Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Ніяк не зрозумію, чого Ви хочете. Самі посилались на Конституцію, де записано, що народу України належить влада. Україна - на даний час демократична парламентсько-президентська республіка.

 

Ви хочете тиранію, щоб Україною керував якийсь новий сталін чи як?

+=========================================================+

У 2004-му народ вибрав Юща, але намалювали хряка. Народ трошки

образився і результатом було: Ющ - президент.. У 2010-му сталося

аналогічно, але народ був втомлений брехнею дрища та йго зрадами. 

Намалювали хряка.  Хряк обіція вступити в зони Євросоюзу, але в

останній момент запрудчався - натисли свої олігархи та кацапські. 

Народ знову трохи образився, особливо коли мусора побили дітей. 

Чим це закінчилося - відомо. А третій Майдан почнеться тим, чим

завершився другий, тобто збройним спротивом усім спробам придушити

народне волевиявлення. А чим закінчиться така фаза протистояння 

народ-бандвлада, ніхто спрогнозувати не може. Але кров буде, питання - 

в її кількості.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Мне кажется, в 2010 таки Юлька слила хряку без дорисовок. Если бы во втором туре Янеку противостоял кто-то другой, за него бы проголосовали из соображений - "абы не хряк", а Тимошенко у многих вызывала настолько сильную идиосинкразию, что люди исходили из соображений: "оба кандидата хуже" или "абы не Юлька".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мне кажется, в 2010 таки Юлька слила хряку без дорисовок. Если бы во втором туре Янеку противостоял кто-то другой, за него бы проголосовали из соображений - "абы не хряк", а Тимошенко у многих вызывала настолько сильную идиосинкразию, что люди исходили из соображений: "оба кандидата хуже" или "абы не Юлька".

+==================================================================+

А в результаті отримали хряка та війну. Подивимося, чи навчилися хоч чомусь...

Link to comment
Share on other sites

Мне кажется, в 2010 таки Юлька слила хряку без дорисовок. Если бы во втором туре Янеку противостоял кто-то другой, за него бы проголосовали из соображений - "абы не хряк", а Тимошенко у многих вызывала настолько сильную идиосинкразию, что люди исходили из соображений: "оба кандидата хуже" или "абы не Юлька".

 

за легендою у всьому винні противсіхі, не забувайте ! :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я про це і кажу. У суспільстві безумовно є потреба і впевнена, що у русі Саакашвілі було багато нормальних людей, яким було просто нікуди приткнутися. Їх енергію та помисли відтягували на клоунаду, замість того, щоб використовувати у реальному опозиційному русі. Я просто сподіваюсь, що знайдуться нові лідери, здатні створити такий рух. Як кажуть кацапи, "свято место пусто не біваєт".

 

Значить, я Вас правильно розумію. Але такий план

Мабуть, треба скомпрометувати всіх несправжніх опозиціонерів (чим усєрдно займається Порося), а тоді volens nolens народ збудує справжню опозицію, бо що йому тоді залишиться робити?

сприймаю виключно як наївну казочку, яка виходить з того, що народ у цілому здатний порозумнішати і стати моральним, а тоді народити розумних і моральних політиків. І вони розумними і моральними засобами зможуть одномоментно посунути клас управителів, життєво зацікавлених у паразитуванні на державі. Нові правителі не зіпсуються і не продадуться, бо будуть справжні. І на спорожніле "свято место" не знайдуть якогось імітатора типу Ляшка, а воно чекатиме мудрого народного волевиявлення.

 

Якби такі плани працювали, не треба було б соціальних революцій. Можна було б обійтись терапією без хірургії.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Додам ще, що справжній лідер опозиційного блоку має мати рису, якої не бачив ні у кого, крім Міхо - має бути нарваним. Інший просто буде пашталакати на ТВ-шоу, і ніколи не ризикне надбаними життєвими благами.

 

Цим Пілсудський відрізняється від Порошенка. Як би ми не ставились до Міхо, але торгаші не засновують успішних держав і не рятують їх у час війни.

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Копієчка до копієчки  :K

 

Please wait.. Loading

+====================================================================+

Ну що-ж... Побажаємо нашому шоколадному стати нерукопожатим, як, у свій час, 

стали Кучма, дрищ та хряк. Схоже, це стає українською традицією...

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Справедливость воссторжествовала.  :tu:

+=================================================================+

Подивимося, яким боком це вилізе шоколадній педрі... . Така "справедливість"...

 

Пи.Си. Цікаво, що на таку дурню скаже сайленто...

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=================================================================+

Подивимося, яким боком це вилізе шоколадній педрі... . Така "справедливість"...

 

Пи.Си. Цікаво, що на таку дурню скаже сайленто...

Причем тут Сайлентио? Михо же не американскую границу штурмовал.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не кращій вихід. треба було його виперти ще в вересні, а ще краще взагалі не пускати. але хоть щось

Навпаки  ;) , порошен витис з ситуації майже максимум негативу на свою дупу. Якщо б таке хтось сфантазував ще рік тому, я б не повірив.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Гадаєте, Порошенку варто замутити заколот, як зробив Пілсудський в 1926 році?

Хай перше не засцить посидіти в тюрмі за спіучасть у підготовці замаху на царя, а тоді напасти на російський поїзд з баблом і солдатами.

 

Ще може взяти приклад з ізраїльських прем'єрів, колишніх терористів.

 

А переворот при збереженні формальної законності, тобто узурпацію влади, він вже здійснив.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

справжній лідер опозиційного блоку має мати рису, якої не бачив ні у кого, крім Міхо - має бути нарваним. Інший просто буде пашталакати на ТВ-шоу, і ніколи не ризикне надбаними життєвими благами.

Знаю одну тітку, яка дізнавшися про рішення хряка її посадити, записала відеозвернення з цього приводу, а втікати з країни відмовилась. Мабуть вона у цьому сенсі теж проканає.

 

п.с. До речі, на ТВ-шоу іх обох випускати треба з обережністю.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так выглядит, что Педра окончательно трансформировался. Встал утром с койки, в ванной глянул на себя в зеркало - а оттуда смотрит Янукович. Ему тут же и поплохело.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Навпаки  ;) , порошен витис з ситуації майже максимум негативу на свою дупу. Якщо б таке хтось сфантазував ще рік тому, я б не повірив.

 

ну то порадійте, що для вас все так добре склалося. а я думаю, що саака з порохом тут варті один одного і цей танець ідіотів ще довго не припиниться

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Так виглядає "адміністративне" затримання Саакашвілі в Україні.

А тепер уявіть собі, якщо таке фізичне насильство і знущання відбувається відносно такої людини, як Саакашвілі, що ці покидьки роблять зі звичайними людьми.

Через чотири роки після так званої "Революції гідності" ми отримали державу, якою керують виняткові негідники і паскуди.

 

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі стверджує, що знайде спосіб повернутися в Україну.


Про це Саакашвілі заявив в ефірі телеканалу ZIK.


 

За його словами, він знаходиться в готелі в Варшаві, йому надана охорона. Саакашвілі також розповів, що в Польщі його готові були прийняти, за домовленістю з українською стороною про те, що він погодиться виїхати добровільно. Однак політик заявив про застосування сили проти нього.


"Звичайно, я буду повертатися в Україну, і я знайду, як це зробити", - заявив Саакашвілі.


"Я думаю, що ми знайдемо шлях, як це зробити абсолютно легально, і я думаю, що дуже мало часу залишилося у цієї влади", - додав він.


Саакашвілі зазначив, що буде домагатися зміни влади мирним шляхом.


  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Причем тут Сайлентио? Михо же не американскую границу штурмовал.

+==========================================================+

Тому що(с) Сайленто - досвідчена та розумна людина з величезним

досвідом, яка знає Міхо особисто.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Так виглядає "адміністративне" затримання Саакашвілі в Україні.

А тепер уявіть собі, якщо таке фізичне насильство і знущання відбувається відносно такої людини, як Саакашвілі, що ці покидьки роблять зі звичайними людьми.

Через чотири роки після так званої "Революції гідності" ми отримали державу, якою керують виняткові негідники і паскуди.

 

 

Похоже и правда сборная солянка пограничников действовала. Профессионализма маловато. Но результат есть результат. Молодцы  :tu:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Olena Ksantopulos

Україна ... Через пару днів 18 лютого - найвища точка опору темним силам, здатності принести себе в жертву і вічної тупості, яка не дає розглянути, що відбувається на відстані витягнутої руки, не кажучи вже про те, що діється за твоєю спиною, коли ти повзеш під кулі з дерев'яним щитом.
Результатом не те тупості, не те наївності, не те довірливості, не те продажності став Петро Порошенко на високому посту президента, і вся сценічна камарилья, за деяким винятком, що посадила себе боярами і опричниками навколо українського царя. Де народ, який проливає кров за ідеали? В дупі, тому що вчасно не зрозумів, що проливав кров не за ідеали, а за них, злодійкуватих. Народ проливав кров за наступну кремлівську обойму, тому що папереднюю Путін витратив. Одним словом, мали нас.
Я вчора ввечері подумала - а адже цієї осені буде п'ять років з початку Майдану! П'ять років, народ! Я аж злякалася. Тут же розіпнула себе за те, що нічого путнього не написала. Ну, може, щось вартісне все ж написала, але не закінчила жодної великої роботи. Роки пройшли в очікуванні дива, якого не сталося. Україна пропадала, а народ байдуже спостерігав.
І тут, щось на зразок маленького дива, у якого ім'я було Михайло, раптом стало показувати надію, яка, в свою чергу, стала будити оптимізм. Минулої осені, коли Саакашвілі перетнув кордон, була атмосфера, була хвиля, що піднялася з-за нереалізованих весняних очікувань. І тоді треба було йти вперед, йти всім разом, йти на Київ! Але не пішли, роздрібнили примарну єдність на нерозуміння, на розбіжності і на поїздки по місцях. Потім, пізньої осені, з'явилося друге дихання і, теж, спочатку були союзники, стояли на сцені, висували цивілізовані і довгі вимоги до Ради. Народ вимоги не зрозумів, Рада наплювала. Відкрито, цинічно, нахабно. Цей момент треба зафіксувати у своїй свідомості - народні обранці ніяк не зреагували на вимоги народу, які, в той же час, були їх власними невиконаними обіцянками.
Збиралися по неділях. Тиждень розлючувались, щоб в неділю вийти. Найчисленнішим недільним мітингом був той, коли Саакашвілі сидів, чекаючи суду, а в перших рядах протестуючих йшла Сандра, його дружина. Ось тут би й утримати запал і примножити кількість, але для цього треба було працювати в поті чола, а лідери протестного руху і, в першу чергу, Саакашвілі, сподівалися на власну харизму, ораторське мистецтво, хвилюючі емоції, а також на постійне почуття ненависті до Порошенко. А в кінці грудня, під час одного з недільних мітингів, сталося непоправне і незрозуміле - провал з мирним захопленням Жовтневого Палацу. Сама по собі ідея була, м'яко кажучи, непродуманою, ну, і хто кого там зрадив і на якій стадії, теж залишилося за дужками.
Тоді, як мені здалося, Саакашвілі змінився.
Потім практично два місяці тиші. І, нарешті, експрес-протест 4 лютого з обіцянкою вийти 18-го і оголосити народний імпічмент президенту.
Знаєте, а я давно не писала про Саакашвілі. Я не хотіла нашкодити, але, з іншого боку, я думала, як можна так легко ставитися до тих, хто вважав тебе своїм лідером і уособленням, єдиною надією порятунку України від свавілля порошенківської банди? Я зараз напишу крамольні для деяких речі, але зроблю це свідомо. Настала пора сказати один одному правду.
Що б зробила я? Працювала, не покладаючи рук. Навіть, якщо за мною пішла всього одна сотня, я вже належу не собі, а їм. Я б домовлялася про зустрічі і об'єднувала лідерів і організації. Оргкомітет РНС повинен був працювати на знос.

1. Профспілки могли вивести багато людей. Я пам'ятаю ще на ефірах у Шустера обуреного Михайла Волинця. Чому його не було поруч з Саакашвілі на сцені?
2. Молодь могла дати не тільки кількість, але надати запал всьому заходу. Хто з організаційного комітету РНС працював зі студентами? Чому чотири роки тому, їх можна було надихнути на змагання, хто більше призведе на Майдан, а зараз їм раптом стало не цікаво?
3. Чому на сцені не було таких людей, як Віктор Шишкін, Кармазін і Смешко?
4. У Романа Безсмертного є бачення майбутнього України. Я дивилася його інтерв'ю недавно. Він відмовився від компромісів, які нічого не дали ні йому, ні країні, і готовий створювати нову Україну. Мені сподобався його план поступового звільнення Донбасу і виборів на звільнених територіях, нова Конституція, сильна армія і мілітаризація економіки. Він міг би також привести аграріїв.
5. Ділові кола. Я пам'ятаю, Саакашвілі збирав Антикорупційні Форуми. Приміщення не вміщали всіх бажаючих. Де всі ці люди? Чому їх не було поруч з Михайлом Миколайовичем на сцені? Хіба бізнес влаштовує ця влада? Я також хотіла нагадати про телевізійні ефіри навесні минулого року. І на форумах, і на тих ефірах драйв було набагато більший, ніж на всіх маршах, за винятком одного.
6. Діячі культури? Теж потрібні. Скрябіна вже немає, Вакарчука запрягли. Одна Ліна Костенко могла б всю українську культуру уявити, але їй вже 88 років. Її можна було попросити записати звернення. Хто ще не продався і міг би стати поруч з народом? Нищук, який вистояв на Майдані міністерський портфель, пильнує за своєю паствою, щоб не зрадила благодійників, але, все одно, треба було шукати і знаходити.
7. Медпрацівники, треба було з ними зв'язатися і запросити їх на марш.
8. Фронтовики. Шкода, що багатьох з них збивають в «вовчі зграї», шкода, що за гроші погоджуються наймитувати в кишенькових арміях. Де, між іншим, Парасюк?
9. Чому в цей раз не було Автомайдану? Їм було б в самий раз поговорити з  «евробляхерами», що продалися,  на минулому мітингу.
10. І, звичайно, церква. Дивно, що, маючи таку аморальну владу, як порошенківська злодійська кодла, церква мовчить.
11. Люди з інших областей, міст і сіл, для яких потрібні умови.
І тут ми переходимо до іншої частини - фінансів. Щоб привезти людей, потрібні автобуси, дах над головою і їжа. Знаєте, де б я шукала спонсора? Я б пішла до Філарета. Київський патріархат не бідний. В історії були приклади, коли церква не тільки фінансувала повстання, але і очолювала їх. Зовсім не погано було б, якби справедливий протест народу проти засільніков у владі, профінансувала церква. Було б по-християнськи. А потім, хто знає, може бути, почалося б рух за вигнання ворожих нам московських попів. Так народ і церква допомогли б один одному.
Ну, і найголовніше. Я б постаралася знайти спільну мову з націоналістами. Ні, не з тими, що  дрібні гроші в обличчя продавщиць шпурляють і яким ввижаються щупальця, і не тим, що стали частиною кишенькових армій, а з тими, хто вже піднімав повстання чотири роки тому. Зачекайте заперечувати! Я хочу вам нагадати події чотирирічної давнини. Побили студентів, на наступний день вийшли сотні тисяч людей. Вони б постояли і пішли, якби не сталося заварушки на Банковій. Там почалася революція! Вона почалася, коли на поліцію і Беркут стали нападати. Так, на жаль, миром не обійтися. Що робити, коли влада не хоче йти? Її змушують піти. Інших шляхів немає. Можна обійтися без крові, але не можна обійтися без мотивованих воїнів.
"Революцію Троянд" повторити в Україні не можна. Я розумію, що Саакашвілі і нашим європейським партнерам, підсів на пацифізм до такої міри, що громадяни однієї з європейських країн вже вибачаються перед тими, хто їх згвалтував, хотілося б все вирішити мирно і тихо. Але Україна 2018 го року зла, жорстока, вона бачила кров і великий обман. Тому, як би Саакашвілі не хотілося ще раз пережити свій зоряний час, йому варто було коригувати свій величезний ентузіазм і відданість нашій спільній справі з українською реальністю. Ні на хвилину не можна було забувати про те, що Україна розколота за багатьма напрямками.
Ну, і, нарешті, кілька слів про народ. Честь і хвала тим, хто наполегливо виходить по неділях, але останній марш, незважаючи на заяви про конкретні дії, був, як я вже сказала, «експрес-протестом». Такого протесту влада боятися не буде. Вона не боялася цих протестів з самого початку! Минулий раз, вона, розставивши «залізні памперси», відібрала у народу майдан Незалежності, на якій чотири роки тому, український народ виборов для влади посади, а для себе величезну біду. І протестувальники вирішили цю площу собі не повертати, а тихо обійшли її стороною. Це майже вибачення за те, що тебе згвалтували! Влада ігнорує всі вимоги народу рівно стільки, скільки народ протестує. Значить, наші протести не мали сенсу. Якщо щось зробити з вищесказаного, то тоді, можливо, влада поставиться до нас по-іншому.
Влада не боїться, але влада втрачає розум. Нам, як і в минулий раз, допомагає сам Господь Бог. Він відібрав розум у Януковича, він вже практично закінчив і з Порошенком. Ви бачили сьогоднішнє відео, як затримували Саакашвілі? Його тягли п'ять чоловік, причому, один з них тримав його за волосся. Ні, я не кажу про правову державу! У нас її ніколи не було, навіть після того, як сто двадцять героїв віддали за нього свої життя. Але, хоча б, трохи цивілізоване, хоча б псевдо цивілізоване! Саакашвілі не мали право депортувати, тому що не всі апеляції по його справах закінчені. Але, навіть, якщо вирішили наплювати на закон, чому до Саакашвілі не могли прийти 3-4 людини з Держприкордонслужби України, представитися і попросити його поїхати з ними в аеропорт? Чемно. Показати, що ми не Росія, мать вашу, що не орда і не тридев'яте царство! Ні, заламали руки, схопили за волосся, на вихід і в мікроавтобус. З третім президентом Грузії обійшлися як з мафіозі в міжнародному розшуку, як з найостаннішим бандитом!
Пам'ятайте, як Саакашвілі нас усіх запевняв, що ця влада розсиплеться, тому що ніхто її захищати не буде? Ми сьогодні побачили інше. НЕ тільки захищати порошенківське кодло будуть, але і рвати за нього на шматки. Сьогодні нам всім це продемонстрували.
Я не знаю про подальші плани Саакашвілі. В сотий раз розповідати іноземним ЗМІ який Порошенко покидьок? Хто ще про це не знає? Вони знають більше, ніж ми. Я також не бачу, як можна керувати своєю політичною силою з-за кордону. Фірмою керувати на відстані можна, але протестним рухом без фінансування, ідеології, розгалуженої мережі осередків по всій країні, без інформаційної підтримки керувати не можна. Чесно кажучи, останнім часом у Саакашвілі не зовсім виходило керувати РНС зсередини. Було дуже багато компрометуючих постів від його соратників, купання в ополонках, походів в кіно і т.д. Занадто багато дешевого піару. Занадто розслаблено для опозиційного опального лідера. За яким, проте, пішли люди.
Я також не знаю, що готуються нам оголосити Гриценко, Садовій, Тимошенко, Чумак та ін. Коли дозріють, побачимо і почуємо. Для мене це не важливо. Я так зрозуміла, що з поверненням ЮВ з молитовного сніданку, у них передвиборча кампанія стартувала. Це, якщо гарант прав і свобод вибори не скасує ...
Хочу зараз сказати головне. Сьогодні, як і чотири роки тому, весь світ дивиться на Україну. Новина розлетілася по всім міжнародним каналам - єдиного опозиційного лідера Порошенко силою видворив з країни, що буде робити народ? Тепер ім'я грузина Саакашвілі вже не роз'єднує нас, тепер ми можемо, нарешті, об'єднано виходити за "Україну без Порошенко". Українці за Україну! Для мене національність Михайла Миколайовича ніколи не була проблемою, але для багатьох була. Чи стане нас тепер більше? Нас має бути багато, ми повинні бути дуже злі та войовничо налаштовані. І, раз вийшовши, ми повинні залишитися, що повертає нас до початку посту і пошуку союзників.
Коли прибирають головного лідера або просто людини, на якому трималася ідея, змінюється профіль всього підприємства. Профіль протесту повинен також змінитися. Стати більш згуртованим, сконцентрованим, впізнаваним в особах, більш жорстким і працьовитим.
Закінчу рядками з Жванецького: «Такі ми козли, які не вміють жити ні при диктатурі, ні при демократії. - Не готові наші люди, - кажуть вожді. - Не готові? Жити ще не готові. Помирати не хочуть, а жити не готові. Ось я і пропоную: ворогів не боятися. ... Звалища не боятися - тоді її не буде. Землю брати - тоді вона буде. Свободу тримати зубами. Вождів, що живуть з нами паралельно, угробили нашу юність, - тиснути. І нічого не боятися. Досить кому б то не було коли б то не було розпоряджатися нашим життям. Кожен сам знає, коли її закінчити "

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...