Перейти до змісту

Аваков - гандон


ЦеDzip

Recommended Posts

https://www.facebook.com/arsen.avakov.1?fref=ts

Пока очередной тупой фейк про Вадим Троян (Vadim Troyan) и нашу команду , разгоняется ботами по инету, и левочкинообразные фрики подвывают на полную луну, обсасывая фальшивку – подоспели факты нашей работы за год.

 Действия нашей команды в МВД шаг за шагом приносит плоды. Видим результат – превенция преступлений + повышение эффективности расследования.

Не то, чтобы полное УРА, но структурные реформы, тяжелый труд и кадровое обновление вполне можно увидеть в представленной динамике на инфографике.

Мало, хотим лучше! – скажете ВЫ – и будете правы! Но дорогу осилит идущий. Шаг за шагом!
В общем, как обычно #зрада_зрадонька 1f609.png

-------------------------------------------------------------

   В чем я уверен  открытый враг  и изменник не может работать  рядом с АБ   у него есть свои устойчивые принципы,,он боец был до конца в Украине уже когда власть поменялась  после Дрыща ,  пока не посоветовали  пора уезжать  .Янукович и Азаров все сделает чтобы  его посадить  когда все разбежались и присягнули синезадым  он и Юля в то время были два реальных оппонента  режиму Януковича.   Если бы он не уехал на время  режим    с ним расправился и об этом ему говорили  "однопартийцы ")))))... .... 

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

 " Главное в словах и делах -искренность и уверенность . Не сфальшивить не оступиться , вовремя признать и исправить ошибки  и , пожалуй , наиважнейшее -критически оценивать свои  мысли и поступки " 

   С искренним уважением к Вам и Вашим взглядам  Автор .... 

-----------------------------------------------------------------------

 

 Это я привел выдержку из книги  Арсена  Авакова.   " Акценты " 

Link to comment
Share on other sites

 " Главное в словах и делах -искренность и уверенность . Не сфальшивить не оступиться , вовремя признать и исправить ошибки  и , пожалуй , наиважнейшее -критически оценивать свои  мысли и поступки " 

   С искренним уважением к Вам и Вашим взглядам  Автор .... 

-----------------------------------------------------------------------

 

 Это я привел выдержку из книги  Арсена  Авакова.   " Акценты " 

 

акцептував  :fp1:

 

оно еще и писатель, епануцца

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Теперь будешь в курсе может еще что нибудь выдам ....)))), в общении приличный человек кстати ..

Чикатило был примерным семьянином и наверняка в общении приличным был.
Link to comment
Share on other sites

Чикатило был примерным семьянином и наверняка в общении приличным был.

 А ты знал Чекотило  ?    Если я напишу что это твой дружбан чем докажешь что это не так  в нашем случае аналогичная ситуация  Папу я не знал  давно встречался с  его сыном полный уебан с садистки ми наклонностями ..   

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

А ты знал Чекотило ? Если я напишу что это твой дружбан чем докажешь что это не так в нашем случае аналогичная ситуация Папу я не знал давно встречался с его сыном полный уебан с садистки ми наклонностями ..

Друг Авакова и сына Чекатило, какие совпадения однако.
Link to comment
Share on other sites

Друг Авакова и сына Чекатило, какие совпадения однако.

Если я расскажу   при каких обстоятельствах была встреча     развезешь новые сплетни  а значить воздержусь  . Дерзкий наглый  мошенник   даже не сильно скрывал что он сын Чекотило   

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Если я расскажу при каких обстоятельствах была встреча развезешь новые сплетни а значить воздержусь . Дерзкий наглый мошенник даже не сильно скрывал что он сын Чекотило

Недоптнял. Жалуешься или хвастаешься?
Link to comment
Share on other sites

Реформи на марші!

Тепер заживьом!

 

Кабінет міністрів підтримав постанову про внесення змін до опису і зразків предметів однострою поліцейських.

Таке рішення він прийняв під час засідання у середу.  

 

Зміни, викладені на 15 сторінках, внесені до постанови про однострої від 30 вересня 2015 року.

Зміни стосуються шапки-вушанки, кашкета, зимового пальта, костюма, сорочки, галстуків і погонів.

Зокрема, додаються розділи про "Костюм (кітель, брюки) для вищого складу поліції" (окремо жіночий і чоловічий). Коміри таких кітелів гаптуються листками калини з трьома ягодами в кутиках коміра.

Link to comment
Share on other sites

Реформи на марші!

Тепер заживьом!

 

Кабінет міністрів підтримав постанову про внесення змін до опису і зразків предметів однострою поліцейських.

Таке рішення він прийняв під час засідання у середу.  

 

Зміни, викладені на 15 сторінках, внесені до постанови про однострої від 30 вересня 2015 року.

Зміни стосуються шапки-вушанки, кашкета, зимового пальта, костюма, сорочки, галстуків і погонів.

Зокрема, додаються розділи про "Костюм (кітель, брюки) для вищого складу поліції" (окремо жіночий і чоловічий). Коміри таких кітелів гаптуються листками калини з трьома ягодами в кутиках коміра.

  А как они все стали там лейтенантами  я их называю парикмахеры потому  что не представляются   согласно закона .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

 Толик начинал в Славянске   я застал его когда был зам по опер помню как сейчас бегал в сером костюмчике ... строгий был начальник  ,как то ездили туда на рыбалку  к приятелю  а Толик   он был  зам по опер ,   не отпускал приятеля   на водохранилище..   :D

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

  Толик все красиво рассказывает только  ему реформы были не нужны несли везли , цыгане наркотой торговали во всю  и никто ничего не делал в городе я задавал этот вопрос почему торгуют .... 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
 
 
 
dc8ed17-fedoriv60.jpg
Ірина Федорів Журналіст та викладач
 
Пане Аваков! З Новим Роком!!!07 червня 2017, 14:20
 
 

Дорогий Арсене Борисовичу! Влітку я Вас традиційно вітаю з Новим роком. Ви вже напевно до цього звикли, бо у нас влітку виповнюється чергова річниця побиття активістів, а у Вас виповнюється чергова річниця бездіяльності. Ви співучасник.
 

82c2a-0000000000.jpg


Знаєте, чому Ви мені дорогий? Бо Ви мені та іншим платникам податків дорого обходитеся. Ми як Ваші роботодавці мали б Вас давно звінити, але у нас дуже складна система прийняття рішень в нашому акціонерному товаристві. Нардепи, яких ми найняли для прийняття управлінських рішень, чомусь вважали, що Вас доцільно залишити в новому складі Кабміну. Нардепи просто не відчувають, як дорого нам, Вашим роботодавцям, обходиться Ваша бездіяльність на посаді міністра. У нас, у народу, серйозна проблема з парламентом. Вони нам теж всім дуже дорогі.

Десь місяць тому активістці з Петропавлівської Борщагівки Валентині Аксьоновій спалили дві автівки.

bc5de-0000000000.jpg


Мамі Аксьоновї телефонують і просять забрати тіло доньки з Оранжерейної. Ну, Ви в курсі, там морг., А молодій мамі, активістці Аксьоновій, в якої син-дошколярик, кажуть прямим текстом, що наступною буде труна метр з хвостиком. Ну, прямий натяк на дитину, як Ви розумієте у труні.

Я хочу бачити Вашу заяву на звільнення, бо в Київській області стрімко зростає рівень злочинності.

У нас вдень скоїли напад на селищну голову Ольгу Матюшину. Вона встигла відскочити, а от її подрузі – активістці Лесі Петрик-Єльниковій непощастило. Її били ногами невідомі чоловіки, які втекли на авто.

a18b4-0000000000.jpg


І важко пояснити її чоловіку АТОвцю, як так виходить, що люди в формі тут бездіяльністю покривають злочинців. Тоді навіть голова ОДА Олександр Горган запевним, що у нього справа на особистому контролі. Ну всі ми відчуваємо цей контроль. Вже всіх знайшли і покарали, але не в цій реальності.

А що сказати малим двом синам Лесі Петрик-Єльникової? Збрехати про поліцейських, які нас всіх захистять? Чи сказати правду і пояснити, що ми живемо в країні, де нема гарантій.

Ми ж бачимо і відчуваємо, як злочинці вас всіх бояться і головне що з кожним роком вас бояться все більше. От щодня є таке відчуття, що всі ми ще більшій безпеці. Вірите? Ви живете в країні, де діти знають інше значення слова "мусор" і не мріють одягати погони. Але без поліції і прокуратури нема держави – тобто тим, що ви дискредитуєте роботу поліції – Ви руйнуєте державу.

Сьогодні перед тим, як мій чоловік сів в авто з дитиною біля нього орудували молодики з ножем. На цей раз обійшлося. Ми їх не зустріли і вони нам просто порізали шину.

Це дрібниці, в порівнянні з тим, що могло б бути, якби ми вийшли трохи раніше в садок з дитиною. Ну, саме в той час, як ми це робимо щодня.

Рік тому в моєму під'їзді чоловік з ножем (його опізнали) теж орудував ножем. Ми знаємо хто. І повідомили поліцію. І що? А нічого. За рік знову прийшли з ножем.

У нас виклали камери спостереження, обмальовують вночі паркани. Навіть прокурора облили зеленкою привселюдно. Словом Ви їх так налякали своєю результативною роботою, що навіть об прокурорів вони можуть собі дозволити обтерти ноги і полити зеленкою.

Дорогий міністре, я б дуже хотіла наступного року влітку Вас не вітати з Новим роком. Це означало б, що в країні хоча б в МВС відбулася зміна. Але головне не змінити одного дорогого на іншого дорогого або ще дорожчого.

Зробіть європейський і чоловічий вчинок – подайте у відставку. Ви ж здатні на вчинок? Від Вас Вашим роботодавцям одна шкода. Чесно. Краще звільністься за власним бажанням, ніж народ Вас одного дня як роботодавець звільнить за статтею.

Без поваги, платник податків і Ваш роботодавець Ірина Федорів
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Отаке хуйня, малята. Робіть висновки

 

Красномовно.
Чобіт системи на обличчі Добровольця. Раніше ми вважали це гіркою метафорою, тепер це конкретна реальність.
Миколаїв, зустріч Надії Савченко з містянами - 25.06.2017

 

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

:Dopovid:

 

а хде хотябэ тема того, што есть по сцылке?

ну, штобы заинтересовать и сподвигнуть туда итти... 

 

С мобилки не получилось вставить. Пройди по ссылке под фото. Поц в форме полицейского наступил на лицо лежащему на земле АТОшнику ногой. Его там чуть не порвали

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

вряд ли кто-либо тут на самом деле ожыдал, что в полицию

пройдут стопроцентно идеальные люди...

 

Не надо преувеличивать. Идеальных людей никто не ожидал увидеть в форме. Но тут же полный неадекват. Как он тестирование прошел?

Link to comment
Share on other sites

ой, Ситизен...

опять на тебя спорилка нападает...  :fp1:

имелось ввиду - никто не ждал, что наберут сто процентоф профи-супер-пупер.

идиёды попадаюцо везде, в т.ч. в мурликанских, в европейцких и в дубайских

полицыях. 

Link to comment
Share on other sites

ой, Ситизен...

опять на тебя спорилка нападает...  :fp1:

имелось ввиду - никто не ждал, что наберут сто процентоф профи-супер-пупер.

идиёды попадаюцо везде, в т.ч. в мурликанских, в евробейцких и в дубайских

полицыях. 

 

Шото слишком часто попадаются. Это тенденция. Система работает так, что в ней остаются вот такие идиоты, а нормальных она отторгает. Один киевский укурок Зозуля чего стоит

Link to comment
Share on other sites

Очередные дегенераты при исполнении. Чувачок, которого они крутили, мог завязать ньюполицаев в узел при желании, не будь они при исполнении

 

Alexandr VolkovСтежити

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...