Перейти до змісту

Свежие рейтинги


Recommended Posts

Інший спосіб- по результату, скільки місць взяла кожна партія- теж не ідеальний

В решті решт, про свою перемогу каже не лише ЄС, але й зелень також. І всі наводять свої резони

Link to comment
Share on other sites

Але зрозуміло одне- як по місцях, так і по кількості проголосувалих ЄС явно не на третьому місці, як у агрегованому рейтингу від Рейтинг. Або всі однакові 1-3, або друге після зелені, або перше. Тобто з дуже високою ймовірністю, що краще, ніж передбачав агрегований рейтинг

Link to comment
Share on other sites

та мені по хер. Зараз за таке не вбивають. Хочеш діяти у відкриту- дій. Ну забанять один раз на форумі. Так є ж ще узкаязичні сегменти ютуба та ФБ

Зараз провалом російської агентури нікого не здивуєш- будь-який троль може змінити нік та зайти з анонімайзера

Link to comment
Share on other sites

Ой какие мы грозные. Прям дрожу и плачу. Эжели чо пан майор, я ников не меняю и найти меня не составляет труда тому у кого образования больше двух классов. Жду героя в гости. Хотя такая крыса если и отметится, то тихо и инкогнито.
Link to comment
Share on other sites

Ой какие мы грозные. Прям дрожу и плачу. Эжели чо пан майор, я ников не меняю и найти меня не составляет труда тому у кого образования больше двух классов. Жду героя в гости. Хотя такая крыса если и отметится, то тихо и инкогнито.

Ти що - так пересрав ? До неадекватності сприйняття? У мене й в думках не було тобі погрожувати. Це взагалі не мій стиль. Я лише філософую

Link to comment
Share on other sites

Ти що - так пересрав ? До неадекватності сприйняття? У мене й в думках не було тобі погрожувати. Це взагалі не мій стиль. Я лише філософую

Чо, написял в штанишки? Не переживай, я гуманист. Кто без пистоля приезжает, монтировкой не окучиваю. А за душевную беседу могу и коньячку налить. Главное меня за шоколад не агитировать.
Link to comment
Share on other sites

Ти що - так пересрав ? До неадекватності сприйняття? У мене й в думках не було тобі погрожувати. Це взагалі не мій стиль. Я лише філософую

Ты приезжай и покажи какой грозный. Там посмотрим, кто штанишки испортил.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Зустрічайте оновлене Верховне Шапіто  :fp1:

 

Результати опитування Центру Разумкова, проведеного 30 жовтня - 5 листопада.

 

2d96325-screenshot-2.png

якраз може бути. Але регіони, де СН бере більшість, не є ключовими з точки зору перспективи.  ЄС уже зробила гігантський крок вперед, і якби до виборів місцевих хтось ( наприклад, я ) сказав вам, що ЄС буде посідати  друге місце в парламентських рейтингах із запасом,- ви б усі на мене накинулись, як на ідіота (  хоча, здається, так і було- я завжди стверджував подібні речі, які виявлялись вірними, а ви за це на мене кидались)

Тоже, із часом Львів та Львівська область розповсюдиться не лише на Тернопільщину й Рівненщину- але й на усю Західну Україну, а Київ і Київська область- на всю Україну Центральну, як мінімум

Плюс з Довірою, що взяла Полтавщину, крім найбільш крупних міст, що залишились за Коломойським- теж не все ясно. З ким із всеукраїнських партій вона афільована. І Днпро з Пропозицією. Поки що Дніпропетровщина під зеленими, але Пропозиція ще не досить розкрутилась

Link to comment
Share on other sites

Зустрічайте оновлене Верховне Шапіто  :fp1:

 

Результати опитування Центру Разумкова, проведеного 30 жовтня - 5 листопада.

 

2d96325-screenshot-2.png

КМІС опублікував на день пізніше- 11 листопаду. У нього перша трійка ЗОВСІМ не така. На першому місці ОПЗЖ, СН - на другому, ЄС- на третьому

Link to comment
Share on other sites

Щоправда саме опитування відбулось раніше, ДО МІСЦЕВИХ

 

З 17 по 24 жовтня 2020 року КМІС провів опитування методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Метою дослідження було вивчити внутрішньо- і зовнішньополітичні орієнтації громадян України та з'ясувати актуальні президентські і партійні рейтинги.

 

 

 

КМИС, 11 ноября 2020 Выборы в Верховную Раду
Регион опроса: Украина Период проведения опроса: 17.10.2020 - 24.10.2020 Количество респондентов: 1502 Ошибка репрезентативности: 2.6% Метод опроса: CATI - телефонное интервью
 
 
Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

  СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ НАСТРОЇ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ: ЖОВТЕНЬ 2020 РОКУ

 

Яким інтеграційним напрямком повинна йти Україна?

(% серед усіх респондентів)

             
 


 

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Забавно. Але за опитуванням КМІС, електорат Зе в цілому виявився навіть більш прогресивним і патріотичним, ніж електорат Ю. Хоча й не настільки, як електорат Пороха

Link to comment
Share on other sites

По листопаду ( тільки серед тих, хто визначився) КМІС дає Слугам повну дупу- третє місце з результатом 18.7 % ( в квітні 29.9% , падіння майже вдвічі)

На першому якраз ОПЗЖ - 22.1%  ( 15.8% в квітні, в жовтні- стільки ж, скільки в листопаді)

На другому з перспективою вийти на перше, бо в ОПЗЖ вже не зростає, весь свій електорат вони в Слуг уже забрали: 

ЄС - 19.3 % ( в квітні було 13.5, в жовтні 16%)

 

Тепер зрозуміло, чому ОПЗЖ разом із ЗМ активували політичну кризу в КС саме зараз- бо їм ці вибори потрібні саме зараз, поки вони на першому місці. ЄС може зачекати. СН загалом ці вибори не потрібні, бо їхній рейтинг падає весь час

Link to comment
Share on other sites

Дуже схоже на те, що всі, хто міг перебігти з електорату СН до електорату ОПЗЖ, вже перебігли. Залишився потенційний електорат ЄС та ядерний електорат СН, який нікуди не перетече 

Link to comment
Share on other sites

Если бы в ближайшее время в Украине состоялись президентские выборы, то большинство голосов получил бы действующий глава государства Владимир Зеленский. Он опережает своего главного конкурента Петра Порошенко.

По состоянию на 11 ноября при условии проведения президентских выборов в ближайшее время за Зеленского готовы проголосовать больше всего украинцев. Таковы результаты опроса, проведенного КМИС.

По данным опроса, планируют проголосовать за

Владимир Зеленского – 33,3% определившихся;

Петра Порошенко – 17,3%;

Юлию Тимошенко – 11,1%;

Юрия Бойко – 10,5%;

Игоря Смешко – 9,5%;

Виктора Медведчука – 8,8%;

Олега Ляшко – 4,6%;

Киру Рудик – 0,4%;

4,4% – проголосуют за другого кандидата.

https://news.24tv.ua/ru/skolko-ukraincev-progolosovali-by-za-zelenskogo-sejchas-rejting_n1326118

Link to comment
Share on other sites

а какая разница между бойко и медвеччуком? и почему такой высркий рейтинг смешко...

Чук- кум Тупіна, який раніше мав нульовий рейтинг. А тепер- на рівні прохідного до ВР.

А розбили їх на 2 позиції, щоб, очевидно, на другому місці був наш із тобою кандидат у президенти України - Порох

Коли він і так буде обходити будь-кого з них, коли вони будуть у рейтингу самостійно,- тоді можна одного з них окремо. Якщо вони до того часу не пересруться між собою й не захочуть піти на вибори кожний. І тоді ми скажемо, що таким і був наш геніальний план!

Link to comment
Share on other sites

 и почему такой высркий рейтинг смешко...

Може бути перетікання патріотичної частини електорату Зе до Пороха та Смішка. Тому Смішко досить відчутно виріс, бо рік тому в нього було на рівні 5%, навіть менше

Link to comment
Share on other sites

Рейтин на президента не имеет никакого смысла при двухтуровых выборах. Надо добавлять антирейтинг и от него отнимать рейтинг. На выходе получим реальные шансы. Во втором туре Рошен сольет даже Ляшку, если вообще туда попадет. Его около 80% украинцев тупо ненавидят.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

якщо вибори  преза  будуть подібні  місцевим -  де  все  купили,  та  махлювали як  хотіли,  і петька  брехло має  шанси.

Звісно на  чесних  виборах воно  програє  ближньому  проукраїнському кандидату, звісно петіне стадо баранів буте  срати на  всих  навколо до  самих  виборів,  і після  теж  :D

Link to comment
Share on other sites

Забавно, як ольгинці прилюдно дрочать на Пороха... Один гудить українські місцеві, бо така стратегічна лінія раша агітпропа ( і методички Кремля, відповідно),- показувати, що ні в США, ні в Україні немає справжньої демократії,- а інший вигадав антирейтиг 80%... Цікаво, скільки в нього вийде рейтинг 25% + антирейтиг 80% ... Що - невже більше 100% ? 

 

Та по хер ті антирейтинги... всі ті 75%, які були до місцевих, нічого не варті. Бо наразі на черзі будуть парламентські вибори, де обирати будуть ПМ разом з його партією, якщо вона переможе. А там не треба мати антирейтинг менше 50%, досить перемогти на виборах за пропорційною системою та утворити коаліцію з союзниками

 

А вже потім подумати про президентські. Якщо піде все добре

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

post-816-0-88472500-1605101201_thumb.jpg

 

А на парламентських СН зараз уже на 3-му місці. ЄС з 19.3% на другому місці й її результат за місяць додав  3.3%, з 16% до 19.3% . В той час як рейтинг ОПЗЖ, що поки що на першому місці, залишився без змін, а рейтинг СН весь час падає- місяць тому в них було 20.6%, а зараз 18.7% ( впало майже на 1%).
В квітні у СН було 29.9%, а у ЄС 13.5 %

Ось вам і антирейтинг

Клацаємо по другому малюнку, розвернеться в натуральну величину ;)

post-816-0-59844100-1605186633_thumb.jpg

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

То что рейтинг будет сыпаться всем было понятно. Ибо набрать дворников с улицы и ожидать грандиозных прорывов глупо. Просто с чего вы взяли что парламентские выборы будут скоро?
Link to comment
Share on other sites

Я ж не вирішую за преза. Він має видати указ про розпуск парламенту й призначити нові. Але все йде до того, й те, що Зе погрожував ВР розпуском за небажання розпустити КС, показує, що Зе хоче взяти на себе ініціативу розпустити ВР з своїм сценарієм, наче він весь у білому фраці один бореться із корупцією, а йому не дають- навіть ті, кого він привів до парламенту

Link to comment
Share on other sites

З іншого боку тему дострокових парламентських педалює ЄС.  Не дуже активно, щоб вони не були передчасно, поки в ОПЗЖ рейтинг вище за ЄС- але досить наполегливо

І що там буде під час осінньої кризи економіки через Ковід та небажання МВФ давати кредит - та ще після виборів у США,  де до влади має прийти старий добрий знайомий і навіть хороший друг Пороха та Яценюка...
То вибори парламентські по весні більш ніж імовірні

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

 

Та по хер ті антирейтинги... 

ага,  то ви зараз  копіюєте  юльків  зразку 2014 року "тато де  море".

 

В Полтаві  всі  ваші  пЄСи з тріском пролетіли,  як  майже  кругом в  центральній  частині  країни.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...