Перейти до змісту

Хочете добру пораду?


Газда

Recommended Posts

Следующий вопрос будет "а что это за картинки под никнеймами"? :)

 

 

Величезна подяка, що ви не пошкодували свого часу та зусиль й ажно 65 разiв натиснули на кнопки клавіатури, а не просто клацнули один раз на мінус. Бо, у останньому випадку, мені б не було на що вам навiть й відповісти.

 

Чому на солідних форумах обов'язково відключають фичу "карма"? Тому що на форум люди приходять для дискусії, тобто - висловити свою думку, вислухати чужу, погодитися з нею або заперечити - саме словами, а не плюсами чи мінусами. Якщо вони, звичайно, люди, а не арифмометри типу "Фелікс".

 

Дискусія при обміні плюсами-мінусами виникнути може? Ну, хіба що, отака:

 

- Ти якого хуйа мені мінуса вкотив? Я ж, блять, свій у дошку!

- Вибач, сцуко, не на ту блять кнопку натиснув. Виправлюся на наступному твоєму постi, бля буду.

 

Тепер про "клуб".

 

Був такий собi форум "гондурас", може чули? Там група місцевих "членів клубу" так і називалася "Свой". "Своїм" там дозволялося абсолютно все. Людям з вулиці дозволялося лише одне - читати, перечитувати, конспектувати та вчити на пам'ять тамтешні форумнi правила. Ну iнодi, може, ще підгавкувати "Своїм". Крок вліво, крок вправо, не сподобався комусь з "Своїх" і ти потрапляєш у групу "Труп", тобто на вихiд. Нормально? Це форум? Де вiн зараз?

 

От я лише й запитав, отут "члени клубу", тобто "Свої", за якими критеріями відбираються? Черепа їм міряють чи ще щось?

 

Вибачте мою звичку запитувати, якщо мені щось не ясно. Я знаю, що багатьом це дуже не подобається.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Величезна подяка, що ви не пошкодували свого часу та зусиль й ажно 65 разiв натиснули на кнопки клавіатури, а не просто клацнули один раз на мінус. Бо, у останньому випадку, мені б не було на що вам навiть й відповісти.

 

Чому на солідних форумах обов'язково відключають фичу "карма"? Тому що на форум люди приходять для дискусії, тобто - висловити свою думку, вислухати чужу, погодитися з нею або заперечити - саме словами, а не плюсами чи мінусами. Якщо вони, звичайно, люди, а не арифмометри типу "Фелікс".

 

Дискусія при обміні плюсами-мінусами виникнути може? Ну, хіба що, отака:

 

- Ти якого хуйа мені мінуса вкотив? Я ж, блять, свій у дошку!

- Вибач, сцуко, не на ту блять кнопку натиснув. Виправлюся на наступному твоєму постi, бля буду.

 

Тепер про "клуб".

 

Був такий собi форум "гондурас", може чули? Там група місцевих "членів клубу" так і називалася "Свой". "Своїм" там дозволялося абсолютно все. Людям з вулиці дозволялося лише одне - читати, перечитувати, конспектувати та вчити на пам'ять тамтешні форумнi правила. Ну iнодi, може, ще підгавкувати "Своїм". Крок вліво, крок вправо, не сподобався комусь з "Своїх" і ти потрапляєш у групу "Труп", тобто на вихiд. Нормально? Це форум? Де вiн зараз?

 

От я лише й запитав, отут "члени клубу", тобто "Свої", за якими критеріями відбираються? Черепа їм міряють чи ще щось?

 

Вибачте мою звичку запитувати, якщо мені щось не ясно. Я знаю, що багатьом це дуже не подобається.

вопрошать таки любишь, а отвечать не очень.  Кто этот десяток умников и умниц которые кюшат не могут из-за плюсеков с минусеками?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


От я лише й запитав, отут "члени клубу", тобто "Свої", за якими критеріями відбираються? Черепа їм міряють чи ще щось?

Всі хто був на хвупі - автоматом у клюбі

Link to comment
Share on other sites

Всі хто був на хвупі - автоматом у клюбі

 

Ти ба, як воно!  Тобто, пуфик складається з двох палат: форуму для плебеїв та Сенату для Патриціїв? Демократично, йопт!

 

Ну, добре, я можу визнати, що, скажімо, дід панас абсолютно точно гідний бути б/п Сенатором. Якщо вже не самим Цезарем. Бо усім відомі йогонi короткі але полум'яні промови на фупі про розрив пукана у дрищiв. Звісно ж, я готовий схилити чоло перед таким б/п Патрицієм.

 

Але, як до Сенату потрапив такий собі вені-віді (відоміший під погонялом "суслік_ексгебесіонаніст, чи щось таке)? Я за кілька років, що був читав фуп, жодного йогного поста там не бачив. Може він у пісочниці копирсався? Тоді вибачаюся, до пісочницi я таки не заглядав.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ти ба, як воно!  Тобто, пуфик складається з двох палат: форуму для плебеїв та Сенату для Патриціїв? Демократично, йопт!

 

ти був тут в клубі?   :nose3:

Тема не варта дискусії

Link to comment
Share on other sites

 

Ти ба, як воно!  Тобто, пуфик складається з двох палат: форуму для плебеїв та Сенату для Патриціїв? Демократично, йопт!

 

Ну, добре, я можу визнати, що, скажімо, дід панас абсолютно точно гідний бути б/п Сенатором. Якщо вже не самим Цезарем. Бо усім відомі йогонi короткі але полум'яні промови на фупі про розрив пукана у дрищiв. Звісно ж, я готовий схилити чоло перед таким б/п Патрицієм.

 

Але, як до Сенату потрапив такий собі вені-віді (відоміший під погонялом "суслік_ексгебесіонаніст, чи щось таке)? Я за кілька років, що був читав фуп, жодного йогного поста там не бачив. Може він у пісочниці копирсався? Тоді вибачаюся, до пісочницi я таки не заглядав.

 

Газда, я за большие бабки.  Не надо завидовать, а лучче проспонсируй я и за тебя похлопочу

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вимкніть нафіх цю дитячу забаву з "кармою".

Жоден серйозний форум такою фігньою не займається, як давати право одним юзерам оцінювати дописи інших без власних коментарів, простим натисканням кнопки.

 

Якщо зробите це, може повернуться з десяток розумних форумчан, що пішли від засилля придурків-кармодрочеров...

на супе долго и нудно плакались уберите....только убрали....начали где карма....

вернули...

Link to comment
Share on other sites

http://moemnenie.org/showthread.php?t=38249

 

а вот на кацапском форуме как вариант тоже интересно....

 

карма есть...

но там прикол в чём что юзер может написать за что он ставит минус или плюс.

Link to comment
Share on other sites

Газда, я за большие бабки.  Не надо завидовать, а лучче проспонсируй я и за тебя похлопочу

 

Кхе-кхе-бу-го-га-га-га.
 
Суслiк, ти б вже так не палився чи шо, бо підставляєш людину, котра цi "великі бабкі" у тебе взяла.
 
А доречі, чому грошима розрахувався, чому не натурою, як завжди? Чи може вирішив цього разу отвір залишити недоторканним? Сенатор, бля, липовий. 
 

 

 

на супе долго и нудно плакались уберите....только убрали....начали где карма.... вернули...

 

Не знав, що зразком для цього форуму є саме СУП    ;o
 
Але це повністю міняє справу. Якщо на супі карма є, то тоді пистець, звичайно, нікуди вже не дінешся.
 
А "клуб" там теж є?
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені правильно зрозуміло, що ті, які перейшли з ФУПу на цей форум, мають  "клуб"? :)

 

Ну, десь так. А ще той, хто декому забашляв "великі бабкi".   :shuffle: 

Link to comment
Share on other sites

 

 


ай, ПЕРЕСТАНЬТЕ башлять за 4 літери, які нічого не значать

 

Є явка з повинною:

 

 

 


я за большие бабки

 

За язик його аніхто не тягнув. Вiн сам зізнався. Отакий, мля, "член клубу", йопт.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не понимаю, в чем проблема. Заходим через мобильную версию и вуаля - никаких карм, плюсов и мунусов, все предельно аскетично, эстетично и вполне демократично! Не нравятся лайки - их можно просто исключить из поля зрения. Мобильная версия рулит! Змінено користувачем novikov
Link to comment
Share on other sites

Ну, десь так. А ще той, хто декому забашляв "великі бабкi".   :shuffle: 

Газда, говорю ж не надо завидовать и кукситься я с тебя, как с убогого, лишь долю малую возьму :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...