Перейти до змісту

Тарифи...


GarryN

Recommended Posts

І тільки Юля може врятувати від мафії, я в курсі, бідна наша Юля, знімає 588 квадратів у Кончі.

На їх місце прийде нових 12 лям менш продуктивних. 

Заводи і фабрики сторічні треба давно розпиляти.

Наче в рапсі є щось пагане. А що Зебіл обіцяє з землею? 

Пан Юро, панелі окупляться за 20 років.  :fp1:

З метрами ми усе з'ясували. Потік "свідомості".

Link to comment
Share on other sites

В нас на форумі є один хімік, каже в совку в панельку заходило 26-25кВт потужності. От уяви собі такий кент підключиться в мережу щоб віддавати енергію.  :fp1:

+=====================+

І що??? Хоч 1 ватт, хоч 1 кВт, хоч 1 МВт. Електромережі однаково. Головне щоб фази збігалися.

 

 

Заводи і фабрики сторічні треба давно розпиляти.

+========================================+

Ось хай потрох почне із свого рошену...

 

 

 

Наче в рапсі є щось пагане. А що Зебіл обіцяє з землею? 

+===============================+

Рапс дуже виснажує землю. Після рапсу 2-3 роки ніякого врожаю з цієї землі не зібрати...

 

 

Пан Юро, панелі окупляться за 20 років.  :fp1:

+===================================+

У сина панелі окупилися за 3.5 роки.

Link to comment
Share on other sites

Особливої довіри придворна статистика не викликає, але шо є, то є.

5 Г. ТОМУ
Держстат назвав частку комуналки в місячних витратах українців


Державна служба статистики оприлюднила дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств України в IV кварталі 2018 року.
Про це повідомляє Держстат.
За даними статистичного відомства, середні грошові витрати одного домогосподарства в IV кварталі 2018 року становили 7854 грн на місяць.
На продовольчі товари одне господарство витрачало 3 792 грн на місяць (48,4% від загальних витрат), на непродовольчі товари – 2 281 грн або 29,0%, на послуги – 1 156 грн, або 14,6% (у тому числі на оплату житла, комунальних продуктів та послуг – 1080 грн, або 13,7%).
Крім того, неспоживацькі грошові витрати становлять 625 грн або 8,0% на місяць.
У IV кварталі 2018 року була опитано 8051 господарство. Середній еквівалентний розмір домогосподарства становить 2,11 осіб.
Нагадаємо, в III кварталі 2018 року українці в середньому витрачали на оплату комунальних послуг 8,0% від загальних грошових витрат. В середньому на продукти і комунальні послуги одне домогосподарство з 2,11 людина витрачала 602 грн на місяць.

 

Найсмішніша жрачка зубожілихзаощадливих українців - 3792/2,11//30,5/26,35=2,24 бакса в день на людину. 

Агов порохнява діяспора!! Як вам прогрес?

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Цікаво, як вони рахували "оплату житла, комунальних продуктів і послуг" на 1080 грн?  :)

Я ж кажу, довіри не викликає. Якщо для мешканців міст, то за 4 квартал для двокімнатної хрущоби це буде набагато більше!

Link to comment
Share on other sites

Я ж кажу, довіри не викликає. Якщо для мешканців міст, то за 4 квартал для двокімнатної хрущоби це буде набагато більше!

Вони методом опитування господарств визначали розмір вират, лол. Тільки дочитався.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
3 Г. ТОМУ

Відсьогодні почнуть нараховувати штрафи за борги за комуналку

 

З 1 травня 2019 року набули чинності нові норми закону про ЖКГ, згідно з якими вводиться пеня на комунальні борги.

Про це розповів гендиректор Директорату сім’ї та соцпідтримки Мінсоцполітики Віталій Музиченко в інтерв’ю виданню UBR.ua.

 

“Пеню введено тільки з 1 травня і стосується вона лише боргів, які з’явилися вже після цієї дати. Фактично, штрафи почнуть діяти тільки після 10 червня, за підсумком травневих нарахувань”, – йдеться в повідомленні.

За його словами, згідно із законом пеня не нараховуватиметься, якщо борг утворився в результаті затримок у фінансуванні субсидій з боку держави...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Виклади тут свій споживчий кошик по харчам, я тобі порахую 

Так а шо тут рахувати? У нас ціни на хавку реально в рази більше. Але я їм трохи не те що в Україні.

Link to comment
Share on other sites

Так а шо тут рахувати? У нас ціни на хавку реально в рази більше. Але я їм трохи не те що в Україні.

 

Ти запитував про Україну у контексті місячних витрат Українців на хавку, за Держстатом, в розмірі 2,24 бакса на добу, на людину. До чого ти тулиш тут своє село? Викладай, порахуємо, на скільки ти жереш за нашими мірками  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA, ну а шо рахувати. Я реально можу витрачати на харчі понти (при бажанні), але ми раз на тиждень кудись ходимо, іноді беремо готову їжу і т. д.

Фома, тебе повсякчас заносить не туди. А може то ти навмисно. Мова про те, чи може доросла працездатна людина прохарчуватися на 2,5 бакси на добу в Україні, і не двинути коні. Якщо вірити українському Держстату імені Підри.

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA, ось тобі інфа

 

The average annual food cost for a typical UK household was around £4,753 in 2018 (based on the average 2.4 people per household), including £255 spent on non-alcoholic drinks.

 

Тобто 5.5 фунтів на день, це десь 7 баксів.

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA, ось тобі інфа

The average annual food cost for a typical UK household was around £4,753 in 2018 (based on the average 2.4 people per household), including £255 spent on non-alcoholic drinks.

Тобто 5.5 фунтів на день, це десь 7 баксів.

І що на них можна купити?

Link to comment
Share on other sites

@Citizen UA, 13 фунтів на 2.4 людини за день. Кіло курки коштує £6, кіло картоплі £1. Макарони десь £2. Огірок 40см £0.55.

За 2,2 бакси в Україні ти і кіло курячого філе у супермаркеті не купиш. Ціна стартує від 90 гривень, десь

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Фома, ти б інфу давав з посиланнями на компетентні джерела. Можливо, в тебе не врахована жрачка поза домівкою. А вона у вас, на відміну від нас, становить значну частку.

І в тебе немає уяви про готування їжі - щоб приготувати кіло м'ясної їжі, потрібно 1,5 кіло чистого м'яса. 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А нафіга кіло курятини на день? Я не кажу що 2 бакси це дофіга. Але в Україні є відносно недорогі місцеві овочі які рятують бюджет.

Я для прикладу навів. Не вкладешся ти ніяк у 70 гривень на добу, щоб повноцінно прохарчуватися.

Link to comment
Share on other sites

І в тебе немає уяви про готування їжі - щоб приготувати кіло м'ясної їжі, потрібно 1,5 кіло чистого м'яса.

 

Та бугага, саме я найбільш готую. А м'яса треба жерти менше ось і все. Я в Україні теж жер мінімум двічі на день, зараз максимум раз.

Я для прикладу навів. Не вкладешся ти ніяк у 70 гривень на добу, щоб повноцінно прохарчуватися.

Щоб не здохнути - 70 ок. Ты не думай що скрізь люди жеруть авокадо зі стейками.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...