Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Якщо Сілентіо вклався в Сааку, я можу лише поаплодувати його завзяттю.... Але я зараз не впевнений в ефективності подібних інвестицій..... Для інвестицій в політику зараз потрібні міліарди, і створювати все з нуля.

Це не інвестиція... Це просто недороблена з різних причин робота...

Link to comment
Share on other sites

Ну так і закінчить так, як в Грузії закінчив. Та ще одержить купу позовів.

Крім того, в нього в Грузії була практично абсолютна влада. А тут під ним буде тільки прокуратура. Баттл Саака проти Авакова буде епічний. Ну і українські суди не забуваємо. Показовим є суд над Трухановим. Отак буде і в інших справах.

Він нормально закінчив в Грузії! Залишив людям в спадок нормально функціонуючу країну! З певними ненайгіршими перспективами. Як манюпаси не схотіли тим в повній мірі скористатися - то не його вина.

А коли до вас довбойобів дійде, що грузин Міша це останній (!) шанс для України не злитися в унітаз історії я не знаю. Мо через кілька років під чиєюсь фактичною чи юридичною окупацією будете і далі попердувати про унікальність української нації. Хто зна...

Бо не було ще і думаю не буде вже в українській політиці людини, яка нехтуючи власним життям, благополуччям родини, іміджем та статусом буде робити те, чого за 28 років жодна місцева падла не спромоглася зробити... Зеленський, на якого тут поклали вселенські надії, в порівнянні то просто мильна бульбашка на в'еликій купі рідкого лайна. Найкраще, що він може зробити - то скористатися тією шпариною можливостей яка відкрилася з присутністю такого політика поряд із собою і своєю так званою командою.

Робота - то такі самі інвестиції.... Просто порядок меньший

Я не роблґ це заради дивідендів. Хіба моральних...

Link to comment
Share on other sites

Я не роблґ це заради дивідендів. Хіба моральних...

 

Так це лише жадібні ідіоти вкладають заради дівідентів. Розумні вкладають в зростання, ні ;)

Невже б ти вкладався в справу, яка на твою думку, не почне набирати підтримку та рости?

Link to comment
Share on other sites

Але якщо спроможеться Зеленський на рішучу і одночасно конструктивну роботу з тими, з ким мусить це заради справи зробити, дай Бог стара система сконає.

Питання вибору...і скоріше за все останнього. Бо скіки можна давати шанси тому, хто так і не спромігся купити лоторейний квиток...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так це лише жадібні ідіоти вкладають заради дівідентів. Розумні вкладають в зростання, ні ;)

Невже б ти вкладався в справу, яка на твою думку, не почне набирати підтримку та рости?

Звісно ні. Тим більш, що можливості мої досить обмежені.
Link to comment
Share on other sites

Угу. Так нормально, що в 2007 році отримав свій майдан, а з 2012 - вже туди навить не повертається. 

 

"А коли до вас довбойобів дійде, що грузин Міша це останній (!) шанс для України не злитися в унітаз історії я не знаю. Мо через кілька років під чиєюсь фактичною чи юридичною окупацією будете і далі попердувати про унікальність української нації. Хто зна...

Бо не було ще і думаю не буде вже в українській політиці людини, яка нехтуючи власним життям, благополуччям родини, іміджем та статусом буде робити те, чого за 28 років жодна місцева падла не спромоглася зробити..."

 

:fp1: 

 

Ще раз - всі ці мотиви - то Ваші іллюзії. Для Сааки влада - як наркотик. Не важливо де - в Грузії, в Україні чи на Березі Слонової Кості.

При чому друга роль йому не цікава. Тільки перша. Якщо про прокурора правда - то він заради можливості знову заскочити у владний експрес тупо злив свою команду. Оце й усе, що про нього треба знати.

Link to comment
Share on other sites

Звісно ні. Тим більш, що можливості мої досить обмежені.

 

Я зрозумів.... Так думаю, якби у мене була така необхідність, то теж мабуть силам наближеним до сааки допомагав би. Більше нікому, реально

Link to comment
Share on other sites

Угу. Так нормально, що в 2007 році отримав свій майдан, а з 2012 - вже туди навить не повертається. 

 

"А коли до вас довбойобів дійде, що грузин Міша це останній (!) шанс для України не злитися в унітаз історії я не знаю. Мо через кілька років під чиєюсь фактичною чи юридичною окупацією будете і далі попердувати про унікальність української нації. Хто зна...[/size]

Бо не було ще і думаю не буде вже в українській політиці людини, яка нехтуючи власним життям, благополуччям родини, іміджем та статусом буде робити те, чого за 28 років жодна місцева падла не спромоглася зробити..."[/size]

 

:fp1:[/size] [/size]

 

Ще раз - всі ці мотиви - то Ваші іллюзії. Для Сааки влада - як наркотик. Не важливо де - в Грузії, в Україні чи на Березі Слонової Кості.[/size]

При чому друга роль йому не цікава. Тільки перша. Якщо про прокурора правда - то він заради можливості знову заскочити у владний експрес тупо злив свою команду. Оце й усе, що про нього треба знати.

Який там Майдан він отримав. Півсотні найнятих рашкою підарів підбурили ще кількасот довбойобів. Отримали по сусалах.

 

От бля ... То покуй що для нього влада...головне вміти тим скористатися заради успіху загальної справи. Невже в то так важко в'їхати??? Я останні півтора десятка років тіки те й робив, що користувався різними якостями політиків і вадами, і перевагами задля головного - досягнення певних завдань, які ставилися.

 

Щодо даного конкретного моменту злив чи не злив, то побачимо...до моїх завдань і людей які роблять аналогічну роботу належить виправлення подібних ситуацій. Це мерзенне і невдячне заняття, але аід нього в професії нікуди не дітися...

Link to comment
Share on other sites

Я зрозумів.... Так думаю, якби у мене була така необхідність, то теж мабуть силам наближеним до сааки допомагав би. Більше нікому, реально

На всьому постсовковому просторі я не знаю більш навіженого в хорошому сенсі політика. Це унікум. Люди, які допомагали все його активне політичне життя і періоди вимушеної бездіяльності триматися на плаву, переконаний в жодному випадку не пошкодують.

Link to comment
Share on other sites

На всьому постсовковому просторі я не знаю більш навіженого в хорошому сенсі політика. Це унікум. Люди, які допомагали все його активне політичне життя і періоди вимушеної бездіяльності триматися на плаву, переконаний в жодному випадку не пошкодують.

 

Я трохи нарцисизм у них помітив.... Це не страшно, але тим не меньше - вони мають певний стандарт, нижче якого не опустяться ні за яких умов.

Link to comment
Share on other sites

Ну шо там, узяв хуч 1 мандат наш генацвалє?

Мудрий український нарід надає перевагу метртвечукам, довгим і декрачам у свому парламенті. Накуа їм чужинці.

То ж свої, рідні! Не зрадять у скрутний час :weep:

Link to comment
Share on other sites

@Silentio, технологам Міхо. Шарік он і то 3% набрав, а Міхо тут шоу з конями влаштовував, Одесу реформував - і такий хвейл.

 

Ну звиняйТЕ в мене нема стіки бабла скіки в Шаріка.  :fp1:

 
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Верховний Суд визнав законними дії суб’єктів владних повноважень щодо реадмісії Міхеіла Саакашвілі до Республіки Польща
Верховний Суд залишив без задоволення касаційну скаргу Міхеіла Саакашвілі у справі за його позовом до Адміністрації Державної прикордонної служби України, Державної міграційної служби України, Міністерства внутрішніх справ України стосовно визнання незаконними та скасування рішення та вчинення дій щодо реадмісії позивача до Республіки Польща.
Позивач просив визнати незаконними дії цих органів влади від 12 лютого 2018 року щодо виконання рішення компетентного органу про повернення позивача до країни попереднього перебування.
Верховний Суд залишив у силі рішення судів попередніх інстанцій, якими М. Саакашвілі відмовлено у позовних вимогах.
Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття, є остаточною і оскарженню не підлягає.
Рішення прийнято під час судового засідання 19 листопада 2019 року. Повний текст Постанови буде виготовлено протягом п’яти днів.
Із судовими рішеннями у справі № 826/2430/18 можна буде ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень – www.reyestr.court.g ov.ua.

Link to comment
Share on other sites

Мишу надо оставить в покое. Чайный пакетик два раза не заваривают.

 

Пусть человек занимается вином по "700 евро за бутылку" ;) и готовится к лекциям.

 

Мир тебе, Миша.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У Стразбурсі наших судєйських натикають носом у їхнє лайно, як шкодливих котів, врешті-решт. Погано тільки, що за то заплатить держава, а не суддя, який виносив неправосудне рішення, полиняє на бабки. Чергова ганьба для України

 

Please wait.. Loading
  Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

 

 

 Я зроблю все, щоб допомогти команді президента та народу України зламати цей опір і подолати саботаж, який буде все більш очевидним по ходу просування реформ.

 

:weep:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...