Перейти до змісту

ВЫБОРЫ


forever young

Recommended Posts

это ж вам не такая дешевка как 95квартал B-)

 

Кстати, о Квартале:

 

Если собрать всех креативных порохоботов, то можно будет создать 96 квартал и Коломойскому будет чем заполнить эфирную сетку. Во-первых, их неуемная фантазия не пропадает. Во-вторых, всегда наготове будет команда дублер, которую можно будет выпустить на политическое поле.

Link to comment
Share on other sites

Кстати, о Квартале:

 

Если собрать всех креативных порохоботов, то можно будет создать 96 квартал и Коломойскому будет чем заполнить эфирную сетку. Во-первых, их неуемная фантазия не пропадает. Во-вторых, всегда наготове будет команда дублер, которую можно будет выпустить на политическое поле.

из юристов в клоуны...  это какой-то...  особый талант иметь нужно 

а САМ...  Коломойский из каких спецов переквалифицировался?

Link to comment
Share on other sites

Кстати, о Квартале:

 

Если собрать всех креативных порохоботов, то можно будет создать 96 квартал и Коломойскому будет чем заполнить эфирную сетку. Во-первых, их неуемная фантазия не пропадает. Во-вторых, всегда наготове будет команда дублер, которую можно будет выпустить на политическое поле.

Ну Юра і сам репризами на політичну тему цілком схожий на блазня, то може це він намагається подати заяву на вступ у професійну спілку блазнів?  :lol2: До речі, Потрох чудово вписується у кумпанію, останні місяці він просто напрошувався. Але у Юри не вийде, на блазня він не тягне, бо блазні не ті, за кого себе видають глядачу, серед блазнів добрих людей ніколи не було, навпаки, це, зазвичай, жорстокі , підступні і все розраховуючі люди. А Юра просто тупуватий замозакоханий зовсім не злий ламер.

Link to comment
Share on other sites

02.04.19 22:39 Члены теризбиркома на Донетчине сообщили, что обнародованные ЦИК данные не соответствуют переданным, - полиция

 

Полицейские расследует вероятную фальсификацию избирательного процесса в Мангушском районе Донецкой области.

 

По информации членов участковой избирательной комиссии, данные, обнародованные на сайте Центральной избирательной комиссии, не совпадают с переданными в ЦИК, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Отдел коммуникации полиции Донецкой области.

Сегодня в Мангушское отделение полиции обратились члены территориальной избирательной комиссии с письменным заявлением о нарушении избирательного процесса. По их словам данные, переданные в Центральную избирательную комиссию о распределении голосов между кандидатами в президенты Украины, не совпадают с информацией, изложенной на официальном сайте ЦИК, а именно разница в пользу одного из кандидатов увеличена в 9 раз.

Link to comment
Share on other sites

 

02.04.19 22:39 Члены теризбиркома на Донетчине сообщили, что обнародованные ЦИК данные не соответствуют переданным, - полиция

 

Полицейские расследует вероятную фальсификацию избирательного процесса в Мангушском районе Донецкой области.

 

По информации членов участковой избирательной комиссии, данные, обнародованные на сайте Центральной избирательной комиссии, не совпадают с переданными в ЦИК, передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Отдел коммуникации полиции Донецкой области.

Сегодня в Мангушское отделение полиции обратились члены территориальной избирательной комиссии с письменным заявлением о нарушении избирательного процесса. По их словам данные, переданные в Центральную избирательную комиссию о распределении голосов между кандидатами в президенты Украины, не совпадают с информацией, изложенной на официальном сайте ЦИК, а именно разница в пользу одного из кандидатов увеличена в 9 раз.

 

Вкидували за Потроха, це очевидно, і вже є підтвердження. Вкидували в багатьох місцях саме на Донеччині і Луганщині, саме там, де Педро і залишив ригів у владі - і саме для фальшувань. Потроху забирали у багатьох, окрім своїх ригів, багато, по 1-2 і більше відсотків, забирали у Зеленого і бабці, це теж встановлено. Якщо це знає Зелений, то чудово знає і бабця. Але щось бабця не хоче нічого оскаржувати, на відміну від Зеленого, воліє "не помічати" :gigi: бо зацікавленості у перемозі і навіть другому турі немає. А от Зеленому треба неодмінно оскаржувати, бо попереду другий вирішальний тур, де у нього, якщо не карати, будуть красти безбожно.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Як я і говорив, досвід не головне, бо Зеленського буде грати оточення. А те, що говорить Данилюк, мені вже подобається
 

В случае избрания шоумена Владимира Зеленского президентом Украины его команда, в первую очередь, сосредоточится на реформировании правоохранительной и судебной системы, а также будет добиваться принятия нового избирательного законодательства, заявил экс-министр финансов Александр Данилюк.
 
В ходе выступления на конференции Free Market Road Show в "Бендукидзе Free Market Центре" во вторник, 2 апреля, Данилюк пообещал представить проект судебной реформы на следующей неделе. По словам экс-министра, реформа "будет поставлена с ног на голову", и изменения коснутся Верховного суда и его Апелляционной палаты.

 

Данилюк  выразил надежду, что Высший антикоррупционный суд будет сформирован действующим президентом Петром Порошенко и начнет работу уже в ближайшие дни. Он также заявил, что в случае избрания Зеленского "первые посадки" коррупционеров начнутся уже "вскоре после выборов".
 
Представитель команды Зеленского подверг жесткой критике деятельность Гепркуратуры, Службы безопасности Украины и Государственной фискальной службы, заявив, что их реформирование было провалено.
"Прокуратура – провал, суды – провал, СБУ – провал, ГФС – полный провал!... Поэтому наш подход к реформированию… – искоренить полностью этот вирус коррупции и старых подходов, который там находится вместе с людьми, и запустить эти структуры заново", - отметил Данилюк.

 

Экс-глава Минфина выразил уверенность, что руководить правоохранительными органами должны люди "не из системы", которые понимают цель этих новых органов в государстве.
Данилюк указал на необходимость лишения правоохранительных органов полномочий по расследованию экономических преступлений, что дает им возможность оказывать давление на бизнес и фактически заниматься вымогательством. А также пообещал приложить максимум усилия для создания Службы финансовых расследований, что не удалось ему на посту министра финансов в 2016-2018 году.

 

"Даже если парламент решить тормозить этот вопрос, у нас есть практический подход, как реализовывать эту реформу даже без закона", - заверил Данилюк, в очередной раз подчеркнув, что СФР должна подчиняться Минфину, а не президенту.

 

Он также оценил  результативность работы антикорруцпионных органов как недостаточно высокую, возложив основную ответственность за положение вещей на руководство Специализированной антикоррупционной прокуратуры.
"Дже если Национальное антикоррупционное бюро Украины проводит эффективные расследования, то они блокируются САП. Проблема с лидерством в антикоррупционной прокуратуре", - подчеркнул Данилюк.

 

Среди первоочередных направлений реформ экс-министр назвал также реформу госслужбы. Внесение изменений в профильный закон должно, по мнению Данилюка, приблизить условия государственной службы к условиям работы в частном секторе, сделав ее более гибкой и эффективной.

 

Кроме того, бывший министр финансов заявил, что для команды Зеленского важно внесение поправок в закон о выборах в Верховную Раду, которые предусматривают переход к открытым спискам и отказ от "мажоритарки". При этом он признал, что эта инициатива может натолкнуться на серьезное противодействие парламента.

 

"Парламентские выборы должны проходить по новому избирательному кодексу… Команда Зеленского будет настаивать на этом", - подчеркнул Данилюк.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Як я і говорив, досвід не головне, бо Зеленського буде грати оточення. А те, що говорить Данилюк, мені вже подобається

 

А оточення просто п....ць. Данилюк корупційне лайно, Разумков риг з ригів, Лєщєнко... ну тут Ви й самі знаєте.

Link to comment
Share on other sites

А оточення просто п....ць. Данилюк корупційне лайно, Разумков риг з ригів, Лєщєнко... ну тут Ви й самі знаєте.

 

Мені з Данилюком дітей не хрестити. Мова про тези, які він озвучив. До речі, в сусідньомку топіку є посилання на в'юху політтехнолога Зе, Разумкова  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38259-vіd-zeka-do-ze/?p=1115843

Link to comment
Share on other sites

Мені з Данилюком дітей не хрестити. Мова про тези, які він озвучив. До речі, в сусідньомку топіку є посилання на в'юху політтехнолога Зе, Разумкова  https://uapolitics.com/index.php?/topic/38259-vіd-zeka-do-ze/?p=1115843

Срав я на рига Разумкова з гори. Риг - це завжди мерзота, бо це менталітет, і він незмінний. Також логічно провести паралелі керманич-оточення, і стає зрозумілим, що Зеленський як мінімум напів-вата. А найкращі тези по економіці у Тимошенко, і її заклик не абсолютизувати співпрацю з МВФ теж розумний. А у Гриценка взагалі ні...уя немає про економіку у виступах - а Ви ж за нього хтіли голосувати, та, мабуть, і голосували, і якось Вас це не бентежило.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Вкидували за Потроха, це очевидно, і вже є підтвердження. Вкидували в багатьох місцях саме на Донеччині і Луганщині, саме там, де Педро і залишив ригів у владі - і саме для фальшувань. Потроху забирали у багатьох, окрім своїх ригів, багато, по 1-2 і більше відсотків, забирали у Зеленого і бабці, це теж встановлено. Якщо це знає Зелений, то чудово знає і бабця. Але щось бабця не хоче нічого оскаржувати, на відміну від Зеленого, воліє "не помічати" :gigi: бо зацікавленості у перемозі і навіть другому турі немає. А от Зеленому треба неодмінно оскаржувати, бо попереду другий вирішальний тур, де у нього, якщо не карати, будуть красти безбожно.

Схоже на те, що Луганщина цілком і повністю була нарізана ригочукам. Зі слів членів комісій у нас, усе було цього разу зроблено чітко. Спрацював лише режим найбільшого сприяння Порошенком ригам під час виборчої кампанії.

Щодо оскарження порушень Тимошенко висловилася абсолютно чітко - в монополізованих судах, як засвідчує практика, правосудних рішень не буде. Але якщо б паралельний підрахунок показав результативні викривлення, тоді це слід було зробити.

Link to comment
Share on other sites

Срав я на рига Разумкова з гори. Риг - це завжди мерзота, бо це менталітет, і він незмінний. Також логічно провести паралелі керманич-оточення, і стає зрозумілим, що Зеленський як мінімум напів-вата. А найкращі тези по економіці у Тимошенко, і її заклик не абсолютизувати співпрацю з МВФ теж розумний. А у Гриценка взагалі ні...уя немає про економіку у виступах - а Ви ж за нього хтіли голосувати, та, мабуть, і голосували, і якось Вас це не бентежило.

 

У цитаті Данилюка взагалі про економіку нічого немає. Ти на вибори не підеш, як я розумію?  :)

Link to comment
Share on other sites

У цитаті Данилюка взагалі про економіку нічого немає. Ти на вибори не підеш, як я розумію?  :)

А є сенс? Мене особисто не влаштовують і Свиня, і Зелень, але іхня участь у другому турі і перемога будь-кого цілком влаштовує, точніше байдуже, до того ж сам процес виборів, яким я його бачу на цей час, влаштовує абсолютно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А є сенс? Мене особисто не влаштовують і Свиня, і Зелень, але іхня участь у другому турі і перемога будь-кого цілком влаштовує, точніше байдуже, до того ж сам процес виборів, яким я його бачу на цей час, влаштовує абсолютно.

 

Тобто, перемога Педри у другому турі тебе теж влаштовує? Чи то пак, тобі байдуже на те? А как дисал ©  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Схоже на те, що Луганщина цілком і повністю була нарізана ригочукам. Зі слів членів комісій у нас, усе було цього разу зроблено чітко. Спрацював лише режим найбільшого сприяння Порошенком ригам під час виборчої кампанії.

Щодо оскарження порушень Тимошенко висловилася абсолютно чітко - в монополізованих судах, як засвідчує практика, правосудних рішень не буде. Але якщо б паралельний підрахунок показав результативні викривлення, тоді це слід було зробити.

Повірте, якщо б посада Президента давала те, що вона хоче - майже абсолютну владу на більш-менш пристойний час, хоча б на пару років, для втілення задуманих реформ, і якщо б вона мала відставання в першому турі від Зеленського відсотків  на 5-7, а Порошенко мав менше на 5-7, то були б і скарги, і звинувачення, бо фальсифікації були реально.  Але в політиці все так як і у житті, інколи не має сенсу битися, якщо умовний "приз" того не вартує. А тішити самолюбство це дорогувати виходить, прихід до влади коштує дуже дорого в прямому сенсі. Але то її справи, буде розумною - отримає, схибить - просре. Ми ж маємо мати на увазі виключно свої особисті інтереси, і дивитись, який політик їх найкраще репрезентує, не забуваючи ретельно зважувати, може він те зробити, чи просто бреше.

Link to comment
Share on other sites

Тобто, перемога Педри у другому турі тебе теж влаштовує? Чи то пак, тобі байдуже на те? А как дисал ©  :gigi:

Так, цілком. Бо то буде вже не той сучий Потрох, а набагато слабший і набагато менш впливовий (і заважаючий). Хоча тре все ж таки було б добити Свиню показово - з принципу, щоб іншим і наступним ставало зле від однії думки про красти у держави і народу.

P.S. І не плутайте особисті почуття з політичною доцільністю - іноді це протилежні речі B-)

Змінено користувачем забанений
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так, цілком. Бо то буде вже не той сучий Потрох, а набагато слабший і набагато менш впливовий (і заважаючий). Хоча тре все ж таки було б добити Свиню показово - з принципу, щоб іншим і наступним ставало зле від однії думки про красти у держави і народу.

P.S, І не плутайте особисті почуття з політичною доцільність - іноді це протилежні речі B-)

 

Боже, яка маячня...  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Боже, яка маячня...  :fp1:

 

от бачиш, ти не розумієш елементарних речей, які не залежать від політичної прихильності

звісно, хуяйми обкладати всіх навколо простіше, я розумію

Link to comment
Share on other sites

Яких?

Багатьох, особливо малопомітних, але важливих дрібничок. Тому Ваш аналіз починається вже з частково помилкової позиції, а це спотворює остаточний висновок, робить його помилковим в цілому. Як з Гриценком.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Не здивований, що не розумієте. Гриценко як вибір - це вже все пояснило.

 

здається, я вам вже казав, шо ви забагато на себе берете - давати оцінку людям, яких ви не знаєте, за їх політичним вибором

натомість ваша беззапеляційність і ваша політична прихильність яскраво свідчить проти вас

Link to comment
Share on other sites

Багатьох, особливо малопомітних, але важливих дрібничок. Тому Ваш аналіз починається вже з частково помилкової позиції, а це спотворює остаточний висновок, робить його помилковим в цілому. Як з Гриценком.

 

До чого тут Гриценко зараз, у другому турі? Конкретно, яких речей я не розумію? Взагалі і ніапчом 

Link to comment
Share on other sites

До чого тут Гриценко зараз, у другому турі? Конкретно, яких речей я не розумію? Взагалі і ніапчом 

Ну якщо до Ваших помилок, то "до чого". Наприклад, Гриценко гарантовано набере на виборах в Раду набагато менше, ніж на виборах президента, засади для цього грунтовні на протязі усієї політичної кар'єри Гриценка. Ви з цим згодні? Якщо згодні, то скажіть, чому. Якщі не згодні, по аргументуйте і це. Бо Гриценко завжди отримував мало на виборах в Раду, це ж факт. Але як цей факт пояснюєте Ви?

Втім, якщо подібна "гра розуму" Вам не цікава, то я не наполягаю.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

здається, я вам вже казав, шо ви забагато на себе берете - давати оцінку людям, яких ви не знаєте, за їх політичним вибором

натомість ваша беззапеляційність і ваша політична прихильність яскраво свідчить проти вас

Ми на протязі життя тільки тим і займаємось, що даємо оцінку людям. В більшості випадків якраз тим, кого особисто не знаємо, лише чули і бачили в чужій ретрансляції.

На інше і відповідати не буду, якщо сприймете виділене, то зітрете свій пост самі.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...