Перейти до змісту

3STV RIP?


Ash

Recommended Posts

нет. У нас любую власть ненавидят. Цвет власти большой роли не играет... Какое-то время терпят, но не слишком долго. ИМХО, чтобы Украину превратить в кацапстан, необходимы действия, сопоставимые с Голодомором...

А якi види влади були крiм плутократiв?

Link to comment
Share on other sites

нет. У нас любую власть ненавидят. Цвет власти большой роли не играет... Какое-то время терпят, но не слишком долго. ИМХО, чтобы Украину превратить в кацапстан, необходимы действия, сопоставимые с Голодомором...

 

Ненавидят ту которая есть и была до этого.

А была среди этих властей хоть одна, которая врагов "перемочила в сортире", которая убрала олигархов из политики, которая дала достойную зарплату и вернула авторитет военным, которая прогнала из телевизора всяких зрадофилов и прекратила срачь в политике, которая вернула уважение к стране в мире, которая дала пенсионерам возможность покупать себе нормальную еду и так далее?

 

И пусть большая часть этих заслуг вранье или манипуляция, но эти тезисы закреплены в мозгу населения как факт.

 

Вот сначала нужно обеспечить этим всем украинца, а потом посмотреть на процент недовольных тем что нет свободы слова или либеральной демократии.

Конечно не сразу надо будет стрелять какому нибудь "немцову" в спину на Крещатике, всему свое время...

Змінено користувачем Kumpel
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ненавидят ту которая есть и была до этого.

А была среди этих властей хоть одна, которая врагов "перемочила в сортире", которая убрала олигархов из политики, которая дала достойную зарплату и вернула авторитет военным, которая прогнала из телевизора всяких зрадофилов и прекратила срачь в политике, которая вернула уважение к стране в мире, которая дала пенсионерам возможность покупать себе нормальную еду и так далее?

 

И пусть большая часть этих заслуг вранье или манипуляция, но эти тезисы закреплены в мозгу населения как факт.

 

Вот сначала нужно обеспечить этим всем украинца, а потом посмотреть на процент недовольных тем что нет свободы слова или либеральной демократии.

Конечно не сразу надо будет стрелять какому нибудь "немцову" в спину на Крещатике, всему свое время...

 

а власть в Украине по сути не менялась с 1991 года.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Так, але трохи пізніше - з Кучми. До нього гранатомьотчікі ще не встигли розібрати держвласність. А з тих пір чьотко: Ахмєтов, Пінчук, Коломойський, Фірташ - це наша незмінна влада. Вона нам тільки своїх обісравшихся ляльок періодично замінює: "партії", президентів, прем'єрів і т.д.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та я йому давав лiнки. Вiн до форумiв байдужий. Найди, говорить менi Савiка, та й усе. Коли якось Шустер лiв перестав працювати, я тодi шукав йому де б працював канал. Я йому кажу - от всi новини, ще й посперечатись можна. Не його, не цiкаво.

хай краще дивиться Майкла Щура - там хоч смішно через раз  :weep:  :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Прожектор перестройки освещает перестройку

Строитель коммунизма обожает коммунизм

Сотрудник КГБ одобряет КГБ

Любая правильная пуля любит свой пулемёт

 

Партия – ум,честь и совесть эпохи

Здорово и вечно!

Здорово и вечно!

 

В чугунных городах царит бетонная свобода

В отважных головах распоряжаются плакаты

Инерция заведует послушными телами

А нас нет,нас нет,нас нет,НАС НЕТ!

 

Партия – ум,честь и совесть эпохи

Здорово и вечно!

Здорово и вечно!

 

Щедро громыхнули государственные гимны

Тихо догорели нелитованные книжки

Грянули над миром триумфальные салюты

Щёлкнула под ногтем уничтоженная вошь

 

Партия – ум,честь и совесть эпохи

Здорово и вечно!

Здорово и вечно!

 

Обещает быть весна долгой

Ждёт отборного зерна пашня

И живём мы на земле доброй

Но нас нет,нас нет,нас нет,НАС НЕТ!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

... пара мільйонів доларів на рік це не така велика сума. Варто її десь вибити ...

Ну так до чого тут плачі Ярославни про погане життя? Яка фігня пару мільйонів доларів, раз два та й вибив. Змінено користувачем DA'
Link to comment
Share on other sites

В ідеалі спонсором проти мафії має бути суспільство. Савік на це сподівався. Але воно в нас або бідне, або дезорієнтоване, або тупе, або усе в одном флаконє.

Link to comment
Share on other sites

украинское политическое телевидение подохнет тихо, почти незаметно.

Такого шума как от задушенного НТВ не будет.

 

А в остальном идея таже.

 

ЗЫ. я уже давно говорил и продолжаю так считать - украинский и российский гражданин это один вид.

И не надо обманываться матюками в адрес Хуйла.

Дай Украине такого Хуйла только своего, шоб вышиванка, мова, хвамилийо правильное. Поменяй ему риторику в части субъектности и 86% не заставят себя ждать, будут глотку рвать за вождя и сорочку на грудях.

 

Ибо шо для одних шо для других набор ненужных ценностей одинаков...

 

Мене тут давно картають за термін " генетичне сміття".

 

Але нічого особистого. Лише  констатація факту генетичного експерименту. Початок ще в 1917. 

І що цікаво у 2017 ще продовжується..

пс. все чаще вспоминаетццо Летов.

 

Що саме з його ГО ?

Link to comment
Share on other sites

хай краще дивиться Майкла Щура - там хоч смішно через раз :weep::gigi:

О! Дяую. Я його сам iнколи дивлюся на ютюбi.

Сподобалось як вiн якогось педробота - " не дозволю!"

Нема чого перебивати!

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що саме з його ГО ?

Та почти любая его вещь звучит актуально

1987 -

Чтобы было тише

Наждачною бумагой приласкайте сердца

Чтобы было больше

Ежовой руковицей проповедуйте любовь

 

Закрыв лицо ладошкой

Притворившись безымянным

Позабыв вчера и завтра

Терпеливо постигать-

весёлую науку дорогого бытия!

 

Чтобы было лучше

Наденьте всем счастливым по терновому венку

Чтобы было проще

Свалите всех нас кучей в некий новый Бабий Яр

 

Закрыв лицо ладошкой

Притворившись безымянным

Позабыв вчера и завтра

Терпеливо постигать-

весёлую науку дорогого бытия.©

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Телеканал Савіка Шустера 3s.tv припиняє своє мовлення на супутнику з 1 березня 2017 року.
Про це повідомив гендиректор каналу Павло Єлізаров.
"На жаль, завтра останній день мовлення нашого Каналу на супутнику. Спасибі всім за підтримку, але нас критично мало. Напевно, ми обігнали час. Суспільство і бізнес поки не відчувають потреби в незалежних ЗМІ, вони готові споживати заготовки олігархічних каналів. Вільна журналістика, як чиста вода для організму, вкрай необхідна  державі, що формується", - написав він на Facebook у понеділок ввечері.
Як відомо, раніше повідомлялося, що 3s.tv припинить свою діяльність з 1 січня 2017 року через брак коштів.

Link to comment
Share on other sites

Телеканал Савіка Шустера 3s.tv припиняє своє мовлення на супутнику з 1 березня 2017 року.

Супутник здох. Купа каналів на інші супутники переміщуються. Суто технічна річ.

Змінено користувачем Кость
Link to comment
Share on other sites

Судячи з допису Єлізарова, припиняється лише коштовне супутникове мовлення. Сподіваюся, в інтернеті і кабельних мережах вони в режимі очікування залишаться.

 

Савік сказав - і це крутять періодично на каналі, що для стабільної роботи з плануванням і розвитком їм потрібно 35-40 млн. доларів протягом 3-4 років. Такі неприкоритні гроші в країні зараз просто відсутні. Савік для порівняння наводить річний бюджет провідних олігархічних каналів - $100.000.000. Їм треба вдесятеро більше "потому что у нас не воруют".

Link to comment
Share on other sites

Савік сказав - і це крутять періодично на каналі, що для стабільної роботи з плануванням і розвитком їм потрібно 35-40 млн. доларів протягом 3-4 років. Такі неприкоритні гроші в країні зараз просто відсутні. Савік для порівняння наводить річний бюджет провідних олігархічних каналів - $100.000.000. Їм треба вдесятеро більше "потому что у нас не воруют".

А проверить?

А то много кто что говорит. Вот Аэлиты за $10kремлевких говнопостят  и не признаются. И ниче, хорошо жывут.

Link to comment
Share on other sites

Навряд похибка буде занадто велика. Порядок однозначно такий.

Сколько за трансляцию своих телеканалов платят спутниковые платформы, их представители не говорят, ссылаясь на условия контракта. «Транспондер с шириной луча в 36 МГц на спутнике Hotbird может стоить ежегодно $ 6 млн, такой же транспондер на Amos и Astra обойдется провайдеру в $ 4,5‑5,5 млн», — отмечает один из представителей спутникового провайдер

 

 http://vlasti.net/news/204657

 

Таки на порядок ниже.

Link to comment
Share on other sites

 http://vlasti.net/news/204657

 

Таки на порядок ниже.

 

Та не про вартість розповсюдження сигналу мова, а про сумарні витрати на функціонування каналу. Я ж чітко про планування і розвиток згадав.

Link to comment
Share on other sites

Та не про вартість розповсюдження сигналу мова, а про сумарні витрати на функціонування каналу. Я ж чітко про планування і розвиток згадав.

Ok. Розумію. Але $100М мені стало здається дещо занадто. 

Може я щось не знаю.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Може я щось не знаю.
Що з будь-яких асигнувань тут половина розходиться по кишенях потрібних осіб. Це у кращому випадку. Наприклад, за отримання підряду кимось на будівництво, за завищення вартості робіт, коли планується більш якісний ремонт, а виконується імітація. Як це у телевізійному бізнесі робиться я не знаю. Але без розпилу бабла тут нічого не працює.
Link to comment
Share on other sites

Від трк україна, інтера, плюсів, ай-сі-ті-ві та інших не відвернувся. Сто пудов вони сюди хуйловський світ не тягнуть. То Шустер всьо паскудив. Так шо незабаром заживемо, п.Шпилько, під коцапським світом, але у вишиванках з шароварами.

 

В кабельній мережі Ланет у нас 3s таки вимкнули вже, на екрані кольорові полоси. А в отт-пакеті ланета поки працює. Сайт Савіка мовчить.

Link to comment
Share on other sites

у меня на воля кабеле  даже кнопка на 3ств уже пропала....

 

всё панове..пидза каналу окончательная ...

 

если честно жаль..

 

при всём неоднозначном отношении к нему...но мне кажется лучше..он был бы в эфире чем его небыло бы....

 

у нас интер или некоторые другие каналы для украины больше вреда приносят..но то таке.

Link to comment
Share on other sites

Відносно виходу савіковського канала з супутника. З еймосу йде майже все українське телебачення - на Астру 4.8 (основна маса безплатних каналів) та Євробірд 9 (ЕкстраТВ). 

Еймос просто буде виводитися з супутникового пулу.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...