Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Ти забув, хто за той газ згодом заплатив  :K

Ти випадково поставив правильний смайл.

Але я не забув, а ти схоже не в курсі. Мафія з мафіозними ЗМІ і з тобі подібними активістами засрали лохторату мізки, забашляли ЦВК і судам, відібрали в Тимошенко перемогу в 10 році, і у наслідку спиздили в лохторату разом з тобою ваш газ. Під ваш суцільний одобрямс.

 

Стосовно світлан самборських і дєнісов бігусів з аргументацією для дебілів. Стокгольмський арбітраж прийняв рішення на нашу користь згідно норм контракту Тимошенко. Тобто, підписуючи типовий для країн Європи контракт на початку 9 року ми передбачали, що забаганки ГП будуть спільними зусиллями споживачів скасовані, якщо стануть їм невигідні. Компанії з ЄС подали позови починаючи з 10 року і всі домоглися свого. Обраний зусиллями бугусів і самборських в тому числі зек оскаржувати не схотів. Йому було важливіше посадити Тимошенко.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Народ а чого ви чубитесь.Яка різниця чи Юля чи Саака,чи Порох.Хто на місцях в виконавчій владі?Ті самі з часів Кучми і вони вже впровадять реформи в життя ,не переживайте.Впровадять по самі гланди

Якщо б з реформами, то нехай! Але ж через гланди аж до самої сраки й без реформ

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ти випадково поставив правильний смайл.

Але я не забув, а ти схоже не в курсі. Мафія з мафіозними ЗМІ і з тобі подібними активістами засрали лохторату мізки, забашляли ЦВК і судам, відібрали в Тимошенко перемогу в 10 році, і у наслідку спиздили в лохторату разом з тобою ваш газ. Під ваш суцільний одобрямс.

 

Стосовно світлан самборських і дєнісов бігусів з аргументацією для дебілів. Стокгольмський арбітраж прийняв рішення на нашу користь згідно норм контракту Тимошенко. Тобто, підписуючи типовий для країн Європи контракт на початку 9 року ми передбачали, що забаганки ГП будуть спільними зусиллями споживачів скасовані, якщо стануть їм невигідні. Компанії з ЄС подали позови починаючи з 10 року і всі домоглися свого. Обраний зусиллями бугусів і самборських в тому числі зек оскаржувати не схотів. Йому було важливіше посадити Тимошенко.

Пиздець  :fp1: Що там косата могла передбачати  :fp1: Те, що гіпотетичні підписанти згрупуються і суд скасує контракти у певних частинах  :fp1: Ти в своєму розумі  :lol2:  Це що гра в рулетку  :consul: А якби суд не скасував? Судді що, письмові гарантії давали, на відміну від тимошенки? Це що ж у голові має бути, щоб таке вигадати  :fp1: 

Оце наступного разу, як підписуватиму контракт і побачу невигідні для себе умови на зло підпишу, а потім попрусь в суд скасовувати  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Який ідіот вигадав цю версію   :lol2:  :lol2:  :lol2:  Це як викопати на дорозі яму, в'їхати туди власним авто, потім його витягти і яму засипати. В результаті восхваляти себе, в прозорливості і кмітливості, як правильно яма викопана, що її довелось засипати і авто ремонтувати  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :weep:  :weep:  :weep:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ух ти ж, 18 смайліків. Косата підписала такий же контракт, як усі інші. Всі споживачі легко скасували невигідні умови згідно пункту, тотожнього нашому п.4.4.

http://img.pravda.com/images/doc/r/q/rq_Picture_file_path_10552.jpg

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То по твоєму контракти підписують, щоб потім через суд скасовувати ?  :consul: Може простіше НЕ ПІДПИСУВАТИ такого  :D

DA', ми все це вже проходили. Ти абсолютно некомпетентна у цьому питанні і надто заангажована людина. Чи забув, чи то не ти був під цим ніком?

А якщо поститиме знов відео Ющенка з олівцем і "правдою" про газ, пам'ятайте - на той момент газ в Німеччині був не 250, а 576,72 доларів за 1000 кубів.

http://uapolitics.com/topic/671-gazovaia-vojna-na-poroge/page-52?do=findComment&comment=1003951

 

Так откатік же охота отримати :weep: Подейкують більше 2 мільйярдів американських дєнєг :shuffle:

Подейкуйте і далі.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


А якщо поститиме знов відео Ющенка з олівцем і "правдою" про газ

Ющенко принаймі мільярдів не взяв, а Брехюлька не одсунула, і зараз полізла до кацапа хихотіти, може підкинуть щось с хуйлового плеча на вибори :weep:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

То по твоєму контракти підписують, щоб потім через суд скасовувати ?  :consul: Може простіше НЕ ПІДПИСУВАТИ такого  :D

+=============================================================+

І залишити Україну без опалення під час морозів??? Тобто, зробити з України 

"повний Алчевськ"??? А на додаток, і ВСЮ Європу зробити нашими ворогами, 

бо вона також перестала отримувати газ? На таке міг пійти лише відкритий

ворог України, такий як хуйло або дрищ. Або ти...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

+=============================================================+

І залишити Україну без опалення під час морозів??? Тобто, зробити з України 

"повний Алчевськ"??? А на додаток, і ВСЮ Європу зробити нашими ворогами, 

бо вона також перестала отримувати газ? На таке міг пійти лише відкритий

ворог України, такий як хуйло або дрищ. Або ти...

То тобі хуйло з хряком і фірташем навіяли  :lol2:

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

То тобі хуйло з хряком і фірташем навіяли  :lol2:

+===================================+

Не бреши! Бо я тоді жив в Україні. 

Чи будеш брехати що газ транзитом йшов в Європу?

Чи будеш брехати що у тому січні була температура +25?

Змінено користувачем vkhavr2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

То тобі хуйло з хряком і фірташем навіяли  :lol2:

А  народ  хтось  питався,  чи  трохи  потерпіти,  чи  у  кабалу  на  10  років. 

 

Юлька  думала  про  народ. :lol2: Та  там  тільки  відкати  в  голові  і  догодити   патрону  з  Кремля.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Погортав гілочку, останні дописи.

Але який упоротий порохобот вигулькнув нізвідки, плодовитий, ночі не спить, переживає за неню, і строчить, строчить...

Маю на увазі "жіночку з Канади".

Так гарно знає нашу реальність, аж до розпродажу її допомоги на OLX.

І пече її лише одна тема - Юля і Міша - суки.

Пане Уколов, Ви?

 

Хахаха, це у вас ночі не сплять, а у мене день - тому що я в Канаді :).

 

Я і в інших темах пишу - наприклад, так само, як і Ви, люблю котиків :)

 

Не зовсім правильно про Юлю чи Мішу. Мішу, бо це тема про нього і я просто не могла збагнути, чому за ним такий хайп. Я взагалі проти всіх старих політиків в українському політичному бомонді (і під старими я маю на увазі навіть лещенконаємів). Я просто вважаю, що Україні нічого не світить, поки у владу не почнуть іти люди не обов"язково нової генерації, але люди з іншою ментальністю. Такі люди, як написав Сіленціо, що зможуть переламати статус кво, плюс до того ж державотворці і патріоти. Ні у одній із існуючих політичних морд я таких не бачу. Когось нового теж поки запропонувати не маю :).

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Трохи довідки. На фупі вони ці дані самі оголосили так що це не є розкриттям приватності.

Перший пихатий мажор, якому бізнес всучив в руки татко для забавки причому цей бізнес він успішно просирає,

судячи по дописам його клієнтів . Думаю безкінечні його тусовки закордон теж на це впливають.

 

https://2ip.ua/ru/services/providers-rating?act=1&asid=47898

 

http://netobzor.org/prov/39-pan-telecom

 

Алєжка один з топ-менеджерів пана Ахметова.  Навіть коментувати не буду,

Це нуль цілих хєр десятих відсотка населення.

 

Про третього фупчега не знаю . Брехати не буду.

 

Так що вибірка  нульова. Але вам з Канади видніше як ми тут  живемо. Навіть сперечатись не буду.

 

Ну там багато іздить, я б характеризувала їх як середній клас. Я побувала в Україні. Що вкидається в очі - велика кількість ювелірних магазинів. Ціни на їжу, електроніку, домогосподарчі товари в принципі у дечому на рівні канадських і в окремих випадках навіть вищі. У ресторанах, які ми відвідали, було багато людей. Деякі з них дорогі - наприклад, нас було біля 10 і ми без алкоголю (пиво тільки було) посиділи на дві середні місячні зарплати.

 

Але деякі речі шокували. Наприклад, дірки на асфальті залишилися на центральній вулиці у деяких місцях ще з мого совкового дитинства :) і взагалі було враження, що я потрапила у совок, тільки тоді все було новеньке, а зараз обшарпане. Індивідуально багато живуть досить добре, що видно по стану та розміру їх будинків та марці авто. Не забувайте, багато заробляє за кордоном, посилає гроші. Всі досить непогано одягнені і т.п.

Link to comment
Share on other sites

Після того, як він разом з регіоналами голосував під час Майдану, його послали з усіх пристойних компаній, і на виборах він через те пропетів

 

Хм ... я про це не знала. Пам"ятаю, що його Шустер до себе часто запрошував.

Link to comment
Share on other sites

Шановна, йдіть вже з богом. Не доводьте до гріха

 

у дописувачів на форумі рівні права щодо реалізації бажань висловлюватися.

головне - не порушувати правил форуму.

нетерпимість до інакомислення з агресією в адресу дописувачів не вітається.

то ж попередження.

 

якби деякі юзери могли й собі втлумачити такий підхід до спілкування:

 

Вам може це не подобатись, але я Вас все одно буду поважати, навіть якщо з Вами не погоджуюсь :).

 

Я взагалі не ділю віртуальних співрозмовників на чорне чи біле, адже є інші позиції, де я можу розділяти їх думку. І взагалі, якщо дискусія ведеться без чорноротого мату, я готова з усіма спілкуватись і дискутувати [ua]

то всім було б комфортніше й продуктивніше для спільноти у цілому.

 

вміння консолідуватися - шлях до справжнього розвитку.

вміння сваритися й розвалювати набуте - шлях в нікуди.

шкода, що доводиться повторювати такі банальні речі.

 

 

але ж декому важко спілкуватися без переходу на особистості і особистих образ:

Еще один холоп анператора в игнор пошел. А гонору то, гонору...

тому за це вже бан.

 

Погортав гілочку, останні дописи.

Але який упоротий порохобот вигулькнув нізвідки, плодовитий, ночі не спить, переживає за неню, і строчить, строчить...

Маю на увазі "жіночку з Канади".

Так гарно знає нашу реальність, аж до розпродажу її допомоги на OLX.

І пече її лише одна тема - Юля і Міша - суки.

Пане Уколов, Ви?

 

 

схожість є, особливо в упоротості 

бо назвать впертістю тупість, яку не похитнути нічим, не можна 

але та, що "здалеку" така розумака, аж страх бере, "наша" якось простіша 

одним словом - село і люди

 

аналогічно.

 

Я бы наверное спустился на твой примитивный уровень и сказал, что это такие же "шоколадни надбання" как и результат деятельности Юльки-воровки дважды на посту премьер-министра и почти постоянно депутатом ВР. И что эта мразь даже не подписала документ, признающий Россию страной-агрессором. Приручила, мол, народ работать в московиях. Но не буду.

 

Это проблема гораздо глужбе и шире. И вам она не выгодна в обсуждении, так как может разрушить ваш зрадоёбский фундамент.

аналогічно.

 

 

зі. усім доброго ранку.

Link to comment
Share on other sites

А  народ  хтось  питався,  чи  трохи  потерпіти,  чи  у  кабалу  на  10  років. 

 

Юлька  думала  про  народ. :lol2: Та  там  тільки  відкати  в  голові  і  догодити   патрону  з  Кремля.

+=============================================================+

Ага! Тіко дрищ "про нарід думав". А клята Юлька народ від холодів рятувала. 

І не тільки в нас.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

+=============================================================+

Ага! Тіко дрищ "про нарід думав". А клята Юлька народ від холодів рятувала. 

І не тільки в нас.

 

Вана спасітєльніца, Вана за народ Вана святая  :D

 

секта -  B-) 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...