Перейти до змісту

Но вы еще пожалеете (ц)


ЦеDzip

Recommended Posts

Блин полезу щас гуглить!

Кажетцо Барну, которій кроля за яйца носил.

Щас пороюсь

 

Барна - это тот, кому в Николаеве на днях коллектив неизвестных дедов Морозов по ипалу дубинками настучал?

Link to comment
Share on other sites

Волонтер Гайдэ Ризаева, которая побывала в плену боевиков "Луганской народной республики" сообщила на своей странице в Facebook о том, что намерена провести пресс-конференцию по нынешним действиям народного депутата Надежды Савченко.

Ризаева уточнила, что мероприятие запланировано на пятницу, 16 декабря, на 10:00.

По ее словам, на пресс-конференции она планирует рассказать все, что знает о самой Савченко. Кроме этого на встрече с журналистами также будут присутствовать родные военнослужащих, которые погибли из-за освобожденной из России пленницы.

"Я не знаю, доживу ли я до завтрашнего дня с таким количеством угроз. На все воля Всевышнего. Завтра в 10:00 пресконференция по Савченко с моим участием",

 

 

 

ии?

Link to comment
Share on other sites

Надюха?  :fp1:нє вєрю

 

Петр Порошенко сообщил, что в плену Киборг пробыл 2 года.

 

Президент Порошенко сообщил об освобождении еще одного пленного, "киборга" Тараса Колодия, об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на Фейсбук Порошенко.

 

"Только что глава СБУ доложил мне об освобождении нашего "киборга" Тараса Колодия, - написал Президент, - После почти двух лет плена он уже на свободе. Спасибо всем, кто способствовал этому!" Источник: http://censor.net.ua/n419884

Змінено користувачем ЦеDzip
Link to comment
Share on other sites

 

Надюха?  :fp1:нє вєрю
 

 

И правильно, что не веришь.

 

Вот этот:

 

onufriy_2_1_650x410.jpg

 

http://nbnews.com.ua/img/text/a8/9e/14081991671443.jpg

 

 

http://censor.net.ua/news/419887/my_nikogo_ne_obmenivali_my_prosto_dogovorilis_chtoby_ego_otpustili_episkop_irpenskiyi_soobschil_podrobnosti

 

ЗЫ.

Тут уточнение, но я, пожалуй, не стану его цитировать:

 

http://censor.net.ua/news/419898/rpts_pripisyvaet_patriarhu_kirillu_zaslugu_v_osvobojdenii_kiborga_kolodiya

Змінено користувачем mick
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Побачила загнаних, змучених війною людей, які більше не хочуть воювати, розумних, тверезих, які заслуговують на мою повагу", - Надя Савченко пробиває на криваві сльози, які ж Захарченко і Плотницький кльові свої рєбята! В залі зразу декілька російських камер, наскільки трансляція дозволила впізнати операторів. Дєвушкє із Данецка для Раши Тудей трохи важко говорити російською, бо ж німецька вже давно рідна, але кожне питання вона реально починає із "я із данецка", я думала спочатку вона стібеться, а вона скрізь так, на ОБСЄ в Гамбурзі до Лаврова, до Савченко. Ну синхрон від неї RT хороший отримала

 

 

Natalia Likhacheva Савченко в Берлине?

12239606_1056461981051733_69074346206053
Natascha Fiebrig Да, вещала только что в Музее стены о плохих политиках и хорошем народе
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Їй про цю фішку розповіли в прямому етері канала 112 місяці 2 тому - вона тоді сказала, що була не в курсі, а тепер буде. Скористалася.

Не знаю, де тепер від Савченко чекати шкоди більше - на Донбасі, чи в ПАРЄ. Де з її вуст дурня про народ України в особах "людей і громадян" захєрченка/плотвицького, що ведуть зрозумілу для неї боротьбу проти влади Порошенка, стане міжнародним скандалом і афігенним ударом по нашій репутації. Це означатиме визнання героєм України - депутатом ПАРЄ факту громадянської війни у нас.

вроде рада исключила савченко из паре...

Link to comment
Share on other sites

Барна - это тот, кому в Николаеве на днях коллектив неизвестных дедов Морозов по ипалу дубинками настучал?

В Николаеве в четверг, 15 декабря, трое неизвестных в масках Дедов Морозов палками избили депутата областного совета от БПП Федора Барну, сообщает сайт Преступности.НЕТ со ссылкой на самого депутата.

Избив депутат, неизвестные сказали ему "С Новым годом!" и скрылись на автомобиле Lanos. :D 

В результате избиения Барна получил травмы головы и рубленную травму ноги. Он госпитализирован в Больницу скорой помощи.

Змінено користувачем кноп
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

вроде рада исключила савченко из паре...

Верховна Рада України під час засідання у четвер 237 голосами (із 324) проголосувала за скасування позаквотного обрання народного депутата Надії Савченко до делегації Верховної Ради у Парламентській асамблеї Ради Європи.

Ухваленою постановою, внесеною членами Комітету у закордонних справах, передбачено виключити пункт 2 із постанови «Про звернення Верховної Ради України до міжнародних організацій та міжпарламентських асамблей щодо звільнення української льотчиці та народного депутата України восьмого скликання Надії Вікторівни Савченко». Відповідним пунктом пропонувалося позаквотно обрати Савченко членом постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ.

Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

15 грудня фракція «Батьківщина» у Верховній Раді виключила зі свого складу народного депутата Надію Савченко. Причиною такого рішення стали їїпереговори у Мінську з керівниками угруповань «ДНР» і «ЛНР», визнаних в Україні терористичними. За словами Савченко, на переговори з лідерам бойовиків вона поїхала заради звільнення полонених. Через такі зустрічі парламентарії ініціювали відкликання Савченко і зі складу делегації українського парламенту в Парламентській асамблеї Ради Європи.

У жовтні 2014 року на позачергових парламентських виборах Надія Савченко була обрана народним депутатом за списком партії «Батьківщина». Пізніше Верховна Рада делегувала її до ПАРЄ.

Link to comment
Share on other sites

Штірліц провалився зовсім http://www.moto.com.ua/smiles/15_badgrin.gif  Чи це фейк, як поки що не зрозумів http://www.moto.com.ua/smiles/06_question.gif:gigi:  

 

Савченко в інтерв'ю журналістам:

Я не відчуваю страху перед чинною владою, якби вона діяла проти мене особисто. Але підлість, корумпованість і нікчемність, яка займає відповідальні посади в нашій країні, загрожують не тільки мені, а й моїй сім'ї. Я змушена виїхати зі своєї країни, вивезти свою сім'ю, зберегти своїх рідних і улюблених людей. Яку країну я виберу? Я вивезу всіх в Росію - там безпечно, зрозуміла мова і є робота. Причини очевидні. Росія - не Європа, де є одна підлість і содомія. Я - повернуся, але вже невразливою.

 

https://bdzhola.com/news/zajava-savchenko-jide-v-bezpechnu-rosiju-cherez-politichne-peresliduvannja-v-ukrajini

Link to comment
Share on other sites

Савченко закрили доступ на засідання парламентського комітету з нацбезпеки і оборони

Опубліковано 

Субота, 24 грудня 2016, 11:50

. в Політика

Кількість переглядів - 197

Виключену з фракції "Батьківщина" Надію Савченко з сьогоднішнього дня перестануть пускати ще й на засідання постійного комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. Про це "24 каналу" розповів її колега по комітету Андрій Тетерук (фракція "Народний фронт").

Комітет одноголосно проголосував за виведення Савченко зі складу парламентської органу. Тепер це рішення має підтвердити весь депутатський корпус. Швидше за все, офіційне розставання Надії Вікторівни з повноцінною законотворчою роботою трапиться на початку 2017 року. У п'ятницю, 23-го грудня, голосів для результативного голосування щодо долі Героя України в залі не набралося. Ба більше: віце-спікер ВР Оксана Сироїд закрила о 14-ій годині ранкове засідання, коли на робочих місцях перебували лишень... двадцятеро народних обранців.

На вчорашньому ранковому засіданні, коли обговорювалося питання про позбавлення Савченко мандата делегата ПАРЄ, члени Верховної Ради почергово називали Савченко "гранатою Путіна" і "торпедою Путіна". Мовляв, ВВП передав бранку Україні, аби та допомагала йому легалізовувати "ДНР" і "ЛНР".

Нагадаємо, низка неприємностей обрушилася на новачка Верховної Ради після її зустрічі в Мінську з лідерами невизнаних донбаських "республік" Ігорем Плотницьким і Олександром Захарченком.

Олег БАЗАК

Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

 

 


Нагадаємо, низка неприємностей обрушилася на новачка Верховної Ради після її зустрічі в Мінську

 

ой, да ладно им...

низка начялась тогда, когда массово разочяровалсо

народ.

а это было куда раньше... 

Link to comment
Share on other sites

Савченко хоче помирити Київ з «ЛДНР», а ватажків терористів зробити депутатами ВРУ
24.12.2016, 10:12 1669 Теги: ВРУ ДНР ЛНР терористи Савченко україна

 

Савченко пропонує Києву помиритися з «ДНР» і «ЛНР», а Захарченку та Плотницькому стати депутатами Верховної Ради.

Надія Савченко під час свого візиту в Донбас запропонувала присутнім там українським воїнам почати мирні переговори з самопроголошеними республіками. Про це пише видання sundaynews.info.

http://bdzhola.com/Media/files/filemanager/New%20folder%D0%BF%D0%BF%D0%BF/New%20folder/New%20folder/New%20folder/New%20folder/New%20folder/New%20folder/New%20folder/New%20folder/New%20folder/New%20folder/New%20folder/Nadiya-Savchenko-LNR-DNR-Plotnitskiy-Zaharchenko-620x400.png

За словами одного з солдатів, народний депутат дізнавалася настрої в ЗСУ і цікавилася їх ставленням до можливої ​​появи глави «ЛНР» Ігоря Плотницького і глави «ДНР» Олександра Захарченко в українському парламенті. Воїн процитував Савченко місцевим ЗМІ:

Перше питання, яке вона мені в машині поставила, коли ми її везли: як ти бачиш Захарченко та Плотницького у Верховній Раді України?

559d158bc8257_258.jpg

Крім цього Надія Савченко заявила, що необхідно проводити мирні переговори з «Донецькою» та «Луганською народними республіками», щоб перевести відносини між ними і Києвом в мирну площину.

http://www.segodnya.ua/img/forall/users/2366/236660/new/ckwwgngweaaoy7g.jpg

Як раніше повідомлялося, Савченко провела паралелі між «ЛНР, ДНР» і Майданом, а також підкреслила, що не вважає Плотницького і Захарченко терористами. На думку народного депутата, самопроголошені республіки воюють проти влади Петра Порошенка точно так само, як воювали проти влади Віктора Януковича активісти Майдану.

 http://img.joinfo.ua/i/2016/07/57922d3266bd4.png

В ході однієї зі своїх прес-конференцій Надія Савченко також зізналася в повазі до Олександра Захарченко та Ігоря Плотницького, зазначивши, що вважає їх тверезими і розумними людьми, які просто втомилися від війни.

За подібне ставлення Савченко вже позбавили права представляти країну на ПАРЄвиключили з партії "Батьківщина" та планують позбавити всіх портфелів у ВРУ.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...