Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Ну а шо. З рейтингом по партійним спискам 0,8%.

Про шо я і попереджала - не злетить!

Українці дають 1-2 спроби на злет і все. А щоб спроби не були вдалими працює уся система промивання мізків лайном.

У даному випадку це виключно піар-хід - ні в кого нічого не віднімає і не додає.

Link to comment
Share on other sites

 

У даному випадку це виключно піар-хід - ні в кого нічого не віднімає і не додає.

От ви вумні всі, коли оплачує перформанс хтось інший... 2 проценти і державне фінансування мали б 90%. А бабло інвесторів можна було б для місцевих мерських бійок заощадити... А так я буду сильно думати, чи дам ще після таких закликів....

Link to comment
Share on other sites

 

Думати тре було раніше, коли він тіки приїхав на заклик ПарАшенка. Тепер злив під зелених завзяття партіцям не додасть. Навіть як Міша сяде в генпрокурорське крісло. Але Міша слухає доводи, які йому не подобаються в останню чергу... Через рік, а то й менше гівно з правлячої партії тре буде ексватором вигрібать, як Міша хоче частку того гівна на собі мати - його справа.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Навіть як Міша сяде в генпрокурорське крісло.

А якщо ні?

Через рік, а то й менше гівно з правлячої партії тре буде ексватором вигрібать, як Міша хоче частку того гівна на собі мати - його справа.

 

Е, а як же кореш Міхо, пан Сілентіо? Не хоче зеленого гівна?
Link to comment
Share on other sites

Людей так важко було переконувати брати участь в кампанії, яка не давала їм із самого початку майже жодних шансів проходу в парламент, а тепер ще й така демоттвація від лідера... Він собі як хоче, але з тих кого знаю я і на кого маю вплив буду переконувати голосувати тільки за РНС. І жодного голосу зелені, або іншим.
Link to comment
Share on other sites

А якщо ні?

Е, а як же кореш Міхо, пан Сілентіо? Не хоче зеленого гівна?

На куй мені за мої гроші чуже гівно? Хай їсть сам. Він вважає, що Зе дотрима слова, як у випадку із поверненням громадянства. А я думаю, що там не Зе вирішуватиме і такий звір як Міша в кріслі Генпрокурора їм нах не треба. Як помилюся, може дам трохи бабла на місцеві та чергові позачергові вибори Зради наступного року. А як ні,то всьо. Кантора закрита.

Link to comment
Share on other sites

 

Псля позачергових, нові позачергові не раніше, ніж через рік. КУ

Травень 2020 розгон. Вибори липень- серпень. Але й інший сценарій. Форс мажорний.. Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

В Зебіла 50%,які позачергові?[/quote

Куй там 50. Навіть як буде половина з його депів продадуться у перший місяць. Як буде коала з Бют, а я думаю її не буде, бо прайма Улі слуги народу не віддадуть, все одно ображених буде дуже багато. Не на Зе. На Бєню ;)

Link to comment
Share on other sites

На куй мені за мої гроші чуже гівно? Хай їсть сам. Він вважає, що Зе дотрима слова, як у випадку із поверненням громадянства. А я думаю, що там не Зе вирішуватиме і такий звір як Міша в кріслі Генпрокурора їм нах не треба. Як помилюся, може дам трохи бабла на місцеві та чергові позачергові вибори Зради наступного року. А як ні,то всьо. Кантора закрита.

 

Бгггг! Епічно!

Тобто не залежно від результатів діяльності нової ВР - позачергові мусять бути?!!! Бо Міхо не пройшов?

 

"Так нє доставайся жє ти нікому!"  :fp1: Це все, що треба знати про патріотизм українців!

 

1. Вроді Рябошапка меє бути новим генпрокурором.

2. Якщо Міхо таки стане ГП і буде діяти  як в Грузії - не в межах законодавства, а згідно "революційної доцільності", його генпрокурорство дуже швидко закінчиться відставкою і втечею.

Link to comment
Share on other sites

Бгггг! Епічно!

Тобто не залежно від результатів діяльності нової ВР - позачергові мусять бути?!!! Бо Міхо не пройшов?

 

"Так нє доставайся жє ти нікому!" :fp1: Це все, що треба знати про патріотизм українців!

 

1. Вроді Рябошапка меє бути новим генпрокурором.

2. Якщо Міхо таки стане ГП і буде діяти як в Грузії - не в межах законодавства, а згідно "революційної доцільності", його генпрокурорство дуже швидко закінчиться відставкою і втечею.

1.Позачергові будуть тому, бо ви як і весь український нарід вчеогове оберете таке ж лайно, яке обирали минулі 28 років. І цього разу це буде лайно найкалірованіше з усіх. Бо дивлячись на ваші списки і на мажоритарну засівайщину цивілізовані люди хапаються за голову, хоча вже давно прийшов час хапатися за автомат...

 

2.і шо це вам пані томкет як і кацапам з грузинськими підкацапниками не подобається як Міша діяв в

Грузії, га? Теж скиглите як креммлеботи з цього приводу?

 

Як якимось дивом Міша стане генпрокурором і не буде діяти яу в Грузії то ви разом з іншим лохторатом будете сидіти в сраці ще 300 років і скиглити за хєрове життя... Хоча дуже сумніваюся, що ваші добрі в лапках сусіди з усіх боків подарують вам таку розкіш...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

чого це Міша має украінцям гнидники прибирати?

 

«сам любий, сам!»

самі навибирали лайна, самі хай і прибирають за собою

Бо він грлмадянин України! Він того довго добивався, то ж хай працює.

Link to comment
Share on other sites

Якщо Сілентіо вклався в Сааку, я можу лише поаплодувати його завзяттю.... Але я зараз не впевнений в ефективності подібних інвестицій..... Для інвестицій в політику зараз потрібні міліарди, і створювати все з нуля.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Для інвестицій в політику зараз потрібні міліарди, і створювати все з нуля.
Зараз відкрилася хвіртка можливостей. Система пропустила удар, буде звичайно намагатися усе повернути в своє русло. Але якщо спроможеться Зеленський на рішучу і одночасно конструктивну роботу з тими, з ким мусить це заради справи зробити, дай Бог стара система сконає.
Link to comment
Share on other sites

Зараз відкрилася хвіртка можливостей. Система пропустила удар, буде звичайно намагатися усе повернути в своє русло. Але якщо спроможеться Зеленський на рішучу і одночасно конструктивну роботу з тими, з ким мусить це заради справи зробити, дай Бог стара система сконає.

 

Зеленський - то лише випадкове шило в жопі..... Хвіртка можливостей все ще порожня

Link to comment
Share on other sites

Гарне шило - перервало мафіозний цикл планової заміни обісравшихся своїх на інших своїх. Поведеться шило правильно, заіпеться мафія цикл відновлювати.

Link to comment
Share on other sites

 

 


2.і шо це вам пані томкет як і кацапам з грузинськими підкацапниками не подобається як Міша діяв в Грузії, га? Теж скиглите як кремлеботи з цього приводу?

 

Ну так і закінчить так, як в Грузії закінчив. Та ще одержить купу позовів.

Крім того, в нього в Грузії була практично абсолютна влада. А тут під ним буде тільки прокуратура. Баттл Саака проти Авакова буде епічний. Ну і українські суди не забуваємо. Показовим є суд над Трухановим. Отак буде і в інших справах.

Link to comment
Share on other sites

КТо то должен растащить эту гниль по кубикам, если за раз взорвать не получается. Саака кусок откусит, Юля чего то отпилит.... малпомалу разнесут по углам эту камарилью мафиозную.

Link to comment
Share on other sites

КТо то должен растащить эту гниль по кубикам, если за раз взорвать не получается. Саака кусок откусит, Юля чего то отпилит.... малпомалу разнесут по углам эту камарилью мафиозную.

 

Проблема в тому шо в Україні не знають що вони хочуть..... в такій ситуації тупо "растащить" це мало.... Треба шось запропонувати що сподобається більшості.... А це непросто.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...