Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Шо тут, педрильня, и хор ебонутых на всю голову куриц-подпевал празднует? Саахов - коканищик, агент трех разведок и враг народа, оказался? Ну-ну. Вот еще один враг народа нарисовался

 

27336343_1836934499670256_82697615384660

 

Mikheil Saakashvili

 
Активістка Руху Нових Сил про вчорашні обшуки:

«- Я - кандидат політичних наук, у мене 2 червоних дипломи з політології, я написала 3 книги, 10 років займаюся соціальними, благодійними, освітніми програмами для молоді України (зібрала гроші для ВІЛ-інфікованих дітей, організувала щорічну літню програму у Львові - українським студентам читають лекції професори з Америки і Європи, багато раз привозила в Україну молодь з Європи в рамках ліберальних освітніх кемпів), мене багато разів запрошували в країни Європи з доповідями про політичну ситуацію в Україні.

Я майбутнє цієї країни! Замість цього у мене і моєї сім'ї сьогодні провели обшуки - пригнали 2 повних автобуси міліції - за те, що я працюю в команді Саакашвілі, підтримую його ідеї розвитку країни!

Близько 50-ти наших бравих правоохоронців сьогодні витратили цілий робочий день на те, щоб обшукати мій будинок, будинок моїх батьків і навіть моєї бабусі! Я - головна злочинниця в цій країні ??? Інших злочинців не залишилося? І це відбувається в країні, яка веде війну!

- О 6 ранку СБУ прийшло з обшуком до моєї бабусі - літньої жінки 79 років, яка живе одна, яка злякалася! Єдине, що знайшли - біблію і молитовники, бо бабуся набожна людина, «працює» - допомагає священику в українській православній церкві. Живе на пенсію в 1 500 грн. А ще у неї вдома була брошура Михайла Саакашвілі, яку вона прикрила від слідчого, адже в її молодості за політичні переконання ув'язнювали. Ці часи повернулися ???

- Потім обшук почався вдома у моїх батьків. Моя мама - педагог, пропрацювала в системі освіти 38 років! Мій тато - інженер, головний механік. Усе життя пропрацював на заводах, на виробництві. Типова інтелігентна, законослухняна сім'я. Жили на зарплату, платили податки, працювали для країни. За все життя вони назбирали невелику суму грошей - на чорний день. Але вони забрали ЦІ ГРОШІ ПІД ЧАС ОБШУКУ! Під приводом, що це «незаконні» гроші партії. Яке вони мали право забрати кровно зароблені, дбайливо відкладені гроші?! Батьки залишилися без копійки в будинку, і тепер змушені йти до суду, платити адвокатам, нервувати та доводити, що це їхні гроші! А якщо ці гроші їм не повернуть?! Це повне беззаконня!

Ви всі повинні знати відтепер, що в будинок кожного з нас в будь-який момент можуть увірватися так звані правозахисники в масках і відняти ті нещасні копійки, які ви збирали все життя! Це навіть не часи Януковича, друзі! Ми повернулися в часи Сталіна !!!

Я вже не кажу про те, що батькам виламали двері під час обшуку, штовхали мою маму, яка злякалася і намагалася їх не пустити, підняли шум на весь під'їзд (так що сусіди міліцію викликали 2 рази, у сусідки серце схопило, консьєржка вирішила, що бандити прийшли, вони навіть не представилися їй). А під кінець у мами забрали її робочий комп'ютер - не новий сучасний ноутбук, а звичайний старенький - на якому вона пише лекції та програми для студентів. Тепер вона переживає дуже, як буде працювати. А юристи говорять, що навряд чи його скоро повернуть, процедура повернення дуже складна.
Вони 12 годин тримали мою маму і сестру, нікого до них не пускали, залякували. Мама 4 рази брала серцеві таблетки.

- Тепер мене і мою сестру викликають на допит в понеділок. Моя сестра - бухгалтер дуже високого рівня, класний професіонал. Я попросила її допомагати вести бухгалтерію в партії, як волонтер. Вона становила і здавала звітність, стежила за документацією. Тільки тому, що вона підтримує Саакашвілі та погодилася допомагати йому, робила свою роботу, тепер вона в небезпеці. І я дуже боюся за неї, і за себе, і за свою сім'ю, адже нас можуть звинуватити в чому завгодно.

- А ще я боюся за мого нареченого. Він теж підтримує Саакашвілі, і він грузин, хоч більшу частину життя прожив в Україні. Ми 1.5 року разом і збираємося одружитися. Я бачила його прізвище на ухвалі суду, яку мені вручили. У нас тепер переслідують грузинів і висилають з країни з мішками на голові. Я в страшному сні не могла уявити, що в моїй рідній країні в наш час будуть переслідування за національною ознакою. Я дуже боюся, що моєму нареченому почнуть «шити» якісь надумані звинувачення. Я розумію, у всього, що відбувається, одна мета - прибрати Саакашвілі, не дати йому працювати. Але ж в цій боротьбі може постраждати моя сім'я! Може постраждати кожен українець, який хоче кращого майбутнього для себе і своїх дітей!

Я хочу звернутися до влади. Що ви робите?! Кого ви перед собою ставите ?! Розумну активну молодь? Вчителів і інженерів? Пенсіонерів? Підприємців? Ви обіцяли нам реформи, коли ми - прості українці - стояли за вас на Майдані! Замість цього ми отримуємо справжній терор! Будь ласка, зупиніться! Інакше у нас скоро не буде ані демократії, ані розумних людей - всі виїдуть за кордон, ані нашої країни України!»

Активистка Руха Новых Сил про вчерашние обыски:

«- Я – кандидат политических наук, у меня 2 красных диплома по политологии, я написала 3 книги, 10 лет занимаюсь социальными, благотворительными, образовательными программами для молодежи Украины (собрала деньги для ВИЧ-инфицированных детей, организовала ежегодную летнюю программу во Львове – украинским студентам читают лекции профессора из Америки и Европы, много раз привозила в Украину молодежь из Европы в рамках либеральных образовательных кемпов), меня много раз приглашали в страны Европы с докладами о политической ситуации в Украине.

Я будущее этой страны! Вместо этого у меня и моей семьи сегодня провели обыски – пригнали 2 полных автобуса милиции – за то, что я работаю в команде Саакашвили, поддерживаю его идеи развития страны!

Около 50-ти наших бравых правоохранителей сегодня потратили целый рабочий день на то, чтобы обыскать мой дом, дом моих родителей и даже моей бабушки! Я – главная преступница в этой стране??? Других преступников не осталось? И это происходит в стране, которая ведет войну!

- В 6 утра СБУ пришло с обыском к моей бабушке – пожилой женщине 79 лет, которая живет одна, которая испугалась! Единственное, что нашли – библию и молитвословы, потому что бабушка верующий человек, «работает» - помогает священнику в украинской православной церкви. Живет на пенсию в 1 500 грн. А еще у нее дома была брошюра Михаила Саакашвили, которую она прикрыла от следователя, ведь в ее молодости за политические убеждения сажали в тюрьму. Эти времена вернулись???

- Потом обыск начался дома у моих родителей. Моя мама – педагог, проработала в системе образования 38 лет! Мой папа – инженер, главный механик. Всю жизнь проработал на заводах, на производстве. Типичная интеллигентная, законопослушная семья. Жили на зарплату, платили налоги, работали для страны. За всю жизнь они насобирали небольшую сумму денег – на черный день. У НИХ ОТНЯЛИ ЭТИ ДЕНЬГИ ВО ВРЕМЯ ОБЫСКА! Под предлогом, что это «незаконные» деньги партии. Какое они имели право забрать кровно заработанные, бережно отложенные деньги?! Родители остались без копейки в доме, и теперь вынуждены идти в суд, платить адвокатам, нервничать и доказывать, что это их деньги! А если эти деньги им не вернут?! Это полный беспредел!

Вы все должны знать отныне, что в дом каждого из нас в любой момент могут вломиться так называемые правозащитники в масках и отнять те несчастные копейки, которые вы собирали всю жизнь! Это даже не времена Януковича, друзья! Мы вернулись во времена Сталина!!!

Я уже не говорю о том, что родителям выломали двери во время обыска, толкали мою маму, которая испугалась и пыталась их не пустить, подняли шум на весь подьезд (так что соседи милицию вызывали 2 раза, у соседки сердце схватило, консьержка решила, что бандиты пришли, они даже не представились ей). А под конец у мамы забрали ее рабочий компьютер – не новый современный ноутбук, а обыкновенный старенький – на котором она пишет лекции и программы для студентов. Теперь она переживает очень, как будет работать. А юристы говорят, что врядли его скоро вернут, процедура возврата очень сложная.

Они 12 часов держали мою маму и сестру, никого к ним не пускали, запугивали. Мама 4 раза принимала сердечные таблетки.

- Теперь меня и мою сестру вызывают на допрос в понедельник. Моя сестра – бухгалтер очень высокого уровня, классный профессионал. Я попросила ее помогать вести бухгалтерию в партии, как волонтер. Она составляла и сдавала отчетность, следила за документацией. Только потому, что она поддерживает Саакашвили и согласилась помогать ему, делала свою работу, теперь она в опасности. И я очень боюсь за нее, и за себя, и за свою семью, ведь нас могут обвинить в чем угодно.

- А еще я боюсь за моего жениха. Он тоже поддерживает Саакашвили, и он грузин, хоть большую часть жизни прожил в Украине. Мы 1.5 года вместе и собираемся пожениться. Я видела его фамилию на ухвале суда, которую мне вручили. У нас теперь преследуют грузинов и высылают из страны с мешками на голове. Я в страшном сне не могла представить, что в моей родной стране в наше время будут преследования по национальному признаку. Я очень боюсь, что моему жениху начнут «шить» какие-то надуманные обвинения. Я понимаю, у всего, что происходит, одна цель – убрать Саакашвили, не дать ему работать. Но ведь в этой борьбе может пострадать моя семья! Может пострадать каждый украинец, который хочет лучшего будущего для себя и своих детей!

Я хочу обратиться к власти. Что вы делаете?! Кого вы преследуете?! Умную активную молодежь? Учителей и инженеров? Пенсионеров? Предпринимателей? Вы обещали нам реформы, когда мы – простые украинцы - стояли за вас на Майдане! Вместо этого мы получаем настоящий террор! Пожалуйста, остановитесь! Иначе у нас скоро не будет ни демократии, ни умных людей – все выедут за границу, ни нашей страны Украины!»

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

у нас шо, погранці вже шукають і арештовують людей по всій території?

+======================================================+

Ідіоти у нашій владі взяли верх над прагматиками. Шоу ідіотів та 

дебілів набирає обертів...  :shuffle:

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

як Петро і казав:  

 

Екс-президента Грузії, лідера партії "Рух нових сил" Міхеіла Саакашвілі в понеділок у Києві затримали співробітники підрозділу Державної прикордонної служби України на запит Державної міграційної служби.

Про це повідомив агентству "Інтерфакс-Україна" джерело, знайоме з ситуацією, передає Цензор.НЕТ.

"Його затримала прикордонна служба за дорученням Міграційної служби", - сказав співрозмовник агентства.


ua.png 

Катилась катилась панамская безальтэрнативная повозка И докатилась до откровенного маразма Ни один убийца Небесной сотни не наказан Ни один чиновник ворующий из казны милионами не в тюрме Ни одного рабочего места не создано Тем более с достойным зароботком Вся ментятня прокуратура и большая половина СБУ гоняются шо подорваные за одним грузином а прикормленыве судьи с ряхами вальяжных дегенератов Выстроились в очередь Зачитать написаный в АП приговор
Змінено користувачем Миклован
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

чи не нагадують панству дії влади щодо Саакашвілі дії папєрєдніков з утримання та посилення напруження на Майдані-2?

за всієї умовності порівняння

так дивись дійде справа до того, шо на черговий мітинг збереться багато народу, а там і до бунту недалеко 

або черговий прорив кордону і марш на Києв...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Лізавєта мабуть ляже кістками...
не успела

 

Экс-президент Польши, лидер "Руха новых сил" вылетел в Польшу.

Об этом сообщает ТСН.

Политик сел на чартерный рейс около 16:00 по киевскому времени.

https://www.obozrevatel.com/politics/saakashvili-uzhe-vyiletel-v-evropu-smi.htm

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко обурилася видворенням екс-президента Грузію Міхеіла Саакашвілі за межі України та закликала президента Петра Порошенка "зупинити цю розправу".

 

Відповідну заяву оприлюднила 12 січня її прес-служба.

 

"Петре Олексійовичу, для мене є очевидним, що це сталося за вашої особистої вказівки, інакше б ніхто на такий принизливий для України крок не пішов", – звернулася вона до Порошенка.

 

"Лідер держави цінний для нації насамперед своєю особистою високою моральністю, духовністю і праведністю своїх вчинків. Враховуючи, що вас і Україну сприймають як одне ціле, не руйнуйте загальнолюдські цінності і не принижуйте Україну розправою над її другом, президентом Грузії Міхеілом Саакашвілі", – заявила Тимошенко.

 

Вона закликала главу держави "негайно звільнити Сакашвілі і залишити у спокої його родину".

https://www.pravda.com.ua/news/2018/02/12/7171402/
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

чи не нагадують панству дії влади щодо Саакашвілі дії папєрєдніков з утримання та посилення напруження на Майдані-2?

за всієї умовності порівняння

так дивись дійде справа до того, шо на черговий мітинг збереться багато народу, а там і до бунту недалеко 

або черговий прорив кордону і марш на Києв...

+===========================================================================+

Причому "бунт" буде зразу-ж зі зброєю. Тобто, посилатипросто нью-беркут сенсу не буде - 

його просто перестріляють. РПГ-7В та "Мух" вивезли з Донасу достатньо, тобто і бронетехніку 

заганяти в місто здатні тільки клінічні ідіоти. Чекаємо, що буде далі. І чистимо зброю, готуємо набої. 

12321544_1040056326044593_91756734686172

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Звичайна депортація? думаю, все у відповідності із чинним законодавством.

+=================================================================+

Наші привладні шоколадні сраколизи крутять "законами" як циган сонцем. 

І ще: "Висока посада чи депутатська недоторканність не впливают на траекторію

польоту кулі"!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Наші привладні шоколадні сраколизи крутять "законами" як циган сонцем. 

І ще: "Висока посада чи депутатська недоторканність не впливают на траекторію

польоту кулі"!

 

Формально все у відповідності з чинним законодавством:

 

https://dpsu.gov.ua/ua/news/SHCHodo-situacii-z-MSaakashvili/

 

Сьогодні, 12 лютого, військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Міхеіла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування. Однак під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі із оточення Михаїла Саакашвілі. Прикордонники змушені були захищатися та застосували силову підтримку.

Нагадаємо, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав М.Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив М.Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

5 лютого Київський апеляційний адміністративний суд повторно не задовольнив скаргу М.Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. 

У відповідності до наведених вище судових рішень дана особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство.

 

 

В Польше подтвердили прибытие Саакашвили

В Варшаве согласились принять лидера украинской политической партии "Рух нових сил" Михаила Саакашвили в порядке реадмиссии.

 

Бывший президент Грузии, лидер партии "Рух нових сил" Михаил Саакашвили 12 февраля прибыл на территорию Польши. Об этом сообщает сайт польской пограничной службы.

Основанием для принятия решения о его приеме было заявление о реадмиссии, поданное Государственной миграционной службой Украины главнокомандующему пограничной службы Польши. Принимая во внимание тот факт, что Саакашвили является супругом гражданина государства-члена Европейского Союза, просьба украинской стороны была воспринята положительно", – говорится в сообщении.

Днем 12 февраля Саакашвили в одном из киевских ресторанов задержали люди в камуфляжной форме.

В украинской Госпогранслужбе сообщили, что политик выслан в Польшу – страну, из которой он прибыл в Украину 10 сентября 2017 года.

В июле 2017 года, когда Саакашвили находился в США, президент Украины Петр Порошенко издал указ о потере им гражданства на основании недостоверных данных, поданных в Госмиграционную службу Украины.

В Украине Саакашвили судился с Государственной миграционной службой из-за отказа предоставить ему политическое убежище. 5 февраля 2018 года Киевский апелляционный админсуд отклонил апелляцию Саакашвили.

Змінено користувачем Spencer H.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

Формально все у відповідності з чинним законодавством:

 

https://dpsu.gov.ua/ua/news/SHCHodo-situacii-z-MSaakashvili/

 

Сьогодні, 12 лютого, військовослужбовці Держприкордонслужби спільно з представниками Міграційної служби та Національної поліції довели до Міхеіла Саакашвілі рішення компетентного органу про його повернення до країни попереднього перебування. Однак під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі із оточення Михаїла Саакашвілі. Прикордонники змушені були захищатися та застосували силову підтримку.

Нагадаємо, що 22 вересня 2017 року Мостиський суд Львівської області визнав М.Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України.

З січня 2018 року Окружний адміністративний суд Києва відмовив М.Саакашвілі у позовних вимогах до державної міграційної служби у визнанні його біженцем.

5 лютого Київський апеляційний адміністративний суд повторно не задовольнив скаргу М.Саакашвілі на рішення Міграційної служби про відмову в оформленні документів про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. 

У відповідності до наведених вище судових рішень дана особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство.

 

 

В Польше подтвердили прибытие Саакашвили

В Варшаве согласились принять лидера украинской политической партии "Рух нових сил" Михаила Саакашвили в порядке реадмиссии.

 

Бывший президент Грузии, лидер партии "Рух нових сил" Михаил Саакашвили 12 февраля прибыл на территорию Польши. Об этом сообщает сайт польской пограничной службы.

Основанием для принятия решения о его приеме было заявление о реадмиссии, поданное Государственной миграционной службой Украины главнокомандующему пограничной службы Польши. Принимая во внимание тот факт, что Саакашвили является супругом гражданина государства-члена Европейского Союза, просьба украинской стороны была воспринята положительно", – говорится в сообщении.

Днем 12 февраля Саакашвили в одном из киевских ресторанов задержали люди в камуфляжной форме.

В украинской Госпогранслужбе сообщили, что политик выслан в Польшу – страну, из которой он прибыл в Украину 10 сентября 2017 года.

В июле 2017 года, когда Саакашвили находился в США, президент Украины Петр Порошенко издал указ о потере им гражданства на основании недостоверных данных, поданных в Госмиграционную службу Украины.

В Украине Саакашвили судился с Государственной миграционной службой из-за отказа предоставить ему политическое убежище. 5 февраля 2018 года Киевский апелляционный админсуд отклонил апелляцию Саакашвили.

 

+=================================================================+

Згідно з Конституцією, базою влади є народ. Майдани теж були "не за законом".

Але, видно до олігархату це так просто не дійде - тільки із кулею між роги!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чистите зброю? ну-ну. Краще б робили нормальну, дієву, ефективну опозицію, а не клоунаду. На щастя, головного клоуна вже виселили.

+==========================================================================+

Держбандити у владі нормальні слова вже не розуміють. Тому повторюся:

 

 

Згідно з Конституцією, базою влади є народ. Майдани теж були "не за законом".

Але, видно до олігархату це так просто не дійде - тільки із кулею між роги!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Танці по граблях. Порося стає щораз токсичнішим. Ми не Кацапія, існувати ізольовано не зможемо. Наполегливе побажання Заходу змінити головного кондома проігнорувати не вийде. 

 

Виникає суперечність, яку не розв'яже ані презик, ані жоден його наступник з того ж кодла: иліта хоче бути допущеною на Захід і одночасно не бути під контролем Заходу. Аби тільки падло не подалося до Рашки, як хряк за кредитом. Тоді теж не втримаються, але кров проллється.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У меня лично,  ни Саакашвили, ни его гоп-компания, ни сочувствия, ни симпатии не вызывает. Выслали клоуна, ну и хер с ним!

 

А вот сама ситуация в Украине, меня реально удручает  :(  Даже не знаю с чем сравнить, какой-то гибрид позднего Кучмы с Ющём (в самом худшем смысле) и всё это, в хардкор варианте!  

У Пороха сейчас цугцванг - положение в  котором любой ход игрока ведёт к ухудшению его позиции.

Я думаю, третьего Майдана  как  такового, уже не будет. Если бомбанёт - будет реальный замес со старта...  

Змінено користувачем bobrdobr
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Танці по граблях. Порося стає щораз токсичнішим. Ми не Кацапія, існувати ізольовано не зможемо. Наполегливе побажання Заходу змінити головного кондома проігнорувати не вийде. 

 

Виникає суперечність, яку не розв'яже ані презик, ані жоден його наступник з того ж кодла: иліта хоче бути допущеною на Захід і одночасно не бути під контролем Заходу. Аби тільки падло не подалося до Рашки, як хряк за кредитом. Тоді теж не втримаються, але кров проллється.

+===========================================================+

А грошей у шоколадного все менше і менше... А МВФ каже що грошей не 

дасть до результатів реформ. Цугцванг..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У меня лично,  ни Саакашвили, ни его гоп-компания, ни сочувствия, ни симпатии не вызывает. Выслали клоуна, ну и хер с ним!

А вот сама ситуация в Украине, меня реально удручает  :(  Даже не знаю с чем сравнить, какой-то гибрид позднего Кучмы с Ющём (в самом худшем смысле) и всё это, в хардкор варианте!  

Я думаю, третьего Майдана  как  такового, уже не будет. Если бомбанёт - будет реальный, хардкорный замес со старта...  

 

Я думаю, не бомбане. Народ тупо проголосує за кого підсунуть у наступний раз. Адже "український народ" до цього часу не розуміє, що таке демократія. Тобто влада народу. Щоб користуватися демократією, треба бути політично активним, створювати справжні грасрутс партії, голосувати головою, а не мішком гречки, і мати критичне мислення.

Link to comment
Share on other sites

идем смотреть, что это за статья такая 256

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/paran1699#n1699

 

Стаття 256. Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності

 

1. Заздалегідь не обіцяне сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності шляхом надання приміщень, сховищ, транспортних засобів, інформації, документів, технічних пристроїв, грошей, цінних паперів, а також заздалегідь не обіцяне здійснення інших дій по створенню умов, які сприяють їх злочинній діяльності, -

 

караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років.

 

2. Ті самі дії, вчинені службовою особою або повторно, -

 

караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я думаю, не бомбане. Народ тупо проголосує за кого підсунуть у наступний раз. Адже "український народ" до цього часу не розуміє, що таке демократія. Тобто влада народу. Щоб користуватися демократією, треба бути політично активним, створювати справжні грасрутс партії, голосувати головою, а не мішком гречки, і мати критичне мислення.

+===========================================================================+

Відповім цитатою:

 

Как сказал один умник, демократия – это худшая система правления, за исключением всех остальных.
— А нет ли умника, который бы придумал хорошую систему?
— Есть, — сказал лейтенант, — Его звали Иисус. Он придумал очень хорошую систему. Но она, мать ее, ни хрена не работает, вот в чем чертова проблема.
 
Пи.Си. Саме тому, що демократичні методі тут, під тотальною владою олігархів, не працюють, 
то будуть використовуватися методи прямої народної демократії.
Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

 

+===========================================================================+

Відповім цитатою:

 

Как сказал один умник, демократия – это худшая система правления, за исключением всех остальных.
— А нет ли умника, который бы придумал хорошую систему?
— Есть, — сказал лейтенант, — Его звали Иисус. Он придумал очень хорошую систему. Но она, мать ее, ни хрена не работает, вот в чем чертова проблема.

 

 

Ніяк не зрозумію, чого Ви хочете. Самі посилались на Конституцію, де записано, що народу України належить влада. Україна - на даний час демократична парламентсько-президентська республіка.

 

Ви хочете тиранію, щоб Україною керував якийсь новий сталін чи як?

Link to comment
Share on other sites

идем смотреть, что это за статья такая 256

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2341-14/paran1699#n1699

 

 

Я не слідкувала у деталях за тим, що там шили Сааці. Нещодавно він програв апеляцію і тому його видворили. Ви хочете, щоб його в Україні посадили в тюрму? він повинен бути вдячним, що його випустили на всі чотири сторони. А могли б у Грузію екстрадувати (що означає прямцем у грузинську тюрму).

Link to comment
Share on other sites

У мене таке враження, що якась зволоч навмисне провокує нашого презика: тільки увага до Саакашвілі слабне і публіка про нього забуває, як диявол нашіптує Пєці, що пора всім показати, хто в хаті хазяїн. І все повертається на круги своя :gigi:

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я не слідкувала у деталях за тим, що там шили Сааці. Нещодавно він програв апеляцію і тому його видворили. Ви хочете, щоб його в Україні посадили в тюрму? він повинен бути вдячним, що його випустили на всі чотири сторони. А могли б у Грузію екстрадувати (що означає прямцем у грузинську тюрму).

он обвиняемый по конкретному уголовному делу. Дело закрыли?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У мене таке враження, що якась зволоч навмисне провокує нашого презика: тільки увага до Саакашвілі слабне і публіка про нього забуває, як диявол нашіптує Пєці, що пора всім показати, хто в хаті хазяїн. І все повертається на круги своя :gigi:

 

Просто цю тему треба було довести до логічного завершення. Знов-таки, нещодавно Саака програв апеляцію і по закону - наступний крок є депортація. Я і раніше тут писала, що на мою думку, діяльність Сааки деструктивна для України не стільки тому, що нібито йде проти існуючої влади, а тому що відвертає зусилля від будування реальної опозиції, якої в Україні де-факто нема. Всякі Юльки та Ляшки - цирк на дроті.

он обвиняемый по конкретному уголовному делу. Дело закрыли?

 

Звідки я знаю? зверніться до Генерального Прокурора :) його депортували не за те.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Звідки я знаю? зверніться до Генерального Прокурора :) його депортували не за те.

т.е., если некий гражданин Гиркин попал нелегально в Украину, убил людей и его потом поймали. То его депортируют за незаконное пересечение границы?

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Просто цю тему треба було довести до логічного завершення. Знов-таки, нещодавно Саака програв апеляцію і по закону - наступний крок є депортація. Я і раніше тут писала, що на мою думку, діяльність Сааки деструктивна для України не стільки тому, що нібито йде проти існуючої влади, а тому що відвертає зусилля від будування реальної опозиції, якої в Україні де-факто нема. Всякі Юльки та Ляшки - цирк на дроті.

 

А чию увагу відвертає? Хто це будує в Україні стравжню опозицію?

 

Мабуть, треба скомпрометувати всіх несправжніх опозиціонерів (чим усєрдно займається Порося), а тоді volens nolens народ збудує справжню опозицію, бо що йому тоді залишиться робити?

 

Правда, може виявитися, що ця опозиція не забажає мило дискутувати з Пєцьою за кавою на Хрещатику, а захоче випустити йому сотоваріщі кишки. Але що поробиш, така вже робота селекціонера.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

т.е., если некий гражданин Гиркин попал нелегально в Украину, убил людей и его потом поймали. То его депортируют за незаконное пересечение границы?

 

Думаю, навіть якби такий і був намір, можливо, був політичний тиск з боку "західних партнерів" не садити. То його гуманно просто депортували.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

А чию увагу відвертає? Хто це будує в Україні стравжню опозицію?

 

Мабуть, треба скомпрометувати всіх несправжніх опозиціонерів (чим усєрдно займається Порося), а тоді volens nolens народ збудує справжню опозицію, бо що йому тоді залишиться робити?

 

Правда, може виявитися, що ця опозиція не забажає мило дискутувати з Пєцьою за кавою на Хрещатику, а захоче випустити йому сотоваріщі кишки. Але що поробиш, така вже робота селекціонера.

 

Я про це і кажу. У суспільстві безумовно є потреба і впевнена, що у русі Саакашвілі було багато нормальних людей, яким було просто нікуди приткнутися. Їх енергію та помисли відтягували на клоунаду, замість того, щоб використовувати у реальному опозиційному русі. Я просто сподіваюсь, що знайдуться нові лідери, здатні створити такий рух. Як кажуть кацапи, "свято место пусто не біваєт".

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...