Перейти до змісту

Відношення до побиття Шуфрича


Potato

Відношення до побиття Шуфрича  

146 проголосували

  1. 1. ?

    • Позитивне
      115
    • Негативне
      20
    • Я Шуфрич
      11


Recommended Posts

@Potato, в данном случае есть Шуфрич. Бить его конечно не стоило, но пристрелить - однозначно. А судьи кто? Ну мы...

не ми а вони. група людей. хтось. мене ніхто не питав. я цим людям не давав повноваження мої інтереси представляти

Link to comment
Share on other sites

 

 


я цим людям не давав повноваження мої інтереси представляти

А ультрасам Харькова давали, когда они гнали вату и валили крупского? А Одесситам, когда они Одессу отстояли?

Блин, кстати Семенченко у меня тоже забыл разрешения спросить, когда батальон делать стал...

Link to comment
Share on other sites

Багато нас тут, Шуфричів :gigi:

 

п.с. певною мірою з Олдбоєм погоджуюся, вуличний самосуд до добра не доводить зрештою

 

Пізно. Незалежно віл того, хто стоіть за цим чи баконіаною - процес запущений. І не нами (манюпасами). І не зараз.

Link to comment
Share on other sites

 

 


красная черта для этой власти будет новая рада..и первые законы которые она начнёт принимать... если власть и дальше будет вола водить............ то снесут и новую раду и президента.... вспомните мои слова.

 

ну будут принимать еще хоть десять люстраций - пока наверху не будет политической воли, все эти хорошие законы сконают в небытие, как и нынешний через КС или еще какую-то не подпись

 

в том и нелогичность ситуации - клоунов доступных лупят, но ведь клоуны так себя ведут, потому что им сверху попустительствуют.

логичнее сверху и начинать...

Link to comment
Share on other sites

 

 


до добра не доводить

К сожалению, Украина попала в ситуацию, где добра давно уже нет, и нескоро будет.

Сопротивляясь, Украина становится жестче, и в общем-то мы ей совсем не такого будущего хотели. Однако, не сопротивляясь она гарантированно попадет под кацапов со всеми вытекающими.

К сожалению, в Европу Украину по-хорошему не отпускают. И это уже свершившийся факт.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

І під тим, що натовп від охорони розбіжиться?

Дивлячись яка охорона і який натовп.

В принципі професійна охорона може уникати зустрічей з небезпечним натовпом.

 

Як би там не було, але не закриваймо очі на те, що точно таким же способом Коломойський вигнав зі своєї вотчини обласного прокурора. По суті Дніпропетровщина взагалі виходить з правового поля України.

Так що кроки до сомалізації України справді видно. І одночасно з цими подіями рашисти заявляють, шо Україна - держава, яка не відбулася.

Link to comment
Share on other sites

А ультрасам Харькова давали, когда они гнали вату и валили крупского? А Одесситам, когда они Одессу отстояли?

Блин, кстати Семенченко у меня тоже забыл разрешения спросить, когда батальон делать стал...

так я і  до повалення крупського скептично ставлюсь. краще б вимагали переобрання мера і міської ради.

По Семенченко нема питань якщо це робиться в рамках закону і підпорядковується єдиному  офіційному центру.

Махновщина теж нічого доброго не несе

Link to comment
Share on other sites

не ми а вони. група людей. хтось. мене ніхто не питав. я цим людям не давав повноваження мої інтереси представляти

Ну те, кому ты дал полномочия оказались полными мудаками по факту ( ну и я тоже ), поэтому имеет самосуд. Конечно то плохо, но ничего другого не могло и быть.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну те, кому ты дал полномочия оказались полными мудаками по факту ( ну и я тоже ), поэтому имеет самосуд. Конечно то плохо, но ничего другого не могло и быть.

в загалі то у нас вибори ось ось

Link to comment
Share on other sites

К сожалению, Украина попала в ситуацию, где добра давно уже нет, и нескоро будет.

Сопротивляясь, Украина становится жестче, и в общем-то мы ей совсем не такого будущего хотели. Однако, не сопротивляясь она гарантированно попадет под кацапов со всеми вытекающими.

К сожалению, в Европу Украину по-хорошему не отпускают. И это уже свершившийся факт.

 

Та я розумію. І мені аж ніяк не шкода /Шуфрича. Заслужив. Навіть більше, вважай дешево відкараскався.

Просто як у тому анекдоті - "нєпріятний осадок остался"(с)

І гіркота, що не працюють закони й доводиться таким чином "боротися" зі зрадниками

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

якщо Майдан переміг, то люстрацію шуфричів має здійснювати влада

 

а якщо майдан не переміг, то логічно знову міняти владу.

 

а розправи натовпу нікого до хорошого не привели, як показує історія

Самое главное это причины почему толпа пускается на такое. От безысходности, когда нет других методов.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

в загалі то у нас вибори ось ось

 

Предлагаешь подождать до выборов, потом подождать пока все примут присягу, первые заседания не работаем, банкет, потом дележка корыта, до шуфрича дело не дойдет еще долго. 

 

p.s: а скорее никогда, он будет чьим-то хорошим другом, кумом или сватом.

Змінено користувачем dmp
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та я розумію. І мені аж ніяк не шкода /Шуфрича. Заслужив. Навіть більше, вважай дешево відкараскався.

Просто як у тому анекдоті - "нєпріятний осадок остался"(с)

І гіркота, що не працюють закони й доводиться таким чином "боротися" зі зрадниками

так треба боротись щоб закони працювали. бо інакше боротись зі зрадниками це марна справу. в кінці кінці цю боротьбу очолять (якщо ще не очолили) ще гірші зрадники

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А я осуждаю избиение Шуфрича и прочих уродов

 

Дело в том, что как бы не реагировал МВФ или мм..у.. Европа,

невозможно устранить реформы в Украине. а их делает народ, от бездействия! властей.

 

Сашу Белого устранили,  до сих пор ответа нет в полной картине, о тех событиях (чем он был так опасен и кому).

А вот если сама ЕВРОПА ХОЧЕТ наших РЕФОРМ и хорошего демократического и честного сотрудничества, то реформы / революция должна в Украине состояться!

 

Буквоедство - буква закона. А по духу закона - много предательства, и эту колизию устраняет народ.Хотят в правительстве правового поля? по люстрации и реакции на коллаборационизм - пусть реагируют правильно. Иначе от отсутствия возможности реагирования соответствующим структурам власти - реагирует сам народ:

 

 

Стаття 17. Абз. 1. - Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

© Конституція

 

Это не "услышьте Донбасс", а "почувствуйте власть народа на своей земле".

Змінено користувачем Бондар Роман /Tracker/
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та я розумію. І мені аж ніяк не шкода /Шуфрича. Заслужив. Навіть більше, вважай дешево відкараскався.

Просто як у тому анекдоті - "нєпріятний осадок остался"(с)

І гіркота, що не працюють закони й доводиться таким чином "боротися" зі зрадниками

 

 

якби Шуфричу натовкли пику у січні, я б аплодував стоячи сміливцям. Але зараз...  за що ж тоді був Майдан?

 

за можливість бити морду шуфричу при невтручанні міліції?  щось дрібнувато

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Всі демократії прийшли до процвітання через велику кров. Сьогодні вони кажуть, що то було давно і сьогодні вони б розрулили все більш гуманно. Але це все альтернативна історія. Вони гадають, що без кривавих революцій колись, вони сьогодні мали б до діла з обамами та тоні-блерами. Навіть не припускаючи, що могли б мати гітлерів, сталіних і подібних потвор, яких все одно довелось би скидати з великою кров'ю.

Link to comment
Share on other sites

Предлагаешь подождать до выборов, потом подождать пока все примут присягу, первые заседания не работаем, банкет, потом дележка корыта, до шуфрича дело не дойдет еще долго. 

 

p.s: а скорее никогда, он будет чьим-то хорошим другом, кумом или сватом.

шуфрич до чого тобі той шуфрич? ти хочеш побудувати нормальну державу, чи тобі треба видовищ і крові?

народу кинули кістку повалили крупського побили шуфрича нуу ще 10 депутатів засунуть в бак . офігеть як круто.

Link to comment
Share on other sites

так треба боротись щоб закони працювали. бо інакше боротись зі зрадниками це марна справу. в кінці кінці цю боротьбу очолять (якщо ще не очолили) ще гірші зрадники

 

Посмотри кто рвется в раду, ты видишь чтобы что-то принципиально изменилось? Ах да, у нас Надя Савченко будет депутатом. Уверен, что и голосовать из кацапской тюрьмы будет, непонятно что с присягой конечно, но думаю талантливые юристы матькившины что-нибудь придумают. Ну или на невозможность принятия присяги и расчитывают :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

якби Шуфричу натовкли пику у січні, я б аплодував стоячи сміливцям. Але зараз...  за що ж тоді був Майдан?

 

за можливість бити морду шуфричу при невтручанні міліції?  щось дрібнувато

 

Ну приблизно. До того ж він, здається, без охорони був (хоча я не певна)

Link to comment
Share on other sites

якби Шуфричу натовкли пику у січні, я б аплодував стоячи сміливцям. Але зараз...  за що ж тоді був Майдан?

 

за можливість бити морду шуфричу при невтручанні міліції?  щось дрібнувато

Шуфрич - це агент Пуйла в Україні, який зараз готує "повстання" в поки що спокійних регіонах, в Одесі, зокрема. Влада на це дивиться спокійно, бо ж "свій". Це нормально?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Шуфрич - це агент Пуйла в Україні, який зараз готує "повстання" в поки що спокійних регіонах, в Одесі, зокрема. Влада на це дивиться спокійно, бо ж "свій". Це нормально?

 

 

якщо Шуфрич агент а влада дивиться спокійно, то може влада із ним заодно?

  • Upvote 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

шуфрич до чого тобі той шуфрич? ти хочеш побудувати нормальну державу, чи тобі треба видовищ і крові?

народу кинули кістку повалили крупського побили шуфрича нуу ще 10 депутатів засунуть в бак . офігеть як круто.

 

Я считаю, что ненормально когда в государстве такой урод является депутатом, представителем народа Украины, который борется против Украины. Это плевок в лицо. Это с одной стороны. С другой стороны считаю ненормально, что власть не реагирует на наличие такого урода законными методами, для этого не нужны выборы, законов хватает. Майдановцев садили на два месяца в СИЗО за шины в багажнике и шили организацию массовых заворушень. Для того чтобы напомнить власти (а на самом деле и каждому уроду в вертикали) ху из ху - люстрация через повешевание вполне метод.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Посмотри кто рвется в раду, ты видишь чтобы что-то принципиально изменилось? Ах да, у нас Надя Савченко будет депутатом. Уверен, что и голосовать из кацапской тюрьмы будет, непонятно что с присягой конечно, но думаю талантливые юристы матькившины что-нибудь придумают. Ну или на невозможность принятия присяги и расчитывают :)

тут багато хто каже, що взагалі треба ввести військовий стан, пряме президентське правління я зміни відкласти на потім.

Link to comment
Share on other sites

якщо Шуфрич агент а влада дивиться спокійно, то може влада із ним заодно?

Саме так. Вони хочуть залишити все так, як було всі роки досі, лише очолити цю систему, де можна гребсти бабло лопатою. Як і у 2004-му, хочуть все спустити в гудок. Що з цим робити?

Link to comment
Share on other sites

Шуфрич - це агент Пуйла в Україні, який зараз готує "повстання" в поки що спокійних регіонах, в Одесі, зокрема. Влада на це дивиться спокійно, бо ж "свій". Це нормально?

ненормально. звичайно. але що змінилось після побиття  - нічого. нехай навіть вб'ють шуфрича. посадять на кіл. назначать нового шуфрича. шуфрич це особистість. його легко замінити.  ми ж говоримо і хочемо змінити  систему 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я думаю, що це випуск пару і сомалізація. 

Ніхто ж не відпиздить Іванющенка або Добкіна, бо вони ходять з охороною. А битимуть дурачків типу шуфрича, а потім під шумок і убивати почнуть. Убили когось... а пофігу, то мабуть люстрація.

+1000000000  :tu:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Від побаченого відео двоякість почуттів, але що мене найбільше занепокоїло, що чоловіки без балаклав. Видно, шо накипіло і неможливо втримати емоції. Шкода, що хтось з них попадеться. чи може хтось за ними стояти? Поки вони таким чином борються може хтось і хоче за ними стояти. Подумалось про Беню.

Може хлопці і самі не знають що хтось їх хоче використати. Не хотілось би цього.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...