Перейти до змісту

Тарифи...


GarryN

Recommended Posts

Ні це ти, певно, забув, кому належать левова доля обленерго, великі споживачі газу, газовидобувні і газотранспортні кампанії в Україні... Вони поки що тусують так званий україньский газ так як хочуть! Так от я знову питаю, ЯКИМ ЧИНОМ УЛЬЯ ЗБИРАЄТЬСЯ ЗМУСИТИ ОЛІГАРХАТ ЗАПЛАТИТИ ЗАБОРГОВАНЕ І ДАЛІ ГРАТИ ЗА ЗАГАЛЬНИМИ ПРАВИЛАМИ?

Реприватизация? Тюрьма?
Link to comment
Share on other sites

 

 


Жуля на таке не піде, бо бабла нема

Ну так зараз воно ж є, тільки йде повз кармани пільговиків - і найчастіше пиляється міськрадами разом з начальством комунального транспорту. А самий комунальний транспорт тихенько дохне.

Link to comment
Share on other sites

Бачу електорат Юлі! Все на шару!

 

Бачу електорат Юлі! Все на шару!

+=================================================================+

При собівартості видобутку українського газу менше 1000 гривень за 1000 кубів, 

продавати його за 8800 - це злочин проти народу. І "невідомо" куди пропадає різниця 

між ціною видобутку та ціною продажу, бо транспортування цієї 1000 кубів коштує 280 грн.

Бажають євроціни - хай спочатку забезпечать євродоходи!

Link to comment
Share on other sites

 

 

"невідомо" куди пропадає різниця  між ціною видобутку та ціною продажу
Здебільшого на субсидії через бюджет. Де масштабно розкрадається монополістами. Ці потоки були штучно створені олігархічною мафією через брак коштів для свого існування у вбитій економіці. Інакше газ коштував би в нас до 3,5 грн. за куб, а субсидіантів було відсотків може 10 максимум.
Link to comment
Share on other sites

Здебільшого на субсидії через бюджет. Де масштабно розкрадається монополістами. Ці потоки були штучно створені олігархічною мафією через брак коштів для свого існування у вбитій економіці. Інакше газ коштував би в нас до 3,5 грн. за куб, а субсидіантів було відсотків може 10 максимум.

 

Здебільшого на субсидії через бюджет. Де масштабно розкрадається монополістами. Ці потоки були штучно створені олігархічною мафією через брак коштів для свого існування у вбитій економіці. Інакше газ коштував би в нас до 3,5 грн. за куб, а субсидіантів було відсотків може 10 максимум.

+=========================================================+

Заперечень нема! А для придурків - це "нашару"!

Link to comment
Share on other sites

А чого 1000 а не 100?

 

А чого 1000 а не 100?

+==================================================+

Бо саме таку цифру доповідали з трибуни Верховної зРади. 

Укргазвидобування продає газ по 1500 грн за 1000 кубів і має 

рентабельність більше 200%. І це при тому, що у собівартість входять 

і геологорозвідувальні роботи, і буріння нових свердловин.

Link to comment
Share on other sites

Там багато чого популісти несуть

 

Там багато чого популісти несуть

+================================================================++

Ну, хоч добре, що ти гросю і Ко визнав популістами... Вони багато що 3.14здять!

МВФ вимагав вирівняти ціни на газ для населення та промисловості, а не підняти 

ціни на газ для населення. Вирівняти можно було і шляхом зниження цін для

промисловості!  Але це шлях для людй, а не для держбандитів, які вміють 

лише піднімати ціни!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Пусть полежит в этой ветке - где больше, чем обычно, проявилось злорадство уважаемых эмигрантов сдрыснувших, мнящих себя пупом земли:

 

Сегодня Гройсман сказал, что через 2 года будут снижаться тарифы. Не смешите меня. Тарифы за максимум 2–3 месяца можно уменьшить по меньшей мере 3 раза,
– заявил Михеил Саакашвили.
https://24tv.ua/ru/ukraina_tag1119
Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

@mick,ти не повіриш, але у "здриснувших" тарифи теж ростуть. В мене цього року тариф підняли тричі по 5% щоразу

 

Бугого

 

Я знаю. Но точно так же знаю, что соотношение тарифы/доходы в Украине самое большое в Европе. А сумма, остающаяся после оплаты коммуналки, самая маленькая.

В Англии тоже такая картина?

 

ЗЫ. Забыл, что должен посочувствовать: все-таки нас пощадили - подняли тарифы всего 1 раз. А вам аж трижды. Примите, в общем, соболезнования от пока еще живущих здесь.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

A household is defined as being in fuel poverty if it needs to spend more than 10% of its income on fuel

 

Пенсія від держави £600 на місяць, за £60 щось нагріти- нереально. Я вже не кажу про податки і витрати, яких в Україні нема

Link to comment
Share on other sites

В Англії місцеві кажуть heat or eat. Здогадаєшся чому?

 

Перед нами подобный выбор уже не стоит.

Здесь в 2018 году HEAT = 40% доходов, EAT - еще 38. (Ред.: речь о средних доходах, а не о премиях какого-нибудь элитного Остапа Бендера, типа Витренкиного сынули. Без учета элитных картина выглядела бы много страшнее.)

 

А теперь побу-га-гакайте над своей родней, живущей в Украине. И я с вами.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Плани підвищення на 60 відсотків нікуди не зникли, +23,5% лише перший етап.

 

п.с. якийсь глюк в мене з підстановкою посилання під текст!   ;o

https://24tv.ua/tarifi_dlya_naselennya_mozhna_zniziti_za_2_misyatsi__saakashvili_n901625

Link to comment
Share on other sites

у "здриснувших" тарифи теж ростуть. В мене цього року тариф підняли тричі по 5% щоразу

У вас ростуть слідом за цінами вуглеводнів, а в нас за голодом бариг.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Перед нами подобный выбор уже не стоит.

 

Здесь в 2018 году HEAT = 40% доходов, EAT - еще 38.

Так ще 20% є. В Британців такого нема.

 

А теперь побу-га-гакайте над своей родней, живущей в Украине. И я с вами.

Вони хочуть жити при +20 і платити менше
Link to comment
Share on other sites

Так ще 20% є. В Британців такого нема.

 

Шутку оценил.

Вопрос: сколько процентов от доходов среднестатистического англичанина составляет оплата коммуналки и сколько питание? Сможете дать ответ не в виде очередного высокомерного стеба белого человека над папуасами, а честно?

Link to comment
Share on other sites

Пенсія від держави £600 на місяць, за £60 щось нагріти- нереально. Я вже не кажу про податки і витрати, яких в Україні нема

 

Решил поискать сам. То, что вы привели, это ЧАСТЬ пенсии. Вторая часть зависит от того что человек заработал сам. Она не меньше первой.

В общем, манипулируете. Некрасиво.

Link to comment
Share on other sites

На тому графіку видно, що серед наведених країн лише Румунія має понад 60% обов'язкових (включно з алкоголем і табаком) витрат на життя від доходів, і лише кілька постсовкових країн понад 50%. Решта людей з розвинених країн має для вільного використання понад половину доходів. В Британії це 62%.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...