Перейти до змісту

Пєтя - гандон


ЦеDzip

Recommended Posts

Не удивят, то отмазки. Реально у нас голосуют за персоналии, а лозунги у всех плюс-минус одинаковы. Но у одних 54, а другим и процента не достается. 

Т.е ты утверждаешь, что здешние юзеры голосовали за Петю, а не за то, что он обещал? Однако!  :corn:

Link to comment
Share on other sites

Я в этом уверен. 

 

Я за Пєцю проголосував, прєвозмогая блювотний рефлекс від його лисячої морди, бо за спиною стояла Жулья. Більшість знайомих - так само.

 

Переоцінив, зараза, імунітет українського народу.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Я голосував за Вальцмана за стадним інстинктом, за один тур, за ілюзію, що він. як бізнесмен, має тяму в економіці.

 

Прикра помилка, яку я усвідомив за півтора місяці після призначень Гелетея, Муженка, Ложкіна, Гонтарєвої тощо тощо.

Змінено користувачем abandon
Link to comment
Share on other sites

Украинский флот в ж""пе. За два года войны в нем не произошло НИЧЕГО. Провалена работа с НАТО. Десятки миллионов долларов помощи не получено, просто по тому, что она "нецелесообразна". Разгул коррупции, саботажа и откровенного сепаратизма одних на фоне агонии последних фанатиков, верящих в то, что нам нужен флот. В то, что у нас будет флот. В то, что мы выиграем войну

Авгиевы конюшни нашего флота имеют причины. И у этих причин есть имена. В ближайшие дни вы их узнаете

Ведущие волонтеры этой войны против сепаратистов и саботажников в штабе ВМСУ. Уже скоро в ваших лентах ФБ, новостных сайтах, телевизорах и радио

Это будет война

Не переключайтесь

Link to comment
Share on other sites

 

Украинский флот в ж""пе. За два года войны в нем не произошло НИЧЕГО. Провалена работа с НАТО. Десятки миллионов долларов помощи не получено, просто по тому, что она "нецелесообразна". Разгул коррупции, саботажа и откровенного сепаратизма одних на фоне агонии последних фанатиков, верящих в то, что нам нужен флот. В то, что у нас будет флот. В то, что мы выиграем войну

Авгиевы конюшни нашего флота имеют причины. И у этих причин есть имена. В ближайшие дни вы их узнаете

Ведущие волонтеры этой войны против сепаратистов и саботажников в штабе ВМСУ. Уже скоро в ваших лентах ФБ, новостных сайтах, телевизорах и радио

Это будет война

Не переключайтесь

Интересно, а нам реально нужен флот? Пограничные всякие понятно, а вот большой типа крейсеров?

Link to comment
Share on other sites

Віталій Шабунін Голова правління Центру протидії корупції, експерт антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ

Обвинувачуваний Єфремов уже не під арештом

11 лютого 2016, 10:44

 

Олександр Єфремов, екс-голова політичного небіжчика – Партії Регіонів – готується до нового життя. За нашою інформацією, кілька днів тому Єфремов замовив собі новий закордонний паспорт та збирається подорожувати. Адже, домашній арешт Єфремова добіг кінця, а про новий ніхто в ГПУ не клопотав.

За даними реєстру судових рішень першого листопада минулого року закінчився строк дії запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту екс-нардепа-регіонала.

Після того, як сплив строк дії першого запобіжного заходу, за другим сторона обвинувачення до слідчого судді не зверталася. Принаймні, така інформація відсутня у реєстрі судових рішень.

Схоже, Єфремов, на якого рішенням суду вдягли а поттім – зняли – принизливий електронний браслет, заборонили виїжджати за межі міста без дозволу слідчого та навіть спілкуватися з колегами з Верховної Ради, уже може вільно пересуватися за межі України.

Тобто – звалити назавжди.

Посадити Єфремова, людину, яка щиро ненавиділа все українське, за грати мріяв чи не кожний співрозмовник, з яким мені доводилося стикатися після Революції Гідності у кулуарах Парламенту, на ефірах телеканалів або антикорупційних тусовках. Хто – за знищення економіки Луганського регіону і паростки сепаратизму, щедро закинуті в область рукою Єфремова і його соратників; хто – за корупцію та дерибан державного бюджету на тендерах, яким потурав у минулому впливовий чиновник; хто – за цинічно зрежисоване голосування стадом регіоналів сумнозвісних "законів 16 січня", які, фактично, запровадили в країні диктатуру і призвели до потужної ескалації конфлікту між мирним протестом Євромайдану та владою.

У жовтні минулого року слідство офіційно висунуло Єфремову обвинувачення – у справі, що мала найслабшу юридичну перспективу в суді. Радіти довелося недовго: через місяць Печерський суд повернув прокурору обвинувальний акт як такий, що не відповідає вимогам КПК. ГПУ виграла апеляцію і обвинувачення за цим епізодом з Єфремова досі не зняті. На відміну від арешту, за дозволом на який в суд ніхто повторно не ходив.

Це і не дивно. Достаменно відомо про 3 епізоди злочинної діяльності Єфремова, що розслідує, а чесніше буде сказати – зливає – ГПУ:

- сепаратизм (N22014000000000509, вчинення умисних дій, направлених на зміни меж території державного кордону України та порушення порядку встановленого Конституцією України, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 КК України). Підозри Єфремову у провадженні не пред'являлося.

- заволодіння державними грошовими коштами (за заявою Центру протидії корупції N42014000000000628, тиск на службових осіб ДП "Луганськвугілля", що спричинило тяжкі наслідки інтересам держави). Розслідування триває вже 18 місяців, підозри Єфремову немає.

- голосування "диктаторських законів" (N42015000000001495, скоєння злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України, щодо організації голосування у Раді 16 січня за "диктаторські закони"). Саме за цей заполітизований епізод із сумнівною юридичною експертизою Єфремову винесли спочатку підозру, а потім – обинувальний акт.

Як бачимо, за роки слідство не зібрало достатньо фактів, аби оголосити про підозру Єфремову у скоєнні очевидних злочинів, про які писали десятки ЗМІ на протязі всієї політичної кар'єри екс-нардепа. Справи спустили на гальмах.

Так в нашій державі працює принцип невідворотності покарання за політичну корупцію.

 

http://blogs.pravda.com.ua/authors/shabunin/56bc49e849048/

--------------------

 

непрерывная череда пэрэмог и миздобулив

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 Українська правда ретвітнув(ла)

Интересные подробности закрытой встречи Петра Порошенко с представителями гражданского общества страны.

 

Ca8lrDsWcAAooDl.png

 

что за референдум?

Link to comment
Share on other sites

 

 


Интересные подробности закрытой встречи Петра Порошенко с представителями гражданского общества страны.

 

"закрытая встреча" с общественностью - это да, это новэлла и ноу-хау, б\п :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"закрытая встреча" с общественностью - это да, это новэлла и ноу-хау, б\п :weep:

Бухтел про космические корабли на просторах Большого? А про Шокина ни гу-гу, судя по "инсайду"  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Бухтел про космические корабли на просторах Большого? А про Шокина ни гу-гу, судя по "инсайду"  :gigi:

 

Це не інсайд, а відпрацюваня темників наймитом Березовцем.

Link to comment
Share on other sites

Отжеж клоун, сцуко!  :lol2:
 

Порошенко требует привлечь к ответственности коррупционеров Кашубу, Головатого и Терещенко:  "Считаю неприемлемым бездействие правоохранительных органов и руководства Правительства. Чиновники, в отношении которых имеются обоснованные подозрения в совершении коррупционных преступлений, должны освобождаться с должностей или, по меньшей мере, быть отстранены от выполнения должностных обязанностей на время проведения следствия и суда. Жду эффективной и результативной реакции на указанные факты", - говорится в письме Президента.

 

 

Порошенко написав Шокіну листа. Мабуть, не міг йому додзвонитись).

Уявляєте, наярює Петро Олексійович прокурору по "десятці", а Шокін не знімає трубу. "Я - я не я, і корупція - не моя".

Я так розумію, до свого послання президент доклав ще й снайперську гвинтівку з тепловізором. Про всяк випадок.

О, цей високий штиль спілкування серед українських політиків!

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

Отжеж клоун, сцуко!  :lol2:
 
 

 

Порошенко написав Шокіну листа. Мабуть, не міг йому додзвонитись).

Уявляєте, наярює Петро Олексійович прокурору по "десятці", а Шокін не знімає трубу. "Я - я не я, і корупція - не моя".

Я так розумію, до свого послання президент доклав ще й снайперську гвинтівку з тепловізором. Про всяк випадок.

О, цей високий штиль спілкування серед українських політиків!

 

 

"переписка Энгельса с Каутским"

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Бісквітний комплекс "Рошен" в обхід земельного аукціону через комунальній підприємства взяв в субаренду 7,5 гектарів під Борисполем.

 

Про це повідомляють "Схеми" з посиланням на документ, який є у них у розпорядженні.

...

далее http://www.pravda.com.ua/news/2016/02/12/7098737/
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"закрытая встреча" с общественностью - это да, это новэлла и ноу-хау, б\п :weep:

Це дійсно щось новеньке. Навіть за комуняк такі зустрічі були відкриті. Ясно що спектакль, але

відкритий. Сподіваюсь Тарас Березовець розуміє , що терміни "представники громадського суспільства " і " закрита зустріч з президентом" це такий же нонсенс як класична булгаківська "осетрина второй свежести"

Link to comment
Share on other sites

Це дійсно щось новеньке. Навіть за комуняк такі зустрічі були відкриті. Ясно що спектакль, але

відкритий. Сподіваюсь Тарас Березовець розуміє , що терміни "представники громадського суспільства " і " закрита зустріч з президентом" це такий же нонсенс як класична булгаківська "осетрина второй свежести"

Просто в этот раз Петя решил лично заняться раздачей темников "представники громадського суспільства ", Духліям-Карпенкам

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Отжеж клоун, сцуко! :lol2:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сергій Руденко

 

17 хв. · Kyiv ·

 

 

 

Порошенко написав Шокіну листа. Мабуть, не міг йому додзвонитись).

Уявляєте, наярює Петро Олексійович прокурору по "десятці", а Шокін не знімає трубу. "Я - я не я, і корупція - не моя".

Я так розумію, до свого послання президент доклав ще й снайперську гвинтівку з тепловізором. Про всяк випадок.

 

О, цей високий штиль спілкування серед українських політиків!

 

Треба і своєму куму листа зах.ячити.

 

Думаю довго треба буде виводити зі стану ахуя.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Прикро, що нема нікого іншого(

Гарний цвях Пєця і Ко вбили в голову 42 мільоному народу.

На 42 мільони один Пєця з кодлою і всьо..

Брехня це .Нагла і відверта. Просто система закуклилась і не пускає

нормальних адекватних людей у владу. І паралельно вбиває в голови людей цю

брехливу тезу.

Тіпа " да , мы гавно . Но кругом же все такие.Извольте делать выбор из гавна "

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Интересно, а нам реально нужен флот? Пограничные всякие понятно, а вот большой типа крейсеров?

А чем вы вражеские военные корабли будете отгонять. Был у нас один Бастион и тот в Крыму остался

Link to comment
Share on other sites

Да хоть с таким. Что они дают?

Дают возможность топить кацапов, блокировать керченский пролив, например, союзникам в случае чего помочь. Серьезно, вопрос какой-то бомжатский, изначально ущербный.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...