Перейти до змісту

Бугога! Миша решил подержать за горло кролятину...


хозяин

Recommended Posts

 

Юрий Луценко заявил, что против того, чтобы друг друга обзывали врагами.

Лидер фракции Блок Петра Порошенко Юрий Луценко прокомментировал обвинения Михаила Саакашвили в адрес премьер-министра Арсения Яцнюка в работе на олигархов.

"При любой власти быть стыдно, я там уже дважды был, и могу об этом говорить. Я руководствуюсь все же не эмоциями, а планом, который поставил перед собой, и который выполняю, стиснув зубы", - заявил Луценко в эфире Радио Вести.

Он отметил, что знает "даже больше, чем Саакашвили" и делаеи "более жесткие заявления, но за закрытыми дверями". "Нет ничего хуже, чем повторение 2005 года с взаимными обвинениями представителей власти. Я поддерживаю Михо в том, что нужно выбросить кучмистский хлам бумаг, стандартов, и тому подобного, но я против того, чтобы друг друга обзывали врагами", - отметил политик.

 

ПС. рука руку моет - юга луценка.

Link to comment
Share on other sites

 

 

поддерживаю Михо в том, что нужно выбросить кучмистский хлам бумаг, стандартов, и тому подобного
Небагато, Юро. Міхо зовсім не про це говорить.
Link to comment
Share on other sites

что скажите про него\её?

первое назначение ее себе советником старого пропахшего нафтолином экс-комми и законенного хитросделанного кабинетного чинушу разочаровало... таких надо дустом и хлоркой... хотя я хз шо значит советник при предРГА и какой оно надо... будем посмотреть.. 

 

ну а так, пока нормально ))) рукамиводящие в районе потроху охреневают )))

 

 

 

От чего у власти появляется ирокез на голове

На встрече нового главы райгосадминистрации Валентины Стойковой с сельскими и поселковым головами выяснилось, что многие руководители не знают, что такое скайп, а у некоторых нет даже интернета. Одновременно звучали жалобы, что в бюджете нет денег на бензин, чтобы ездить в район на совещания.

Ответ председателя Измаильской райгосадминистрации не заставил себя ждать:

- Если я поеду в село на автобусе, с меня корона не упадет, - заявила Валентина Стойкова. - С Михаила Саакашвили корона ведь не упала, когда он приехал из Одессы в Татарбунары на маршрутке. Правда, от наших дорог у меня волосы ирокезом встают, но я готова к поездкам.

Более того, глава района пообещала сельским и поселковым головам, что будет приезжать в села и на выходных, причем без предупреждения.

- Мне намного интереснее будет пообщаться с местными жителями и понять, какие проблемы у них существуют. В ваших кабинетах я столько важной информации не получу, - подчеркнула она.

Милана Атмажова

Змінено користувачем Nadin
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

блін...  боюсь, щоб Міхаела не пришибли на замовлення...   дуже вже гоструватою кісткою в горлі став він для нашої вшивої "еліти"))
і це ж потрібно, щоб так сталося, що саме іноземець став oстаннім промінцем надії в нашій країні :fp1:

 

і що цікаво(а взагалі-то стидоба), що з наших місцевих і на горизонті нема людей, на яких можна було б так покластися, як на Сааку (і американці це вчасно просікли)

Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

А как вам выброс от Луценко от бюта:

 

Американці вже проводять соціологічні дослідження, щоб визначити, як сприймуть в Україні Саакашвілі на посту прем'єр-міністра. Схоже, вони всерйоз це розглядають.

Величезна кількість фондів, котрі оперують американськими коштами, зараз готові вливати (і вливають) кошти у проекти в Одесі. Там просто ярмарок - але у дефіциті не гранти, а ті, хто здатні гранти освоїти.

Також посольство активно підтримує Сакварелідзе у збільшенні його впливу в Генеральній прокуратурі.

За соціологією, ставлення у народі щодо грузинів зараз рівно 50 на 50 -чого, насправді, більш ніж достатньо.

 

 

Ну какбы норм. Но че он-то? В смысле Луценко вотэтовсе.. Шоли Тимошенко вицепремьером при нем?..В смысле при Миши..

Змінено користувачем Людоедка
Link to comment
Share on other sites

А как вам выброс от Луценко от бюта:

 

Американці вже проводять соціологічні дослідження, щоб визначити, як сприймуть в Україні Саакашвілі на посту прем'єр-міністра. Схоже, вони всерйоз це розглядають.

Величезна кількість фондів, котрі оперують американськими коштами, зараз готові вливати (і вливають) кошти у проекти в Одесі. Там просто ярмарок - але у дефіциті не гранти, а ті, хто здатні гранти освоїти.

Також посольство активно підтримує Сакварелідзе у збільшенні його впливу в Генеральній прокуратурі.

За соціологією, ставлення у народі щодо грузинів зараз рівно 50 на 50 -чого, насправді, більш ніж достатньо.

 

 

Ну какбы норм. Но че он-то? В смысле Луценко вотэтовсе.. Шоли Тимошенко вицепремьером при нем?..В смысле при Миши..

Так "прозрачные стекла" давно шевелит пальцами только после звонка с ул. Сикорского, 4. Так же и в деле с увольнением Антонюка, только после звонка. Петерял, падла, страх и нюх.

Link to comment
Share on other sites

Перескажите, плиз, чьо там Беня опять тявкнул, ато с телефона нечитабельно. Спасибки

 

Собака без намордника, усыпить, грязный сопливый наркоман - и т. д. в том же духе.

Грязно.

Link to comment
Share on other sites

Там текст - ховайся! :D

"Коли собака без намордника когось кусає, потрібна карати і собаку, і, що важливо, її господаря. Собак у таких випадках присипляють..." . т.д.

"Я вважаю, немає сенсу питати з брудного шмаркатого наркомана доти, доки він не пройде курси реабілітації від наркозалежності..."

Link to comment
Share on other sites

Перескажите, плиз, чьо там Беня опять тявкнул, ато с телефона нечитабельно. Спасибки

та как всегда...

гасконь не выбирает выражений...

п.с.

правда надеюсь что это таки фейк.

Link to comment
Share on other sites

Беня рамсы попутал и звезду поймал. Боюсь на него из Госдепа тоже разнарядка прийдет, если будет хамить и огрызаться. А перекрыть его империи кислород - американцам как два байта переслать. Беня может застрять в положении одна нога  там - другая тут а Бенины яйца посередине в капкане. В Россию не сбежать. Израилю скажут не принимать. Европе скажут что делать если пересечет границу. Так что чуваку пора вспомнить что он больше еврей чем Днепровский гоп и начать договариваться о сдачи незначительных позиций чтобы сохранить главные.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Беня рамсы попутал и звезду поймал. Боюсь на него из Госдепа тоже разнарядка прийдет, если будет хамить и огрызаться. А перекрыть его империи кислород - американцам как два байта переслать. Беня может застрять в положении одна нога там - другая тут а Бенины яйца посередине в капкане. В Россию не сбежать. Израилю скажут не принимать. Европе скажут что делать если пересечет границу. Так что чуваку пора вспомнить что он больше еврей чем Днепровский гоп и начать договариваться о сдачи незначительных позиций чтобы сохранить главные.

Он в Швейцарии живёт, какую границу ему пересекать?
Link to comment
Share on other sites

Прийдет команда, защемят ему ицо в родной швейцарии, будет сидеть в Днепре и со своим гасконцами злобствовать против мирового империализма
Link to comment
Share on other sites

Яценюк: Наступного тижня Держфіскальна служба встановить єдиний стандарт і ціну розмитнення товарів по всій Україні

  •  

 

Гы-гы-гы!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яценюк - Податкова міліція ліквідовується, на її місце Держслужба фінансових розслідувань, яка має виявляти нечесних платників податків

 

https://twitter.com/ukrpravda_news/status/640539930687590400

 

 

Только чем новая служба будет отличая от старой?

 

 

PS. А как вставлять твит в пост?

Змінено користувачем D74
Link to comment
Share on other sites

 

 


Яценюк: Наступного тижня Держфіскальна служба встановить єдиний стандарт і ціну розмитнення товарів по всій Україні

:lol2:  :lol2:  :lol2:  :weep:

Пока там царят отношения "спрос-предложение" ?  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

 

Я не вважаю випадковістю те, що після моєї критики прем'єр-міністра, найдошкульніше відреагував головний олігарх, і істеричні нападки почалися саме з боку деяких олігархічних засобів масової інформації. Олігархи заробляють гроші за рахунок слабкості держави і все робитимуть для того, щоб держава продовжувала лишатись слабкою. Якщо уряд дійсно хоче сильноі України, він повинен публічно відмежовуватися від олігархів і замінити наглядові ради та директорів держпідприємств, призначених різними олігархами. Поки що, все робиться з точністю навпаки. Після зняття директора Іллічівського порту Крука, я дізнався, що на конкурс нового начальника, в заключний тур, знову вийшов Крук.

Link to comment
Share on other sites

НЕ отпускает сцуко!!!!!

 

 

Голова Одеської ОДА Михеїл Саакашвілі побоюється, що через відсутність реформ може статися делегітимізація правлячого класу в очах народу.

Про це він сказав в ефірі "Свободи слова" на ICTV.

За його словами, останні події показали, що держапарат повністю деморалізований і не може керувати країною, що видно на ситуації, коли міністр економіки не може звільнити навіть керівників держпідприємств.

 

У той же час, як показали події в Мукачевому та під Верховною Радою, силові відомства також не справляються зі своїми функціями.

У той же час, за його словами, "відбувається загальна делегітимізація політичного класу, досить подивитися дані останніх опитувань".

"Практично весь політичний клас йде вниз в опитуваннях. Коли прем'єр каже "я не йду на вибори", можна це виправдати. Але, з іншого боку, коли глава уряду не хоче випробувати свою підтримку з боку суспільства шляхом виборів, а це єдиний метод в демократичному суспільстві отримати мандат, а він відмовляється від цього мандата. Відбувається делегітимізація політичного класу", - заявив Саакашвілі.

"Відбувається великий вакуум при слабкості держапарату і силових структур. Відкривається небезпека того, що в якийсь момент у всіх цих груп, які зараз з'являються і не мають нічого спільного з реальними волонтерами, з'явиться спокуса сказати, що влада – це вони", - додав він.

Саакашвілі заявив, що суспільство може прийняти такий сценарій через слабкість влади.

Link to comment
Share on other sites

 

Запитала мене одна моя фб-подруга: "Звідки взявся Яценюк?". Ось, спробую відповісти.

Свого часу довелось мені по постанові мого ж начальника сісти до тюрьми, І, в той же час, по постанові того ж начальника із тієї ж тюрьми звільнився відомий зараз на весь світ Діма Фірташ. Ну, така собі, рокіровочка відбулась. Свято місце пусто не буває. Давно це було, в 1995 році.

По версії цих постанов, був Діма Фірташ контрабандістом, а я бандітом. Правда, потім із тим бандітізмом щось не склалось. Прокурори-дебіли уперлись, що банда не може складатись із однієї особи. Навіть, якщо ця особа обзиває генерала СБУ чмом і підарасом та грозиться його глаз йому на жопу натягнуть.

Ось так став я здирником, тобто вимагатєлєм (якщо по красівому - рекетіром). Правда і тут ненадовго, тому що "потерпілі" турки, яких привело СБУ в прокуратуру, по нашому ні бум-бум, а я по їхньому ні бум-бум. А як при такому розкладі можна вимагати майно чи гроші, українське прокурорське слідство відповіді не знало і зайшло у тупік.

Карочє, стомилось те слідство. Тим більше, що обвинувачений, тобто ваш покірний слуга, весь час обзивав прокурора гнідою і грозився дати йому в рило, перевівши його у юридичний статус гавна і потерпілого, тобто вибити його із справи у прямому сенсі цього слова.

А прокурор був не простий, а цілий Перший заступник прокурора області, а його син-студент разом із своїм однокашником Сєньою Яценюком, в цей же час приватизували для серйозних дядьків один дуже серйозний заводік. А третім хлопчиною у цій команді студентів-юристів був Андрій Пишний. Нині це все серйозні дядьки. Ну як серйозні? При посаді... але все рівно відчувається, що чогось не хватає... Особливо, наш Арсєній із своєю кулею в лоб

І ось тут і виступають на сцену другі персонажі. І обидва покійні. І покинули цей світ вони у досить молодому віці. Це знову ж таки люди із того ж Чернівецького університету - Плужніков та Зінченко.

Згадує Г. Москаль "О других удачных знакомствах того периода жизни будущего кандидата в президенты вспоминает Москаль. По его словам, Яценюк дружил со своим сокурсником – Андреем Пышным (еще недавно он был заместителем секретаря Совбеза). Отец Пышного был начальником местной колонии и хорошим знакомым Игоря Плужникова, теперь уже покойного совладельца телеканала Интер, депутата и соратника Виктора Медведчука. Мол, благодаря этому знакомству Яценюк мог получить доступ к юридическому обслуживанию компаний Плужникова."

Ну, тут Генадія Генадійовича підвела пам'ять. Батько Андрія - Григорій Пишний був не начальником місцевої колонії, а начальником Управління виконання покарань області, а його дружина начальником ОВІРу. Пізніше, пішов Григорій Пишний на роботу заступником Генерального директора Чернівецького машзаводу, який і приватизувала команда студентів третього курсу юрфака.

А ось Плужніков був не простим парнягою. Він був засновником такого собі АО "Балчуг". А у листі ГУР МО є посилання на офіційну відповідь з ФБР США, що ця компанія знаходиться під контролем такого собі Семена Юдковича Могілєвіча.

А з Чернівців наш Арсєній Петрович переходить на роботу в Київ у банк Аваль, бо дуже він у око кинувся столичним банкірам. Як він сам якось похвалився... Ну, а чого ж не похвалитись.

Тільки чомусь не хоче хвалитись Арсеній Петрович тим, що банк Аваль - це солідний австрійський банк Райфайзенбанк. А злі язики стверджують у клятій англійській Вікіпедії: "Газпром представитель сказал, что Raiffeisen Investment AG является партнером Газпрома в РосУкрЭнерго, непрозрачный украинская компания. 6 августа 2004 года сообщает Интерфакс "100 процентов дочерних России Газпромбанк и Австрии Raiffeisen Bank создал компанию RosUkrEnergoprom для поставок туркменского газа в украинском рынке. Компания, совместно сторонами 50-50, будет зарегистрирован в Швейцарии. Однако Райффайзен Инвестмент сказал, что он только управляет РосУкрЭнерго "по неизвестным украинских бизнесменов". [9]

Согласно документам, обнаруженных во время дипломатических депеш США утечка американские дипломаты подозревают Райффайзен Инвестмент был "фронт, чтобы обеспечить легитимность газовой компании, что мы подозреваем, что США предъявлено обвинение российского криминального босса Семен Могилевич контролирует". [10]

Один из случаев, участие российского банка под названием "Дисконт". Чтобы проиллюстрировать масштабы отмывания денег, $ 1,6 млрд был переведен из счетов Дисконт Банка Райффайзен на 29 августа 2006 г. По Нью-Йорк таймс, Дисконт получил 10% комиссионных от денежных переводов. [11] В сентябре 2006 года заместитель председатель Центрального банка России, Андрей Козлов, отозвана лицензия Дисконт в. Всего за несколько дней спустя Козлов был убит. [11] [12]

Банк был также подозревается в отмывании денег для итальянской мафии. [13] "

Да, а Плужніков потім таки помер. Від раптового токсичного гепатіту. В госпіталі СБУ спочатку і потім у німецькій клініці. А медичні документи його хвороби зникли.

А телеканал "Інтер", яким володів покійний Плужніков, зараз належить контрабандісту Фірташу. Ось така історія нашого чудакуватого парня-фронтовика. І до чого тут Фірташ, який всього декілька разів зустрічався із Доном Сімеоном. А наш Растєній мабуть і не підозрює про існування цього пенсіонера світового значення.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...