Перейти до змісту

Верховна РАДА


кноп

Recommended Posts

Верховна Рада не підтримала закон про відкритість роботи парламенту, комітетів та депутатів та повернула його на допрацювання в комітет.
У результаті, закон, який максимально відкривав протоколи, стенограми, звіти про відрядження, кошти за проживання та проїзди, кошторис Ради, запити депутатів та відповіді на них, відкладено в довгу шухляду.
Головним лідером НЕпідтримки виступив, як не дивно, Руслан Князевич і на фракції БПП, і під час обговорення в залі з аргументацією “чому ми себе не поважаємо, і так вже все відкрито, а єдині новели закону – це звіти за відрядження і проживання депутатів”.
Пан Князевич, до якого я ставилася завжди з повагою, можливо, втатив відчуття за десять років у ВРУ, що звітувати за гроші – це не право нардепа, це його святий обов’язок. Чому з такою поблажливістю деякі політики ставляться до фінансових звітів не дуже зрозуміло.
Цей закон був зареєстрований одним з перших у Раді колишніми журналістами, ще тоді, коли на деякі комітети журналістам в принципі не можна було прорватися, а про публікацію протоколів можна було мріяти. Справді, розпорядження спікера Гройсмана багато питань вирішили, але його добру волю треба перевести в статус закону. Спікери міняються, обов’язок звітувати має залишитися правилом.
Окрім іншого, вже два роки поспіль Рада не показує людям свій кошторис. На фоні підняття всіх тарифів і пропозиції людям затягнути паски – це мало б стати стратегією показувати, що влада максимально відкрита і кожну копійку може виправдати. Це частина суспільного контракту.
Хтось з депутатів назвав цей закон історичний. Я так не думаю, він не історичний. Але цей закон – тест для політика. Якщо відкривати фінансову інформацію – це не повага до себе, то пора на політичну пенсію.

Link to comment
Share on other sites

Ширка

 

зы

 

Югик-генпгокугог это будет нечто

 

Уга! В нас тепег буде найкласнючий генегальний пгагугог.

Для вигішення питань звегтатися до ггановського і кононенка.

Link to comment
Share on other sites

А шо то з радикалами неясно.... Самопоміч і Батьківщина голосували проти, а радикали утрималися. Тільки Ляшко проти, і один - за (він що, кнопкою промахнувся, чи гроші взяв)?
Link to comment
Share on other sites

А шо то з радикалами неясно.... Самопоміч і Батьківщина голосували проти, а радикали утрималися. Тільки Ляшко проти, і один - за (він що, кнопкою промахнувся, чи гроші взяв)?

 

Один "за" - это исключенный из фракции, но не желающий выходить (и имеющий в этом поддержку Порошенко).

Он не ошибся. Он всегда голосует, как ПР БПП.

Link to comment
Share on other sites

Депутати з фракції "Блоку Петра Порошенка" зібралася біля трибуни парламенту, щоб перешкодити фракції Радикальної партії заблокувати її.

 

Як передає кореспондент УНІАН, фракція Радикальної партії певний час не могла потрапити в сесійну залу, оскільки були зачинені двері, а в цей час фракція БПП вже зібралася біля трибуни.

 

За не підтвердженою офіційно інформацією, до парламенту має прибути президент Петро Порошенко, щоб взяти участь у розгляді питання щодо призначення Юрія Луценка генеральним прокурором.

 

Голова Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про початок вечірнього засідання.

В залі зареєструвався 371 депутат.

 

http://www.unian.ua/politics/1343545-bpp-zablokuvav-tribunu-radi-schob-pereshkoditi-jiji-blokuvannyu-fraktsieyu-lyashka.html

 

По российским лекалам, один к одному.    

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Профільний комітет розглядає звернення президента Петра Порошенка до ВР про надання дозволу на призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором.

Про це "Українській правді" повідомив секретар  комітету  з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Антон Геращенко.

"Затверджуємо кандидата в Генпрокурори Ю.В. Луценко", - повідомив він.

 

http://cheshir.kz/img/icon1.png

 

http://www.pravda.com.ua/news/2016/05/12/7108250/

Link to comment
Share on other sites

Подружжя Луценків відмовилася брати участь в обговоренні та голосуванні за надання дозволу президенту призначити Юрія Луценка генеральним прокурором.

Про це депутати Юрій та Ірина Луценко  заявили в четвер після представлення президента.

 

"Повідомляю, що розгляд питання є реальним конфліктом мого інтересу. Тому я не буду брати участь в обговорення і голосувати по даному питанню", - заявив Луценко.

Про конфлікт інтересів також заявила Ірина Луценко.

 

http://www.pravda.com.ua/news/2016/05/12/7108259/

 

Этот вместо них проголосует:

 

http://image.zn.ua/media/images/original/Oct2014/100368.jpg

 

И этот:

 

http://molbuk.ua/uploads/posts/2015-09/thumbs/1441108986_880_main.jpg

 

http://www.topnews.ru/upload/photo/7e080dd6/ac454.jpg

Link to comment
Share on other sites

"Мені дуже неприємно, що через мене було внесено правки у діючий закон по прокуратуру. Я б ніколи на це не пішов, якби знайшов людину, яку може призначити президент генеральним прокурором, і яка може бути ефективнішою, ніж я", - заявив Луценко.

 

http://orakul.com/taro/img/dream/kloyn.jpg

 

http://www.pravda.com.ua/news/2016/05/12/7108262/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

И этот планирует слиться в экстазе с "коалицией" во время голосований?

Народный депутат Вадим Рабинович решил выйти из "Оппозиционного блока". Об этом он заявил в пятницу, 13 мая.
"Оппозиционный блок" был создан из четырех партий. Одна из них — моя партия "Центр". Вчера было политбюро моей партии, и у меня были люди из всех регионов. Я послушал их, и мне было стыдно. Поэтому я принял такое радикальное решение", — заявил Рабинович.
Нардеп также отметил, что его коллеги по "Центру" потребовали от Рабиновича выйти из Оппозиционного блока, ссылаясь на то, что оппозиция должна действовать более радикально.
В пятницу, 13 мая, Рабинович, сообщил руководство Оппозиционного блока о своем решении

Link to comment
Share on other sites

Центральна виборча комісія визнала Оксану Білозір обраним народним депутатом. :fp1: 
Про це повідомляє прес-служба ЦВК.
13 травня відбулось засідання Центрвиборчкому, яке провів голова Комісії Михайло Охендовський.
Верховна Рада своєю постановою достроково припинила повноваження народного депутата Юрія  Луценка, якого у четвер було призначено генеральним прокурором.
"Відтак, Комісія визнала обраною народним депутатом України на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі Білозір Оксану Володимирівну, 1957 року народження, освіта вища, голову громадської організація "Всеукраїнське об’єднання жінок-депутатів", проживає в місті Києві, безпартійну, включену до виборчого списку партії "Блок Петра Порошенка" під № 80", - йдеться у повідомленні ЦВК.

 

Також Білозір є хрещеною матерію двох дочок президента Петра Порошенка – Олександри та Євгенії. :lol2: 

Link to comment
Share on other sites

ПОСТАНОВА Верховної Ради України
Про утворення Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань майбутнього :fp1: 
(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 23, ст.160)
Відповідно до частини другої статті 89 Конституції України та статті 85 Регламенту Верховної Ради України Верховна Рада України постановляє:
1. Утворити Тимчасову спеціальну комісію Верховної Ради України з питань майбутнього (далі - Тимчасова спеціальна комісія).

 


2. Визначити основним завданням Тимчасової спеціальної комісії  вироблення та сприяння реалізації стратегії інноваційного розвитку України на основі державних та суспільних пріоритетів, досягнень науки і техніки та оцінки їх впливу на гармонійний розвиток держави.
Діяльність Тимчасової спеціальної комісії спрямовується на:
визначення напрямів та пріоритетів науково-технічного та інноваційного розвитку держави;
опрацювання моделей майбутнього розвитку, обґрунтування загальнодержавних (національних) і регіональних програм та прогнозів їх реалізації;
підготовку питань щодо стратегічного бачення розвитку України, а також щодо найбільш актуальних проблем держави і можливих шляхів їх розв’язання;
комунікацію з комітетами Верховної Ради України щодо питань стратегічного розвитку України, які належать до сфери їхньої діяльності;
залучення до дискусії щодо напрямів, методів та інструментів стратегічного розвитку держави науковців, представників вищих навчальних закладів, фахівців у сфері адміністративного управління, колишніх та теперішніх працівників органів державної влади, представників неурядових громадських організацій, засобів масової інформації та підприємців;
підтримання зв’язків з парламентами, науковими організаціями та вченими інших держав з питань забезпечення стратегічного розвитку на регіональному та світовому рівнях.
3. Обрати головою Тимчасової спеціальної комісії народного депутата України Скрипника Олексія Олексійовича (фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ"), заступником голови Тимчасової спеціальної комісії - народного депутата України Таруту Сергія Олексійовича (позафракційний).
4. Обрати до складу Тимчасової спеціальної комісії таких народних депутатів України:
Вовка Віктора Івановича
фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

Войціцьку Вікторію Михайлівну
фракція Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ";

Галасюка Віктора Валерійовича
фракція Радикальної партії Олега Ляшка;

Гриневич Лілію Михайлівну
фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

Домбровського Олександра Георгійовича
фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

Заліщук Світлану Петрівну
фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА";

Кириленка Івана Григоровича
фракція політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина";

Логвинського Георгія Володимировича  
фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ";

Мушака Олексія Петровича
фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА".
5. Визначити термін діяльності Тимчасової спеціальної комісії - один рік з дня прийняття цієї Постанови.
6. За результатами своєї діяльності Тимчасова спеціальна комісія кожні шість місяців готує звіт та оголошує його на пленарному засіданні Верховної Ради України.
7. Матеріально-технічне, кадрове, інформаційне та організаційне забезпечення діяльності Тимчасової спеціальної комісії покласти на Апарат Верховної Ради України.
8. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.
Голова Верховної Ради України В.ГРОЙСМАН
м. Київ 22 квітня 2015 року № 353-VIII

 

Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Глава Верховной Рады Андрей Парубий отказался назвать депутатов, регулярно пропускающих заседания парламента.
Спикер заявил: "Это мои близкие друзья".
При этом он подчеркнул, что штрафы в отношении депутатов-прогульщиков существуют и действуют. "Это то распоряжение, которое я возобновил. Но я все время подчеркиваю: без общественного давления штрафы сами по себе ничего не решат. Должно быть общественное давление", - отметил спикер.
"Я их прошу, говорю: "Ребята, приходите, работайте. Раз шли в депутаты, надо приходить и работать". Я думаю, прислушаются. Я думаю, будем видеть улучшение дисциплины в нашем зале", - сказал Парубий.

Link to comment
Share on other sites

П'ятниця, трудяги ...

CkA2XUbWgAAuHS6.jpg

 

В сессионном зале Верховной Рады в разгар рабочего дня осталось 17 депутатов и вице-спикер парламента Оксана Сыроид
Все присутствующие парламентарии, с разрешения вице-спикера, собрались возле трибуны, чтобы засвидетельствовать количество присутствующих на рабочем месте народных избранников.

http://storage1.censor.net.ua/images/8/0/4/7/80479bf89c080f64144f8f97fd24a8b0/640x361.jpg

http://storage1.censor.net.ua/images/b/7/9/3/b793f6faac64d7465b722ded0062c055/640x361.jpg
 

Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
 
Не вистачає зла іноді на нашу Раду... :(((
Тільки що провалили 2498а - законопроект, який скасовує 6 ліцензій, на імпорт та експорт алкоголя та тютюну. Абсолютно безглузді папірці, які я підписую особисто, які коштують 780 грн. - сумарна зарплата людей, які обробляють ці пакети документів, на 26 тис.грн. більше того, що отримує бюджет!!! Затримка в їх обробці - і великі компанії просто зупиняють свій бізнес... 
Цей законопроект на 1 сторінку розглядався з СЕРПНЯ 2015. ДЕСЯТЬ МІСЯЦІВ, КАРЛ!!! Всі за, всі кричать, що це безглуздо, немає жодного аргументу, навіщо країні потрібні ці папірці. Але ні. Провалили. 
Давайте, розкажіть на Шустері, як ви любите народ та бізнес. Як треба покращувати інвестиційний клімат. Як ви любите Україну, прямо спати не можете... :(((
Пічаль...
Ось більше інформації, у тому числі хто не голосував:https://goo.gl/wfoDcW
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Только что Рада провалила 2498а. Другими словами заявив, что в Украине должны существовать 6-ть совершенно ненужных лицензий.

С августа 2015 года мы пытались принять данный законопроект.

Доказательство почему нам не нужно данное регулирование:

1) На протяжении года ни бизнес, не регуляторные органы так и не нашли хотя бы один аргумент зачем существует данная лицензия. 
2) Когда разница между затратами на зарплату и поступлениями от лицензии составляет 26 тыс. грн, то с учетом всех расходов, получается данное регулирование убыточное для страны;
3) Некоторым розничным сетям приходится получать лицензию на оптовую торговлю чисто из-за того, что в момент написания Закона Украины в 1995 году еще не существовало даже понятия «собственный импорт»
4) В прошлом году именно через бюрократическую задержку получения данной «бумажки» Карлсберг Украина приостановил экспортные поставки.

Не смотря на тот факт, что законопроект касался подакцизной тематики, он был одобрен гражданскими организациями как такой, что не влияет на потребление таких товаров.

Но нет, нашлись в зале депутаты, которые реально верят, что стоимость лицензии 780 грн/ год значительно влияет на цену продукции.

Нашлись и те, кто начал манипулировать Директивами ЕС, но при этом даже не подал хотя бы одну поправку к законопроекту (а на это было 7-мь месяцев!!!!).

Некоторые главы фракций даже назвали этот законопроект «лоббистким».

Вот такая дерегуляция……..

 

 

 

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=7779

Link to comment
Share on other sites

Ну не всем ворам, судя по голосованию.

окей.

 

Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА". Кількість депутатів: 142. Утрималися:6 Не голосували:29 Відсутні:19

Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ". Кількість депутатів: 81. Утрималися:1 Не голосували:16 Відсутні:10

 

к ним вопросы есть, почему они не хотят реформаторских реформ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...