Перейти до змісту

#‎яНеБоюсьСказати. флешмоб проти замовчування насильства


Dilbert

Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Остання відповідь

Max Kolesnikov with Max Kolezznikov.

Моя семилетняя дочь стала жертвой сексуального насилия. 

Пару недель назад она была на детском дне рождения. Был приглашен на праздник кукольник с сайта pupti.com.ua. Александр, номер телефона 0971991669. Он пришел, веселый такой. Попросил Машу помочь подготовить представление. 
Дочка моя веселая и конечно согласилась. У Александра разболелась спина, он попросил ее сделать ему массаж, когда все взрослые были в другой комнате. А потом как благодарность сделал "массаж" ей. Гладил ее по половым органам. К счастью, дальше поглаживаний поверх трусов дело не дошло. Но это с моей дочерью, что было с другими детьми я не знаю.
Дочка рассказала об этой ситуации сегодня, когда ее мама читала с ней книжку о сексе и главу о насилии. Я позвонил этой мрази. Он признался. Сказал, что у него есть такая "слабость". Я буду обращаться к копам, в суд. Но я хочу, чтобы эта сволочь не подошла больше ни к одному ребенку. Если у вас есть дети - помогите мне в этом. Репост, шер. вот это все. 
Я никогда не думал, что хэштег ‪#‎янебоюсьсказати‬ будет иметь отношение ко мне. Но это уже в моей жизни.
Дочка в порядке. Не понимает до конца, к счатью. я не в порядке.
UPD. Сайт уже удален. в кеше - вот http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache%3AlGQCddzxR9oJ%3Apupti.com.ua%2F+&cd=1&hl=ru&ct=clnk&gl=ua

Link to comment
Share on other sites

 

Поэтому. Когда женщина начинает делать то, что вас так возмущает - контролировать вас, бояться вас, выдвигать претензии на ровном месте, бороться с вами, манипулировать вами, устраивать истерики без повода, неожиданные перепады настроения... 

Поблагодарите за это тех мудаков, которые отбили у нее доверие и уважение к мужскому полу. 

 

Якраз це і є класичний приклад маніпуляції - переведення стрілок. Жінка намагається маніпулювати мужчиною просто тому, що це ВИГІДНО і таку можливість надають їй саме ці засуджені і зганьблені гендерні стереотипи в суспільстві плюс біологія і фізіологія. Що, хіба жінка, яка не зазнала сексуального насильства, ніколи не маніпулюватиме? Ага, щаз...

Змінено користувачем convex
Link to comment
Share on other sites

І не треба ліпити докупи зовсім різні речі. Паршивців-педофілів, гвалтівників і подібну наволоч треба щемити і силою закону і особисто, для цього треба флешмоб "як я написала заяву мєнтам, подала в суд, посадила гвалтівника" або "як я дізнався про насильство над кимось і добився, щоб падлу покарали". Саме такі історії треба популяризувати і призвичаювати до них нарід.

 

А не "як я через 10 років написала, що мене гвалтував пацан, за те, що він насправді тоді мене не захотів, падла". Пропагування безкарних анонімок - це ще гірше, ніж насильство.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Насильников и насильниц хватает, но и ебанутых на всю голову шизоидов тоже.

 

Звонок на радио: Мне 55 лет, меня за мою жизнь насиловали множество раз. В  разных местах. В лифте, в подъезде, в машине...

15 раз изнасилование состоялось. 10 раз мне удалось отбиться и убежать.

 

И ведущие такие... серьезными такими, скорбящими голосами: да, да, мы вам сочувствуем, это же надо!..

 

Ебанаты, блядь.

Какая-то извращенно-озабоченная, ебанутая тетка им по ушам ездит, а они причмокивают понимающе...

Link to comment
Share on other sites

ну так ви ходили за хештегом? дивились скільки лайна полізло з людей, що насилля - це нормально, це така гра, і віктімблеймінгу - звинувачення жертв?

 

нічого дарма не робиться

більше будуть казати - більше буде уваги до проблеми - поліція менше буде толерувати і звинувачувати жертв домашнього насильства

 

позитив у тому, що вже багато притомних людей, які адекватно зреагували на флешмоб

Link to comment
Share on other sites

більше будуть казати - більше буде уваги до проблеми - поліція менше буде толерувати і звинувачувати жертв домашнього насильства

 

чтобы полиция меньше толерувала надо чтобы жертвы домашнего насилия хотя бы обращались за помощью, не?

 

причем после первого поднятия руки, а не "слюбится-стерпится".

 

дело даже не в страхе - жертвы (жёны, про детей сейчас не говорим) зачастую считают мелкое рукоприкладство нормой.

и в итоге дело заканчивается либо убийством, либо многолетними издевательствами.

а всего-то надо было послать нахер в самый первый раз.

 

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

віктім блеймінг?

 

а ви в курсі скільки відмов було навіть тим, хто звертався - з тої самої причини  "Б"є значить любить"

 

 

https://www.buzzfeed.com/victorstepanov/women-are-using-the-hashtag-iamnotafraidtosayit-to-share-sto?utm_term=.ss4AKVgKN#.hs9gbkRbB ось вже міжнародні медіа почали писати про українську акцію

Link to comment
Share on other sites

 

 


а ви в курсі скільки відмов було навіть тим, хто звертався - з тої самої причини "Б"є значить любить"

 

Ні, не з цієї. Механізмів по-справжньому покарати немає в законодавстві, немає ніякої можливості тримати їх під контролем, відслідковувати, аж до моменту, коли не відбудеться  злочин з тяжкими наслідками...Причому не витримати може і жертва - поцікавтесь, скільки жінок, жертв насилля сидить в тюрьмі за вбивство чи тілесні ушкодження мучителя...

 

І ніхто не любить насильників і домашніх тиранів, ніхто, окрім таких самих, а їх не так багато...і жінкам допомогають, якщо вони цього потребують, найменше - викликають мєнтів, якщо чують, що сусід розходився, або й самі вмішуються. До сексуальних маньяків взагалі толерантність нульова.  І серед мєнтів теж. Але я знаю купу випадків, коли при нападі на дівчат-підлітків (причому ситуації різні і ножем погрожували, і дівчина кричала, то прибігли і затримали урода; і по асфальту волочили залишивши подряпини) і звісно міліція-заяви, і нічого уродам неможливо зробити - нема складу злочину - справедливості можна добитись лише самосудом.

 

 

 


Я буду обращаться к копам, в суд. Но я хочу, чтобы эта сволочь не подошла больше ни к одному ребенку.

От ніхера цьому педофілу не буде, як його зачепиш? Все це бла-бла в інеті, а в реальності - ще й він компенсацію отримає за наклеп.

Link to comment
Share on other sites

віктім блеймінг?

 

а ви в курсі скільки відмов було навіть тим, хто звертався - з тої самої причини  "Б"є значить любить"

 

возможно, я не совсем точно выразился.

 

я хотел сказать, что жертва (женщина, скажем) в первую очередь не должна  допускать даже возможности продолжения нормальных отношений с человеком, хоть раз поднявшим руку. Задолго до "тяжких телесных" и до обращений в полицию. Потому что ударил раз, ударит и два, а потом войдет во вкус.

Змінено користувачем Бацилла
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Какой-то форум гендерных шовинистов и сексистов.

Хорошо, что я тут не в поисках.

А то бы пришлось выбирать из дремучих мужланов хоть кого-то потоньше и почеловечнее.

Фу такими быть.

А вдруг нас читают тонкие барышни в надежде. А тут вы.

 

Да-да. На эту тему хорошо было сказано: женщины хотят найти нежного, внимательного, ласкового и заботливого мужчину. Проблема в том, что у такого мужчины обычно уже есть свой нежный, ласковый и заботливый мужчина.

Link to comment
Share on other sites

 

И ещё на всякий случай. Те, кому надоел флешмоб - идите к своей маме, к своей сестре и жене, поинтересуйтесь у дочки - пытались ли ее хоть раз облапать в набитом трамвае, было ли ей жутко от взгляда, которым её в лифте оглядывал старый сосед, приходилось ли ей хоть раз убегать с переулка на людную, освещенную улицу.

Гарантирую - если вы найдёте подход, если вы правильно спросите - вы такое узнаете, что волосы зашевелятся даже там, где их нет.

А когда отойдете от шока - подумайте хорошенько - почему никогда раньше мама с вами не делилась историей о начальнике цеха, хватавшем её за грудь и за жопу, почему жена не рассказывала вам о случае на картошке студенческой, почему ваша дочь не жаловалась вам на одноклассников, лезущих ей в сарафан. Может, потому, что вы - просто шутник и с вас столько же пользы, сколько с козла молока.

И поверьте - было у каждой. Не обольщайтесь тем, что вашу маму не лапали, а жену не пытались догнать. То, что вы не в курсе этого многообразия страшных женских секретов - означает одно - вашим женщинам стыдно. Они боятся сказать вам. Они берегут таким образом вашу тонкую матьее душевную организацию. Бо весь этот бэдээсэм ранит вас и утомляет.

 

А если оглядывал молодой сосед, то оно очень даже ничего, так?

Змінено користувачем Soloviev
Link to comment
Share on other sites

які покарання призначає суд за згвалтування, як взагалі довго триває процес, і полізла в реєстр судових рішень. 

І участь в АТО, як виявилося, — це тепер пом'якшуюча обставина. Ну і постійне місце роботи — це теж, звісно, виправдовує гвалтівника, судячи із одного вироку.

У стані сп'яніння чоловік згвалтував неповнолітню дівчину, але буде гуляти на волі. 

А суди тривали із вересня минулого року. Я навіть не уявляю, яка це травма для дівчинки - постійно повертатися до спогадів про це, бачити його знов і знов під час засідань.

Витяг із вироку: Проте, враховуючи особу обвинуваченого, а саме те, що ОСОБА_1 раніше не судимий, є учасником Антитерористичної операції на сході країни, на утриманні має малолітніх дітей, мав постійне місце роботи, усі обставини справи в сукупності, наявність пом'якшуючої обставини, суд прийшов до висновку про можливість виправлення обвинуваченого без відбування покарання і приймає рішення про звільнення ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням, на підставі ст. 75 КК України, і покладенням обов`язків, визначених ст. 76 КК України.

Тобто, тепер єдине що - два роки не покидати межі України.

 

 

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/58249890 Категорія справи  №366/2351/15-кКримінальні справи; Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності особи (усього), з них; Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом.
Link to comment
Share on other sites

 

які покарання призначає суд за згвалтування, як взагалі довго триває процес, і полізла в реєстр судових рішень. 

І участь в АТО, як виявилося, — це тепер пом'якшуюча обставина. Ну і постійне місце роботи — це теж, звісно, виправдовує гвалтівника, судячи із одного вироку.

У стані сп'яніння чоловік згвалтував неповнолітню дівчину, але буде гуляти на волі. 

А суди тривали із вересня минулого року. Я навіть не уявляю, яка це травма для дівчинки - постійно повертатися до спогадів про це, бачити його знов і знов під час засідань.

Витяг із вироку: Проте, враховуючи особу обвинуваченого, а саме те, що ОСОБА_1 раніше не судимий, є учасником Антитерористичної операції на сході країни, на утриманні має малолітніх дітей, мав постійне місце роботи, усі обставини справи в сукупності, наявність пом'якшуючої обставини, суд прийшов до висновку про можливість виправлення обвинуваченого без відбування покарання і приймає рішення про звільнення ОСОБА_1 від відбування покарання з випробуванням, на підставі ст. 75 КК України, і покладенням обов`язків, визначених ст. 76 КК України.

Тобто, тепер єдине що - два роки не покидати межі України.

 

 

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/58249890 Категорія справи  №366/2351/15-к Кримінальні справи; Злочини проти статевої свободи та статевої недоторканності особи (усього), з них; Насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом.

 

 

 

не тому йому дали умовно, що він учасник АТО, а тому що позициії сторін виглядали так:

 

 

Так, обвинувачений ОСОБА_1 після роз'яснення суті обвинувачення, не визнав себе винним. Надав покази, що 08.07.2015 року після чергування він вийшов до магазину в с. Млачівка з метою випити пива та поспілкуватися по телефону з матір'ю. Потім він побачив, що в бесідці, яка знаходиться поруч з магазином сидять двоє чоловіків, один з яких його знайомий ОСОБА_6, а інший невідомий йому чоловік на ім'я ОСОБА_7. В цей час, в зазначеній бесідці також перебували чотири дівчини, які сиділи на іншому краю столу та розпивали спиртні напої, серед яких була потерпіла ОСОБА_3  

ОСОБА_1 підійшов до хлопців та розпиваючи з ними спиртні напої вирішив познайомитись з дівчатами, які сиділи поруч. Під час знайомства дівчата розповідали про себе, де хто навчається чи працює. Пізніше дві дівчини вирішили піти, а залишилась ОСОБА_3 та дівчина на ім'я ОСОБА_6. Потім хтось з хлопців запропонував попити каву, але не знали де можливо це зробити. ОСОБА_6 сказала, що в сусідньому селі Радинка є місце де можливо випити кави та потанцювати. На що всі та зокрема ОСОБА_3 погодились. Приїхавши до кафе в с. Радинка зробили замовлення та придбали каву, пиво та горілку. Випивши горілки всі пішли танцювати. В цей час ОСОБА_3 постійно на телефон дзвонив хтось, але вона не брала слухавку, а потім виключила його. Через деякий час, хтось із хлопців запропонував поїхати додому. Всі сіли до машини, зокрема на задньому сидінні сиділа ОСОБА_6, ОСОБА_3 та ОСОБА_1, останні цілувались в машині. По дорозі вони висадили ОСОБА_6 та повернулись до центру села Млачівка. Потім ОСОБА_3 та ОСОБА_1 вийшли з машини та пішли в напрямку військової частини, в якій проходив службу ОСОБА_1, з метою взяття цигарок. В цей час ОСОБА_3 чекала ОСОБА_1 неподалік військової частини. Вийшовши ОСОБА_1 разом з ОСОБА_3 почали слідувати в напрямку будинку де проживала остання. Під час цього ОСОБА_1 запропонував ОСОБА_3 вступити в статеві відносини, але ОСОБА_3 конкретної погоджувальної відповіді не дала і не відмовилась, але все таки пішла з ним. На відстані декількох метрів від дороги в траві, ОСОБА_3 лягла на спину, а ОСОБА_1 поруч та почали цілуватися. Потім ОСОБА_3 не сподобалось лежати на спині і вона стала навколішки. Підійшовши ззаду ОСОБА_1 задер труси та здійснив статевий акт неприродним способом із громадянкою ОСОБА_3 Вона одразу встала та побігла додому. ОСОБА_1 повернувся до військової частини та ліг спати не роздягаючись. Зранку черговий по військовій частині розбудив ОСОБА_1 та повідомив, що його розшукує мати потерпілої ОСОБА_4 Після того як він підійшов до пропускного пункту військової частини ОСОБА_1, ОСОБА_4, черговий по частині декілька військовослужбовців та дільничний інспектор патрульної служби пішли до будинку де проживав ОСОБА_6 Через деякий час до вказаного будинку під'їхала ОСОБА_3 та при запитанні ОСОБА_6 хто саме її зґвалтував вона вказала на ОСОБА_1

 

Допитана в судовому засіданні потерпіла ОСОБА_3 пояснила, що приблизно в липні 2015 року вона разом з своїми знайомими подругами ОСОБА_9, ОСОБА_10, ОСОБА_11 сиділи в бесідці, яка знаходиться в центрі с. Млачівка, та випивали слабоалкогольні спиртні напої. На іншому краю стола бесідки сиділи три хлопця, серед яких також був ОСОБА_1 Хлопці почали знайомитися з дівчатами та розпитувати хто де навчається та працює. Через деякий час ОСОБА_9 та ОСОБА_10 пішли до дому. Разом з ними намагалась піти і ОСОБА_3 але ОСОБА_1 та ОСОБА_11 наполягали щоб вона залишилась з ними. Потім вся компанія почала збиратися та їхати до с. Радинка, але ОСОБА_3 знову почала намагатися піти до дому, ОСОБА_11 наполягала щоб потерпіла залишилась, а також ОСОБА_1 взяв на плечі ОСОБА_3 та поніс до автомобіля на якому вони поїхали до кафе в с. Радинка.

Приїхавши до кафе в с. Радинка хлопці замовили горілку, пиво. ОСОБА_1 побачивши, що потерпіла виливає спиртні напої та вдає начебто п'є горілку, заставив ОСОБА_3 випити повну чарку горілки. Потанцювавши ОСОБА_3 запропонувала всім поїхати назад до с. Млачівка. Через деякий час вони приїхали до с.Млачівка, вийшовши з машини ОСОБА_1 почав запрошувати ОСОБА_3 до військової части на що вона відмовилась. Тоді ОСОБА_1 сам зайшов до частини та вийшовши з цигарками запропонував провести її до будинку де вона проживає, ОСОБА_3 не заперечувала. Але йдучи по сільській дорозі в напрямку будинку проживання ОСОБА_3, ОСОБА_1 почав затягувати силою її до кущів поряд з дорогою та поваливши на спину почав утримувати її з метою задоволення статевої пристрасті, під час чого завдав потерпілій тілесні ушкодження в області правого коліна. ОСОБА_3 обороняючись вкусила ОСОБА_1 двічі за плече та тулуб, але він не відпускав її, та продовжував утримувати її застосовуючи фізичну силу. Також, ОСОБА_3 намагалась умовляннями та симуляцією поганого самопочуття відвести наміри ОСОБА_1, але він не реагував. Потім ОСОБА_1 розвернув її задом до себе поставивши ОСОБА_3 на коліна тримаючи її руки біля тулуба поза волею останньої здійснив статевий акт неприроднім способом із ОСОБА_3 Сховавшись за будинком, пересвідчившись, що ОСОБА_1 не переслідує її прибігла до власного будинку та розповіла все матері. 

 

Link to comment
Share on other sites

там взагалі вирок цікавий- жодна експертиза не виявила слідів сперматозоїдів аніде - ні на одягу, ні на/в тілі потерпілої, не виявила також епітелію потерпілої на статтевих органах гвалтівника, хоча він прийшов домой п'яний, ліг спати не роздягаючись, розбудили його вже менти. 

Він шо, так її неквапно гвалтутвав, що аж встиг презерватива одягти?

Змінено користувачем Стиви Джи
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нечюткий ти Стіві.Прямо якийсь myth buster.

 

Cвого часу, ще в далеких 90-х, я проходив стажування в місцевій прокуратурі

Яких там щемливих оповідей про згвалтування, яких насправді не було, а справа кримінальна була (і по деякмих навіть вирок був) я наслухався-надивився

Ось є такий популярний свого часу кацапський фільм "Варашіловскій стрєлок" з Михайлом Ульяновим, і там такий мерзенний слідчий прокуратури валить справу про згвалтування, доводячи дівчину до сліз своїм прискіпуванням "а може ти сама дала а тепер грошей хочеш". Так ось, я не так довго там стажувався, щоб робити якусь статистику, але слідаки казали, що приблизно 30-40% заяв, які їм в роботу попадають- це липові  заяви щоб помститися або гроші збити. Ще десь 20-30 - це коли після добровольного злягання з якихось причин пишуть заяви, щоб уникнути розголосу про блядську поведінку, наприклад, або щоб "мама нє ругала". І лише близько 30-40% таких заяв мали під собою реальне підгрунтя.

І це був 1994 рік, коли слідаки прокуратури ще на роботу трамваєм їздили, і у мене, студента, стріляли цигарки, бо до зарпалти було ще далеко.

Тобто, расклад, що прокурори за гроші гвалтівників справи закривали навмисне, був майже нереальним.

 

Ось, наприклад, одна з реальних ситуацій. Т.зв. "приватний сектор", тобто квартали котеджної забудови, по суті- село, де всі всіх знають. Молоде подружжя - років по 22-23 обом, мала дитина - знимало "врємянку", залишилося винним платню за два-три місяці. Чоловік поїхав на заробітки до Росії (чи Норвегії, не пам'ятаю точно, на нафтову вишку поїхав). Надіслав гроші дружині, яка жила з дитиною у його матері  в тому ж "приватному секторі", вулиці за дві від винайманої ними колись хати, вона пішла віддавати борг хазяїну. Той саме бухав з приятелем, запропонував приєднатися. І хазяїну і приятелю років по 27, у приятеля щойно син народився, всі вони, і парубки і дівчина (і її чоловік теж) живуть змалечку в радіусі километра-двох один від одного, не те, щоб друзі-приятелі, але знають один одного, училися в одній школі.

 

Дівчина, не вагаючись, сідає бухати з двома не шибко знайомими парубками. В ході пиятики вони двічі їздять за "догоняловом" на вокзал, тоді ще не було цілодобових магазинів і з горілкою були напряги, тому пойло вночі можливо було купити тільки у таксистів на вокзалі. За вечір дівчина випила приблизно 0,7 горілки, тобто була вже "хароша". Десь посеред ночі пиятика перейшла в групове злягання, по всякому і з витребеньками, і точилося це все до ранку. На ранок дівчина прийшла додому у стані "вгавно" і рухнула спати. Через декілька годин до неї додому примчалася дружина одного з її вчорашніх кавалерів, того, в якого дитина щойно народилася, і вчинила у дворі лютий геволт: "ти що, блядюга така, робиш, з моїм Віталіком їбесся, мужа з сімї увести хочеш ой дайте мені людоньки до її патлів дотягнутися". Як виявилося, хтось з сусідів здав, як п'яне тріо каталося за горілкою на вокзал, і як дівчину лапали вже тоді на людях за сраку а вона лишень хихотіла. Обманута дружина кинулася по чолоівіка, а той з приятелем хропуть брудні, пяні й голі, мармизи (і не тільки) перемазані помадою.

 

Свекруха в шоці і ладна пиздити гулящу невістку шваброю, чужа жінка у дворі також віщує розправу - йой, людоньки, так мене ж згвалтували! Хуяк- і заява в ментівні, ст. 117, 118 КК УРСР, групове згвалтування, в тому числі неприроднім способом, мінімальне покарання - 7 років, тобто "умовно" -не можна призначити. І все, закрутилися жорна бюрократичного млина. Експертизи вказують тільки на багаторазові статеві акти, інших слідів насильства, розривів тощо, не виявлено,  потерпіла плутається в показах, але вперто торочить одне: згвалтували. Каже- били. Експертиза: не били. Ой, ну тоді- лякали ножем. Експеримент- ніж не впізнала, так а може не було ножа? Ой, точно, згадала- не було, лякали кулаками.  Ну і таке інше.

 

При цьому подружкам вона розповідала все, як було насправді, а одна з подружок була "на гачку" у ментів за торгівлю наркотою, і прокуратура, і менти напевне знали, що згвалтування не було. Але дані негласного інформатора, який оформлений інфторматором по справі про наркоту, до справи про згвалтування - не долучиш, та і не став би ніхто світити інформатора ні за цапову душу, тому справа пішла до суду. А там оцим двоим упиздням пощастило- справа їхня попала судді жорсткій, але справедливій, і та віднеслася до справи серйозно, незважаючи на те, що жінка. І якимось неймовірним дивом збила частину кваліфікації, "прибрала" ст. 118 КК, та дала цим уйобкам "нижче нижчого", по 4 роки (чи по 3 1/2) з відстрочкою. За що, до речі, потім пістона від суддівського керівництва отримала, бо за старими совковими приницпами давати "умовно" по статтях за згвалтування було не можна.     

 

Ось так ось, тільки тому, що вони хтиві п'яні недоумки і не могли нічого чітко згадати з тієї ночі, і тільки мичали на першому допиті "нє помнім, навєрноє нєт" (в тому числі і на питання "ви їй погрожували?"), два довбойоби отримали судимість по дуже негарній статті на ровному місці. І лише дивом не попали на зону, де за тако.ю статтєю життя їхз було б яскравим, але неприємним.

 

Я бачив їх обох, бачив потерпілу, ну шо сказати, звичайні колхозні рагулі і сільска блядь. За що їх судили? Я хуй його зна, але до правосуддя це не мало стосунку - немає жодного прямого або непрямого доказу, крім заяви потерпілої, а кримінальна відповідальність є. 

 

Тому я скептично ставлюся до значної частини обинувальних вироків по справах про згвалтування, в тому числі і того, на який топікстартер послалася.

 

До речі, чоловік з цією шмарою по приїзду розлучився, оскільки вона блядувала собі й далі, і про це люди знали.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Я знаю дві сімї де дівка не дуже строгих правил завагітнівши ставила кандидата перед вибором тюрма за гвалт чи весілля і отримувала весілля .Причому вибір мала з двох трьох кандидатів.ДНК тоді ще робили.
Link to comment
Share on other sites

Cвого часу, ще в далеких 90-х, я проходив стажування в місцевій прокуратурі Яких там щемливих оповідей про згвалтування, яких насправді не було, а справа кримінальна була (і по деякмих навіть вирок був) я наслухався-надивився

о, тока хотела рассказать за такое, тоже моя стажировка в прокуратуре, 90-й год, мне как молодой давали опись-пропись-подшить а я ж все читаю бо интересно, ну вот там врезалось в память - "изнасилование, ужосужос, он - плавик, я с подружкой пила модную тогда Стопку т.к. мой муж в тот день отсутствовал дома и был в командировке. но дефачкам жеж платить за себя нигоже а у плавика бабки, доралы шо тогда очень и очень, ну а потом я села к нему в машину, он меня завез в камыши шо удачно растут по пути ко мне домой, разложил сидение в своей Вольве (тогда как раз наши плавики навезли всяких автивок), одной рукой стянул с меня джинсы стрейч (были тогда наравне с бермудами такие воблипочку, я хз как их одной рукой можно было стянуть, если их на себя вприпрыжку натягивали) ну и удовлетворился как мужчина а я ж ни-ни. потом мы поехали ко мне(!!!) а там дома оказался муж(!!!). который набил морду гвалтивнику(!!!) и слупил с него денег(!!!) шоп тому визу на загранплаванье не закрыли (это еще сэрэсэр был и у плавиков тогда с загранзаплывом было строго, думаю плавик сто раз пожалел шо простую шалаву не снял, а повелся на чистую давалку)". Прокуратура тогда отказала в возбуждении уг.дела, муж рогатый много писал бумаг за честь свою поруганую. щас эта тетка вполне может пофлешмобить, чьо б нет, справедливость жеж не случилась. муж ейный нынче бизнесюк крутой по масштабам города, я хз как тгдашние доралы плавика повлияли на бизнес например. судьбу плавика не знаю, надеюсь ему перехотелось трахать случайных теток бо дорого. и ведь подобная тетка может мега-душещипательную историю в ФБ накатать, и лайки будут, и темы подобные...

 

 

противоположных историй тоже было, но тетки злоупотребляют статьей про изнасилование и если флешмобить, то правду надо флешмобить, имхо.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Та нічого ви не припинете і правосуддя це лише ілюзія справедливості, тому що людина це набір свідомостей і для цього існує життя, бо неможливо прорахувати результат.

Link to comment
Share on other sites

еще в поддержку янебоюсьсказати‬ - недавно тетковые посыденьки, у всех нас взрослые дети приблизительно равной степени старшинства, разнополые, кому как свезло. ну вот под ликерчик одна из мам делитсо наболевшим, шо 24-летний сын без серьезных отношений, были в глубокой юности, но то таке, а вот была девачЬка. и вроде хорошая, и не разбалованая, и в общении понравилась ей, тоисть потениальной свекрови, но вот девачка в свои 20схвостегом еще девственна и еслишо то только для него единственного,  "ну вот я щетаю, шо если она до таких времен еще не имела секса, то она ущербна. короче, расстался сын с той девачкой. щас никого, уже полгода. он мне говорил, шо еще еловатсо то таке с той девачЬкой. но вот как дальше бы он с ней был???".... я слушала и чуток подофигевала - мама 20-летнегосхвостегом мальчега у него в кровати рулюет и щетает ущербностью небладовство девачЬки. т.е. шоп быть нормальной, девачЬка должна к 20-ти годам пройти через пару-десяток рук, ато сыночЬка терятсо шо ему делать... вот тут сто раз янебоюсьсказати‬, потому что у человеков куча тараканов в голове, причем разных, можно только удивлятсо... "в СССР секса нет" отрыгивается в разных формах....

Link to comment
Share on other sites

Ггггг.... Мені відомі два випадки домагань що до чоловіків, але нема аналогічних відомостей про знайомих жінок.

 

Так що як бавитися - то бавитися. Ділберт, давайте аналогічні картинки і статистику про постраждалих гетеросексуальних (!) чоловіків!

Link to comment
Share on other sites

Можу розповісти ахуєнну історію про харрасмент жінки до чоловіка в інтересах третіх осіб, державної служби та бюджету України

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...