Перейти до змісту

Мамуню, рихтуйте весілє :))


RiG

Recommended Posts

 

 


Не берут себе женсаих ников на форумах, чтобы посраться.

 

Ты второй раз повторяешь это. Я думал до тебя дошло скотство божевильной божены, а ты оказывается пытаешься донести еще что-то...

 

У меня нет других ников, ни мужских ни женских. Я не могу себе это позволить, увы.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Ой яке весіллє у дрищенят ложкінсько-порошенківських вишло . Шикарне . Жужа з Юльою так не гуляли як дрищі на дрище-форумі. Побрехали , помінусували дружно . І наші і не наші канадсько тіпа не кацапські .

 

 Жиррррр .

Змінено користувачем Elguider
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 Ой яке весіллє у дрищенят ложкінсько-порошенківських вишло . Шикарне . Жужа з Юльою так не гуляли як дрищі на дрище-форумі. Побрехали , помінусували дружно . І наші і не наші канадсько тіпа не кацапські .

 

 Жиррррр .

 

Мудачуковєц, ти чьо возбуділся ? :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Ти про Ложкіна ? Так да , він мудачуковець , як і ти . І таке саме чмо як твій Ющ і інші любі друзі .

 

Да-да, всьо правільна.

 

А хороше у Жужі весілля було, скажи. :pleasant:

 

Форумних писак, правда, не звали, але то таке. Їм і не положено по чину, холопам.   :weep: 

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да-да, всьо правільна.

 

А хороше у Жужі весілля було, скажи. :pleasant:

 

Форумних писак, правда, не звали, але то таке. Їм і не положено по чину, холопам.   :weep:

Як це не звали? А прибірать хто буде? Їх тут не було, значить були там

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  Та охєрєнне весіллє , якраз коли бакс по 20 гривень , і підараси у владі , саме пров весіллє Жужі і Алєна Кара треба балакати . Тобі саме за це мудачукі ложкіни платять . так шо давай репетуй , весіллє ж .

Link to comment
Share on other sites

  Та охєрєнне весіллє , якраз коли бакс по 20 гривень , і підараси у владі , саме пров весіллє Жужі і Алєна Кара треба балакати . Тобі саме за це мудачукі ложкіни платять . так шо давай репетуй , весіллє ж .

 

О, звиняй, ти правильно возмущаєшся. Я ж зовсім забув що ти там туалети мив після гостей Жужі і Чєчьоткіна. :weep:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

О, звиняй, ти правильно возмущаєшся. Я ж зовсім забув що ти там туалети мив після гостей Жужі і Чєчьоткіна. :weep:

 Нє ну тобі брехати однаково , шо тузіка лисого сосати на окружній . Бреши ще дрищеня , он кацапездолам  понравилось .

 

 Ти там мене бачив ? Точно ? Ти мене не знаєш і не бачив НІКОЛИ - тому БРЕШЕШ , тобто пиздиш .

 

 А так ... ти парашу мив , і в тебе поряд якийсь з окружної підарок ( такий як і ти )  парашу мив . Бля . Ну ти спустився , з сосання тузіка юща до вилизування параші після Жжі . Понизили тебе .Допиздівся ??? Іди зарплату получай , бо ще й без неї залишишся .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тю, ти що,обідився. :fp1:

 

Ну помив унітази трохи, так то ж після самої Жульї і її прібліжонних. Будеш колись внукам розказувати.  :weep:

 На тебе дебіла парашо мийщика і членососа  , обіжатись . Т юбля . Шо на тебе тупорилого обіжатись , на тебе Пшонка обідився , бо ти вже не помниш шо Ющ його назначив .

 З Вас дрищів і аналізи такіж херові , як і сплкування на весіллє Жужі .  Не празник а лайно якесь дрищівське . Он Вєня обідився , мінусує , від дрищезлості аж не вилазить на форум . О , і хоня  сказали фі , всі дрищенята ложкінці в зборі . На Нашу Рябу работають .

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 На тебе дебіла парашо мийщика і членососа  , обіжатись . Т юбля . Шо на тебе тупорилого обіжатись , на тебе Пшонка обідився , бо ти вже не помниш шо Ющ його назначив .

 З Вас дрищів і аналізи такіж херові , як і сплкування на весіллє Жужі .  Не празник а лайно якесь дрищівське . Он Вєня обідився , мінусує , від дрищезлості аж не вилазить на форум . О , і хоня  сказали фі , всі дрищенята ложкінці в зборі . На Нашу Рябу работають .

 

Бухаєш на радощах, що удостоївся честі ? Маладєц, бублік колись дасть тобі медальку. :lol2:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Бухаєш на радощах, що удостоївся честі ? Маладєц, бублік колись дасть тобі медальку. :lol2:

 Тобі бублік Пеця  за щочку вставив на окружній . То радій . Ще насмокчишся і Пеціного і Сєніного і Ложкіного і мудачуківського . Тобі простітутці дрищевській не привикать . Медальку на груди у і тузіка в рота . Соси не обляпайся чмирьок .

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Тобі бублік Пеця  за щочку вставив на окружній . То радій . Ще насмокчишся і Пеціного і Сєніного і Ложкіного і мудачуківського . Тобі простітутці дрищевській не привикать . Медальку на груди у і тузіка в рота . Соси не обляпайся чмирьок .

 

Бюторасина, ану работать на Жулью і нє вякать. :lol2:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

О . РіГа вспомнив про свою любиму тему . Орально анальну ))) . Підарас-бюторас , привіт передавай мудачуку від дрища Юща . Як знову параші чистить підеш і за щьоку брать у бубліків .
Link to comment
Share on other sites

Elguider, Ви як хочете але я більше не бажаю навіть знати про існування такого форумного гівна як падлюка акваріус
,його обізлений посіпака абориген і тупа соска ханька.Це лайно сплило і його тут окрім ріга ніхто не підтримав. Славна чесна жіночка wft сміливо сформулювала свою власну думку.У інших темах де не виповзають паскуди дрищі йде нормальне спілкування.У мене єдина мрія аби сюди прийшла каровка і накрила цих гівнюків так як вона вміє. А. Звинувачуючи мене безпідставно у кількох ніках падлюччя просто показує свій страх .Страх перед реальністю в якій їхньому месійці відведена роль лузера всіх часів і народів.

 

@oladushek

 

Попередження від модератора Dr.Amber. Причина: 11.4 Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами (30). Розділ: Мамуню, рихтуйте весілє :)).
Отримано від модератора штрафних балів: 30. -- Обмеження діє до 08 січ 2015 23:05
Можливість дописувати на форумі відключено на 3 дні(в)

 

Хамство, хуліганство, зловживання нецензурними словами.

Змінено користувачем Dr.Amber
  • Upvote 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Видишь ли, гмм... :fp1: Ну как тебе подсказать? Интернет, как большая страна в которой есть города, деревни, улицы и дома. Этот форум наш дом и мы стараемся принести в него, что то полезное или то, что нравится. Это может странно, но мы такие люди и довольно много времени проводим именно здесь. Для многих из нас этот ресурс последняя надежда и место, где можно поговорить с умными и интересными людьми. А что же вы любезные каровки, алие, оладики и прочие дурдомовские персонажи? Ожидаемо превратив свой родной дом-дурдом в помойку от которой несет дерьмом за версту, вы побежали к соседям. Даже не пытаясь ассимилироваться сразу пытаетесь воссоздать родную и милую шизоватую атмосферу. Где срач рекой, личные оскорбления и даже мелкие обиды в копилку. Так вот, здесь без вариантов. От таких шизиков мы будем защищаться. И сколько бы ты не создавала ников, как бы не мимикрировала пытаясь одеть на плечи чужую голову, а итог будет только один. Тебе никогда не скрыть свою вопиющую глупость, хамство и невежество. Поэтому еще раз просим. Вали отсюда! :K

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  Та тут таж сама   компашка  . На яку хєр забили на ФУПі , потім дрищали на СУПі , зараз в них тут база .

Да дрищ Цинік  . Шось  мовчиш , не чути твоїх довгих "правдивих "  і тіпо правильних побрехеньок .

 

О ,  забув  що від слова  дрищ  тебе тіліпає . Ну вибач -  хай  тіліпає ))).

 

Дрищі -  фаззз , ваші ідоли знову в опасності  .


 Хух . А який   це вже  день  дрищата свадьбу  гуляють ???

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це пісня просто.Єдина правда акваріуса що це останній ресурс де їхня шобла має голо с. Якюи я був на дурдомі то чого б іти сюди. Хоча це ідея. Там люди на рівень розумніші і порядніші.Тут також такі є але цуг не витравиш. Я тепер спецом не піду звідси. Щоб тупий акваріус на гівно сходив. Вчора істерика була зачьотна. Давай ще мудак.
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це пісня просто.Єдина правда акваріуса що це останній ресурс де їхня шобла має голо с. Якюи я був на дурдомі то чого б іти сюди. Хоча це ідея. Там люди на рівень розумніші і порядніші.Тут також такі є але цуг не витравиш. Я тепер спецом не піду звідси. Щоб тупий акваріус на гівно сходив. Вчора істерика була зачьотна. Давай ще мудак.

Убирайся отсюда! Лохматое дурдомовское чудище.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

до речі далбасюк почав мене цькувати . На твоїй совісті все. І ще раз тілбки згадай мого внука гидото.

Так ты ж сама мне говорила, что он вместо тебя здесь пишет. Ууу... мерзкая брехливая ведьма! :K

Змінено користувачем Абориген
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Прошу мене вибачити я дійсно юзаю п"ять ніків. Мотив колись ображений цугівцями нік Кozashka. Всім все прощаю. Бувайте здорові. Тільки не звинувачуйте карофку вона тут ні до чого. хай Бог простить і мене і тих хто мене провокував. Залишайтеся здорові та щасливі.
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Прошу мене вибачити я дійсно юзаю п"ять ніків. Мотив колись ображений цугівцями нік Кozashka. Всім все прощаю. Бувайте здорові. Тільки не звинувачуйте карофку вона тут ні до чого. хай Бог простить і мене і тих хто мене провокував. Залишайтеся здорові та щасливі.

 

отйопт, і там проблєми, і там... може щось в консерваторії підкоригувати?

:nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...