Перейти до змісту

Саакашвіліада...


pozitiff

Recommended Posts

Ну емоції точно не в мене :D а в його поціновувачів, які за деревами лісу не бачать.

Ну і власне у Міхо - там крім емоцій, здається вже нічого більше не залишилось - істерики і тупі дії, як у наріка :D

Ну як же, а у кого ж ті емоції, коли я оперую загальновідомими фактами, а ви суб'єктивними оцінками особистості Саахова. Я розумію, що жіноча логіка вона така, але ж...

Link to comment
Share on other sites

ну почему же?

и не емоцыи, а допысы,

и у тутошних юзеров-пацыков (не будем тыцать

пальцаме) емоцый куда больше бываед.

да и не предусмотрительно за всех быть категоричьным - немало кому

очень даже цикаво.

 

зы. саичька.  :shuffle:

Да на здоровье. Но истина дороже. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


ви суб'єктивними оцінками особистості Саахова

 

Відміна віз кацапам це не суб'єктивно, а об'єктивно, як і відновлення економічних стосункі з кацапами, купівля у них газу Грузією. Це все за керування Міхо. Тобто його дії виглядають хаотичними і непродуманими. А також - розгін парочки Майданів з смертями і пораненнями протестувальників, розправа з політичними опонентами і т.д. Суб'єктивна оцінка - це хіба що я його нарцисом називаю.

 

ЗІ Щодо упоротості - то хто бачив, чітко знає, що він "вживає" вєщества, це теж не суб'єктивно

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

От коли відновлять, і за яких обставин, тоді і поговоримо. А до того моменту будемо вважати, що у Саахова яйця таки є, на відміну від Кучерявого Пиздуна. Щодо ваших емоцій стосовно Саахова, то вони нікому не цікаві, наразі

У саахова яйця  :fp1: Та там глотка, яка плавно переростає в очко. Яке в свою чергу тиснеться від передчуттів і викидає в глотку чергову порцію лайна.  :gigi:  А були б яйця, то позмагався б у Грузії за президентство повторно не ховаючись за громадянство іншої держави, а дивлячись в очі супротивнику. А так сциклива істеричка. :pleasant:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Відміна віз кацапам це не суб'єктивно, а об'єктивно, як і відновлення економічних стосункі з кацапами, купівля у них газу Грузією. Це все за керування Міхо. Тобто його дії виглядають хаотичними і непродуманими. А також - розгін парочки Майданів з смертями і пораненнями протестувальників, розправа з політичними опонентами і т.д. Суб'єктивна оцінка - це хіба що я його нарцисом називаю.

 

ЗІ Щодо упоротості - то хто бачив, чітко знає, що він "вживає" вєщества, це теж не суб'єктивно

Але ж яйця у Саахова є, на відміну від Поросяти. По це і мова була.

Link to comment
Share on other sites

У саахова яйця  :fp1: Та там глотка, яка плавно переростає в очко. Яке в свою чергу тиснеться від передчуттів і викидає в глотку чергову порцію лайна.  :gigi:  А були б яйця, то позмагався б у Грузії за президентство повторно не ховаючись за громадянство іншої держави, а дивлячись в очі супротивнику. А так сциклива істеричка. :pleasant:

Мбу-га-га! За шефа образився. Сів би Саахов на кічу, ото і всі змагання були би. Методи у іванішвілі і у Петі одні й ті ж самі, обкатані їхнім наставником, Хуйлом

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У саахова яйця  :fp1: Та там глотка, яка плавно переростає в очко. Яке в свою чергу тиснеться від передчуттів і викидає в глотку чергову порцію лайна.  :gigi:  А були б яйця, то позмагався б у Грузії за президентство повторно не ховаючись за громадянство іншої держави, а дивлячись в очі супротивнику. А так сциклива істеричка. :pleasant:

CG-pZKGUgAADLLY.png

Link to comment
Share on other sites

 

http://politolog.net/analytics/posmotrel-intervyu-saakashvili-sobchak-luchshe-ne-smotrel-bloger-video/

http://politolog.net/wp-content/uploads/2015/06/CHJ4q_ZVIAAeHKI.jpg

Посмотрел интервью Саакашвили-Собчак на телеканале Дождь, и честное слово, лучше бы не смотрел. Нет, Миша Саакашвили отвечал достаточно четко и понятно, но главным героем (или антигероем) этого репортажа был не он, а сама журналистка Ксения Собчак. Она с уверенностью, достойной лучшего применения, повторила все мемы и постулаты кремлевской пропаганды о Саакашвили, Южной Осетии и Грузии, причем повторила их неоднократно.

И все бы ничего, если бы буквально через час после этого интервью, на том же Дожде о том же «нападении на мирный Цхинвал», не упомянул еще один российский либеральный журналист Олег Кашин.

Господа российские либералы, не все, конечно, но увы многие, если вы позволяете себе роскошь не верить в то, что Навальный вор, бандит и насильник, или в то, что Борис Немцов не самоубился на мосту, почему же когда речь заходит о Грузии или Украины, вы хотите быть «объективными», учитывая мнение Кремля.

Тут кстати нет никакого великодержавного шовинизма, тут скорее снобизм из цикла «ну это я итак знаю».

Нет, конечно, журналист вправе задавать любые вопросы на интервью, но вот, что касается порядочного человека, то он вряд ли может повторять слово в слово продукты кремлевско-путинского агитпрома, не удосужившись сопоставить элементарные факты, ну или хотя бы прочесть доклад комиссии Талльявини от начала до конца, а не выжимки из его в интерпретации выгодные для российских СМИ.

Gela Vasadze

 

 

 

 

 Тепер  це  актуально  ))) . 

Link to comment
Share on other sites

Если Мишу кто-то хоть пальцем тронет, на следующий день у Украины не будет ничего. Ни подписки в Европарламенте, ни слушаний в Конгрессе по украинскому вопросу, ни кредитной линии МВФ. Ни-че-го. Забьют болт на территорию как забили на Южный Судан. РАсставят ракеты по границе и колючку пустят. И имейтесь вы тут конем. Вот такая у пацана нынче подписка. Миша для Украины  - тест на вменяемость. Проипут шанс - темное безвременье и кацапы на бтрах в каждом дворе. Никто пальцем в защиту не шевельнет. Потому и сдают героин центнерами, бо выхода нет. При Януковиче за такую партию могли привалить втихую человек 20 лишних в схеме и никто бы не рыпнулся.

 

 

 Мрії  

Link to comment
Share on other sites

Сподобалось про "СШа і Польща не визнала позбавлення мене українського паспорта" :tu: Дійсно, епічненько, юридично грамотно і не емоційно :nose3:

 

ЗІ Відкриваєм паспорт закордонний і там..."Паспорт є власністтю України" :weep:

На заборе тоже пишут. Пока из продают гражданам, а не выдают на шару, реальный владелец тот, кто за него заплатил.
Link to comment
Share on other sites

Журналист Кипиани: Почему в Грузии не любят Саакашвили и к чему стоит готовиться одесситам

 

У многих людей, посетивший в последние годы Грузию, складывалось впечатление, что большинство грузин не любят, а некоторые просто ненавидят бывшего президента, нынешнего главу Одесской ОГА Михеила Саакашвили.

Об этом пишет в колонке в журнале "Новое время" главный редактор проекта "Iсторична правда" Вахтанг Кипиани.

"Как же так? В стране вежливая полиция, крутые "дома юстиции", прекрасные дороги, а того, кто является архитектором преобразований, называют негодяем, убийцей, сумасшедшим.

Причин много. Первая - начатые партией Единое национальное движение реформы были глубинными и крайне болезненными для общества. Одесситам стоит приготовиться. Уничтожение сложившихся десятилетиями коррупционных практик - это будет из серии "мало не покажется". Торговец контрафактом, водитель, перевозящий левый груз, не говоря уже о таможенниках, силовиках и чиновниках - первые, кому придется подумать о нелегком будущем", - пишет Кипиани.

Он предлагает вспомнить реформу полиции в Грузии, до которой доверие к правоохранительным органам в обществе было на уровне 5 %, а в конце правления Саакашвили - 84 %. Кипиани напоминает, что летом 2004-го, менее чем через полгода при власти, Саакашвили и его товарищ, министр МВД Вано Мерабишвили распускают коррумпированную ГАИ, а спустя два месяца презентуют патрульную полицию - одетую с иголочки, доброжелательную, готовую помочь, а не наказать. 15 тыс. старых гаишников тогда оказались на улице.

"Как вы думаете, они были счастливы? А их жены, дети, бабушки-дедушки и прочие родственники (в Грузии это понятие более емкое, чем в Украине)? В один день президент отправил в "оппозицию" не менее 50 тыс. человек. Они ему это простили? То же будет и у нас - все "короли жизни", оказавшиеся на обочине, примутся мстить", - уверен журналист.

Он напоминает, что приглашенный из России предприниматель Каха Бендукидзе стал министром экономического развития, а затем министром по координации реформ. Бендукидзе предложил политику радикального сокращения численности госаппарата и ликвидации бессмысленных и коррупционных функций.

"Сокращение штата ударило по привычной жизни сотен тысяч грузин. Поддерживали ли они далее политику нового президента и правительства? Это ждет и нас. Анонсированное расставание с руководящим составом ОГА приведет не только к обновлению власти, но и к возникновению влиятельной когорты "обиженных"", - говорится в колонке.

Кроме этого, автор пишет, что в Грузии была реализована концепция "нулевой толерантности к преступлению": "Доброе имя, связи, кумовство, справки о болезнях перестали играть роль буфера в случае наказания за взяточничество, не говоря уже о насильственных преступлениях, уклонении от налогов и даже отказе пристегиваться в автомобиле. Готовы ли мы к тому, чтобы нести наказание за любое правонарушение? Честный ответ и будет аргументом в споре о том, европейцы ли мы.

"Есть еще одна категория избирателей, не приемлющих наследия Саакашвили, - "совки", голосующие желудком и под влиянием российской пропаганды. Да, их в Грузии тоже немало. Им было некомфортно в быстро меняющейся стране. Они хотели "заботы государства" и "социальной защиты". И тогда Кремль сделал предложение, от которого эти люди не смогли отказаться. Дал путевку в жизнь проекту российского олигарха Бидзины Иванишвили "Грузинская мечта". Он завалил избирателей деньгами и заботой в стиле раннего Леонида Черновецкого", - рассказывает Кипиани.

"В демократической стране не бывает вечных политиков и партий. Саакашвили отработал два срока и ушел. Партия потерпела поражение. Ее лидер, создатель новой правоохранительной системы Мерабишвили встретил день выборов в тюрьме, в которой оказался по смехотворному поводу, - пишет журналист. - Зловещий план Путина был прост - остановить движение Грузии на Запад и осудить Саакашвили и его соратников руками соотечественников. Президент успел уехать, чтобы оказаться в Украине и предложить помощь в построении новой, успешной страны".

По мнению Кипиани, главный урок Саакашвили, который он принес с собой в Одессу, - опыт: "Реформаторы должны делать дело, не думая о выборах и карьере. Они уйдут, им даже будут плевать в спину. Но пройдет время, и в учебниках напишут их имена".

Автор уверен, что Одессу ждут большие дела и не меньшие потрясения. "Неожиданные кадровые перестановки, появление людей ниоткуда. Условия игры, при которых будет прав не тот, кто больше всех "занес". Прежним хозяевам приморского региона придется несладко - центр принятия решений перемещается из тиши VIP-залов пригородных ресторанов в кабинет Саакашвили. Он всегда был первым и никогда вторым. На этапе принятия решений он советуется с "узким кабинетом" единомышленников, но после того как его озвучили - только вперед. Порты с потоками контрабанды, граница с Приднестровьем, децентрализация и привлечение инвесторов - это наиболее очевидные точки приложения силы. Нас ждет множество скандалов и конфликтов. Это неизбежно. И скучно не будет", - считает Кипиани.

 

 

 

Актуально

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На заборе тоже пишут. Пока из продают гражданам, а не выдают на шару, реальный владелец тот, кто за него заплатил.

Ви це серйозно?

Цікаво, які наслідки для Міхо виходять з того що він володар тієї книжечки?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну емоції точно не в мене :D а в його поціновувачів, які за деревами лісу не бачать.

Ну і власне у Міхо - там крім емоцій, здається вже нічого більше не залишилось - істерики і тупі дії, як у наріка :D

Останнє це швидше про пана Порошенка.

Link to comment
Share on other sites

Останнє це швидше про пана Порошенка.

Якраз Поршенко тут ні пари з вуст.

Скавчать лише ті хто надіявся руками Міхо жар загрібати.

Прийдеться самим щось робити.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну почему же?

и не емоцыи, а допысы,

и у тутошних юзеров-пацыков (не будем тыцать

пальцаме) емоцый куда больше бываед.

Гы. Больше. чем у снежной птицы, пожалуй, нет ни у кого.

Правильно только то, что думает сей дописувач.

Михо плохой, ибо гат такой, и это, нарцисс, вот.

А нет, чтобы оглянуться вокруг да подумать чуть-чуть.

Десять человек из-за него погибло.

Вопрос: сколько украинцев погибло из-за действий сегодняшней власти? К ней претензий нет? Самая актуальная задача - мочить Михо?

У вас что, стоит длинная очередь реальных реформаторов, а Михо их не пускает работать?

Он есть воплощением зла на фоне остального политикума?

Если вы искренни в своей слепоте, мне вас жаль.

Даже не хочу предполагать, что это мочилово идет не за "спасибо", Но эта настойчивость, отсутствие малейших сомнений в своей правоте и игнорирование фактов свидетельствуют о крепкой, я бы сказал, фанатичной, приверженности идее обливать Михо грязью.

Он вам в борщ того... этого?

И больше никто?

Правда?

 

З,Ы, Все эти вопросы снегирю, если что.

Змінено користувачем Soloviev
  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Гы. Больше. чем у снежной птицы, пожалуй, нет ни у кого.

 

Вас просто дратують мої дописи і викликають емоції - тому Ви дзеркалите їх на мене :pleasant: В мене Міхо окрім гидливості з жалісттю ніяких емоцій не викликає - як от дворовий дурник, який колись був поважною людиною, а потім з'їхав з глузду, Або кокаїнщик - яким власне він і є. Хоча останнім часом виникає враження, що ми його оцінювали чужими очима, і він завжди був...не дуже :D Ще пару днів тому я думала, що він може нашкодити Україні своїми істеричними припадками - зараз так не думаю, здається, його більше ніхто серйозно не сприймає

 

 

 


Михо плохой, ибо гат такой, и это, нарцисс, вот.

Все навпаки, тут ніхто не надав фактів, щодо його реформ - одні емоції і кліше пропагандонські.  Лише один дописувач відверто написав, що вважає його руйнівником, ну Ок, його позиція ясна.

Ваша, приміром, ні. Конкретно Вам питання - чи вдалась в Грузії реформа судової і правоохоронної систем, прокуратури? Які конкретно реформи вдались, і чому реформатори всі або в тюрьмах, або в інших країнах живуть? Чому народ не оцінив реформи, і Мішина партія ганебно пролетіла на останніх виборах?

 

А от я навожу факти - після війни 2008 року, Міхо відмінив введені візи кацапам (майже мільйон кацапських туристів щороку відвідують Грузію, в тому числі спокійно за'їзджаючи через окуповані території), пустив кацапський капітал в країну, в тому числі  дозволивши їм приватизувати енергетичні об'єкти, відновив економічні відносини у всіх сферах, от навіть на поступки в торгових війнах пішов, щодо вина, пам'ятаю. Грузія купує російський газ, відновила транзит у Вірменію, який теж не йшов - за цей транзит, до речі, натурою бере, тобто газом :fp1:

 

 


Десять человек из-за него погибло.

Більше набагато, і на Майданах, і у війні.

Ви в курсі, як починались події в 2008? Чи у Вас шори на очах? Так почитайте англомовні джерела,  а не тільки послухайте істерики Міхо.

 

 

 


Вопрос: сколько украинцев погибло из-за действий сегодняшней власти? К ней претензий нет?

:td: От за це гидливість Міхо у мене і викликає, бо теж опустився до цього.

Наша влада поки війну не програла, на відміну від Міхо, так що тут Ви недоречно підгавкуєте кацапам.

Претезії є до влади, але не другану Кучми і людині, яка кацапську креатуру у владу тягне їх озвучувати, окрім того крім істерик там ніяких претензій нема. У нас таких істеричок в політикумі вистачає і без нього.

 

 

 


У вас что, стоит длинная очередь реальных реформаторов, а Михо их не пускает работать?

Черга з таких реформаторів, як Міхо, стоїть :weep:

 

 

 


Если вы искренни в своей слепоте, мне вас жаль.

Це лише емоції, і нічого більше :pleasant:

 

 


Даже не хочу предполагать, что это мочилово идет не за "спасибо", Но эта настойчивость, отсутствие малейших сомнений в своей правоте и игнорирование фактов свидетельствуют о крепкой, я бы сказал, фанатичной, приверженности идее обливать Михо грязью.

Знов емоції :fp1: Нічим не підкриплені.

 

 


И больше никто?

Я критикую всіх :D   Не уважно Ви читаєте. Певно емоції заважають.

Щодо Міхо - тут вище зазначили - він допоміг посунути Яценюка, що порушило баланс влади - це однозначне зло...Розповідає, що Кучма його дружок (Кучма - це наше Хуйло, який зміг начебто передати владу) - це називати другом диявола,  і тягне сюди Машокк Гайдар і Сашок Боровіков - що особисто я вважаю теж дуже великим злом.

Ви можете почитати перші дописи в цій темі - там я була цілком на його стороні :) Але його дії :td:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Миша скоро вернется  на Западе уже началась компания за его возвращение , власти нужно придумать себе оправдание   чтобы в очередной раз не  выглядеть в глазах народа никчемами     .

Link to comment
Share on other sites

 Миша скоро вернется  на Западе уже началась компания за его возвращение , власти нужно придумать себе оправдание   чтобы в очередной раз не  выглядеть в глазах народа никчемами     .

Да яке виправдання... Скажуть що ніякого указу нема і не було... Ото буде відмазка для Залізаного.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А от я навожу факти - після війни 2008 року, Міхо відмінив введені візи кацапам (майже мільйон кацапських туристів щороку відвідують Грузію, в тому числі спокійно за'їзджаючи через окуповані території), пустив кацапський капітал в країну, в тому числі  дозволивши їм приватизувати енергетичні об'єкти, відновив економічні відносини у всіх сферах, от навіть на поступки в торгових війнах пішов, щодо вина, пам'ятаю. Грузія купує російський газ, відновила транзит у Вірменію, який теж не йшов - за цей транзит, до речі, натурою бере, тобто газом

Фіга сє закідони... Оце прочитав і думаю а що ж наш "Пєрвий"???

1. Нема віз з кацапами

2. Каци їздять без проблемно.

3. Кацокапітал почувається в Україні навіть краще чим в рашці.

4. Транзит газу підвищується. Газ купується через европрокладку.

І це війна ще не закінчилася... Один Ліпєцк чого вартий...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 Миша скоро вернется  на Западе уже началась компания за его возвращение , власти нужно придумать себе оправдание   чтобы в очередной раз не  выглядеть в глазах народа никчемами     .

Точно почалась, це певно один з прикладів  :pleasant:

 

http://www.foxnews.c...p-to-trump.html

 

Ukraine revokes Saakashvili’s citizenship – so he sucks up to Trump

By Lloyd Green Published August 03, 2017

 

http://a57.foxnews.com/images.foxnews.com/content/fox-news/opinion/2017/08/03/ukraine-revokes-saakashvili-s-citizenship-so-sucks-up-to-trump/_jcr_content/par/featured_image/media-0.img.jpg/876/493/1501796716510.jpg?ve=1&tl=1

FILE -- Former Georgian President and former governor of Odessa region Mikheil Saakashvili attends anti-government and in support of him rally in central Kiev, Ukraine, November 27, 2016.  (REUTERS/Gleb Garanich)

When Mikheil Saakashvili was voted out of office as president of Georgia in 2012, he had no place to go. His political opponents were now in power, and they sought to settle scores. Saakashvili's friend from their student together - Ukrainian President Petro Poroshenko - offered a lifeline. He not only granted his friend Ukrainian citizenship, he made him governor of Ukraine's Odessa region, appreciative of Saakashvili's record of reforms in Georgia and his administrative gusto.

But Saakashvili repaid Poroshenko's kindness by resigning from the post in 2016 and launching a wave of reckless and unsubstantiated corruption charges against Poroshenko and the government.

Then, last week, the Ukrainian Migration Service announced that Saakashvili failed to inform the agency that he was facing criminal charges in Georgia when he applied for Ukrainian citizenship. The government can annul citizenship if an individual acquires citizenship in another country or submits false documents, which Saakashvili did.

http://a57.foxnews.com/images.foxnews.com/content/fox-news/opinion/2017/08/03/ukraine-revokes-saakashvili-s-citizenship-so-sucks-up-to-trump/_jcr_content/article-text/article-par-3/embed_image/image.img.jpg/612/344/1501796516362.jpg?ve=1&tl=1

Former Georgian President and former governor of Odessa region Mikheil Saakashvili attends anti-government and in support of him rally in central Kiev, Ukraine, November 27, 2016.  (REUTERS/Gleb Garanich)

So Ukraine stripped Saakashvili of his Ukrainian citizenship. 

In response, Saakashvili has lashed out, trying to hit Poroshenko where he thinks it will hurt the most: He said President Donald Trump's spurious allegations about Ukrainian meddling in the 2016 U.S. presidential election are true.

Saakashvili went even further, alleging unspecified “foul play initiated by some Ukrainian oligarchic circles.” This is especially hypocritical coming from Saakashvili. His closest associate is turncoat Ukrainian politician Serhii Leshchenko, a former Poroshenko ally who became a vocal critic of the president. Leshchenko was also involved in the scandal surrounding former Trump campaign manager Paul Manafort’s lobbying work for former Ukrainian President Viktor Yanukovych.

Further, Saakashvili's indignation at losing his Ukrainian citizenship rings hollow. When he was president of Georgia, Saakashvili tried to strip the citizenship of political rival Bidzina Ivanishvili, a move that was later overturned by the Georgian Supreme Court.

http://a57.foxnews.com/images.foxnews.com/content/fox-news/opinion/2017/08/03/ukraine-revokes-saakashvili-s-citizenship-so-sucks-up-to-trump/_jcr_content/article-text/article-par-7/embed_image/image.img.jpg/612/344/1501796444620.jpg?ve=1&tl=1

Activists charge against riot police as they try to get to the Presidential Administration during a rally to support Mikheil Saakashvili who was stripped of his Ukrainian citizenship, in central Kiev, Ukraine, July 27, 2017.  (REUTERS/Valentyn Ogirenko)

If the annulment of Saakashvili's citizenship is baseless, as he says, why was the decision confirmed by the National Anti-Corruption Bureau of Ukraine (NABU), the investigative body set up to root out corruption at all levels of Ukrainian society? It's worth noting that the NABU is headed by Artem Sytnyk and employs Gizo Uglava - two strong Saakashvili allies. Is Saakashvili saying his close associates are puppets of the alleged "oligarchic foul play?" His allegations make no sense.

Saakashvili's brief turn as governor of Odessa was long on PR and short on performance. He made a great initial show of immersing himself into his region, but eventually began spending much more time in Kiev, and on television talk shows, working to raise his national profile and setting his sights on Prime Minister Arseniy Yatseniuk.

Known as a reformer in Georgia, he seemed well-suited to rooting out Odessa's endemic corruption. But, again, it was more show than substance. At a high-profile Odessa forum in December, Saakashvili claimed to have unearthed a corruption scandal totaling $5 billion per year, grabbing headlines, as he intended.

He said that the Ukrainian state railway accounted for 40 percent of the $5 billion figure. But Saakashvili arrived at that figure without an audit or detailed analysis. It was quickly refuted by the nation's minister of infrastructure, noted corruption-fighter Andriy Pivovarsky, who showed routine audits of the railway and close cooperation with the European Investment Bank. Saakashvili's blustery and baseless attacks on Ukraine's government continued. He said the nation's Cabinet of Ministers is at “the apex of corruption.” 

Saakashvili's time as president of Georgia deserves praise for tackling corrupting and jump-starting the economy. But it came at a price - diminished democracy. He amended the constitution to accrue more power. He suppressed protests. He restricted the press. 

Saakashvili may think that his statements are exacting revenge on Poroshenko, but in truth he is taking revenge on Ukraine, the country he claims to love. He also might think that such claims will win Trump’s favor. In fact, such egocentric grandstanding may threaten U.S. support for Ukraine.

Saakashvili has said that Ukraine must “pay a price” for its “leaders’ incompetence and behind-the-scenes games.” But he knows as well as anyone that such a price - the direct result of his attacks and allegations -- will not be paid by his enemies, such as Poroshenko, Leshchenko and Sytnyk. The price would be paid by ordinary Ukrainians who defend their country and need the support of the U.S. and Europe in fighting Russia's ceaseless aggression against Ukraine. 

But this is Saakashvili's preferred method of politicking. As Foreign Policy wrote: “Most worrying is Saakashvili's eagerness to go after his political opponents primarily by accusing them of criminal activity rather than by challenging their ideas through normal democratic politics.”

Ukraine stripped Saakashvili of his citizenship because he failed to disclose pending charges of corruption filed against him by the government of Georgia. But, during his short time as a Ukrainian citizen, he did nothing to show he was putting his new country above himself and his own towering ambitions. 

Saakashvili has every right to be angry that Ukraine has stripped him of his citizenship. He has a right to fight in the courts and the media to regain citizenship in the country he professes to love. But if he does indeed care for Ukraine, he will not go on trying to inflict harm on the nation, as he has.

 

Lloyd Green was staff secretary to the George H.W. Bush campaign’s Middle East Policy Group in 1988 and served in the Department of Justice between 1990 and 1992.

Цитата

Переклад

 

Україна скасувала громадянство Саакашвілі – той підлизується до Трампа

 

Коли Михеїл Саакашвілі був відсторонений від посади президента Грузії в 2012 році, йому нікуди було йти. Політичні опоненти саме перебували при владі і прагнули звести з ним рахунки.

Друг Саакашвілі – президент України Петро Порошенко – не тільки надав йому українське громадянство, він зробив його губернатором Одеської області, високо оцінивши досягнення Саакашвілі в Грузії.

 

Саакашвілі віддячив Порошенку, пішовши з цього поста в 2016 році та ініціювавши хвилю необережних і необґрунтованих звинувачень у корупції на адресу Порошенка і українського уряду.

 

На минулому тижні українська міграційна служба оголосила, що Саакашвілі не повідомив про пред’явлене Грузією кримінальне обвинувачення, коли він подавав заяву на отримання українського громадянства. (Уряд може анулювати громадянство, коли особа володіє громадянством іншої країни або надає фальшиві свідчення, як це зробив Саакашвілі).

 

Тому Україна позбавила Міхеїла Саакашвілі українського громадянства.

 

У відповідь той ативізувався, намагаючись вразити Порошенка – на його, Саакашвілі, думку, – у найдошкульніше місце. Він заявив, що спірні заяви президента Дональда Трампа про українське втручання в американські вибори в 2016 році – вірні.

 

Саакашвілі пішов ще далі, опираючсь на не підтверджену «брудну гру, ініційовану деякими українськими олігархічними колами». З боку Саакашвілі це особливо лицемірно. Його найближчим соратником був діяч українського політикуму Сергій Лещенко, колишній союзник Порошенка, який з часом став голослівним критиком президента. Лещенко також брав участь у скандалі, пов’язаному з лобістською роботою колишнього керівника виборчого штабу Трампа – Пола Манафорта – на колишнього президента України Віктора Януковича.

 

Обурення Саакашвілі з приводу втрати українського громадянства – глас у пустелі. Коли він був президентом Грузії, то намагався позбавити громадянства свого політичного суперника Бідзіну Іванішвілі. Це рішення було скасовано Верховним судом Грузії.

 

Якщо анулювання громадянства Саакашвілі необгрунтоване (як він каже), то чому це рішення затверджене Національним антикорупційним бюро України (НАБУ) – слідчим органом для боротьби з корупцією на всіх рівнях українського суспільства? Варто зазначити, що НАБУ очолює Артем Ситник, який співпрацює є Гізо Углавою (перший заступник директора НАБУ, отримав громадянство України в 2015 році – Ред.). Це два союзники Саакашвілі. Чи кричить Саакашвілі, що його близькі соратники є маріонетками «олігархічної змови»?

 

Короткий термін перебування Саакашвілі на посаді губернатора Одещини перетворився у затяжний PR. На старті він організував чудове шоу, але врешті-решт став проводити набагато більше часу в Києві – на телевізійних ток-шоу. Працюючи лише над тим, аби підняти свій рейтинг, зосередившись на прем’єр-міністрові Арсенії Яценюку.

 

Відомий загалу як грузинський реформатор, він добре підходив на роль викорінителя одеської корупції. Але в результаті його діяльність була схожа більше на роботу шоумена. На грудневому Одеському форумі Саакашвілі повідомив про викритий корупційний скандал (йшлося про щорічну суму в $5 млрд.). Це привернуло увагу – як він і передбачав.

 

Він сказав, що українська залізниця бере 40 відсотків від цієї суми, але цифра не була перевірена і не підкріплена детальним аналізом. Його звинувачення були швидко спростовані міністром інфраструктури країни, про що вказав активіст-антикорупціонер Андрій Пивоварський, який представив рутинні перевірки залізниці й тісну співпрацю з Європейським інвестиційним банком.

 

Проте буйні і безпідставні нападки Саакашвілі на уряд України тривали. Так, він заявив, що Кабінет міністрів країни знаходиться на “вершині корупції”.

 

Дії Саакашвілі в якості президента Грузії заслуговують похвали за боротьбу з корупцією та підняття економіки. Але це робилось за рахунок демократії. Він вніс поправки в Конституцію для отримання більшої влади, він чавив протести і обмежував пресу.

 

Тепер Саакашвілі  гадає, що мстить Порошенку. Але насправді він мстить Україні – країні, яку (як він стверджує) любить. Він також може собі надіятись, що такими ескападами заслужить прихильність Трампа. Хоча, фактично, подібна егоцентрична поведінка може загрожувати підтримці США України.

 

Саакашвілі сказав, що Україна повинна “заплатити” за “некомпетентність своїх лідерів” і “закулісні ігри”. Але він точно знає, що таку ціну – безпосередній результат його нападок – платитимуть не його вороги (Порошенко, Лещенко, Ситник), а звичайні українці, які захищають свою країну і потребують підтримки США і Європи в боротьбі з безперервною агресією Росії.

 

Ось це – все, на що спроможний в політиці Саакашвілі. Як пише Foreign Policy, “найбільш тривожним є прагнення Саакашвілі наздогнати своїх політичних опонентів, перш за все, звинувативши їх в злочинній діяльності, а не в тому, щоб оскаржувати їх ідеї за допомогою нормальної демократичної політики”.

 

Україна позбавила Саакашвілі громадянства, тому що він приховав звинувачення в корупції, висунуті проти нього урядом Грузії. Але за короткий час, будучи громадянином України, він нічого не зробив, щоб показати, що він ставить свою нову країну вище себе і своїх амбіцій.

 

Тепер Міхеїл Саакашвілі має повне право злоститися, що Україна позбавила його громадянства. Він має повне право боротися в судах та засобах масової інформації, щоб повернути собі громадянство країни, яку – як він стверджує – любить. Але якщо хтось дійсно піклується про Україну, то не він намагається нашкодити українському народові так, як це робить Саакашвілі.

 

 

Ллойд Грін (Lloyd Green)  – штатний секретар по близькосхідній політиці передвиборчого штабу Джорджа Буша-старшого, співробітник Міністерства юстиції США у 1990-1992 рр.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Проте буйні і безпідставні нападки Саакашвілі на уряд України тривали. Так, він заявив, що Кабінет міністрів країни знаходиться на “вершині корупції”.

 

Мбу-га-га! Безпідставні, блять! Пеши исчо, аффтар

Link to comment
Share on other sites

Мрії

 

а реальность такова, что вашингтонский обком и прочие еврогеи за уже сколькотам дней истерии в блогосфере и прочих СМИ не издали ни звука, никакой хоть хиленькой стурбованности
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


1. Нема віз з кацапами 2. Каци їздять без проблемно. 3. Кацокапітал почувається в Україні навіть краще чим в рашці. 4. Транзит газу підвищується. Газ купується через европрокладку. І це війна ще не закінчилася... Один Ліпєцк чого вартий...

 

Всі Ваші питання доречні, я теж так вважаю, окрім Ліпецка - не вважаю його суттєвим.

Але тут не говоримо про Педрілу і сотоваріщі, а говоримо про Сааку, його дії  і реформи. І давайте все ж не пересмикувати.

А Саака:

1. Візи відмінив.

Чому так Міхо зробив з візами? Бо істеричка - ввів, а кацапи у відповідь, в Кацапії близько мільйона громадян Грузії проживають і працюють  (за грузинськими даними) при населенні Грузії 3,5 млн. Тобто у чверті громадян виникли великі проблеми в кацапії+великі проблеми з туристами-кацапами (яких у Грузії теж за рік близько мільйона) і на яких живе значна частина грузин - і на Міхо почали давити, він відмінив візи, але кацапи ні досі. ганьба. Непродумане рішення.

Щодо нас. У нас наразі діє майже заборона на в'їзд кацапських чоловіків, від 18 до 60, яких ретельно перевіряють+ всім війсковим і силовикам, в'їзд заборонено, навіть якщо це паспортистка-жінка. Візи незабаром введуть, так виглядає, на вереск наших заробітчан зважати не будуть, імхо.

 

2. Каци їздять без проблем у Грузію, в тому числі через Абхазію і Осетію. Грузини закривають очі - бо туризм. В перший рік після війни, тих, хто був на окупованих територіях, не впускали в Грузію (сама бачила в аеропорту),  десь з 2011 - пускають без проблем.  Знов же ввів - відмінив (неформально). Осетини і Абхазія домовились з Грузією і ставлять свої візи на бумажці, і наші турфірми до речі, так возять туристів, через Осетію - гроші не пахнуть. Нашим було б ще краще возити ще й через ДНР і ЛНР, а не об'їзджати, повірте, на міни і обстріли їм насрати - але зась все-таки. Певічок почали щемити, за відвідування Криму, не за горами жорсткіше законодавство щодо відвідування окупованих територій.

 

3. Міхо вигнав всіх відразу, до кого міг дотягнутись,  потім почав запрошувати назад :fp1: Віддали кацапам шматок енергетичної системи, повернули імпорт продуктів, експорт своїх товарів, дозволили кацапокапіталу вільно вкладатись у все. До речі, Ви в курсі, що окрім вина і зелені  в Грузії майже нічого не виробляють?  Переробна промисловість відсутня. Всі продукти імпортовані тому заборона постачання російського виглядала..гм...тупо, бо українське (яким замінили) - із=за логістики було значно дорожчим.

У нас кацапські товари поступово зникають, капітал, правда  почувається ще  вільно, поки, але підщемлювати їх починають, зокрема в банківській сфері.

 

4. Грузія обрубила транзит і купівлю газу, потім відновила і те, і те.

Ми прямо у Газпрома нічого не купуємо, суди, ініційоване підвищення плати за транзит в 12 раз. Щодо збільшення тразиту, не знаю чи це -, он американці своїми санкціями добиваються, щоб транзит йшов через нас. Але в енергетичній стратегії України (довготерміновій) нематранзиту кацапогазу в майбутньому.

Якщо Педро продасть ГТС американцям, як подейкують - буде зовсім весело, хоча, можливо, це брехня.

 

Виглядає так - що в Грузії Міхо жорсткою рукою все забанив, а потім все повернув назад - ганьба, іншого слова нема. Бо його рішення були істерикою.

У нас виглядає так, що рубають поступово, по шматочку, щоб не постраждав капітал - ні наш, ні західний, ні кацапський - що теж ганьба, але рубають назавжди.

 

ЗІ  Ліпецк - хєрня, як на мене, а от офшори - дійсно зашквар  :)  а також намагання змінити Конституцію, відсунення Яценюка і усі ці польоти в літачках і їзда на танчиках. Огидно, але Міхо це не робить хорошим і достойним. щоб за нього вписуватись. Совковий мажор, який без підтримки справжніх реформаторів виявивя нездатним ні на що, окрім істерик і визгів. Друг Кучми, Машок, Сашок і Ксюшок, совок з західною освітою.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

У нас виглядає так, що рубають поступово, по шматочку, щоб не постраждав капітал - ні наш, ні західний, ні кацапський - що теж ганьба, але рубають назавжди.

 

То тільки так виглядає

Link to comment
Share on other sites

а реальность такова, что вашингтонский обком и прочие еврогеи за уже сколькотам дней истерии в блогосфере и прочих СМИ не издали ни звука, никакой хоть хиленькой стурбованности

 саме  так  ,  навіть навпаки  респівські ЗМІ  мочать  що Трампа що Саакашвілі  

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...