Перейти до змісту

"Я вам покажу, что такое управление государством".


хозяин

Recommended Posts

Председатель Верховной Рады Владимир Гройсман возмутился работой чиновников, которые до сих пор были у власти.

Об этом он сказал с президиума парламента накануне голосования за назначение его на должность премьер-министра.

"Я верю в то, что сегодня очень важно восстановить доверие украинских граждан к власти. Но хочу подчеркнуть, что каждый из нас должен быть максимально ответственным", - заявил Гройсман в речи.

В это время депутаты фракции Радикальной партии кричали ему "Ганьба!".

"Эти все разговоры в этом зале отойдут в историю как просто слова, которые мы слышим в этом зале десятилетиями. К большому сожалению, за 24 года нашей независимости все те, кто не один раз был у власти, не смогли принести успех стране", - отреагировал на крики Гройсман.

"Позор всем тем, кто за 24 года не дали людям жить по-человечески. То, что вы здесь болтаете, это позор ", - добавил он. - "Я вам покажу, что такое управление государством".

Link to comment
Share on other sites

Ну чё, стало быть поехали? Начинаем летопись славных дел? 

ПС. Я честно очень хотел бы что бы эти слова не звучали как злобный сарказм, но увы я в это не верю.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


"Я вам покажу, что такое управление государством".

"  "Беня! Если бы ты был идиот, то я бы написал тебе как идиоту! Но я тебя за такого не знаю, и упаси боже тебя за такого знать. Ты, видно, представляешься мальчиком. Неужели ты не знаешь, что в этой году в Аргентине такой урожай, что хоть завались, и мы сидим с нашей пшеницей без почина?.. И скажу тебе, положа руку на сердце, что мне надоело на старости лет кушать такой горький кусок хлеба и переживать эти неприятности, после того как я отработал всю жизнь, как последний ломовик. И что же я имею после этих бессрочных каторжных работ? Язвы, болячки, хлопоты и бессонницу. Брось этих глупостей, Беня. Твой друг, гораздо больше, чем ты это предполагаешь"!(С)

Link to comment
Share on other sites

Я вам покажу, что такое управление государством (С)

 

На языке вертится фраза "... что живые позавидуют мертвым"  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

 

 


Хозя, иди во власть Покажи как надо

 

Уверен, что смог бы показать, но только кому я там нужен это раз, а во вторых нахер оно мне нужно это два...

Link to comment
Share on other sites

Уверен, что смог бы показать, но только кому я там нужен это раз, а во вторых нахер оно мне нужно это два...

Там ты нужен нам, тебе это нужно, потому что ты украинец

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Там ты нужен нам, тебе это нужно, потому что ты украинец

 

Дружэ, это долгая и неблагодарная дорога с весьма сомнительным финишем, если конечно не рассматривать финиш как кормушку...

Link to comment
Share on other sites

мерством його були задоволені

 

хотілось би, щоб вийшло у масштабі країни

держдеп тоді йому допомагав через різні донорські структури!  ми навіть у Вінницю їздили за досвідом

 

у Ізраїля вийшло у пустелі, може й у нас вийде на безголов"ї?

Link to comment
Share on other sites

ось вінчанин про мерство:

 

 

 


Я завжди нормально відносився до Гройсмана за те, як він змінив Вінницю за часів свого мерства. Якщо хтось думає, що Вінниця 2005 року була у більш вигідному положенні чим, наприклад, Хмельницький, Житомир чи Київ, то він помиляється. Вінниця десятирічної давнини - це провінція, де третину площі міста займали базари, "ракушки" (а-ля МАФів), місто було без освітлення, доріг, інфраструктури та нормальних місць для відпочинку. Парки були місцем сбору неформалів та гопоти, транспорт ходив жахливо, а вінницькі марштутки, знали, мабуть усі. Все це було змінено за 2-3 роки при відсутності бюджетів, команди, НЛО, МВФ і інших донорів. Команда створилась, гроші десь знайшлись, дороги відремонтувались, освітлення з'явилось, вулична торгівля зникла за півроку, що вважаю найбільшим досягненням вінницької влади.

Але в той же час я завжди повторював, що хороший мер != хороший хтось інший і тому для мене це дві різні людини.

Історія показала, що наявність позитивного досвіду (професійного, міжнародного) не гарантує позитивного результату. І навпаки - відсутність значимих результатів не говорить про те, що людина нічого не зможе зробити хорошого.

Ми чекали, що ІТ десант почне розвивати ІТ галузь, натомість отримали маски-шоу, звинування на кожному кроці, що ІТшніки не хочуть платити податки, зажрались і взагалі пишуть в робочий час віруси.

Ми чекали, що успішний в минулому управлінець почне змінювати систему освіти і отримали великий пшик чи хєр, що кому ближче. Тому класичній освіті жопа. 

Ми чекали, що успішний економіст зможе створити підґрунтя для нової економічної системи, але дочекались лише нафотошоплених картинок з Яном Кумом. Ми чекали, що економіст з міжнародним досвідом зможе запропонувати щось цікаве на базі міжнародного досвіду і... отримали картину "я художник, я так вижу". 

Ми чекали, що реформатор виверне корупційні схеми нагору в медицині, але отримали ще більший хєр, ніж в освіті.

Ми чекали, що технократи щось зможуть зробити з укрзалізницею, запропонують карту розвитку інфраструктури, а, натомість, отримали гугл-карту хуйовості доріг. 

Ми чекали, що гордість країни зробить Київ схожим на Гамбург, або хоча б на Варшаву, але отримали медицину, помножену на освіту, тобто хєр в квадраті. 

Я не буду говорили за інші області, тому що там така пітьма, що "даже солнца не видно" (с).

--
Але в цей самий час велика кількість людей драйвить локальні ініціативи, створює сервіси, робочі місця, допомагає молодому поколінню, проводить лекції та мотивує інших людей. І ось це вселяє в мені великий оптимізм.

Мене не цікавлять конкретні персоналії, програми і що вони сказали на шустері/фб чи по радіо. Мене цікавлять конкретні справи та результати, які можна буде побачити неозброєним оком.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я после выборов в ВРУ хотел что бы Гройсман стал ПМ, но после его спикерства я чё то стал сильно сомневаться, хотя есть ещё один аспект он молодой и вроде не дурак и вряд ли захочет ставить крест на своей политической карьере так что есть варианты, а когда есть варианты это уже неплохо. Короче пожуём увидим....

Link to comment
Share on other sites

Я после выборов в ВРУ хотел что бы Гройсман стал ПМ, но после его спикерства я чё то стал сильно сомневаться, хотя есть ещё один аспект он молодой и вроде не дурак и вряд ли захочет ставить крест на своей политической карьере так что есть варианты, а когда есть варианты это уже неплохо. Короче пожуём увидим....

 

и Кроль тоже  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...