Jump to content

Гражданская война

Recommended Posts

война между россией и украиной - по сути, сама по себе и есть гражданская война

а не война на донбассе, или в крыму или где-то еще.

тяжело пытаться мыслить по-другому, в других категориях.

смешанные браки

смешанные вероисповедания.

смешанное отношение к собственной истории

смешанные языки

и т.д.

когда говоришь об этом в каком-нибудь историческом аспекте, то термины логичны и стройны. А теперь попытайтесь натянуть все это на понятия "русский-украинец"...

• Upvote 2
  • Downvote 1

ні, не можу вважати їх за громадян своїх.

не можу.

не відчуваю ані близкості ментальної, ані родиності, хоча по факту там живуть родичи.

вони мені ЧУЖІ!

З основним положенням незгодний. Це класична війна між колонізаторами і колонізованими, яка зачіпає стосунки між відповідними етносами і політичними націями. Що, між англійцями і ірландцями, між поляками-чехами і німцями,між хорватами і сербами, зрештою, між українцями і поляками не було змішаних шлюбів, сімей з різними ідентичностями і віросповіданнями? Та скільки завгодно!

Те, що ТС некомфортно робити вибір, не підстава уникати цього вибору.

• Upvote 1

Херня это все - никакой гражданской войны нет. Есть просто война - Путина и его клики против государства Украина и против народа Украины. Уберите Путина - на следующий день все исчезнет само собой.

война уже мировая.

пусть война экономик, но... к сожалению...

воронка затягивает все больше...  :(

Говорят в 2017 закончится.

бред. Для мене шлюб зі шведкою дорівнює шлюбу із москалькою. В глобальному світі всі війни - війни між однаковими людьми. а громадянська війна - це війна людей одного громадянства. 

В Західній Україні кацап ( точніше москаль ) ніколи не був братом. За таку позицію ми не раз отримували клеймо фашиста і бандерівця ( хоча тут можна посперечатися ). Тому я дуже радий, що накінець більшості ураїнцям це доходить. Edited by kurt
  • Upvote 2

таким людям давно є назва - яничари

Проблема ярлыков в том, что он легко переклеиваются.

Фашисты сейчас кто?

Мы говорим, что они, они говорят, что мы...

Приходится зрить в корень, что нас отличает от них.

А это как раз просто - мы чужого не хотим.....

• Upvote 1

Брехня

Громадянською війною це можуть називати тільки кацапомислячі суб'єкти. Для них кацапи - саві гражданє

Для українців це однозначно інтервенція орди- кацапії проти Русі-України

Крапка

• Upvote 2

война между россией и украиной - по сути, сама по себе и есть гражданская война

а не война на донбассе, или в крыму или где-то еще.

тяжело пытаться мыслить по-другому, в других категориях.

смешанные браки

Далі не читав.

с этого и начинается гражданская война

хуйня!!!

патаму шо кацап мэни не брат!

как и таджык мене не брат

и кетаец мени не брат

поэтому - ХУЙНЯ!

Зеркальная ситуация: палестинцы и израильтяне. Родственные народы, но один из них считает нормальным прикрытие своих террористов своими же женщинами и детьми.

Зеркальная ситуация: палестинцы и израильтяне. Родственные народы, но один из них считает нормальным прикрытие своих террористов своими же женщинами и детьми.

Народы то родственные. Но степень родства иная, чем у русских с украинцами. Мы с арабами - троюродные. Вы с русскими - родные.
  • Downvote 2

хуйня!!!

патаму шо кацап мэни не брат!

как и таджык мене не брат

и кетаец мени не брат

поэтому - ХУЙНЯ!

Вас не зрозуміє кацапомисляча істеричка. Вона буде нав'язувати маячню саме громадянської війни, а не визвольної

Насправді наша проблема не в розділі Схід-Захід, а саме в головах таких дурних тьоток з совка родом, а їх легіон.

В них проблеми з ідентичністю. Неля Штепа. "Путін пріді і асвабаді мєня как женщіну ..."

Народы то родственные. Но степень родства иная, чем у русских с украинцами. Мы с арабами - троюродные. Вы с русскими - родные.

Ви з арабами - кузени, про що мені казали і араби і євреї

А кузени це двоюрідні

А ми з кацапами з різних планет. Кацапи тільки з вигляду білі, а зсередини монголи

Share

• Create New...