Перейти до змісту

Верховна РАДА


кноп

Recommended Posts

О, рабовладельцы отметились. Помните народную мудрость - от тюрьмы да от сумы не зарекайтесь. Прежде чем что-то сделать подумайте, что у вас вдруг все исчезло и вы обычный менеджер или водитель. Думаете так не бывает? А я таких историй знаю на одну.

Якраз зараз у мене немає найманих працівників - я на себе працюю і мене дико бісить, коли я наприклад не можу оплатити в банку, бо вихідний з неділі перенесли на понеділок, а оскільки в середу теж вихідний, то вівторок будуть відпрацьовувати в суботу через місяць з 11:15 до 12:30, бо ж це субота.

 

Сенс свята - дати можливість відсвяткувати свято, а не гарантувати додатковий вихідний день для бухалова. Бо це ж яка трагедія - свято припадає на неділю, в яку б і так всі бухали, кому нахрін таке свято впало, нє?

Link to comment
Share on other sites

Только в этом проблема? Дык открою страшную тайну, Приват и Моно работают без выходных. Битки тоже. А нести платёжки в банк как-бы и смысла нет, ведь у всех юриков выходной. У вас реально нет повода беситься, вы его придумываете. Но вам почему-то поперек горла возможность украинцев смотаться на выходных на море или в Буковель. Вы против поддержки туристической отрасли или вам экономика Украины свербит?
Link to comment
Share on other sites

Є таке поняття - кількість робочих днів у році. Встановлено законодавчо. Тоді треба згадати стару радянську традицію і "по многочіслєнним прсьбам трудящіхся" приєднувати вихідні, які співпали з св'ятковими до відпустки.

 

А, і ще - розкажіть мені про ефективність роботи в п'ятницю після св'яткового четверга і перед вихідною суботою...  :lol2:

 

Ну і на останок - якщо перед і після 7 січня будуть робочі дні - то пізда їм, бо все одно всі поїдуть по домам. Навить капіталісти зробили різдвяні канікули, щоб не мучити му-му.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А наші депутани у свинцевих труселях ходять, чи вони думають, що вибрані і їх це не торкнеться? :S 

 

В Украине увеличили нормы излучения для базовых станций.

В Украине увеличили нормы излучения, это позволит улучшить качество мобильной связи и скоростного интернета. Об этом сообщает пресс-служба Министерства цифровой информации.
Указом МОЗ повышен предельно допустимый уровень электромагнитного поля для радиотехнического оборудования, работающего в диапазонах очень высоких, ультравысоких, сверхвысоких и чрезвычайно высоких частот, с 10 до 100 мкВт/см2.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

А з кацапами не можна розірвати?  :consul: 

 

Народні депутати опозиції зареєстрували у Верховної Раді проєкт постанови ВР № 5674 про заяву парламенту щодо припинення будь-яких дипломатичних відносин України з Білоруссю, окрім тих, які стосуються питань біженців та політв’язнів.

Нардепи вважають, що прийняття Радою цієї заяви сприятиме посиленню міжнародного тиску на посадовців Білорусі.
В обґрунтуванні заяви також відзначається, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко запропонував бойовикам ОРЛО приїхати до Мінська та допитати затриманого журналіста Протасевича щодо його можливої участі в боях на Донбасі.
Заява передбачає невизнання виборів президента Білорусі, засудження співпраці з терористами ОРДЛО.
Крім того, Україна закликає демократичні країни світу до продовження та посилення політичного та економічного тиску на Білорусь та до запровадження персональних санкцій щодо посадовців Білорусі.
Доповідати щодо проєкту постанови у Раді буде нардеп "Євросолідарності" Олексій Гончаренко.
Постанова, за задумом нардепів, набере чинності з дня її прийняття.
У разі прийняття голова Верховної Ради має забезпечити направлення тексту заяви до парламентів іноземних держав та міжнародних парламентських організацій.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...