Перейти до змісту

Свежие рейтинги


Recommended Posts

Пусть идут. Главное что-бы шоколад не всплыл.

як він може не "спливти", якщо:

1) Західна Україна й Київ традиційно голосують за націонал-демократів і патріотів

2) завдяки недолугим спробам Зе защемити саме Пороха й ЄС останній сприймаються електоратом н.-д. і п. як єдина сила, що представляє їх інтереси й ідеали

3) рейтинг ЄС, як і будь-якої партії патріотичного спрямування, без Пороха давно нижче, ніж із Порохом

 

І питання- чому ви, україножери, прихильники ряші, медведчука й бойка, так ненавидите нас, українців, що відмовляєте нам у можливості привести проукраїнські сили до влади саме в Україні? Це ж якийсь оксюморон, парад безглуздя, можливий лише в узком мірє. Я не знаю, яким ідіотом треба бути, щоб не зрозуміти- змішування рейтингу будь-якого лідера націонал-демократичного руху в Україні з лайном- універсальна стратегія кацапів. Яким би ідеалом не був такий лідер, ви, нелюди, запрограмовані на наше , людей, знищення, все одне будете розказувати, який він не такий, яка тут корупція за його влади й іншу ахінею. В БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ

 

То, може, ви ощасливите людство й просто підете на хер здихати десь у потаємному місці?

Link to comment
Share on other sites

Варіантів два: мудачуки/порохня і порохня/мудачуки. А насправді вони два боки однієї системи. Обирайте.

усі з сучасного політичного  істемблішменту є членами СИСТЕМИ. Крім зовсім випадкових людей, на кшталт мене.  

Але я ж не належу до істемблішменту, як має бути очевидним 

Link to comment
Share on other sites

Западная Украина традиционно голосует за всякое непотопляемое, что больше лапши навешало. Потому-что давно уже живёт в Польше и не особо разбирается, что в Украине происходит. Кто одел вышиванку, за того и голосуют, даже за Путина главное что-бы он был в вышиванке.

 

Потому господа поляки, не надо нам украинцам указывать как жить на своей земле.

Link to comment
Share on other sites

усі з сучасного політичного  істемблішменту є членами СИСТЕМИ. Крім зовсім випадкових людей, на кшталт мене.  

Але я ж не належу до істемблішменту, як має бути очевидним 

Порошенко є не членом системи, а одним з призначених системним консенсусом її стовпом. Згадаємо Відень 14. Він лише імітує патріотизм заради консолідації навколо себе патріотичних сил. Завдяки системному промивалову мізків олігархічною пропагандою, їм більше нема під кого консолідовуватися. Бо уся альтернатива перетворена на маргінес.

Іншим незмінним стовпом є мудачуки, продовжувателі справи відверто путінського крила ригів.

Зе є викидишем. Порошенко так рекордно швидко дістав більшість населення, що системі не вдалося зберегти його на другий термін. Але вочевидь заплановано було саме так - другий строк Порошенка, а потім традиційне повернення прямої путінської колони мудачуків. І так далі, бажано до безкінечності.

Разом обидві ці колони розігрують перед лохторатом запеклу боротьбу нанайських хлопчиків. Насправді ж їх метою є збереження підкоцапської олігархічної системи заради отримання дивідендів і недопущення трансформації країни за західними зразками. Результат усі бачимо, але відсотків 95+( B-) ) людей не розуміють причини.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Западная Украина традиционно голосует за всякое непотопляемое, что больше лапши навешало. Потому-что давно уже живёт в Польше и не особо разбирается, что в Украине происходит. Кто одел вышиванку, за того и голосуют, даже за Путина главное что-бы он был в вышиванке.

 

Потому господа поляки, не надо нам украинцам указывать как жить на своей земле.

Вроде и не весна на дворе, а такое обострение :weep::lol2:

 

Возможно побочные эффекты низкокачественного алкоголя на такой жаре сказываются.

Link to comment
Share on other sites

Западная Украина традиционно голосует за всякое непотопляемое, что больше лапши навешало. Потому-что давно уже живёт в Польше и не особо разбирается, что в Украине происходит. Кто одел вышиванку, за того и голосуют, даже за Путина главное что-бы он был в вышиванке.

 

Потому господа поляки, не надо нам украинцам указывать как жить на своей земле.

маячня. В Польщі розмовляють польською, а не українською. І, відповідно, західні українці, що розмовляють українською, є українцями. А п'ята колона Росії, що розмовляє в Україні російською, не є українцями- це очевидна демагогія для збереження свого панівного становища в Україні, що є колоніальною спадщиною від Р.І. та СРСР.. Лише ідіот може цього не бачити

Link to comment
Share on other sites

 

 


А п'ята колона Росії, що розмовляє в Україні російською

якби тільки розмовляла то півбіди, вона ще прозомбована фейковою історією перемог та вставанням з колін

Link to comment
Share on other sites

звісно, я мав на думці виконання обох умов, для граничної зрозумілості навіть для шуркендтів 

А я мав на увазі іншого співрозмовника, нашого вперто коцапомовного перепатріота.

Link to comment
Share on other sites

маячня. В Польщі розмовляють польською, а не українською. І, відповідно, західні українці, що розмовляють українською, є українцями. А п'ята колона Росії, що розмовляє в Україні російською, не є українцями- це очевидна демагогія для збереження свого панівного становища в Україні, що є колоніальною спадщиною від Р.І. та СРСР.. Лише ідіот може цього не бачити

Это какая западная Украина? Пара домов во Львове? И то на польско-венгерсо-укрминском суржике. Русская речь в центре Львова звучит не реже чем в Киеве. А в Ужгороде украинский ещё поискать.

 

Но то все лирика. А вот что серьезно, так это деление украинцев на сорта. Ваш сепаратизм ничем не отличается от донецкого. Разница только направлений. Вы не за Украину, вы ее враг. Жаль киберполиция недорабатывает и не отлавливает в сети сепаратистов.

Link to comment
Share on other sites

Это какая западная Украина? Пара домов во Львове? И то на польско-венгерсо-укрминском суржике. Русская речь в центре Львова звучит не реже чем в Киеве. А в Ужгороде украинский ещё поискать.

 

Но то все лирика. А вот что серьезно, так это деление украинцев на сорта. Ваш сепаратизм ничем не отличается от донецкого. Разница только направлений. Вы не за Украину, вы ее враг. Жаль киберполиция недорабатывает и не отлавливает в сети сепаратистов.

серйозне звинувачення. І в чім Ви добачаєте мій сепаратизм ?  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

серйозне звинувачення. І в чім Ви добачаєте мій сепаратизм ? :lol2:

Тем что вы украинцев делите на сорта и ходите от тех кто вам не нравится отделиться. И чем ваша исключительность отличается от скреп? Да ничем.
Link to comment
Share on other sites

Тем что вы украинцев делите на сорта и ходите от тех кто вам не нравится отделиться. И чем ваша исключительность отличается от скреп? Да ничем.

Я питав про докази. А не видозміни однієї брехні на іншу

1)Де я ділю українців на сорти, виродок кацапо-нацистський? Це ви, виблядки януковича, придумали цей поділ у 2004 році як виборчий хід штабу януковича. 

2) де я казав про те, що я хочу відділитись від якоїсь території? Я хочу, щоб ненависники незалежної України, кацапські патріоти, виїхали на хер. Що зовсім не одне й те ж. Сепаратизму тут немає, тут навпаки вимога до тих, кого я вважаю сепаратистом, виїхати геть із України

3) де я писав про мою виключність чи виключність українців? Так, як я критично до самого себе ставлюсь і до власного народу, що обирає таких, як Зе- мало хто ставиться. З причини того, що не у всіх є такі мізки, які можуть оперувати критичним мисленням

 

4) я знаю багато українців, які народились не в Україні й розмовляють українською вільно. То чому всіляка неукраїнська мерзота, що народилась в Україні, закінчила українські школи й навіть має позитивну оцінку з таких предметів, як українська мова, українська література, англійська мова- ні хера не вміє розмовляти українською та англійською? Чому вони тоді не відмовляться від своїх корупційних атестатів про середню освіту і дипломів про вищу освіту, які вони одержали незаконно, не володіючи навичками, які мали би бути, якби вони вчились чесно? І це стосується не лише довбнів Донбасу чи Харкова- це стосується усіх довбнів, і в Центральній Україні також. Сепаратизм я вбачаю саме в тім, що коли таких людей стає багато ( раніше в Полтаві так не було), серед них просто за статистикою будуть сепаратисти, що зі зброєю в руках будуть воювати проти України. 80% будуть ненавидіти Україну мовчки, а 20 % буде стріляти в українців

Link to comment
Share on other sites

виродок кацапо-нацистський

 

виблядки януковича

Интересно, какие ещё нужны доказательства? Все уже есть. Тут только хороший прихиатор поможет. Или прокурор. Или хотя бы модератор, если он тут есть. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

Интересно, какие ещё нужны доказательства? Все уже есть. Тут только хороший прихиатор поможет. Или прокурор. Или хотя бы модератор, если он тут есть.

"прихіатор", істото, потрібний тобі

Link to comment
Share on other sites

ab6e107-2-original.jpg


Якби вибори до Київської міськради відбулися найближчим часом, то "Євросолідарність" та "Слуга народу" отримали б майже по 20% голосів виборців. 

Джерело: результати опитування соціологічної групи "Рейтинг", проведеного 26-27 липня

Дослівно: "Лідерами електорального рейтингу політичних сил на виборах до міськради є партії "Європейська солідарність", за яку б віддали голоси 19,8% тих, хто визначився та має намір голосувати, партія "Слуга народу"  з результатом 19,3% та партія "УДАР" – 17,1%.

За партію "Опозиційна платформа – За життя" проголосували б 8,0% таких опитаних, партію "Батьківщина" – 5,7%, партію Шарія – 5,0%, партію "Голос" – 4,6%, партію "Перемога Пальчевського" – 4,5%, партію "Сила і честь" – 3,0%, партію "Свобода" – 2,5%".

 

Деталі: Рейтинг інших політичних сил – менше 2%.

При цьому 11% опитаних відповіли, що не визначилися із партією.

Link to comment
Share on other sites

Трохи зайопує, що Шариков у Києві проходить бар'єр 5%, а "Голос" - ні. Так же як і те, що Зе-мбики в Києві мають майже стільки ж, скільки й ЄС. Але зробимо поправку, що це - рейтинг "Рейтингу". А він завжди давав націонал-демократам менше, ніж КМІС, Разумков, Дем.Ініціативи

 

А також на те, що в Києві багато набирає й "УДАР" мера Кличка, а в нього теж електорат переважно патріотичний- могли затягнути до себе потенційного виборця "Голосу" та ЄС

Link to comment
Share on other sites

Голос свое отпел - Вакарчук самолично кинул последнюю лопату земли своим очередным "я устал, я мухожук"

Кличковский удар - патриоты - дерибана. Ну в принципе почти как патриоты Пети и Вовы. Думаю что скентуются - Коля "котлета" в велюре всех соберет

Link to comment
Share on other sites

Трохи зайопує, що Шариков у Києві проходить бар'єр 5%, а "Голос" - ні. Так же як і те, що Зе-мбики в Києві мають майже стільки ж, скільки й ЄС. Але зробимо поправку, що це - рейтинг "Рейтингу". А він завжди давав націонал-демократам менше, ніж КМІС, Разумков, Дем.Ініціативи

Трохи зайопує, що сивочолий гетьман вчергове витяг на політичну арену з небуття путіноїдів опзж і шарікових. Точнісінько як у 2005 зробив його кум.

Незабаром на часі стане і референдум по НАТО, якому у гіперпатріотичних 14...15 р. завадив "пронатівський" Петро.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Сначала "зробимо іх разом", "ми саджатимемо курвапціонерів","зробимо дороги", "закінчимо епоху бідності".

А зараз - "Україна - це ти."

Роби все сам, хулі ти доїбався.

А шо ми? - Ми всрались. Но ти ж в грудь себе бив, шо то ти - нарід, а не ПП робив рхеформи! Хулі не помагаєш нам?"

 

Eevb8y8WoAIk5ui.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...