Перейти до змісту

Тарифи...


GarryN

Recommended Posts

Ти забув - в Юлі СОЦІАЛЬНО-ринкова економіка.  B-)  На комуналку йде газ внутрішнього видобутку за економічно обгрунтованими цінами, і його видобуток потрібно стрімко нарощувати. Промисловість купляє надлишки та імпорт. Чув, що в Тимошенко пропонують надати великим споживачам газу - азотній галузі, зокрема, дозвіл самим організовувати видобуток заради зниження собівартості продукції.

 

Ні це ти, певно, забув, кому належать левова доля обленерго, великі споживачі газу, газовидобувні і газотранспортні кампанії в Україні... Вони поки що тусують так званий україньский газ так як хочуть! Так от я знову питаю, ЯКИМ ЧИНОМ УЛЬЯ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗМУСИТИ ОЛІГАРХАТ ЗАПЛАТИТИ ЗАБОРГОВАНЕ І ДАЛІ ГРАТИ ЗА ЗАГАЛЬНИМИ ПРАВИЛАМИ?

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ні це ти, певно, забув, кому належать левова доля обленерго, великі споживачі газу, газовидобувні і газотранспортні кампанії в Україні... Вони поки що тусують так званий україньский газ так як хочуть! Так от я знову питаю, ЯКИМ ЧИНОМ УЛЬЯ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗМУСИТИ ОЛІГАРХАТ ЗАПЛАТИТИ ЗАБОРГОВАНЕ І ДАЛІ ГРАТИ ЗА ЗАГАЛЬНИМИ ПРАВИЛАМИ?

Є варіант - тимчасово знизити ціну (але тим хто на субсидії це пофігу), а потім, коли нафтогаз здохне від боргів сказати що то попередники розікрали і підняти ціну до ринкової.

Link to comment
Share on other sites

Ні це ти, певно, забув, кому належать левова доля обленерго, великі споживачі газу, газовидобувні і газотранспортні кампанії в Україні... Вони поки що тусують так званий україньский газ так як хочуть! Так от я знову питаю, ЯКИМ ЧИНОМ УЛЬЯ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗМУСИТИ ОЛІГАРХАТ ЗАПЛАТИТИ ЗАБОРГОВАНЕ І ДАЛІ ГРАТИ ЗА ЗАГАЛЬНИМИ ПРАВИЛАМИ?

 

Я там дописав п.с. в своє повідомлення, що Фірташеві няшок не обломиться, потвора має отримати по заслугах. А боротьба з олігархією в Новому курсі завуальовано зветься демонополізацією.

Не знаю, що з того вийде, але в нас немає іншого політика з таким зубом на усю цю сволоту.

Link to comment
Share on other sites

Є варіант - тимчасово знизити ціну (але тим хто на субсидії це пофігу), а потім, коли нафтогаз здохне від боргів сказати що то попередники розікрали і підняти ціну до ринкової.

 

Субсидії, як я вже сказав - це постна куйня... Як ти хочеш грати у РИНОК, то ти повинен бути до цього готовий. Бо інакше то не ринкові відносини, а суцільне наєбалово.  Як ти не готовий до ринкових відносин - так і скажи, і не роби вигляд, шо тут ринок, а тут рибу загортали. Ринок це коли є попит і коли є пропозиція. Це необхідні, але недостатні умови! Ще потрібні МОЖЛИВОСТІ аби цей поппит задовольнити! Як такі відсустні, то не тре взагалі патякати про якийсь ринок. Яке вони НЕДОСТАТНІ (як у випрадку в Україною) то тре з боку дрежави сприяти, аби вони нарощувалися. Поки українська держава сприяє лише в одному боці - аби нарощувати апетити тому, хто пропонує товар, причому добутий нечесним засобом.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Хлопці, я з вами сперечатися тут не буду.

В тематичній гілці Новий курс оперативно викладатиму інфу.

30.10.2018 в них наступний форум з питань безпеки.

Правда, не завадило б з неї дебілоботів поприбирати до їх власних гілок про зубажиню і т.п. Бо серуть нещадно!  :bluet:

Link to comment
Share on other sites

Я там дописав п.с. в своє повідомлення, що Фірташеві няшок не обломиться, потвора має отримати по заслугах. А боротьба з олігархією в Новому курсі завуальовано зветься демонополізацією.

Не знаю, що з того вийде, але в нас немає іншого політика з таким зубом на усю цю сволоту.

 

Шо таке Фірташ? Лише прізвище. Фірташ може продати свій бізнес комусь іншому, чи точшніше перестати бути номінальним оліграхом. БУде інший, який влаштує всі "ВИСОКІ" сторорни. Від цього мало що поміняєтсья для манюпаса! 

 

Зуби з роками гниють і випадають... Та й знову ж таки можна мати зуб, але не мати хисту... Міша чітко казав (і показав у себе вдома) ЯК ВІН БУДЕ РОБИТИ те, що потрібно було ще 20 років тому зробити в Україні. В уліних фоліантиах я навіть приблизного натяку на це знайшов...

Link to comment
Share on other sites

Шо таке Фірташ? Лише прізвище. Фірташ може продати свій бізнес комусь іншому, чи точшніше перестати бути номінальним оліграхом. БУде інший, який влаштує всі "ВИСОКІ" сторорни. Від цього мало що поміняєтсья для манюпаса! 

 

Зуби з роками гниють і випадають... Та й знову ж таки можна мати зуб, але не мати хисту... Міша чітко казав (і показав у себе вдома) ЯК ВІН БУДЕ РОБИТИ те, що потрібно було ще 20 років тому зробити в Україні. В уліних фоліантиах я навіть приблизного натяку на це знайшов...

Як тільки Юля в фоліантах про таке напише, її знищать фізично.

Її весь час найобували, час алаверди має настати.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Як тільки Юля в фоліантах про таке напише, її знищать фізично.

Її весь час найобували, час алаверди має настати.

 

Ти ба... Міша не боявся, що його знищать... І був відвертий... А жопозиція в тому числоі і Уля виявилися гівном... тепер от такі радикальні, що навіть  бояться про це казати :weep:

Link to comment
Share on other sites

Ого, а що замість?

Нормальна ринкова економіка без мафіозних схем.

 

Ти ба... Міша не боявся, що його знищать... І був відвертий... А жопозиція в тому числоі і Уля виявилися гівном... тепер от такі радикальні, що навіть  бояться про це казати :weep:

:)  http://uapolitics.com/topic/28994-est-vopros-pro-vse-eti-tarify/page-18?do=findComment&comment=1088483

Link to comment
Share on other sites

Нормальна ринкова економіка без мафіозних схем.

 

:)  http://uapolitics.com/topic/28994-est-vopros-pro-vse-eti-tarify/page-18?do=findComment&comment=1088483

 

Немає в тебе відповідей. Лише надія залишлась, остання. Як і в багатьох. Тому не буду надто її у вас забирати, бо не ви, ні ваші обранці не здатні відповісти на чітко сформульовані прості питання. :)

Піду краще пограю в покер B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Це фантастика. Що замість субсидій? Як примусити пенсіонера заплатити у метро?

Обґрунтовані ціни, посильні 90% населення. Решту можна підтримати. Але головне, витягати економіку з олігархічного болота.

Жуля на таке не піде, бо бабла нема

Оце і є ВІРА.

Link to comment
Share on other sites

Обґрунтовані ціни, посильні 90% населення.

 

Це як? Обгрунтовані - це ринкові. Посильні - це не ринкові. Я вважаю, що в Києві метро має коштувати 30 за проїзд, а кияни кажуть що 8 - дорого.
Link to comment
Share on other sites

В нас ВВП на душу у 15 разів менше від Великобританії. Тому й 8 грн. є проблемою, тим більш, для пенса з "доходами" в 2 бакси (і то далеко не у всіх) на день.

Ринкова економіка з нашої рукотворної дупи має виповзати на світ божий швидко, але покроково. 

Link to comment
Share on other sites

В нас ВВП на душу у 15 разів менше від Великобританії.

Я скажу по секрету, що проїхати таку відстань на метро як від Академ містечка до Бориспільської в Лондоні коштує десь 10 баксів, що в 30 разів дорожче ніж в Києві, а кіловат енергії коштує лише втричі більше.

 

Якщо 8 є проблемою, то треба закривати метро.

Link to comment
Share on other sites

Метро закривати в мегаполісі неможна. На першому етапі перебудови олігархономіки на відкриту економіку доведеться балансувати те, що маємо.

Link to comment
Share on other sites

Це фантастика. Що замість субсидій? Як примусити пенсіонера заплатити у метро?

+======================================================================+

Тільки тоді, коли у пенса буде достатньо грошей на життя, тоді він платитиме і в метро!

Link to comment
Share on other sites

Тільки тоді, коли у пенса буде достатньо грошей на життя, тоді він платитиме і в метро!

Бугага! Розкажіть це пенсам в Британії, які живуть при +16, харчуються як попало, але платять за проїзд.

Link to comment
Share on other sites

Бугага! Розкажіть це пенсам в Британії, які живуть при +16, харчуються як попало, але платять за проїзд.

Вже писав. Коли служив в СА на Далекому Сході, в нас у казармі взимку було +5. Тоненька ковдра, нічим додатково укриватися вночі на першому році служби не дозволяли. Після повернення додому першу зиму не міг зрозуміти, чому люди мерзнуть, коли мені пох. Але імунітету вистачило лише на рік. А взагалі свідчить, що відчуття комфорту - справа звички і адаптації.

Link to comment
Share on other sites

Про підвищення цін на газ 

 

Записав в тітрадку! Через 7 місяців тарифи будут знижені в 2, а то й 2,5 раза :pleasant:

 

Я непогано граю в покер, але до уліного блефу мені точно далеко B-)

Link to comment
Share on other sites

 Все на шару!

 

Це нормальне бажання пересічної людини! І не треба мені розказувати, що манюпас в Британії чимось відрізняється від манюпаса в Україні, або будь де! Якби була можливість мати на шару, то зробили б все задля того, з горлянки б вирвали в сусіда.... просто це не всім дано...

 

Більше скажу, на заході стремління до шари ще більше, ніж на цих теренах, де все таки деінде ще можна щось отримати на шару! Саме через те, що на Заході практично за все доводиться викладати бабло, стремліня отримати хоч щось на шару - стає в декого фетішем! І не грає ролі сидиш ти на велфері, чи мільйонер - як є можливість (краще 100 % гарантована - бо манюпас тут бздливий зебільшого і на конфлікт із законом йде дуже неохоче)  мати ЗАДАРМА, або обдурити державу по легкому - то обдурять і матимуть! І совість не заїсть до кісток! Істинно вам кажу B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...