Перейти до змісту

3STV RIP?


Ash

Recommended Posts

стопіцотий раз

Шустер "нагнiтав"?

 

Так може як в тiй казчцi.

Кричав - вовки, вовки, але нiхто не прийшов на допомогу. Дожартувався.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Шустер "нагнiтав"?

 

Так може як в тiй казчцi.

Кричав - вовки, вовки, але нiхто не прийшов на допомогу. Дожартувався.

 

якщо чесно, то мені давно пох, я шустера не дивлюсь років десять

Link to comment
Share on other sites

якщо чесно, то мені давно пох, я шустера не дивлюсь років десять

В iнтарнетi доволi багато дивляться. Мiй начальник з Брянську родом дивився (ранiше деякi слова запитував, тепер сам слухав все розумiючи).

Link to comment
Share on other sites

В iнтарнетi доволi багато дивляться. Мiй начальник з Брянську родом дивився (ранiше деякi слова запитував, тепер сам слухав все розумiючи).

 

ну так шустер якраз для начальників з брянску

Link to comment
Share on other sites

ну так шустер якраз для начальників з брянску

А що тодi зараз народ дивиться? Я то на форумi краще. Але комусь дивитись хочеться.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

украинское политическое телевидение подохнет тихо, почти незаметно.

Такого шума как от задушенного НТВ не будет.

 

А в остальном идея таже.

 

ЗЫ. я уже давно говорил и продолжаю так считать - украинский и российский гражданин это один вид.

И не надо обманываться матюками в адрес Хуйла.

Дай Украине такого Хуйла только своего, шоб вышиванка, мова, хвамилийо правильное. Поменяй ему риторику в части субъектности и 86% не заставят себя ждать, будут глотку рвать за вождя и сорочку на грудях.

 

Ибо шо для одних шо для других набор ненужных ценностей одинаков...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

украинское политическое телевидение подохнет тихо, почти незаметно.

Такого шума как от задушенного НТВ не будет.

 

А в остальном идея таже.

 

ЗЫ. я уже давно говорил и продолжаю так считать - украинский и российский гражданин это один вид.

И не надо обманываться матюками в адрес Хуйла.

Дай Украине такого Хуйла только своего, шоб вышиванка, мова, хвамилийо правильное. Поменяй ему риторику в части субъектности и 86% не заставят себя ждать, будут глотку рвать за вождя и сорочку на грудях.

 

Ибо шо для одних шо для других набор ненужных ценностей одинаков...

І ця гілка - наочний приклад.

Одному пох, другий радіє...

Але коли прийдуть за ними, буде пізно... :fp1:  

Україна буде хуйлостаном...  

Змінено користувачем DiDUS
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І ця гілка - наочний приклад.

Одному пох, другий радіє...

Але коли прийдуть за ними, буде пізно... :fp1:  

Україна буде хуйлостаном...  

 

з такими як ти - точно буде

 

ЗІ. як же тепер чаєчька без шустера, га ? 

Link to comment
Share on other sites

В iнтарнетi доволi багато дивляться. Мiй начальник з Брянську родом дивився (ранiше деякi слова запитував, тепер сам слухав все розумiючи).

 

 

до речі, дай начальнику лінк на цей форум, сам нє палісь,

скажи лише, що

"там вот єсть жідобандєровский форум, похлєщє Шустєра, всякіє слова разниє виучітє тоже"

:pardon:

Link to comment
Share on other sites

до речі, дай начальнику лінк на цей форум, сам нє палісь,

скажи лише, що

"там вот єсть жідобандєровский форум, похлєщє Шустєра, всякіє слова разниє виучітє тоже"

:pardon:

Та я йому давав лiнки. Вiн до форумiв байдужий. Найди, говорить менi Савiка, та й усе. Коли якось Шустер лiв перестав працювати, я тодi шукав йому де б працював канал. Я йому кажу - от всi новини, ще й посперечатись можна. Не його, не цiкаво.

Link to comment
Share on other sites

Та я йому давав лiнки. Вiн до форумiв байдужий. Найди, говорить менi Савiка, та й усе. Коли якось Шустер лiв перестав працювати, я тодi шукав йому де б працював канал. Я йому кажу - от всi новини, ще й посперечатись можна. Не його, не цiкаво.

 

скажи йому, шо мол фошызды з форуму казали, що він слабак!

Link to comment
Share on other sites

Ви реально люди іпанулися, якщо вам смішно або пох від закриття останнього вільного від олігархії каналу ТБ :X Коли з вами так, ви ніхуя не розумієте в нашому теперішньому житті!

Але я сподіваюся, що Савік знайде альтернативні канали фінансуваня. Кінець кінцем, пара мільйонів доларів на рік це не така велика сума. Варто її десь вибити, аби не залишити українців сам-на-сам з пропагандоно-підарасами наших медіа-груп.

По-друге, насправді сам канал працює. Зупинені поки лише надвитратні ток-шоу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

скажи йому, шо мол фошызды з форуму казали, що він слабак!

А як же - "сам не пались"? :consul:

Вiн форуми не любить. це я точно знаю. Ще сам получу за те що не по енергетицi квалiфiкацiю пiдвищую, а полiтсрачi читаю. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

По-друге, насправді сам канал працює. Зупинені поки лише надвитратні ток-шоу.

Так это ж был самый интересный формат. Я как раз только его и смотрел. Без живой аудитории любого жулика можно выставить в хорошем свете. С живой аудиторией тоже можно, но гораздо сложнее.

Link to comment
Share on other sites

 

 


ЗЫ. я уже давно говорил и продолжаю так считать - украинский и российский гражданин это один вид. И не надо обманываться матюками в адрес Хуйла. Дай Украине такого Хуйла только своего, шоб вышиванка, мова, хвамилийо правильное. Поменяй ему риторику в части субъектности и 86% не заставят себя ждать, будут глотку рвать за вождя и сорочку на грудях. Ибо шо для одних шо для других набор ненужных ценностей одинаков...

 

нет. У нас любую власть ненавидят. Цвет власти большой роли не играет... Какое-то время терпят, но не слишком долго. ИМХО, чтобы Украину превратить в кацапстан, необходимы действия, сопоставимые с Голодомором...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...