Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Ну, думаю що всім, хто уважно стежить за Форумом та реальними подіями, стає ясно, що поляризація в суспільстві зростає

занятно, но я не знаю ни одного "поклонника" Порошенко. Даже за Януковича были люди, в свое время...
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

занятно, но я не знаю ни одного "поклонника" Порошенко. Даже за Януковича были люди, в свое время...

А  навіщо  йому  поклонятися?  Не  всі  ж  юльки  з  ідолами.  У  людей  чіткий  розрахунок  і  то  правильно.

Link to comment
Share on other sites

Reload Page to see tweet..Link..

Да-а-а... Мишаня ещё тот сибарит. Дорогие аппартаменты, рестораны, молодуха пресс-секретарь в 8 утра.

 

Если бы его брали у костра, в его палаточном городке, с миской кулеша или на худой конец в "Пузатой Хате" - хоть какое-то реноме.

 

Короче  - не барыга :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну так би мовити, хтось тут писав про помноження на нуль, про фейки, дружними рядами засуджували.  :D

То де ж ваші пости про оцей фейк ? :pleasant:

Копієчка до копієчки  :K

 

Please wait.. Loading

 

Тут невеличке дослідження  ;)

 

 

http://savchuk.live/wp-content/uploads/2018/02/dolbojob-750x450.jpg 3000 долбо*бов! Или как перестать думать головой

Авторитетный эксперт во всех вопросах Игорь Луценко написал сенсационную новость!Оказывается Саакашвили вывезли из Украины в Польшу на самолете принадлежащей оффшорной компании Порошено!Охренеть! Какая эпическая зрада!

http://savchuk.live/wp-content/uploads/2018/02/post-ygorya-lutsenko.jpg

Лайкнуло почти 3000 долбо*обов. Ой, извините патриотов )
Ведь не обязательно, чтобы быть патриотом уметь анализировать и проверять информацию. Главное ненавидеть злочинну владу и шоколадного барыгу.

Но вот незадача иногда информацию люди проверяют.

Для начала вот источник вброса – какой-то блог на ЖЖ опубликовал эту ужасную зраду за два часа до Луценко. Смотрим время – 20:31. У Луценко 22:11.



Игореня не смог пройти мимо такого подарка (этож сколько лайков от долбо*бов можно собрать, подумал он) и перепостил, сделав легкий рерайт, сгустив краски и набросив еще больше.

Интересно, что картинка абсолютно идентичная с ЖЖшным вбросом.

Естественно источник не указал. А зачем. Он даже написал, что это материалы панамского скандала и он изучил  Флайтрадар.

http://savchuk.live/wp-content/uploads/2018/02/panamskyj-offshor.jpg
С легкой руки нардепа инфу подхватили различные медиаблядские ресурсы. Тема же трафиковая.
Как говориться 3,14здеть не мешки ворочать. А 3,14здеть персонаж умеет неплохо.
Та вот:
1. Никаких данных про борт UR-USA на скриншоте который показал Луценко нет. Мало того, его нет и не было на Флайтрадаре.
Борт UR-USA находится на стоянке в аэропорту “Жуляны” с 09.02.2018. Согласно данных ресурса “Eurocontrol” с 09.02.2018 на данном воздушном судне рейсов не выполнялось.

На скриншоте все последние полеты борта из Киева в Одессу.

http://savchuk.live/wp-content/uploads/2018/02/bort-UR-USA.jpg

тут можно проверить

2. Sky Center Holding Corp. Принадлежит Порошенко на основании информации чувака из ЖЖ и Игоря Луценко которые не дал никаких пруфов? Вы серьезно? Это даже уже не смешно.

Но 3000 лайков … Как научить людей думать …

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

так, деякі просто зкурвилися

+=======================================================+

IШоколадна курва набагато гірше простої. Бо просто курва ще 

здатна стати людиною, а шоколадна - ні. Наочний приклад - пгокугог. 

Як він ще не зкурвився, то мав досить високий рейтинг. А як став 

шоколадний, то про його рейтинг вже і не питають. Чи є ОБ"ЄКТИВНІ 

заперечення?

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

занятно, но я не знаю ни одного "поклонника" Порошенко. Даже за Януковича были люди, в свое время...

+===========================================================+

Ну, шоколадний гавкіт тут, на Форумі бачиш? Значить є! Можливо, що тіко

за високу плату чи можливість безкарно грабувати та бандиствувати... 

Тобто, беруть "натурою"...

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Порохоботство незабаром почне використовувати шрифт розміром з цілу сторінку. Напевно там за сторінки платять, а не за кількість символів  B-) Чи редакторів набирають в товаристах сліпих, бо дешевше.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Маю визнати, що чисто візуально затримання Сааки виглядало брутально. Нащо було забігати у такій кількості, класти на підлогу, матюкати і т.п.? Не можна було більш цивілізованіше? підійти, зачитати, запросити піти і якщо вже вчинить спротив, то тоді заламати?

 

А ви бачили відео в аеропорту, де Саака кричав: "такого человека, ПРЕЗИДЕНТА" ... то чому ж він поводив себе не по президентськи, скакав по дахах, шпурлявся склянками?

 

На мою думку, Сааку підвело просто його хворобливе "я" - всі колишні заслуги перекреслено жирною червоною лінією. Репутацію президента, інтелектуала, мудрого керівника, відважного реформатора, чейндж ейджент і т.д. зіпсовано самим неадекватом назавжди :(.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Порохоботство незабаром почне використовувати шрифт розміром з цілу сторінку. Напевно там за сторінки платять, а не за кількість символів  B-) Чи редакторів набирають в товаристах сліпих, бо дешевше.

Ти прочитав? Не чую про фейк, під яким твій лайк стоїть  :K

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну так би мовити, хтось тут писав про помноження на нуль, про фейки, дружними рядами засуджували.  :D

То де ж ваші пости про оцей фейк ? :pleasant:

 

Тут невеличке дослідження  ;)

 

Теж мені авторирет, Ігор Луценко. СБУ ще вияснити потрібно, як це так його товариша замучили, а він якимось "дивом" вижив. Не вірю цьому типу абсолютно.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Маю визнати, що чисто візуально затримання Сааки виглядало брутально. Нащо було забігати у такій кількості, класти на підлогу, матюкати і т.п.? Не можна було більш цивілізованіше? підійти, зачитати, запросити піти і якщо вже вчинить спротив, то тоді заламати?

 

А ви бачили відео в аеропорту, де Саака кричав: "такого человека, ПРЕЗИДЕНТА" ... то чому ж він поводив себе не по президентськи, скакав по дахах, шпурлявся склянками?

 

На мою думку, Сааку підвело просто його хворобливе "я" - всі колишні заслуги перекреслено жирною червоною лінією. Репутацію президента, інтелектуала, мудрого керівника, відважного реформатора, чейндж ейджент і т.д. зіпсовано самим неадекватом назавжди :(.

Яке там брутально  :fp1: Там до брутально, як до Марса   :lol2:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

+===========================================================+

Ну, шоколадний гавкіт тут, на Форумі бачиш? Значить є! Можливо, що тіко

за високу плату чи можливість безкарно грабувати та бандиствувати... 

Тобто, беруть "натурою"...

Берут деньгами исключительно деньгами.

 

Рядовой порохобот после смены:

 

http://coub.com/view/vqbkg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

Тому що(с) Сайленто - досвідчена та розумна людина з величезним

досвідом, яка знає Міхо особисто.

 

Я не сумніваюся у щирості Сіленціо, коли він пише про те, чому підтримує Сааку. Але я думаю, з того часу спливло багато води і Саака змінився не на краще у психологічному і психіатричному відношенні. Просто тому що державні діячі так себе не поводять!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Значить, я Вас правильно розумію. Але такий план

сприймаю виключно як наївну казочку, яка виходить з того, що народ у цілому здатний порозумнішати і стати моральним, а тоді народити розумних і моральних політиків. І вони розумними і моральними засобами зможуть одномоментно посунути клас управителів, життєво зацікавлених у паразитуванні на державі. Нові правителі не зіпсуються і не продадуться, бо будуть справжні. І на спорожніле "свято место" не знайдуть якогось імітатора типу Ляшка, а воно чекатиме мудрого народного волевиявлення.

 

Якби такі плани працювали, не треба було б соціальних революцій. Можна було б обійтись терапією без хірургії.

 

Просто ріст народу як соціуму, як нації - це процес. Коли Україні формально дозволили бути незалежною, хіба була нація, щоб оцінити ту незалежність? навіть і зараз, після 2-го кривавого Майдану нації, на мою думку, ще нема, хоча певні позитивні зміни відбуваються (волонтерство, вищий рівень патріотизму). Мене саму дуже цікавить, чому "традиційні українські цінності" - ну ви знаєте, селянська етика, працьовитість, чесність, порядність - існують в основному на сторінках класичної літератури. Чому така велика різниця між тою Україною і тим, що ми бачимо навколо? Відповідь для мене - частково тому що українці змутували у совок і він у людях поки ще не вимер. І тому, що українці чекають, що уряд і президент все порішають і все дадуть. Але краде ж не один Порошенко, крадуть прості люди. І хабарі дають, і як "рішали", так і продовжують "рішати". Народ ще не має того рівня свідомості, який забезпечує високоякісний і ефективний результат на рівні вищого керівництва чи навіть на рівні місцевої громади. Довбні-полішуки, які розривають тисячолітні ліси за пару сотень  бурштинових доларів, обкрадають своїх власних дітей. Це для мене - символ сучасної України.

 

Але треба сподіватися на краще і завжди мати надію. Тому і закликаю тих українців, яким не все одно, бути політично активними САМИМ, висувати простих порядних людей у владу шляхом створення народних партій за гроші внесків від простих людей, а не від олігархів, і вести суспільний контроль (що уже в принципі відбувається).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Додам ще, що справжній лідер опозиційного блоку має мати рису, якої не бачив ні у кого, крім Міхо - має бути нарваним. Інший просто буде пашталакати на ТВ-шоу, і ніколи не ризикне надбаними життєвими благами.

 

Цим Пілсудський відрізняється від Порошенка. Як би ми не ставились до Міхо, але торгаші не засновують успішних держав і не рятують їх у час війни.

 

Я думаю, що головна риса - це навички проджект-менеджменту. Проблема Сааки - він триндів і нічого не зробив. Always Deliver! Ефективний лідер - той, хто має 1) стратегічне бачення 2) може згуртувати та повести людей і 3) імплементувати це бачення у життя з домопогою тих людей, кого згуртував та повів :).

Link to comment
Share on other sites

 

 

закликаю тих українців, яким не все одно, бути політично активними САМИМ, висувати простих порядних людей у владу шляхом створення народних партій за гроші внесків від простих людей, а не від олігархів, і вести суспільний контроль (що уже в принципі відбувається).
Відбулося введення прямого олігархічного управління державою. Партії фейкові, вибори фейкові, особи при офіційній владі - тимчасово призначені мафією її маріонетки. Всі без виключення. Хто, кого, куди в таких умовах висуватиме?
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я не сумніваюся у щирості Сіленціо, коли він пише про те, чому підтримує Сааку. Але я думаю, з того часу спливло багато води і Саака змінився не на краще у психологічному і психіатричному відношенні. Просто тому що державні діячі так себе не поводять!

+====================================================================+

Ну, а як тоді назвати наших "державні діячі", які, головним чином: крадуть та брешуть,

брешуть та крадуть?  На їх фоні Саака - взірець порядності та толерантної поведінки.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Відбулося введення прямого олігархічного управління державою. Партії фейкові, вибори фейкові, особи при офіційній владі - тимчасово призначені мафією її маріонетки. Всі без виключення. Хто, кого, куди в таких умовах висуватиме?

 

Ну, наприклад, Ви у своєму оточенні маєте порядних, чесних людей. Чому вони не можуть об"єднатися? членський внесок - 5-10 гривень на місяць. А там підтянуться і малий бізнес, і пожертви із-за кордону.  Ті ж герої ато можуть бути фронтменами. В Україні повно нормальних адекватних людей. Чого сидіти і чекати, поки знову когось призначать і присунуть? Тоді дійсно ніколи нічого не поміняється.

 

От зараз американські гроші дають під типу тої дівки Марушевської. Та хто вона взагалі така і чим відома, крім читання віршики на Майдані, Може, у неї був список проектів, які вона виконала, чи чогось взагалі досягла, якби не Саака, який її пропіарив? І цим людям дають бабки американські платники податків на розвиток демократії в Україні. То невже українці не здатні нічого запропонувати самим собі у цьому плані і створити реальну альтернативу тому лайну, що існує зараз в українській політиці?

+====================================================================+

Ну, а як тоді назвати наших "державні діячі", які, головним чином: крадуть та брешуть,

брешуть та крадуть?  На їх фоні Саака - взірець порядності та толерантної поведінки.

Ну вони крадуть, але ж з поважним виглядом!

Link to comment
Share on other sites

Просто ріст народу як соціуму, як нації - це процес. Коли Україні формально дозволили бути незалежною, хіба була нація, щоб оцінити ту незалежність? навіть і зараз, після 2-го кривавого Майдану нації, на мою думку, ще нема, хоча певні позитивні зміни відбуваються (волонтерство, вищий рівень патріотизму). Мене саму дуже цікавить, чому "традиційні українські цінності" - ну ви знаєте, селянська етика, працьовитість, чесність, порядність - існують в основному на сторінках класичної літератури. Чому така велика різниця між тою Україною і тим, що ми бачимо навколо? Відповідь для мене - частково тому що українці змутували у совок і він у людях поки ще не вимер. І тому, що українці чекають, що уряд і президент все порішають і все дадуть. Але краде ж не один Порошенко, крадуть прості люди. І хабарі дають, і як "рішали", так і продовжують "рішати". Народ ще не має того рівня свідомості, який забезпечує високоякісний і ефективний результат на рівні вищого керівництва чи навіть на рівні місцевої громади. Довбні-полішуки, які розривають тисячолітні ліси за пару сотень  бурштинових доларів, обкрадають своїх власних дітей. Це для мене - символ сучасної України.

 

Але треба сподіватися на краще і завжди мати надію. Тому і закликаю тих українців, яким не все одно, бути політично активними САМИМ, висувати простих порядних людей у владу шляхом створення народних партій за гроші внесків від простих людей, а не від олігархів, і вести суспільний контроль (що уже в принципі відбувається).

+==============================================================================+

Народ має право використовувати такі методи, які є дієвими та дають прямий результат. На жаль, 

у нинішньому протистоянні олігархічна влада проти народу результативними виявилися лише методи 

прямої демократії, що підкріплена озброєним народом. Саме тому мої заклики до людей озброюватися

та захищити власними руками власну ВОЛЮ викликають таку злість шоколадних педрів. Бо натравити

озброєний беркут на беззбройних людей та спробувати натравити той же беркут на озброєний народ - 

це дві великі різниці. Зараз на руках людей знаходяться приблизно 3 000 000 одиниці нарізної бойової 

зброї. А це десь у 10 разів більше чисельності силових структур, які можуть бути використані проти народу. 

Чому шоколад, пардон, обсирається при згадці про Сааку і від думки, що він закличе озброєну громаду 

просто вийти на вулицю зі зброєю, не порушуючі НІЯКИХ законів.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Відбулося введення прямого олігархічного управління державою. Партії фейкові, вибори фейкові, особи при офіційній владі - тимчасово призначені мафією її маріонетки. Всі без виключення. Хто, кого, куди в таких умовах висуватиме?

+==========================================+

Кандидатів у мерці. Бо, кого не куплять, того вб"ють!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну, наприклад, Ви у своєму оточенні маєте порядних, чесних людей. Чому вони не можуть об"єднатися? членський внесок - 5-10 гривень на місяць. А там підтянуться і малий бізнес, і пожертви із-за кордону.  Ті ж герої ато можуть бути фронтменами. В Україні повно нормальних адекватних людей. Чого сидіти і чекати, поки знову когось призначать і присунуть? Тоді дійсно ніколи нічого не поміняється.

 

От зараз американські гроші дають під типу тої дівки Марушевської. Та хто вона взагалі така і чим відома, крім читання віршики на Майдані, Може, у неї був список проектів, які вона виконала, чи чогось взагалі досягла, якби не Саака, який її пропіарив? І цим людям дають бабки американські платники податків на розвиток демократії в Україні. То невже українці не здатні нічого запропонувати самим собі у цьому плані і створити реальну альтернативу тому лайну, що існує зараз в українській політиці?

Ну вони крадуть, але ж з поважним виглядом!

+==============================================================+

Ну, ми і об"єднуємося. В організацію озброєних громадян.

 

Ну, у поважний вигляд добре стріляти...

Link to comment
Share on other sites

+==============================================================+

Ну, ми і об"єднуємося. В організацію озброєних громадян.

 

Ну, у поважний вигляд добре стріляти...

:lol2:  :lol2:  :lol2:  Заробляти краще навчись, за озброєний напад загриміти можна надовго  :K

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Саме тому мої заклики до людей озброюватися та захищити власними руками власну ВОЛЮ викликають таку злість шоколадних педрів.

Це зазвичай викликає сум через наявність історичних паралелей сторічної давнини. Все що ви зазвичай тут пропонуєте - вже якраз було, й закінчилося тим, що регулярна армія кацапів спокійно повбивала всіх тодішніх прямих демократів й шоколадних педр. А потім, ще спокійніше - мільйони беззахисних.

Ото й усе.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

:lol2:  :lol2:  :lol2:  Заробляти краще навчись, за озброєний напад загриміти можна надовго  :K

+====================================================================+

Як почнеться, ніхто нікого вже затримувати не буде. Буде війна народу із олігархатом 

та їх жополизами. І головна мета війни - знищити ворога, щоб він не заважав жити.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...