Перейти до змісту

Тарифи...


GarryN

Recommended Posts

Та бугага, саме я найбільш готую. А м'яса треба жерти менше ось і все. Я в Україні теж жер мінімум двічі на день, зараз максимум раз.

Готуєш на роботі?

п.с. Їжа - це м'ясо, птиця, риба і морепродукти. Решта антураж.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Та бугага, саме я найбільш готую. А м'яса треба жерти менше ось і все. Я в Україні теж жер мінімум двічі на день, зараз максимум раз.

Щоб не здохнути - 70 ок. Ты не думай що скрізь люди жеруть авокадо зі стейками.

Ну-ну. Розкажи мені про здорове харчування 1-2 рази на день картоплею, хлібом і "овочами" на 70 гривень на добу. :D

Link to comment
Share on other sites

@Euro, про що я не маю уяви? Як їсти приготувати? Це з якого переляку? Мы раніше готували завжди, економили бабло. Зараз я можу собі дозволити не готувати (бо не треба). Але це не означає що я не в курсі про ціни. Можна їсти стейки по £35 за кіло, а можна кашу по £4 за кіло.
Link to comment
Share on other sites

Ну-ну. Розкажи мені про здорове харчування 1-2 рази на день картоплею, хлібом і "овочами" на 70 гривень на добу. :D

Я кажу не здохнути ок. А вже на креветки тигрові і вино з Каліфорнії явно не вистачить.

Link to comment
Share on other sites

А можна їсти оптимально підібраний раціон. Мені здається, що прогодуватися пристойно у ВБ за ті гроші, які ми в родині проїдали в 2013 році, неможливо. Твої дані неповні або помилкові.

Link to comment
Share on other sites

Збалансоване харчування складається на десь на 55-60 відсотків з вуглеводів, 30 аідсотків з протеїну і 10 відсотків жирів. В сумі десь 2400-2700 ккл на добу для дорослої людини. Я тебе уважно слухаю, як на 70 грн на забезпечити таке харчування?
Link to comment
Share on other sites

Мені здається, що прогодуватися пристойно у ВБ за ті гроші, які ми в родині проїдали в 2013 році, неможливо.

 

Пан Юро, я знаю що ціни у нас вищі ніж в Україні, це логічно.
Link to comment
Share on other sites

@Euro,

@Euro, я вже писав. Пенсія 600 у місяць. Податок на житло 150-250. Комуналка хоча б 150. На залишок у 250 в місяць жируй.

Мова не про пенсів. За Держстатом так харчується пересічний манюпас на 2,2 бакси на добу

Link to comment
Share on other sites

І тут міцний господарник обісрався, та що ж таке, куди не ткнешся, всюди лажа! ;o  ;o 

 

КСУ визнав створення НКРЕКП неконституційним 

Повноваження президента не передбачають його права утворювати такі органи.
Конституційний суд визнав неконституційними низку положень Закону "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг". У справі, яка розглядалася за поданням 46 народних депутатів, КС вирішив, що НКРЕКП була створена у неконституційний спосіб, її статус і спосіб формування не відповідають Конституції.
Нагадаємо, що НКРЕКП утворив президент П.Порошенко указом від 27 серпня 2014 року № 694. Пізніше – 22 вересня 2016 року – Верховна Рада прийняла Закон "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", яким було передбачено, що НКРЕКП є постійно діючим незалежним державним колегіальним органом, членів якого призначає та звільняє президент.
КС визнав, що утворивши НКРЕКП своїм указом, президент вийшов за межі своїх конституційних повноважень, оскільки повноваження президента вичерпно визначені Конституцією, яка не передбачає його права утворювати такі органи. Так само Конституція не наділяє президента правом призначати та звільняти членів НКРЕКП.

Крім того, КС вирішив, що визначений законом статус НКРЕКП не відповідає Конституції. За своїми функціями, завданнями і повноваженням НКРЕКП по суті є центральним органом виконавчої влади, а тому відповідно до Конституції закон мав визначити саме такий її статус, який передбачає входження НКРЕКП в систему органів виконавчої влади і спрямування її роботи Кабінетом Міністрів. З цього питання КС висловлював свою позицію ще у 2000 році у справі щодо конституційності Закону "Про природні монополії".

Змінено користувачем Zzzz...
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ну тут бы не совсем понятно радоваться манюпасу и плакать...Педрилья пока в тени, а вот нкре пока единственный инструмент у Зели, чтоб снизить или хотя бы удержать тарифы, чего  так жаждут  широкие народные массы...

С 1 июля начинает действовать рынок электроэнергии, и еси нкре незаконно, гранични цины может устанавливать токо Кабмин. А хто у нас пока кабмин? Так ото ж... Захочет Гройсмад, щобы зелепукины сохранили лицо перед грядущим энергорынковым счастьем поставит одни гранични цины, а не захочет - совсем другие.... Или не?

Link to comment
Share on other sites

Ну тут бы не совсем понятно радоваться манюпасу и плакать...Педрилья пока в тени, а вот нкре пока единственный инструмент у Зели, чтоб снизить или хотя бы удержать тарифы, чего  так жаждут  широкие народные массы...

С 1 июля начинает действовать рынок электроэнергии, и еси нкре незаконно, гранични цины может устанавливать токо Кабмин. А хто у нас пока кабмин? Так ото ж... Захочет Гройсмад, щобы зелепукины сохранили лицо перед грядущим энергорынковым счастьем поставит одни гранични цины, а не захочет - совсем другие.... Или не?

За перлами Геруса зрозуміло, що концепція команди Зе у цій царині швиденько транформувалася. Це означає, що оперативно трусити бариг заради перетворення тарифів на підйомні вони не будуть. 

Link to comment
Share on other sites

То тепер будуть скасовані всі покращення від НКРЕКП, починаючи з 2014го року? Дайош Роттердам- :D

Ага...держите карман шире....

Впрочем вси "покращення" перекроет "справедливая" рыночная цена от монополиста  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

За перлами Геруса зрозуміло, що концепція команди Зе у цій царині швиденько транформувалася. Це означає, що оперативно трусити бариг заради перетворення тарифів на підйомні вони не будуть. 

Я не думаю, что там есть вообще какие-либо концепции кроме одной - сделать так, чтобы 74 как можно дольше не превртились в 10...до момента взятия под контроль финансовых потоков максимальным количеством зелипуков.

Link to comment
Share on other sites

Я не думаю, что там есть вообще какие-либо концепции кроме одной - сделать так, чтобы 74 как можно дольше не превртились в 10...до момента взятия под контроль финансовых потоков максимальным количеством зелипуков.

До виборів ще будуть гратися у популізм, а далі - велкам ін а ріал ворлд бейбі

Link to comment
Share on other sites

До виборів ще будуть гратися у популізм, а далі - велкам ін а ріал ворлд бейбі

Я не проти реал ворлд. Я проти фарисейства, зв яким стоять ті ж самі ненажерливі хами і головне жодних шансів на зміни. Бєня дуже недурна людина, знаходить завжди нетрадиційні ходи, але яу той казав - его ум бы во благо всех, а не только собственной мошны.

Link to comment
Share on other sites

Порохоботы, тяв-тяв?

 

Ціна на газ в Україні зменшилася на 6-7%. Громадяни відчують це у платіжках за червень. Про таке під час брифінгу повідомив представник Президента у Кабінеті Міністрів Андрій Герус.
https://www.president.gov.ua/news/prezident-ukrayini-dopomagaye-virishuvati-pitannya-zmenshenn-55889?fbclid=IwAR3JG3ctFguwtgtxf46cwEERr8_o4ZjnqpKK_HWlvC7crHxc0y-LnksIhUg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...