Перейти до змісту

Цирк Клуб ФУП


Recommended Posts

А хіба приватні підприємства не підпадають про закон про декомунізацію ?

Я вже не кажу про моральний аспект. Коли власник то президент краіни.

 

декоммунизация -- это в мозгах, а не на предприятиях... ага...

ну, а если в мозгах совок, то и на предприятии бюстик вождя...

обратное -- не является 100% связанным...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фуп всегда открыт для всех, и с искренней радостью,

 

:weep:

 

ага, радость настолько сильна, что именно за политические взгяды - вечный темный бан. Причем по эксклюзивно придуманному поводу, если нет нарушения правил :weep: - "точечно забанить юзера для улучшения атмосферы" :weep:

 

настолько уже не иметь ни стыда ни совести :66:

Link to comment
Share on other sites

если захочет докажет..

просто надо переговорить например с фомой...

они сверят твой айпи адресс..

ну как вариант...например.!не?

но так как йожа с фомой и мг42 не общаются ..

то наврядли и сверят.

 

хотя у йожи есть связь..с мг например..

надо только позвонить и наступить своей песне на горло..

если конечно..реально она захочет доказать..

кто ты есть на самом деле.

Проверять нужно Виталика на этом форуме или на ФУПе и я так понимаю Розового Танка на цугундере. Поскольку Африканский Еж - это известная ватница и завсегдайка цугундера, то она давно уже все проверила. Ты посмотри как она выкручивается когда ее просят привести доказательства :D эта сучка сразу подкидывает еще пару ников, что бы путать народ. Я тебе кноп рекомендую поступить следующим образом. Ты лично встречаешься с Розовым Танком за бокалом пива , я так понимаю это какой то известный чувак, и в лицо его знают многие форумные люди. В момент встречи ты мне в приват бросаешь какое-то кодовое слово и я его немедленно публикую здесь. При этом ты следишь чтобы у розового танка не было бы в руках никакого гаджета.

Кроме того, полезно также найти хоть один антиукраинский пост Виталика или здесь или на ФУПе. Ну согласись нелогично было бы Розовому Танку делать другой ник чтобы энергично поливать кацапов дерьмом на ФУПе и на этом форуме :D

Link to comment
Share on other sites

:weep:

 

ага, радость настолько сильна, что именно за политические взгяды - вечный темный бан. Причем по эксклюзивно придуманному поводу, если нет нарушения правил :weep: - "точечно забанить юзера для улучшения атмосферы" :weep:

 

настолько уже не иметь ни стыда ни совести :66:

 

совесть -- результат мозговой деятельности... :pardon: так шо сорри... не дано...

Link to comment
Share on other sites

:gigi:

 

То на думку ультрапатріотичної дописувачки з Франика війну почала й затягує Українська держава. От же ж клята київська хунта :lol2: !

 

Нема сумнівів, що якби не проклятий Чоколядник, то франківська юзеркиня разом з батальйоном "Прикарпаття" і при допомозі батальйону "Сонечко" вже давно би штурмом Кремль взяла

 

Ладно. Хотіла написати гостро, але не буду....

 

Війна в такому стані, як зараз вкрай вигідна тим, хто займається контрабандою, а також виплатами в "зону" і іншими фінансовими траншами. Те ж "ЮАРівське" вугілля. Гроші пиздить владі, грші пиздять СБУшники (тема про Ендрю, якого вбили за вскритий ним наркотрафік, який кришувала керівники військового підрозділу). Той же безмитний трафік цукру і інших продуктів в Рашу через СЕЗ Крим.

 

По чесному треба було і Крим і Лугандон оголосити окупованою територією (по Лугандону це можна було зробити в момент Іловайська, коли туди явно зайшли кацапські регуляри) і жодних СЕЗ. Ніякого світла, води і газу. Жодних транспортних потоків. Жодних фінансових виплат і траншів. Всіх, хто захотів би виїхати - прийняти і розмістити.( А то ми для попиздити гроші сірійців розміщаєм, а українці з Донбасу нікому не потрібні).

 

І все. Границя, колючка. Контрольно-слідова. Мінне поле. Режим "Абхазія". І най кацапи з ними є*ться.

 

А так, як зараз - це нонсенс. Нашим скоро в світі руки ніхто не подасть.

 

Ось така Вам моя відповідь, "солоденький".

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

...

Причем по эксклюзивно придуманному поводу, если нет нарушения правил weep%20(1).gif - "точечно забанить юзера для улучшения атмосферы" weep%20(1).gif

 

настолько уже не иметь ни стыда ни совести :66:

А чьо, у нас теж атмосфера поліпшилась. Лучшиє люді повертаються...

Link to comment
Share on other sites

Ладно. Хотіла написати гостро, але не буду....

 

Війна в такому стані, як зараз вкрай вигідна тим, хто займається контрабандою, а також виплатами в "зону" і іншими фінансовими траншами. Те ж "ЮАРівське" вугілля. Гроші пиздить владі, грші пиздять СБУшники (тема про Ендрю, якого вбили за вскритий ним наркотрафік, який кришувала керівники військового підрозділу). Той же безмитний трафік цукру і інших продуктів в Рашу через СЕЗ Крим.

 

По чесному треба було і Крим і Лугандон оголосити окупованою територією (по Лугандону це можна було зробити в момент Іловайська, коли туди явно зайшли кацапські регуляри) і жодних СЕЗ. Ніякого світла, води і газу. Жодних транспортних потоків. Жодних фінансових виплат і траншів. Всіх, хто захотів би виїхати - прийняти і розмістити.( А то ми для попиздити гроші сірійців розміщаєм, а українці з Донбасу нікому не потрібні).

 

І все. Границя, колючка. Контрольно-слідова. Мінне поле. Режим "Абхазія". І най кацапи з ними є*ться.

 

А так, як зараз - це нонсенс. Нашим скоро в світі руки ніхто не подасть.

 

Ось така Вам моя відповідь, "солоденький".

Але я так і не вкурив, як "востренька" дописувачка з Франика пропонує війну закінчувать, яку проклята київська Хунта розпочала й затягує. Бо усі ці гостро-радикальні претензії до влади саме війни як такої ніяк не стосуються. То швидше мрії про післявоєнний світопорядок, уви і ах.

Link to comment
Share on other sites

Та невже? Грузини таким чином закінчили, а українці не можуть? Вам це в АП нашептали?

Ви б не вигадували небилиць про грузинів, а пропонували щось конкретне для закінчення війни :gigi: .

Бо з Вашої тези випливає, що війну розв"язала Україна і Україна цю війну свідомо затягує, щоб панівна верхівка могла більше на ній нажитись.

Тобто виходить, що Ваш рецепт закінчення війни - це скинення кривавої київської Хунти, так?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Троллінг детектед.

 

Війну розпочала Росія але наша "иліта" вирішила скористатися моментом щоб розграбити те, що ще залишилося. І поки не вигребуть все до останньої крихти - вони будуть затягувати вирішення конфлікту. Так що народ по суті опинився між двох вогнів....

Link to comment
Share on other sites

Троллінг детектед.

 

Війну розпочала Росія але наша "иліта" вирішила скористатися моментом щоб розграбити те, що ще залишилося. І поки не вигребуть все до останньої крихти - вони будуть затягувати вирішення конфлікту. Так що народ по суті опинився між двох вогнів....

Якась дивна кацапаватнічеська логіка. Звинувачуєте мене в троллінгу, але практично повторюєте те саме, що я написав, лише іншими словами. Єдина суттєва відмінність - це те, що Ви чомусь сором"язливо слово "хунта" не вживаєте.

Ну добре, обійдемось без цього слова. Повторю питання: Ваш рецепт закінчення війни - це скинення кривавої київської "иліти", яка затягує й розпалює війну?

Link to comment
Share on other sites

 

 


слово "хунта" не вживаєте.

Кто из Турчинова, Кличка, Пороха или Яценюка был военным на момент февраля 2014?

Кто из высших военных чинов заявил про открытую поддержку Майдана или осуществлял скрытую?

Как стал президентом Порох - захватом власти с помощью военных или путем выборов?

 

рецепт закінчення війни

Для того чтобы войну закончить, надо в нее для начала вступить и признать, что это война со всеми вытекающими, а не АТО.

Достойно закончить войну без поддержки народа нельзя - можно только позорно слить.

Исторических примеров - уйма.

Дипконсерники вместо нас воевать не будут.

Link to comment
Share on other sites

Проверять нужно Виталика на этом форуме или на ФУПе и я так понимаю Розового Танка на цугундере. Поскольку Африканский Еж - это известная ватница и завсегдайка цугундера, то она давно уже все проверила. Ты посмотри как она выкручивается когда ее просят привести доказательства :D эта сучка сразу подкидывает еще пару ников, что бы путать народ. Я тебе кноп рекомендую поступить следующим образом. Ты лично встречаешься с Розовым Танком за бокалом пива , я так понимаю это какой то известный чувак, и в лицо его знают многие форумные люди. В момент встречи ты мне в приват бросаешь какое-то кодовое слово и я его немедленно публикую здесь. При этом ты следишь чтобы у розового танка не было бы в руках никакого гаджета.

Кроме того, полезно также найти хоть один антиукраинский пост Виталика или здесь или на ФУПе. Ну согласись нелогично было бы Розовому Танку делать другой ник чтобы энергично поливать кацапов дерьмом на ФУПе и на этом форуме :D

вот мне нехуй делать с ватником пиво пить....

 

Виталик..это не по мне.

Link to comment
Share on other sites

Здоров був. :pleasant:

 

Що тут за міграційний пункт відкрився, пітараси в ЄС прориваються через цей хворум ? :weep:

 

якщо ти думаєш шо в єтом мірє єсть мєста, де нема ні пітарасів, ні плятєй, а все так я к нам хочється, то ти нєісправімий ідєаліст

:fp1:  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Ладно. Хотіла написати гостро, але не буду....

 

Війна в такому стані, як зараз вкрай вигідна тим, хто займається контрабандою, а також виплатами в "зону" і іншими фінансовими траншами. Те ж "ЮАРівське" вугілля. Гроші пиздить владі, грші пиздять СБУшники (тема про Ендрю, якого вбили за вскритий ним наркотрафік, який кришувала керівники військового підрозділу). Той же безмитний трафік цукру і інших продуктів в Рашу через СЕЗ Крим.

 

По чесному треба було і Крим і Лугандон оголосити окупованою територією (по Лугандону це можна було зробити в момент Іловайська, коли туди явно зайшли кацапські регуляри) і жодних СЕЗ. Ніякого світла, води і газу. Жодних транспортних потоків. Жодних фінансових виплат і траншів. Всіх, хто захотів би виїхати - прийняти і розмістити.( А то ми для попиздити гроші сірійців розміщаєм, а українці з Донбасу нікому не потрібні).

 

І все. Границя, колючка. Контрольно-слідова. Мінне поле. Режим "Абхазія". І най кацапи з ними є*ться.

 

А так, як зараз - це нонсенс. Нашим скоро в світі руки ніхто не подасть.

 

Ось така Вам моя відповідь, "солоденький".

 

Я вас може здивую , але і Крим і частина Донбасу ВР визнала тимчасово окупованими ще у 2014році.

І що ?

 

http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/1207-18

http://www.pravda.com.ua/news/2015/03/17/7061815/?attempt=1

Link to comment
Share on other sites

Там по Лугандону закон не вступив в силу. А по Криму зразу зробили хитровикручену СЕЗ. А я маю на увазі реально окуповану зону, від якої відгородилися вищеописаними мною методами.... 

Link to comment
Share on other sites

а можна похвалити Порошенка? Нове

8 березня 2016 23:57:37

IP/Host: ---.177.57.37.triolan.net

схоже, цей пароль зараз єдиний спосіб вижити на цьому форумі.

якщо хто давно цікавиться політикою, то були у нас часи, коли опозиційного ТБ взагалі не було, а опозиційна преса існувала напівлегально. Зокрема, після смерті Гонгадзе інтернет був доступний одиницям, переважно у столиці. Із вільної преси було ДТ мостових та ляшковська Свобода. Ну і радіо Свобода із германшою, поки їх не прикрили, прибравши із доступного ефіру.

і от в 2002 після виборів позвали на ТБ молодого тоді іще політолога, а не депутата Миколу Томенка. Це мало символізувати демократичність процесу і наявність плюралізму думок. Позвати позвали, але ведучий слова йому не давав, коли давав то грубо перебивав, вставляв свої репліки і т.п. А соло виконували політологи Кучми пригодовані, відібрані Піховшеком. От Микола сидів на те дивився, а тоді підняв руку і каже:

 

- а дозвольте я похвалю Кучму!

 

у ведучого щелепа на мить відвисла, у політологів теж трохи дисонанс приключився і користуючись тим він якусь тираду випалив у ефірі без перешкод.

Я оце згадую дивлячись на сьогоднішній ФУП.

Ну по-перше, на форумі є свій Піховшек. Найправильніший із юзерів і найголовніший із модераторів. ФУП уже цілком можна перейменовувати у ФСБ, за ініціалами того, хто насправді наповнює собою цей майданчик. Так було би чесно.

Я знаю про нову легенду "я ушла", але своїм брехливим очам я вірю більше ніж тому хто "я всєгда говорю правду". Хоча б тому що раніше було "я ні прі чом" і раптом різко стало "я била прі чом но ушла". Коли хтось просто в суперечці стає поперек правільного мнєнія зразу чпок...  і юзера немає. Правда, іноді вдається "ніколи" поміняти на менший строк. Схоже, у модераторів другого сорту є якісь залишки гідності і вони іноді знаходять у собі мужність щось протиставити модератору першого сорту.

По-друге, є такий чудовий пункт правил 4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

 

прекрасно звучить, правда? І що ми бачимо на практиці?  Давайте візьмемо останні 3 сторінки і список забанених назавжди по цьому пункту правил. Відкинемо кацапів і новозареєстрованих щоб кристалізувати картину. Я не полінився і отримав такий списочок:

 

achi   4.7   09.03.2016   Ніколи

Zayac   4.6 http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=908776.msg17891493#msg17891493   06.03.2016   Ніколи

Бухта   4.7   25.02.2016   Ніколи

costashu   4.6, 4.7   20.02.2016   Ніколи

Пан Анджей   4.7   19.02.2016   Ніколи

Roger Waters   4,7   19.02.2016   Ніколи

Sav_a   4.6 4.7 http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=904144.msg17748029#msg17748029   11.02.2016   Ніколи

Andrej.ua   4.7   21.01.2016   Ніколи

Приятель   4.2, 4.7   10.01.2016   Ніколи

Андрей_Одесса   4.6,4,7   10.01.2016   Ніколи

tyv   4.2, 4.7 за сукупністю   28.12.2015   Ніколи

WTF   4.7   15.12.2015   Ніколи

skiv   4.2, 4.7   10.12.2015   Ніколи

Darkwalker   4.2, 4.7   10.12.2015   Ніколи

 

 

цих людей не обєднує нічого, окрім критики діючого президента Порошенка. Усіх. В цьому списку немає ні одного симпатика діючого президента.

Я сумніваюсь що хтось навіть титанічним зусиллям волі та інтелекту знайде у їхніх дописах щось таке, що говорить про "корпоративного бота". Більше того, була спроба модераторів дати хоч якесь худеньке формулювання, по яким же критеріям вони визначають оте 4.7., кипіла титанічна робота, але завершилась вона пшиком. А по іншому і бути не могло. Покос триває, процес створення правильної думки продовжується.

В ідеалі, очевидно, має існувати агрєсівно-покорноє большинство (с), декілька кучминих політологів правильних політінформаторів і над усим цим Піховшек єдінствєнная звєзда.

Мені скажуть: ти ж он в концепцію не вписуєшся, а досі не забанений.

Я не знаю коли моя черга, але очевидно, що при нинішній динаміці це питання часу. Єдине, що давайте я спробую хвалити Порошенка.  Щоб коли мене звідси випруть, можна було сказати, що і одного порохобота теж забанили. Порошенко за 2 роки нікого із друзів не посадив, давайте йому на ФУПі приклад покажемо. Я готовий. А то вся країна знає, що порохоботи Ложкіна засирають інформпростір по путінським лекалам, створивши вертикально інтегровану мега-мережу із сайтами, блогерами і тисячами хомячків, і тільки тут усі "корпоративні боти" чомусь не служать владі, а критикують її. І сміх, і гріх.

Або ось таке миле повідомлення:

 

admin1 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]

2 березня 2016 20:00:22

IP/Host: ---.la.net.ua

ElGuider,  2 березня 2016 18:14:49

За  це  отримав  бан по 4.7  на 10  днів .

 

Бан був по сукупності. Будь ласка, перечитайте всі свої коментарі на адресу діючого президента в той час.

 

юзер питає, за що ж його забанили, а адмін милостиво відповідає: по сукупності, за хулу на нашого славного президента.

це нормально? в які рамки це вписується?

Я знаю ставлення власниці ресурсу до форуму і його мешканців. Тезово воно зводиться до  того, що тут зборище людей, які замісь в реалі ділом займатись, полощуть одне одному кістки без кінця. І я багато в чому із цим навіть згоден і сприймаю це і на свою адресу.

Але УП це багато в чому унікальний ресурс. Не просто найбільший, а сакралізований. Не тільки і не стільки талантами і працею діючого колективу, а в силу історичних подій, в центрі яких колись була УП і які повернули долю країни загалом. І ФУП теж унікальний ресурс. При всіх вадах, при всьому багатстві юродивих і психопатів, але унікальний по інтелектуальному потенціалу ресурс, по енергетиці.  І віддавати це для експериментів вєліковозрастной дєвочкє, яка ніяк не подорослішає і мріє тут сцену із однією акторкою зробити? Ну вона просто банально по інтелекту не дотягує до більшої половини дописувачів. Куди їй?

Я знаю про історію із занепадом, із ініціативою... ну не можна ж у знак вдячності на стільки похабити ідею.

как-то так

 

© Oldboy

 

 

 

:tu:

вот что там происходит

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


І віддавати це для експериментів вєліковозрастной дєвочкє, яка ніяк не подорослішає і мріє тут сцену із однією акторкою зробити? Ну вона просто банально по інтелекту не дотягує до більшої половини дописувачів. Куди їй? Я знаю про історію із занепадом, із ініціативою... ну не можна ж у знак вдячності на стільки похабити ідею. как-то так   © Oldboy

:tu:  :gigi:

Олдбою респект, но мягко, надо было матюками разбавить 

Link to comment
Share on other sites

а можна похвалити Порошенка? Нове

8 березня 2016 23:57:37

IP/Host: ---.177.57.37.triolan.net

схоже, цей пароль зараз єдиний спосіб вижити на цьому форумі.

якщо хто давно цікавиться політикою, то були у нас часи, коли опозиційного ТБ взагалі не було, а опозиційна преса існувала напівлегально. Зокрема, після смерті Гонгадзе інтернет був доступний одиницям, переважно у столиці. Із вільної преси було ДТ мостових та ляшковська Свобода. Ну і радіо Свобода із германшою, поки їх не прикрили, прибравши із доступного ефіру.

і от в 2002 після виборів позвали на ТБ молодого тоді іще політолога, а не депутата Миколу Томенка. Це мало символізувати демократичність процесу і наявність плюралізму думок. Позвати позвали, але ведучий слова йому не давав, коли давав то грубо перебивав, вставляв свої репліки і т.п. А соло виконували політологи Кучми пригодовані, відібрані Піховшеком. От Микола сидів на те дивився, а тоді підняв руку і каже:

 

- а дозвольте я похвалю Кучму!

 

у ведучого щелепа на мить відвисла, у політологів теж трохи дисонанс приключився і користуючись тим він якусь тираду випалив у ефірі без перешкод.

Я оце згадую дивлячись на сьогоднішній ФУП.

Ну по-перше, на форумі є свій Піховшек. Найправильніший із юзерів і найголовніший із модераторів. ФУП уже цілком можна перейменовувати у ФСБ, за ініціалами того, хто насправді наповнює собою цей майданчик. Так було би чесно.

Я знаю про нову легенду "я ушла", але своїм брехливим очам я вірю більше ніж тому хто "я всєгда говорю правду". Хоча б тому що раніше було "я ні прі чом" і раптом різко стало "я била прі чом но ушла". Коли хтось просто в суперечці стає поперек правільного мнєнія зразу чпок...  і юзера немає. Правда, іноді вдається "ніколи" поміняти на менший строк. Схоже, у модераторів другого сорту є якісь залишки гідності і вони іноді знаходять у собі мужність щось протиставити модератору першого сорту.

По-друге, є такий чудовий пункт правил 4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.

 

прекрасно звучить, правда? І що ми бачимо на практиці?  Давайте візьмемо останні 3 сторінки і список забанених назавжди по цьому пункту правил. Відкинемо кацапів і новозареєстрованих щоб кристалізувати картину. Я не полінився і отримав такий списочок:

 

achi   4.7   09.03.2016   Ніколи

Zayac   4.6 http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=908776.msg17891493#msg17891493   06.03.2016   Ніколи

Бухта   4.7   25.02.2016   Ніколи

costashu   4.6, 4.7   20.02.2016   Ніколи

Пан Анджей   4.7   19.02.2016   Ніколи

Roger Waters   4,7   19.02.2016   Ніколи

Sav_a   4.6 4.7 http://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=904144.msg17748029#msg17748029   11.02.2016   Ніколи

Andrej.ua   4.7   21.01.2016   Ніколи

Приятель   4.2, 4.7   10.01.2016   Ніколи

Андрей_Одесса   4.6,4,7   10.01.2016   Ніколи

tyv   4.2, 4.7 за сукупністю   28.12.2015   Ніколи

WTF   4.7   15.12.2015   Ніколи

skiv   4.2, 4.7   10.12.2015   Ніколи

Darkwalker   4.2, 4.7   10.12.2015   Ніколи

 

 

цих людей не обєднує нічого, окрім критики діючого президента Порошенка. Усіх. В цьому списку немає ні одного симпатика діючого президента.

Я сумніваюсь що хтось навіть титанічним зусиллям волі та інтелекту знайде у їхніх дописах щось таке, що говорить про "корпоративного бота". Більше того, була спроба модераторів дати хоч якесь худеньке формулювання, по яким же критеріям вони визначають оте 4.7., кипіла титанічна робота, але завершилась вона пшиком. А по іншому і бути не могло. Покос триває, процес створення правильної думки продовжується.

В ідеалі, очевидно, має існувати агрєсівно-покорноє большинство (с), декілька кучминих політологів правильних політінформаторів і над усим цим Піховшек єдінствєнная звєзда.

Мені скажуть: ти ж он в концепцію не вписуєшся, а досі не забанений.

Я не знаю коли моя черга, але очевидно, що при нинішній динаміці це питання часу. Єдине, що давайте я спробую хвалити Порошенка.  Щоб коли мене звідси випруть, можна було сказати, що і одного порохобота теж забанили. Порошенко за 2 роки нікого із друзів не посадив, давайте йому на ФУПі приклад покажемо. Я готовий. А то вся країна знає, що порохоботи Ложкіна засирають інформпростір по путінським лекалам, створивши вертикально інтегровану мега-мережу із сайтами, блогерами і тисячами хомячків, і тільки тут усі "корпоративні боти" чомусь не служать владі, а критикують її. І сміх, і гріх.

Або ось таке миле повідомлення:

 

admin1 [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]

2 березня 2016 20:00:22

IP/Host: ---.la.net.ua

ElGuider,  2 березня 2016 18:14:49

За  це  отримав  бан по 4.7  на 10  днів .

 

Бан був по сукупності. Будь ласка, перечитайте всі свої коментарі на адресу діючого президента в той час.

 

юзер питає, за що ж його забанили, а адмін милостиво відповідає: по сукупності, за хулу на нашого славного президента.

це нормально? в які рамки це вписується?

Я знаю ставлення власниці ресурсу до форуму і його мешканців. Тезово воно зводиться до  того, що тут зборище людей, які замісь в реалі ділом займатись, полощуть одне одному кістки без кінця. І я багато в чому із цим навіть згоден і сприймаю це і на свою адресу.

Але УП це багато в чому унікальний ресурс. Не просто найбільший, а сакралізований. Не тільки і не стільки талантами і працею діючого колективу, а в силу історичних подій, в центрі яких колись була УП і які повернули долю країни загалом. І ФУП теж унікальний ресурс. При всіх вадах, при всьому багатстві юродивих і психопатів, але унікальний по інтелектуальному потенціалу ресурс, по енергетиці.  І віддавати це для експериментів вєліковозрастной дєвочкє, яка ніяк не подорослішає і мріє тут сцену із однією акторкою зробити? Ну вона просто банально по інтелекту не дотягує до більшої половини дописувачів. Куди їй?

Я знаю про історію із занепадом, із ініціативою... ну не можна ж у знак вдячності на стільки похабити ідею.

как-то так

 

© Oldboy

 

 

 

:tu:

вот что там происходит

 

 

Фупоежики кололись, плакали, но продолжали жрать кактус. Старая блядь Притула и ее верная Сача Панса тупо рубят бабло на текущей политконъюнктуре и ждать от них другого отношения к ФУП,  игрть в их игры - по крайней мере наивно и глупо.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Але УП це багато в чому унікальний ресурс. Не просто найбільший, а сакралізований. Не тільки і не стільки талантами і працею діючого колективу, а в силу історичних подій, в центрі яких колись була УП і які повернули долю країни загалом. І ФУП теж унікальний ресурс :fp1:  :weep:  :lol2: 

 

сракалізований

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...