ложкіну резюме.  :D 

Link to comment
Share on other sites

Розумію мотив, сам збирався голосувати за ГП, але зараз ставлю консолідацію влади понад усе.

Я бачу мотиви рухів Пороха, тому підтримуватиму його.

Думаю що помилка-він і так матиме достатню пеідтримку,а от солідну опозицію (на майже тих базових засадах) яка б контролювала його треба мати.Бо влада розбещує,а абсолютна -абсолютно.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Розумію мотив, сам збирався голосувати за ГП, але зараз ставлю консолідацію влади понад усе.

Я бачу мотиви рухів Пороха, тому підтримуватиму його.

в нас вперше за 20 років склалась унікальна ситуація, топ 5 прохідних партій сповідують однакові принципи: прозахідний курс, боротьба з корупцією і реформи.

це повинно і буде їх обєднувати і консолідувати.

але баланс сил повинен бути полюбе, у випадку якщо хтось один почне зариватись, щоб інші змогли запобігти подібним явищам.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Трудно сказать. Но очевидно что пора прощатся с вечно вчерашними. Особенно коммунистами

 

Ну і як влада "попрощалась"?! Та, просто, купила їх, не довівши судовий процес до кінця та зареєструвавши знову на Вибори. Це якраз і є яскравою характеристикою Потроха.

Link to comment
Share on other sites

хм. думка майже протилежна.

проблема навіть не в самому законі, хоча і його вважаю неприйнятним.

проблема в методі, яким чином його було прийнято і відсутності хоч елементарного діалогу з суспільством.

за блок пороха не проголосую ні в якому разі.

А п"ятий вчора показав, що у блока ПОП уже аж 45 з лишнім відсотків.  Так брехати можна, лишень відчуваючи за собою якусь силу. Здається, десь є якісь домовленості, що нам обійдуться дуже дорого. 

Link to comment
Share on other sites

abandon

плюсанула. бо десь воно так і є.

ще не знаю за кого голосіть мо за Свободу, мо за ПС  мо ше варіянти, та їх в принципі більше і немає. Було бажання, мабуть не тіки в мене, шоб всі  і Парасюк, Семенченко, Чорновол, Ярош були в однім блоці-партії, але цей мед  "розтягли" по своїм бочкам дьогтю.

Однозначно знаю шо за   Грицю  і  аферистку і всякі там медведотегіпки нікада і нізащо.

:shuffle:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

abandon

плюсанула. бо десь воно так і є.

ще не знаю за кого голосіть мо за Свободу, мо за ПС  мо ше варіянти, та їх в принципі більше і немає. Було бажання, мабуть не тіки в мене, шоб всі  і Парасюк, Семенченко, Чорновол, Ярош були в однім блоці-партії, але цей мед  "розтягли" по своїм бочкам дьогтю.

Однозначно знаю шо за   Грицю  і  аферистку і всякі там медведотегіпки нікада і нізащо.

:shuffle:

 

Наталья Запорожченко Лінія розколу - бандугрупування геополітичного масштабу Росукренерго. Займалося опікою президентів Кучми, Ющенка, Януковича і тепер Порошенка…Юлю саме вони посадили за грати. Так було і під час виборів президента. Наступний удар буде нанесено по Західних областях України. Тарута вже озвучив що треба і їм дати статус.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

літо 2005.  ранній дрищізм.

Саме так,

в цей час сформувався новий псіхотип вомячегоямерзнамайданехворих

але назва в нього тоді була дещо інша: "юльок"  :pleasant:

 

В деяких ця хвороба пройшла вже в 2006му, в деяких в 2009му

але мало в кого цей процесс пройшов без ускладнень

і вони тепер хронічні "антідрищі"   :)  

 

Хоча це звісно не про Вас, Ви же експерт(ц)  :nose3:

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...