Перейти до змісту

#‎яНеБоюсьСказати. флешмоб проти замовчування насильства


Dilbert

Recommended Posts

 

Коли у старших класах я волонтерив на телефоні довіри, таки х історій були десятки щодня. З крутішим ґрадусом - реґулярне зґвалтування батьком чи вітчимом, чи навіть студентом на практиці в школі, дехто і про аборти від такого розповідав; історії про "по кругу" в дитячих таборах, з або без вихователем; публічне приниження за відмову - з публічним же безкарним рукоприкладством. І все це з вимогою мовчати під страхом смерти. У мене кров стигла, а для них то була буденність.

Мене теж харасили з самого дитинства: пам'ять відштовхує спогади, але років у 5 мене в Пітері затягли у під'їзд, роздягли, мацали, але не зґвалтували, мабуть не спромігся, під'їзд був сусідній від нашого дому. Я вдягнувся, повернувся додому, але мовчав, бо соромно.

Подібне було у років 11 з машиною і старшими пацанами. Членами тицяли, погрожували, але були перезбуджені й налякані, то теж обійшлося. Далі статеве життя теж не без нехорошого було, з відвертим психологічним насиллям.

Якось під час пошуків роботи мені прямо запропонувала секс старша жінка в обмін на вакансію. Я знизав плечима і погодився. Тоді її чоловік невчасно завітав до кабінету. 

Пригадав точно не все.

І так, я сам мацав дівчат, як малим був, друзі підзуджували. І не завжди секс був за моєю згодою чи згодою партнерки. І харасмент з мого боку теж часто проявлявся і, можливо, вигулькує. Стежу за собою, бо часто то проявляється на цілковито буденному неусвідомленому рівні. Що значить що нас так виховують. Дівчат - із комплексом жертви, хлопців - із комплексом насильника. Збоченців і хворих вистачає, але першопричина - у нас суспільство під це заточене. 

Тому я фемініст. Тому мені не байдуже і тому про це треба говорити - голосно і без страху. Тому Настя і дівчата молодці і, сподіваюся, з цього виросте якийсь тематичний проєкт.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 237
  • Created
  • Остання відповідь

Я знов за поговорити. Про коменти у флешмобі і тих, хто їх пише. 
Причин прибирати мудаків з кола спілкування за роки у фб було чимало. Люди проявляли рафінований клерикалізм, українофобію, імперськість. Таких було не сильно багато, все ж, тут не Росія.
Люди проявляли гомофобію - і таких, цілком проукраїнських, зрізалося значно більше. Ну бо ще подумають, що ти підор. Радо підтверджу, що таки да.
Зараз люди проявляють мізогінію - і масштаби вражають. Не зашкварилися лише одиниці, та ще ті, хто не встиг висловитися, гадаю.
І так, час би вже сказати, що ці люди - однієї зі мною стати, чоловіки, горді хуєносці. Половина людства. Їх так виховали - тупих і обмежених, освічених й інтеліґентних, заможних і бідних, їх виховали дрібними паскудами, які спроможні виправдовувати насильство всім, чим завгодно, крім того факту, що ВОНИ ТЕЖ ХОЧУТЬ ҐВАЛТУВАТИ, ПРИНИЖУВАТИ І ХАРАСИТИ, А ЧАСОМ І ҐВАЛТУЮТЬ І ПРИНИЖУЮТЬ І БЕЗУПИННО ХАРАСЯТЬ І ВИМАГАЮТЬ ЩОБИ ЇМ ЗА ЦЕ НІКОЛИ НІЧОГО НЕ БУЛО.
Половина людства цього хоче.
Не поодинокий випадковий псих, збоченець чи хворий. ПОЛОВИНА ЛЮДСТВА.
Ось справжня причина мудацької реакції, коли виснажені мовчанням жінки, підтримані силою говорити инших, починають говорити і не можуть зупинитися, адже за ці роки замовчано, закрито і примусово забуто стільки всього.

Продовжуйте говорити. Найгірше, що може статися - нічого не зміниться.
Але змінитися має.
‪#‎яНеБоюсьСказати‬

 

а ось реакція мудаків

 

13612136_1129624050429275_25243377754564

Link to comment
Share on other sites

Sorry, but how?

 

ну, мабуть, деколи він гвалтував, деколи- партнерки його

 

страпони смєрті, ось оце все...

 

http://varianty.lviv.ua/files/kovalchuk/forum_15/09.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я, кстати, правильно понимаю, что юзер признается в изнасилованиях?

 

а што, можно как-то иначе трактовать фразу "не завжди секс був за моєю згодою чи згодою партнерки."

Link to comment
Share on other sites

пояснюю для тих, до кого не дійшло

в українському сегменті ФБ пройшла акція камінг ауту щодо насилля

 

найчастіше пости були від жінок, але й від чоловіків теж про спогади домагання до них у дитинстві з боку чоловіків - збоченців

 

так уж у природі повелось, що переважна більшість збоченців гвалтівників хуєносці

чоловіками їх важко назвати

Link to comment
Share on other sites

ну для просування української культури у тому числі і закордоном він таки багато зробив

 

це все що ви хотіли сказати по темі?

 

камінг ауту не буде? 

Зізнання в насильницьких діях - це просування української культури?

Танунах.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


камінг ауту не буде?

 

Буде :nose3: В молодшій школі пиздила кацап'ят і ще абхазьких бєженцев (вони самі протівні були) :shuffle: бо жила тоді на московщині :nose3:

Це вважається насиллям? :D

 

А  якщо серйозно по темі - не треба мовчати, стукати старшим, верещати і робити як найбільше шуму, бо тварюки, схильні до таких дій найбільше сцять розголосу і покарання...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

курт делал музон, который живет и сейчас, кто бы спорил.

 

но он сам помер, накачавшись героином в двадцать с лишком лет, поэтому пример втопку.

ну він же нікого не гвалтував а топік про це

 

а у декого пукани вибухнули

хулі, починай

ти топікстартер- тобі і заголятися

тикатимеш Фаріонші, яка кацапської фамільярності навчила :K

Змінено користувачем Dilbert
Link to comment
Share on other sites

ну він же нікого не гвалтував а топік про це

 

а у декого пукани вибухнули

 

"пукани вибухнули" от примитивного истеричного текста, обвиняющего поголовно всех.

сразу и скопом.

причём делать по сути ничего не предлагается, просто обвинить и отрезать хуи.

 

классический текст, чтобы собирать лайки и репосты в фейсбучике и жежешечке.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дивно. Мене ніхто не роздягав по під'їздах і не гвалтував, і я нікого...  Шо я робив не так? Втрачене дитинство, плть...  :X

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

тикатимеш Фаріонші, яка кацапської фамільярності навчила :K

 

 

усе ясно

ти до камінг ауту не готов

а гілку відкрив, бо сподівався, мабуть, що всі тут кинуться сповідуватися а ти під ці оповіді в'ялого помусолиш?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...