Перейти до змісту

Ніна Матвієнко - всьо


Гість Хома

Recommended Posts

она глупая и внушаемая женщина.

 

год-полтора тому ездила на шоу "пусть говорят", чтоб оправдывать их афериста, который "лечил" вкалыванием свежего белка перепелиных яиц в ляжки и голени.

 

сидела дура, ресницами хлопала - ох, людоньки, вин же такой приятный мусчина, так правильно гаварит...обкололась(чи навкалывалась)

Змінено користувачем Людоедка
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

послушал!!!

 

она шо ипанулась на старости лет...уёбище??

 

ну так пускай пиздует в донбасс..и там народной стаёт....

 

писец...проклинать єтих троих..типа они всё сделали....

 

и ни словом о хуйле и ни словом о том кто довёл до того...что эти трое оседлали народ..на майдане..

 

короче идёт она нахуй....

 

видать..чегото на деньгах замешено..от "культуры."

 

а ви впевнені, що там не було ні слова про хуйло? до монтажа?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

   Саме  так . Більше  Хуйлу і  не потрібно ,  більше  хуйлопропаганда  намалює .

Поважав ,  поважаю  і  буду   поважати Матвієнко  . Крапка .

 

О, членосос мудачука подав голос. :lol2:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну вообщем доля правды есть

По-перше, там нарізка йде. По-друге, про кланові інтереси усе правильно. Для остаточних висновків абсолютно недостатньо інформації.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дослухав до "дикості, жорстокості"
Ну що я можу сказати- наївна, що просто капець... Невже так важко ввімкнути мозок та прочитати Будапештський Меморандум, який так брутально порушили москуяни, крисяни та лугандони... І чим це вагітно для виживання всього людства... Якщо Україна не знищить цю погань, люди не виживуть- загинуть у ядерних війнах, бо угоди про нерозповсюдження ЯЗ, взагалі м/н угоди не буде ніхто визнавати....

Мозку в неї просто вже немає.... Шкода

Link to comment
Share on other sites

По-перше, там нарізка йде. По-друге, про кланові інтереси усе правильно. Для остаточних висновків абсолютно недостатньо інформації.

То  війна  почалася  за  кланові  інтереси?  І  студенти  рік  назад  вийшли  за  кланові  інтереси,  і  небесна  сотня...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

До речі, все життя прожила на подачки олігархів... Бо вся СРСР як країна була партійною олігархією... Якщо не рахувати періоду тиранії Сталіна, який свого часу й очолив апарат керування цією партією...

Link to comment
Share on other sites

То  війна  почалася  за  кланові  інтереси?  І  студенти  рік  назад  вийшли  за  кланові  інтереси,  і  небесна  сотня...

Студенти вийшли проти. Але клани замішані, вони основа нашої держави.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хороший сюжет, из серии: "Чтоб дурь каждого была видна".

А то пока чужие песни поет - вроде нормальный человек. А как своими словами говорить начала - караул...

 

Видно, что куски интервью качественно надерганы, но, из того что осталось, резануло:

- эти трое вывели народ на Майдан (видимо забыла, как этих троих на Майдане всю дорогу х@ями обкладывали);

- МЫ!!! скидывали Януковича (чето я ее там не помню);

- поверх украинцев проростает другая нация (походу на наших евреев бочку катит, антисемит?);

- брат на брата (ну вы поняли...);

- надо защитить наших детей (здесь я запутался, кто кого защищает)?

 

В общем, в отличие от придкурка Блохина, которой, похоже, искренне переживал, что детей на елку год назад не смог вывести, у этой бабки просто связки отказали, и она решила полицедействовать. Сценарий написали, клипмейкера выделили, и егей!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Студенти вийшли проти. Але клани замішані, вони основа нашої держави.

Тобто,  ті  клани,  що  захотіли  в  Євросоюз,  організували  усю  Україну  на  Майдан?  А  Путін  не  готувався  до  війни,  захоплювати  Крим?  Просто  вийшли  троє  кланівців  і  замутили  війну.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

О, членосос мудачука подав голос. :lol2:

  Окружна ,  де тобі  пику бити сцикло . Ти подиви  хто в БПП -  там і мудосрачські  є .

Так шо  готуйся , будеш  лизати  сраку  і мудачуку  , і член сосатимеш .

 

 Хотя  я впевнений  ти цим  давно  займаєшся , підстілка , шо з  СУПу вилізло -  марш назад до своїх дрище-дебілоїдів . 

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Про Кароліну вже забули? Тепер Матвієнко витягнули. І так гарненько, в унісон, всі як один, дружніми колонами.

 

 А давайте на сайті мінкультури, або, ще краще, на сайті Мінкума, тобто Мінінформації заведемо список, в якому будемо таврувати всіх і вся. Хто наступний? Оголосіть весь список

Link to comment
Share on other sites

Про Кароліну вже забули? Тепер Матвієнко витягнули. І так гарненько, в унісон, всі як один, дружніми колонами.

 

 А давайте на сайті мінкультури, або, ще краще, на сайті Мінкума, тобто Мінінформації заведемо список, в якому будемо таврувати всіх і вся. Хто наступний? Оголосіть весь список

 

Не надо обобщать.

В данном топике обсуждается конкретный высер конкретной ТП.

 

Если ты хочешь обсудить инициативу по идентификации и классификации всех ТП в области культуры, открывай новую ветку :)

Link to comment
Share on other sites

 

она шо ипанулась на старости лет...уёбище??

 

 

 

Именно.

 

Пахнет Альцгеймером ранней стадии.

Тетка, что назывется, НЕСЕТ ПУРГУ.

 

Говорит много, очень многословна.

Это признак серьезного повреждения мозга.

Link to comment
Share on other sites

Про Кароліну вже забули? Тепер Матвієнко витягнули. І так гарненько, в унісон, всі як один, дружніми колонами.

 

 А давайте на сайті мінкультури, або, ще краще, на сайті Мінкума, тобто Мінінформації заведемо список, в якому будемо таврувати всіх і вся. Хто наступний? Оголосіть весь список

 

 

А разве отношение к предателям должно меняться в зависимости от их фамилий?

Link to comment
Share on other sites

Не надо обобщать.

В данном топике обсуждается конкретный высер конкретной ТП.

 

Если ты хочешь обсудить инициативу по идентификации и классификации всех ТП в области культуры, открывай новую ветку :)

Дякую за пораду, але якщо вона мені потрібна, я до Вас обов'язково звернусь. І некоректно обзивати народну артистку. Цим Ви принижуєте самі себе. 

Link to comment
Share on other sites

Дякую за пораду, але якщо вона мені потрібна, я до Вас обов'язково звернусь. І некоректно обзивати народну артистку. Цим Ви принижуєте самі себе. 

 

Чувак, не гони беса. Ты написал в общий форум, чем обратился ко всем, включая меня. Т.е. без моего спроса ПЕРВЫЙ стал давить на  В ТОМ ЧИСЛЕ мои, жалость и чувство справедливости. С моей стороны (как и со стороны всех остальных соконфетников) было бы справедливо СРАЗУ овтетить тебе теми же словами: "Когда будет интересовать твое мнение, мы его у тебя спросим", но я был добр, и ДАЖЕ вступил с тобой в дискуссию. Так что держи удар и обтекай.

 

Теперь по сути. Меня не интересует мнение лабуха, даже народного артиста, по вопросам, не относящимся к культуре.

 

А после антисемитских высказываний и искажения событий на Майдане она и заработала статус ТП.

 

Так понятней?

Link to comment
Share on other sites

Ви клейщик ярликів? Чим вона Вас зрадила? Тим що висловила свою думку? 

Во время войны можно было бы придержать такую "думку" (гы) при себе.

 

Не услышал "думок" по поводу того, как приблизить победу.

А во время войны интересны именно они.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чувак, не гони беса. Ты написал в общий форум, чем обратился ко всем, включая меня. Т.е. без моего спроса ПЕРВЫЙ стал давить на  В ТОМ ЧИСЛЕ мои, жалость и чувство справедливости. С моей стороны (как и со стороны всех остальных соконфетников) было бы справедливо СРАЗУ овтетить тебе теми же словами: "Когда будет интересовать твое мнение, мы его у тебя спросим", но я был добр, и ДАЖЕ вступил с тобой в дискуссию. Так что держи удар и обтекай.

 

Теперь по сути. Меня не интересует мнение лабуха, даже народного артиста, по вопросам, не относящимся к культуре.

 

А после антисемитских высказываний и искажения событий на Майдане она и заработала статус ТП.

 

Так понятней?

Не зрозумів, що таке "общий форум". Це що, місце де можна обзивати людину? Я ні на кого і ні на що не давлю. Ви висловили свою думку, я- свою і все. Я Вам не давав ніяких порад, а Ви мені порадили відкрити свою гілку, за що я Вам подякував. І ще раз Вам дякую, що Ви були добрі до мене і не обматюкали  в "общем форуме". 

Link to comment
Share on other sites

Во время войны можно было бы придержать такую "думку" (гы) при себе.

 

Не услышал "думок" по поводу того, как приблизить победу.

А во время войны интересны именно они.

Цікаво було б почути Вашу думку про те, як наблизити перемогу

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...