Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

наверняка для Михо такие телодвижения между поляками и украинцами не были секретом

Да всё он прекрасно знал.

 

Я же здесь писал. Всё было договорено. Тем более за него. А ему было сделано конкретное предложение,  как красиво выйти из этого скандала и не подставлять больше "уважаемых людей", которые, в своё время, делали ему протекцию. Там как минимум была помощь в организации благотворительно фонда имени Себя-Любимого и гарантии получения ведения преподавательской деятельности, чтоб вешать лапшу на уши неокрепшим юным умам, о успехах "реформ" Грузии. Плюс 100% гарантия, что Украина не вышлет его в Грузию. Он на всё насрал.

 

Ну, Ок! Это его выбор. Для нормальных западных политиков он недоговороспособен и токсичен.

 

Остаются только восточные паханаты или отечественные конеёбы.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

А ті все простирадла х.ячать... :D

Як горохом об стінку.

+===============================================================+

Ну, схоже мінстець має "сдельную" систему оплати: чим більше об"єм брехні - 

тим більше винагорода.  :shuffle:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а спокойно без плевков можно? Гайдай задаром ничего не делает, он циничен как все политтехнологи, работал на всяких разных, которые устраивали его по деньгам. И то, что Мишико оплачивает все из своего кармана, думаю, Вы тоже не верите. Вам все равно что это за оппозиция, абы только в ненависных вам креативно плевали? позиция "до основания  затем" конструктивна? где в этой конструкции Украина?

+===========================================================================+

Який рейтинг шоколадних? Менше 10%, тобто 9 із 10 українців бажає зникнення шоколадних. 

Бо саме шоколадні і є зараз найбільшою небезпекою для України. Добровольчий рух майже

знищили, бо "непідконтрольний" шоколаду. Скільки патріотів сидять бо у 2014-му "незаконно" 

взяли до рук зброю захищати Україну? Сотні! А вбивць "Небесної Сотні" чомусь наша прокурватура 

ігнорує... Тому боротьба ПРОТИ шоколадних - це боротьба ЗА Україну.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тепершняя оппозиция абсолютна несогласна копать до базальта, она просто хочет занять это место, ну неужели это не видно?? нет среди них государственников, способных строить и созидать...

+============================================================+

Це вам таке "опозиція" сказала? Чи як??? Бо я такого не бачу.

А серед шоколада я не бачу ЖОДНОГО "государственника", тільки бажаючих  

красти "с достоинством на морде лица"!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому боротьба ПРОТИ шоколадних - це боротьба ЗА Україну.

Ага. Боротьба  за  Україну - це ( за  юльками ) боротьба  ЗА  неукраїнку Тєлєгіну - Капітельман. :lol2: :lol2: 

Щоб  тієї  України  вже  ніколи  не  було.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ага. Боротьба  за  Україну - це ( за  юльками ) боротьба  ЗА  неукраїнку Тєлєгіну - Капітельман. :lol2: :lol2:

Щоб  тієї  України  вже  ніколи  не  було.

+===============================================================+

Тоді: а хто такі українці та українки??? Яке ТОЧНЕ визначення? Бо генетичний

склад ДУЖЕ різноманітний.Чи "молдаван" потрох більший українець ніж Тимошенко? 

За якими ОБ"ЄКТИВНИМИ ознаками??? Чи росіянин за походженням Донцов не був 

щирим українцем?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+===============================================================+

Тоді: а хто такі українці та українки??? Яке ТОЧНЕ визначення? Бо генетичний

склад ДУЖЕ різноманітний.Чи "молдаван" потрох більший українець ніж Тимошенко? 

За якими ОБ"ЄКТИВНИМИ ознаками??? Чи росіянин за походженням Донцов не був 

щирим українцем?

 

Соромлюсь нагадати , але в цьому плані і Порошенко і Тимошенко приблизно однакові українці...

Як ви там пишете. З дуже різноманітним генетичним складом.

Link to comment
Share on other sites

Соромлюсь нагадати , але в цьому плані і Порошенко і Тимошенко приблизно однакові українці...

Як ви там пишете. З дуже різноманітним генетичним складом.

+================================================================+

Якщо є бажання зрозуміти, то можу надати посилання - мій молодший написав

кілька ессе на ці теми - науково-популярні. А так, громадяни України мають ДУЖЕ

різноманітний генетичний склад. Як на мене, то українець - це той, хто вважає себе 

саме українцем, а не хохлом, розмовляє українською, та хоче заможно жити серед

заможних українців на українській землі.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ясна річ, треба ж дружину провідати

порохні знову все не так?

от собаки

+================================================================+

Подивимося, яка морда лиця буде у потроха у дні поминання "Небесної Сотні"? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Бо за Тимошенко-прем"єра я жив в Україні найкраще.

А мені за часів Януковича дуже непогано жилося. Тільки от я чомусь не роблю з цього настільки суворих висновків  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Як на мене, то українець - це той, хто вважає себе саме українцем, а не хохлом, розмовляє українською, та хоче заможно жити серед заможних українців на українській землі.

А  ті,  хто  лише  прикидається  українцем,  тобто українкою?

А  ті,  хто  не  хоче (генетично  не  здатний)  сказати  кОАліція?

Їх  теж  вважаєте  українцями? 

 

Та  Порох  ще  хоч  більш-менш  говорить  українською.  Бувають  огріхи,  але  незначні.  А  тут  повне  невміння!

Глотка  не  та.

Чи  слово  "паляниця"  Юлька  вимовляє? 

 

А  ну,  хай  десь  забацає,  щоб  на  люди  вийшло. :)

Link to comment
Share on other sites

А мені за часів Януковича дуже непогано жилося. Тільки от я чомусь не роблю з цього настільки суворих висновків  :gigi:

+=============================================================+

На це є ОБ"ЄКТИВНА відповідь:

 

 

За оранжевые 5 лет (2005-2009) Тимошенко как премьер -министр и лидер оппозиции добилась быстрого роста зарплат, пенсий, стипендий (что Ющенко, Янукович называли «популизм Тимошенко», а продолжил черный пиар толстый чемодан - депутат Антон Геращенко).

Показатели зарплат и пенсий из сайта Госкомстата:

— среднестатистические пенсии выросли в 5.1 раза: 2004 -- 182 грн. (34 дол. США), 2009 — 934 грн. (рост в долларах в 3.4 раза);

— среднестатистические зарплаты в 3.2 раза: 2004 -- 590 грн., 2009 — 1906 грн. (рост в долларах в 2.1 раза);

— стипендии в ВУЗах: июнь 2004 — 34 грн., сентябрь 2008 — 530 грн.

Да, в 2005 -2009 «цены на основные товары, приобретаемые населением» тоже выросли примерно на 50% (и курс доллара вырос с 5.3 в январе 2005 до 8 грн. в январе 2010, то есть на 50%); но пенсии-то выросли в 5.1 раза, то есть рост пенсий опережал рост цен в разы (по стипендиям и выплатам на ребёнка — более, чем в десять раз)!

 

Да, во времена Януковича (2010-2013) зарплаты, пенсии повысили примерно на 80%, но и цены выросли на те же 80% (цены на железнодорожный транспорт на 90%; на сливочное масло — на 80%; на курятину — на 50%; на водку и вино -- на 100%-120%), то есть улучшения -- «покращення» в 2010-2014 годах не было вообще.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

А  ті,  хто  лише  прикидається  українцем,  тобто українкою?

А  ті,  хто  не  хоче (генетично  не  здатний)  сказати  кОАліція?

Їх  теж  вважаєте  українцями? 

 

Та  Порох  ще  хоч  більш-менш  говорить  українською.  Бувають  огріхи,  але  незначні.  А  тут  повне  невміння!

Глотка  не  та.

Чи  слово  "паляниця"  Юлька  вимовляє? 

 

А  ну,  хай  десь  забацає,  щоб  на  люди  вийшло. :)

+============================================================+Н

Ну, ось потрох, як і дрищ, лише прикидаються українцями. Бо Тимошенко

підвищувала життєвий рівень українців та їх купівельну здатність, а дрищ, хряк та 

шоколад її лише знижували чи знижують. Для мене - це і є однозначна відповідь 

на питання: хто є українцем!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ги!

 

Депортацією Саакашвілі Порошенко підіграв своєму головному конкуренту – Юлії Тимошенко. Насправді це було голом у власні ворота, принаймні так вважає директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.
Рішення про екстрадицію – емоційне. Порошенко вважає, що вчинив як мужик. Але, борючись із Саакашвілі, президент посилив Тимошенко. Це надзвичайна політична короткозорість. Замість того, щоб боротися із Тимошенко, Порошенко бореться сам проти себе,

– переконаний Микола Давидюк.
Водночас, як зауважує політолог, депортація Саакашвілі – не стільки загроза внутрішній стабільності, скільки персональний комплекс Порошенка. Їхні відносини зайшли в глибоку кризу. Хоча, говорить Давидюк, Саакашвілі ще може відіграти певну роль в житті України. Інше питання, хто очолить протестні рухи, які він розгойдав в Україні. І це не на користь Порошенка.

Цілком - тута:  https://24tv.ua/poroshenko_posiliv_timoshenko__ekspert_pro_deportatsiyu_saakashvili_n926387

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+============================================================+Н

Ну, ось потрох, як і дрищ, лише прикидаються українцями. Бо Тимошенко

підвищувала життєвий рівень українців та їх купівельну здатність, а дрищ, хряк та 

шоколад її лише знижували чи знижують. Для мене - це і є однозначна відповідь 

на питання: хто є українцем!

Якби  то  кури  вміли  читати,  то  і  вони  б  реготали.

 

Ви  попитайте  знаючих  людей,  як  Тимошенко  нищила  бізнес,  особливо  підприємства  із  західними  інвестиціями.

Підвищувати  зарплати - це  великого  розуму  не  потребує.  Намалювала  циферки  і  відправила  на  виконання.  Що  потім  набралася  кредитів (за  відкати  звісно)  як  сучкаблох,  то  це  вже  інша  справа.  Головне,  щоб  юльки  горлали  "Алілуя"

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Якби  то  кури  вміли  читати,  то  і  вони  б  реготали.

 

Ви  попитайте  знаючих  людей,  як  Тимошенко  нищила  бізнес,  особливо  підприємства  із  західними  інвестиціями.

Підвищувати  зарплати - це  великого  розуму  не  потребує.  Намалювала  циферки  і  відправила  на  виконання.  Що  потім  набралася  кредитів (за  відкати  звісно)  як  сучкаблох,  то  це  вже  інша  справа.  Головне,  щоб  юльки  горлати  "Алілуя"

+============================================================+

Угу! І "Криворіжсталь" - також! "Тщательней надо, тщательней!".

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ги!

 

Депортацією Саакашвілі Порошенко підіграв своєму головному конкуренту – Юлії Тимошенко. Насправді це було голом у власні ворота, принаймні так вважає директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

Рішення про екстрадицію – емоційне. Порошенко вважає, що вчинив як мужик. Але, борючись із Саакашвілі, президент посилив Тимошенко. Це надзвичайна політична короткозорість. Замість того, щоб боротися із Тимошенко, Порошенко бореться сам проти себе,

– переконаний Микола Давидюк.

Водночас, як зауважує політолог, депортація Саакашвілі – не стільки загроза внутрішній стабільності, скільки персональний комплекс Порошенка. Їхні відносини зайшли в глибоку кризу. Хоча, говорить Давидюк, Саакашвілі ще може відіграти певну роль в житті України. Інше питання, хто очолить протестні рухи, які він розгойдав в Україні. І це не на користь Порошенка.

Цілком - тута:  https://24tv.ua/poroshenko_posiliv_timoshenko__ekspert_pro_deportatsiyu_saakashvili_n926387

 

ти диви, як закручено все :nose3:яка многоходовочка  :D 

 

ЗП

 

пані Шпилька класно написала ...  Якби  то  кури  вміли  читати,  то  і  вони  б  реготали. :D + ба навіть їхні тапці  B-)

Link to comment
Share on other sites

Навряд. Його офіційно вивезли з дотриманням всіх процедур по реадмісії, тобто все це тяглось не один тиждень.

 

Пишуть, що він знав ще у грудні, які варіанти. Про це і в інтерв"ю сказав цей Гайдай.

Link to comment
Share on other sites

+===============================================================+

Тоді: а хто такі українці та українки??? Яке ТОЧНЕ визначення? Бо генетичний

склад ДУЖЕ різноманітний.Чи "молдаван" потрох більший українець ніж Тимошенко? 

За якими ОБ"ЄКТИВНИМИ ознаками??? Чи росіянин за походженням Донцов не був 

щирим українцем?

 

Я і кажу - велика різниця між "лубковою" Україною та "щирими" українцями-слов"янами у шароварах. Українці генетично дуже змішані і "чистих" нема. До речі, ми з чоловіком хочемо зробити свій генетичний аналіз. Я очікую у своїх генах іранців, а може, і монголів. Хоча мої діди та прадіди були землеробами і походять із села, чекаю цікавих сюрпризів :). З чоловіком все ясно  і так - там буде повний інтернаціонал :).

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...