Перейти до змісту

Богата молодыми талантами земля украинская ....


Agh

Recommended Posts

Схоже треба вже переходити до наукового підгрунтування , судячі з масовості такої кадрової

політики. Мають з'явитись наукові розробки. Щось на кшталт " Міньєт як основа реформ в Україні"

або " Вплив кунілінгусу на зростання ВВП країни ".

 

Серіал-боєвік: "Міньєт в Мінюсті"

Link to comment
Share on other sites

Пока собирают блядей в министерства:

Європейська Комісія висловила президенту Петру Порошенку та прем’єр-міністру Володимиру Гройсману своє незадоволення затягуванням імплементації законопроекту про створення прозорого енергорегулятора.
Link to comment
Share on other sites

ыы  :fp1:

Культуру - в массы! :lol2:

 

994868.jpg

 

763252.jpg

 

А дворец культуры там, оказывается, знаменитый, теперь понятно откуда ноги таланты ростут! http://www.mariupolnews.com.ua/descr/73699

Змінено користувачем Agh
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

http://ichef.bbci.co.uk/news/660/cpsprodpb/C6C1/production/_92618805_deeva1.jpg
На сайті державних публічних закупівель ProZorro з’явився незвичайний лот – сніданок із заступницею міністра МВС Анастасією Дєєвою
, що в свій час «прославилася» пікантними фото в мережі.
Заступниця міністра МВС з євроінтеграції приєдналася до благодійних аукціонів #реформаторнапрозорро та запрошує на сніданок. Всі кошти, отримані за цей лот підуть на купівлю апаратів штучної вентиляції легень в дитячу клініку Інституту нейрохірургії. Період реалізації - протягом місяця після аукціону за попередньою домовленістю сторін. Читайте також В Авакова з'явилася нова 24-річна заступниця, своє призначення вона не вважає привілеєм (відео) Для 1 особи», – йдеться в анотації до лоту. Початкова ціна лоту – 100 гривень. Сама Дєєва на своїй сторінці в Facebook заявила, що залюбки підтримає благодійний аукціон.

https://prozorro.sale/auction/search/?source=auction
 

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  :fp1:  :fp1:

 

 

Право на обед с Уорреном Баффетом ушло с аукциона более чем за 2,6 млн долларов

Эти деньги передадут в фонд, который занимается борьбой с нищетой в Сан-Франциско.
Житель США приобрёл возможность пообедать с миллиардером Уорреном Баффеттом за $ 2 679 001. Как сообщает Associated Press, эти деньги пойдут в фонд Glide Foundation, который борется с нищетой в Сан-Франциско.
 
По данным СМИ, последняя ставка, принятая на торгах, — 2 миллиона 670 тысяч долларов. Это меньше суммы, выплаченной в прошлом году, — 3 миллиона 456 тысяч долларов.
 
Сообщается, что условия обеда устанавливает сам Баффетт. Единственная тема, которую нельзя будет поднимать в разговоре, — планы бизнесмена по инвестициям.

 

У 2015 році китайська компанія Dalian Zeus Entertainment за шанс поговорити з Баффеттом у ресторані заплатила $2,34 млн. Виторг від аукціону в цьому році збігається з виторгом у 2012-му, який було визнано рекордно високим. Шанувальник американського інвестора, який побажав залишитися невідомим, отримає також право покликати з собою ще сім чоловік на обід у м'ясний ресторан Smith and Wollensky в центрі Нью-Йорка.

Подібні благодійні аукціони проводяться з 2000 р. Виторг від першого склав усього $24 000, а від усіх разом узятих торгів ‒ понад $23 млн. Баффетт розповідав, що обіди з ним зазвичай тривають приблизно три години, в ході яких він обговорює зі своїми співрозмовниками найширше коло питань. Єдина заборонена тема під час розмови ‒ це майбутні інвестиції генерального директора Berkshire Hathaway.
http://forbes.net.ua/ua/news/1417708-pravo-na-obid-iz-baffettom-bulo-prodano-za-35-mln

 

не, ну ето еще можно понять - как минимум миллионер выкладывает 2 ляма доралов

за пообедать с миллиардером в надежде получить кокоето там партнерство, сотрудничество

или другие няшки в бизнесе.

 

но за што, по мнению онастасиидеивой, должны платить юзеры, которые желали бы

с ней отобедать?  :fp1:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

А там ещё одна есть, можно оптом брать:

Похід в театр із заступником міністра енергетики та вугільної промисловості Наталією Бойко

f6161f332d644223806118f01f109b0b.jpg

https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2017-05-31-000002

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Не оценили молодое дарование ...

 

Правительство в среду, 27 декабря, уволило заместителя министра внутренних дел Украины по вопросам европейской интеграции Анастасию Дееву. Об этом пишут Українські новини со ссылкой на вице-премьер-министра Украины Павла Розенко.
"Дееву уволили по собственному желанию", – цитирует СМИ Розенко

Link to comment
Share on other sites

Ай-я-яй, що за жіноненависництво!

Треба звернутись і лігу сексреформ!

 

Крім того, Кабмін звільнив і заступника міністра інфраструктури Надію Казначеєву, яка теж написала заяву на звільнення за власним бажанням. 

 

але та не така цікава.

Link to comment
Share on other sites

Не оценили молодое дарование ...

 

Правительство в среду, 27 декабря, уволило заместителя министра внутренних дел Украины по вопросам европейской интеграции Анастасию Дееву. Об этом пишут Українські новини со ссылкой на вице-премьер-министра Украины Павла Розенко.

"Дееву уволили по собственному желанию", – цитирует СМИ Розенко

 

Блядей в борделе меняют. Или затрахали, уже не осталось желания «работать».

Link to comment
Share on other sites

Девушка не сильно работой заморачивалась ...

 

Бывший заместитель министра внутренних дел Анастасия Деева, в день своего увольнения из МВД отдыхает с супругом и подругой в Стамбуле.
На своей закрытой странице в одной из соцсетей девушка опубликовала фото и видео из столицы Турции, пишет «Слово и Дело».
Судя по снимкам, Деева отлично проводит время: осматривает достопримечательности города, посещает местный известный рынок и обедает в кафе. В подписи к одной из фотографий девушка написала, что впервые в Стамбуле и город ей очень нравится.
https://ru.slovoidilo.ua/2017/12/27/novost/politika/stalo-izvestno-gde-naxodilas-deeva-den-uvolneniya

Link to comment
Share on other sites

Девушка не сильно работой заморачивалась ...

 

Бывший заместитель министра внутренних дел Анастасия Деева, в день своего увольнения из МВД отдыхает с супругом и подругой в Стамбуле.

На своей закрытой странице в одной из соцсетей девушка опубликовала фото и видео из столицы Турции, пишет «Слово и Дело».

Судя по снимкам, Деева отлично проводит время: осматривает достопримечательности города, посещает местный известный рынок и обедает в кафе. В подписи к одной из фотографий девушка написала, что впервые в Стамбуле и город ей очень нравится.https://ru.slovoidilo.ua/2017/12/27/novost/politika/stalo-izvestno-gde-naxodilas-deeva-den-uvolneniya

Бедненько как то.

Link to comment
Share on other sites

Аваков прокомментировал отставку Деевой
Среда, 27 Декабря 2017, 15:25
Уволенная сегодня замминистра внутренних дел Анастасия Деева выполнила все запланированные проекты :weep: 
Об этом в Twitter написал ее бывший начальник, глава МВД Арсен Аваков, передает "ДС".
"Сегодня Анастасия Деева завершила свою каденцию в должности замминистра. Скажу прямо: она - молодец", - отметил он.
По словам Авакова, Деева "с блеском реализовала все проекты, которые были запланированы".
"Жизнь предлагает множество вызовов, и, полагаю, с ними она справится так же хорошо, как и в МВД! Благодарю за службу", - резюмировал министр.
http://www.dsnews.ua/politics/avakov-prokommentiroval-otstavku-deevoy-27122017152500

Link to comment
Share on other sites

 

 

Яким же неймовірним ти видався, 2017-й!Гортаю наш з командою фінальний звіт і не вірю, що нам стільки всього вдалось втілити в життя всього лише за рік.

Так, я закінчую свою роботу на позиції заступника міністра, сьогодні уряд підтримав мою відставку за власним бажанням. Проте я буду продовжувати розвивати проекти, пов'язані з гендерною рівністю, захистом жінок і дітей.

Так, було складно, кожен день був справжній забіг на дистанції з перепонами, звісно, довелося пережити чимало негативу, але я не втомлюсь повторювати: коли віриш в те, що робиш, приділяєш найбільшу увагу речам, які дійсно цього вартують, близьким, їхній підтримці - можна сміливо йти вперед, не зупиняючись. 

Для мене було честю працювати в команді міністра, з проектним офісом, колегами з інших міністерств і державних інституцій, міжнародними партнерами, яких за рік стало тільки більше і, звісно ж, на одній хвилі з громадянським суспільством. Я пишаюсь, що кожен проект виріс у своїх масштабах і продовжив існування на новому рівні. 

Цей пост хочу присвятити не лише команді МВС та Міністру 2048:Arsen Avakov, під керівництвом якого почалися реформи, які, повірте, точно не відбуваються за 1 день, але вже зараз показують важливі результати, але й для Еки Згуладзе, яка перевернула мій світ і змусила повірити в себе, євроінтеграційній команді Кабінету Міністрів, яка створила новий інструмент контролю якості виконання наших зобов'язань по Асоціації, моїм золотим учасникам проектного офісу, які стали трішки більше, ніж просто командою – друзями, чоловікові за кожну мить, закордонним колегам, з якими пліч-о-пліч йшли протягом цих трьох років в міністерстві, тисячам людей, які невпинно вірять і підтримують нас, а особливо молодим дівчатам та хлопцям, які за цей рік писали про те, як їх надихає робота нашої команди. Так ось, саме ви – майбутнє. Ви точно принесете його з собою, куди б не прийшли. Саме ваші палаючі очі змушують мене вірити в найкраще майбутнє для нашої країни і рухатися вперед. Отримуйте освіту, створюйте соціальні інновації, розвивайте економіку і культуру, зростайте у сфері ІТ, піклуйтеся про навколишнє середовище, здоров’я, поважайте та цінуйте один одного і починайте працювати на благо держави. 

Всі відповіді на запитання щодо досягнень нашої команди за цей рік шукайте за посиланням:

http://mvs.gov.ua/ua/infographic/2017/COVV/nacionalna_policiya/Richniy_zvit_Proektnogo_ofisu_pri_Ministerstvi_vnutrishnih_sprav_Ukraini.htm

А всім 1f606.png і 1f621.png раджу часом вставати з дивану і робити щось корисне, хоча б для сусідів чи подвір’я, і більше читайте, щоб культура нашого суспільства не зводилась до банальних «туалетних» жартів та зради.

Спасибі вам, дорогі мої, і з Новим роком та Різдвом!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...