Перейти до змісту

Біткоїн, майнінг і криптовалюти


Olegik

Recommended Posts

Jinx, стрижи якщо можеш! В мене кореш наскирдував ок і скинув.

Не про мене таке діло.

Я вночі спати хочу, а саме під час моєї ночі торгують штатівці - можна проспати весь бенкет.

Майнінг набагато спокійніша справа.

 

Та й наскирдував вже малеха. Принаймні за свій пенсійний вік вже не турбуюся взагалі.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

ты ошыбаешсо.

если уж по теме - то ведко про майнинг и биткойн. точька.

а все остальное генерируетсо исключительно тобой. 

 

 

зы. часть зрады еще и в том, што у нас пока еще при выдаче разрешений

на оружые не заставляют пройти тесты на елементарную логику - и, как

слецтвие, юзерам с ее нарушениями их нефик было бы выдавать - нарушения

восприятия происходящего и его интерпретацыи прямо связаны с риском

 применения без каких-либо уважытельных причин.  :nose3:

+========================================================================+

Ну, а яка логіка може бути у почварок з родини собачих??? Її тіко на рип та птіц вистачає! 

А по-справі: тії 200 000 транзакцій біткоінів в добу - це що, спекуляції? Ні, біткоін забезпечує 

товарний обмін, І людям та компаніям, які його використовують, якось начхати на те, що 

невігласи думають про біток!

А стосовно релігійників та їх сприйняття світу - то це окрема тема. Тому їм не довіряють 

видавати дозволи на зброю.

Link to comment
Share on other sites

...біткоін забезпечує 

товарний обмін, І людям та компаніям, які його використовують, якось начхати на те, що 

невігласи думають про біток!

 

:fp1:

самі яростні адепти "свідків біткоїнів" ті, хто взагалі не розуміються навіть на азах фінасів...

і принципово не бажають хоча б почитати вікіпєдію.

Змінено користувачем kleynod
Link to comment
Share on other sites

 

 


Кстати, для медицинских карточек, блокчейн технологии малоэффективны.

Для медицинских баз данных нет необходимости в такой строгой децентрализации...

Ну вот все те дяди, которых вы нам привели в пример проектом Hyperledger, с вами почему-то не согласны :) Ну да ладно.

 

 


А по-справі: тії 200 000 транзакцій біткоінів в добу - це що, спекуляції? Ні, біткоін забезпечує  товарний обмін

Саме спекуляції. Й саме через них він не може забезпечувати товарний обмін.

Іронічно вийшло, що держави нічого криптовалютам не робили, не валили їх спеціально. А роблять це саме ті, хто теоретично мав би ними просто спокійно користуватися. Бездумним хайпом курс задерли настільки, що з таким рівнем волатильності можна втратити кілька тисяч доларів за добу.

Ви мабуть думаєте, що "державники" у Кореї хижо вищірилися на криптовалюти? Та вони просто злякалися, що в них третина країни грається на тій карусєлі своїми реальними грошима. Й цілком ймовірна ситуація, коли та третина країни прокинеться з сумою у 100500, пробачте, защекоїнів ціною у 20 центів, котрі вчора коштували 1000 баксів.

Таке нікому не треба, ніякий країні.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

...біткоін забезпечує 

товарний обмін, І людям та компаніям, які його використовують, якось начхати на те, що 

невігласи думають про біток!

 

:fp1:

самі яростні адепти "свідків біткоїнів" ті, хто взагалі не розуміються навіть на азах фінасів...

і принципово не бажають хоча б почитати вікіпєдію.

 

+=====================================================================+

Ню-ню....

Bitcoin Meetup Kyiv
Сьогодні з 19:00 по 21:00
Початок приблизно за 4 години · -1° Легкий сніг
проспект Перемоги, 37К1, Київ, Украина, 02000
Link to comment
Share on other sites

+========================================================================+

Ну, а яка логіка може бути у почварок з родини собачих??? Її тіко на рип та птіц вистачає! 

А по-справі: тії 200 000 транзакцій біткоінів в добу - це що, спекуляції? Ні, біткоін забезпечує 

товарний обмін, І людям та компаніям, які його використовують, якось начхати на те, що 

невігласи думають про біток!

 

тебя вроде никто не обзывал. 8-)

хотя иногда и хочеццо

а ты сходу кучю юзверов обозвал, типа, только один "виглас" туд, и ето,

канешно же, ты, как же...  :fp1:

 

бан, вопщем.  :zrada:

Link to comment
Share on other sites

 

+=====================================================================+

Ню-ню....

Bitcoin Meetup Kyiv
 

 

Ще не всіх оленів окучили?

Ще є лохи, котрі ведуться на розвод з "загубленим" гаманцев на дорозі, повним баксів?...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

тебя вроде никто не обзывал. 8-)

хотя иногда и хочеццо

а ты сходу кучю юзверов обозвал, типа, только один "виглас" туд, и ето,

канешно же, ты, как же...  :fp1:

 

бан, вопщем.  :zrada:

+======================================================================++

Ти ще й Вікі забань:

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B8%D1%81%D0%B8%D1%86%D1%8F_%D0%B7%D0%B2%D0%B8%D1%87%D0%B0%D0%B9%D0%BD%D0%B0

Лисиця звичайна або руда (Vulpes vulpes, syn. Vulpes fulva)  — найбільш розповсюджений та широко відомий вид роду лисиць (Vulpes) родини Псові (Canidae). Вона також є найбільшим видом роду: довжина тіла 60–90 см, хвоста — 40–60 см, маса 6–11 кг. У більшості випадків забарвлення спини яскраво-руде, часто з неясним темним візерунком, черево біле, іноді чорне. Забарвлення у тварин з південних районів ареалу тьмяніше. Поряд з типово забарвленими «вогнівками» трапляються особини з темнішим хутром: сиводушки, хрестовки, чорно-бурі. Зрідка в природі зустрічаються альбіноси.

258px-Vulpes_vulpes_sitting.jpg

Рід лисиць (Vulpes) родини Псові (Canidae).

Link to comment
Share on other sites

Друзья, вы чуток перегибаете, и я объясню почему... Разбираться во всей этой хренотени у вас ни времени, ни желания нет, но есть огромный постсовковый опыт падения разного рода пирамид и желание пнуть все то, что непонятно. Понимаю, сам такой.

 

Как думаете, почему Jinx, например, не хочет особенно распространяться, как и что там работает, особо с вами не спорит и никого не переубеждает? Просто он построил пару ферм, которые давно отбил и в данный момент зарабатывает бабло. Молча, без эмоций. Картина вырисовуется следующая: с одной стороны группа непримиримых критиков, которые обзываются, плюются, корчат рожи, крутят дули..., с другой - умиротворенный Jinx, в мягком халате и с бокалом коньяка... 

Собаки лают, а караван идет.

 

Я с большим уважением отношусь к труду шахтера, хлебороба и доярки, - честный и достойный труд за маленькие деньги. Снимаю шапку. Но, к сожалению, мир устроен несправедливо, и большие бабки зарабатывают иначе.

 

Я не думаю, что все это пирамида. Уверен, что майнинг скоро прикроют, может еще годик - два…  Но то, что крипто валюта останется в обращении, не сомневаюсь ни минуты...

Поживем, увидим…

Змінено користувачем Kot
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Уверен, что майнинг скоро прикроют, может еще годик - два…

Ага. Як і торенти (у крипт теж пірингова технологія).

B-)

не хочет особенно распространяться,

Та я особливих секретів з цього діла не роблю. Брак незаангажованих опонентів.

Людині важко зламати в голові дефініцію, що гроші можуть бути тільки емітовані державою.

Переконувати таких людей для мене приблизно те саме, що переконувати раба у тому, що рабство - це погано. Марудна та неблагодарна справа.

 

Хто створює ВВП? Звичайні громадяни.

То чому емітовані кошти надходять не напряму громадянам пропорційно їхньої білої зарплатні, а у нацбанк чи відповідну установу?

І чому громадяни, які фактично вже створили цінність цих емітованих грошей, повинні втрачати вартість вже зароблених ними грошей?

Фактично існуючий механізм емісії суверенних валют - це прихована та узаконена форма грабунку громадян.

 

Я с большим уважением отношусь к труду шахтера, хлебороба и доярки, - честный и достойный труд за маленькие деньги.

Майнінг крипт це теж не так щоб просто. Потрібні чималі знання, потрібне обслуговування обладнання, потрібне саме обладнання, яке зовсім недешеве. Потрібне приміщення та сплата за електроенергію (я, наприклад, всю спожиту електрику оплачую повністю - щоб там не думали опоненти), потрібна вентиляція. Тобто майнер - це і сисадмін, і електрик, і технік по обслузі та ремонту, і монтажник/конструювальник.

Змінено користувачем Jinx
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Максим Орловський

Деньги. Последние пару тысяч лет они считались даром дьявола. Развращают, убивают, и все такое. Ну и прогресс всего человечества двигают в свободное от убийств время. Время максимально свободной торговли исторически оказывалось из раза в раз временем самого быстрого прогресса, а свобода торговли напрямую зависит от обменного эквивалента — денег. Именно они не первращают товаробмен в бартерные цепочки факториальной сложности, а сокращают все до линейного уровня, позволяя этой самой торговле существовать.

Но тут вдруг оказалось, что свежий релиз "дара дьявола" шестого тысячелетия письменной истории людей — биткоин — это не тру деньги. Ведь деньги — это когда кто-то что-то гарантирует, типа центрального банка, или дяди-императора, чеканящего монету. Ведь на их слово можно положиться, не так ли, господин президент Линдон Джонс? Можно определять какие зоны будут свободными экономическими зонами, а какие — не очень. Можно решать кто имеет право торговать (лицензия), а кто — нет. Можно влиять на то, куда идет торговля путем изменения налогов. Можно печатать сколько хочешь путем финансового мультипликатора и таргетировать инфляцию при этом инструментами монетарной политики, чтобы не попасть впросак как римские императоры, не так ли, господин Бернанке? Но вот незадача — вновь козни дьявола. Биткоин. Сволочь не регулируем. И, что еще хуже, произвольно не эмитируем. "Не начеканишь! Не намульиплицируешь" И оказывается, за него можно купить то, что нельзя (нелегально) за "деньги"! Надо же, деньги стали универсальными, как были изначально! Этот биткоин позволяет уйти от таких "разумных" регуляций бизнеса, определяющих где торговля считается свободной, а где — неправильной.

"Пойдем крестовым походом на биткоин" — реет мысль в эпископских головах глобальных правительств, которые вроде как декларировали глобализацию в виде свободного рынка, но свободного в их понимании, а не "вообще". А тут такое... Очередной безымянный Прометей Сатоши принес огонь свободного обмена — и что тут началось! "Нам нужна палка без огня" — blockchain без bitcoin. "Огонь это опасно, можно обжечься — а вчера на наших глазах человек сгорел" — за bitcoin покупают наркотики! "Надо же! Свободные деньги позволяют свободно торговать! Ограничить! Запретить! Разобраться! Созать комиссию! Возглавить! Изгнать! Нет, все же возглавить!"

Могу лишь пожелать новой Римской католической церкви современности — традициональным финансистам и правительствам — в Новом Году удачи в борьбе с вечным дьяволом денег и свободы торговли. А удача тут значит стать анти-хрупкими. Адаптироваться. А, ведь, каждая адаптация — это маленькая смерть. Или, все же, большая? Вот, собственно, удачи вам.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Друзья, вы чуток перегибаете, и я объясню почему... Разбираться во всей этой хренотени у вас ни времени, ни желания нет, но есть огромный постсовковый опыт падения разного рода пирамид и желание пнуть все то, что непонятно. Понимаю, сам такой.

Это здорово, конечно - но начать можно хотя бы с понимания разницы между пирамидой и пузырем. Пирамида - это мошенничество по своей сути и задумки, но пузырь? Пузырь - это нечто совсем иное. Их раздувают как раз на правильных и полезных вещах. Доткомы, недвижимость... как ни странно, пузырь можно раздуть где угодно, лишь бы хватало покупателей с огнем в глазах и сердце, искренне уверенных в том, что через год прогнившая трущоба на 20 квадратов будет стоить вдвое дороже, потому что гладиолус.

С криптовалютой, как ни удивительно, можно сделать то же самое. Собственно говоря, это и происходит: курс ведь шатается не потому, что криптовалюта плохая, а потому, что толпы - заметьте, не таких как вы или Джинкс - а классических, всеми нами любимых оленей вбрасывают последние деньги из кубышек после каждой хорошей новости, и резко продают криптомонеты при каждой "страшной". Покупают не для того, чтобы пользоваться - а для того, чтобы потом продать задорого, взять именно вот этими богомерзкими баксами, которые эмитируют.

Но стоит об этом заикнуться - как тут же становишься врагом, т.к. любой чих в сторону биткоина для человека, у которого в них на данный момент лежит сумма денег - это автоматически "зависть" и "злопыхательство".

 

 


Как думаете, почему Jinx, например, не хочет особенно распространяться, как и что там работает, особо с вами не спорит и никого не переубеждает?

Потому что где-то в другом месте развлекается, полагаю :) Думаете, у кого-то иные мотивы постинга в этой ветке? Я сюда например пишу, когда мне надо отвлечься, но нечего почитать. В финансах и экономике я ведь весьма так себе разбираюсь, чтобы там просвещать кого-то  :shuffle:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Думаете, у кого-то иные мотивы постинга в этой ветке?

Та гілка, власне, про майнінг. З цого приводу я можу проконсультувати досить детально, але у присутніх таких питань не сильно виникає.

А сперечатися за піраміди бажання нема, я свої погляди вже виклав.

 

Крипти однозначно не піраміда. Хто про це вперто торочить - або заздрить, або програвся на біржі.

Бульбашка - можливо, але про це хай краще говорять фінансові спеціалісти, я тут не є спецом.

Крипти загалом - досить нова штука навіть для фінансових спеців, тому навіть серед них нема спільності в думках.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

@coolzak,  питання багатогранне, оскільки залежить не лише від вартості обладнання,  але й від поточних платежів.

Електрика, інет, аренда приміщень (якщо є).

 

Всі цифри загалом доступні. Можна порахувати.

Якщо все складеться, то в березні буду в Калгарі. Зможу проконсольтувати безпосередньо.

 

Більш детально надам викладки трохи згодом, як доберуся додому.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Майнінг практично по собівартості впирається у раннінг костс (електрика, інет, оренда площ, амортизація), бо переважна більшість майнерів починали ще 5 років тому (а ваш монохромний дописувач - усі вісім B-) ), тому вартість обладнання таких хлопаків майже не обходить, бо хардвар закуповується фактично за попередньо накопичену крипту.

 

Основні витрати - це електрика (принаймні у мене). Якщо в Україні майнери башляють приблизно по 60 американських доларів за мегаватт-годину, то в тому ж Калгарі це обійдеться усього за 25 (або й менше) у випадку фактично оптових контрактів.

 

Постачальникам електрики у нормальних країнах майнери - найчудовіший клієнт, і постачальники майнеру практично готові дупу цілувати. Бо майнер споживає рівномірно протягом усієї доби, і за такими споживачами шикується черга постачальників зі своїми ласими пропозиціями.

Звичайно ж, річ не про ахметівські реалії. Ми тут в Україні вже четвертий (чи п'ятий?) місяць чекаємо дозволу на під'єднання потужностей. Віз і нині там.

 

Питання по ділу будуть коментуватися охоче.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Яким алгоритмом ви розраховуєте, яку валюту й коли майнити? :)

А тут нема загального підходу. Якщо по простому - ходіть на whattomine.com

Там ви зможете зрозуміти поточний стан справ щодо якої валюти і на чому майнити.

 

Хтось же кемперить спеціальний розділ біткоїнтолку

та майнить усі новонароджені крипти в розрахунку намайнити їх купку на самому старті та дочекатися зростання ціни на них.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

 

 


Хтось же кемперить спеціальний розділ біткоїнтолку та майнить усі новонароджені крипти в розрахунку намайнити їх купку на самому старті та дочекатися зростання ціни на них.

Прикольно :) Сьогодні якраз знайомому рахували стратегії (щоправда інвестицій, але яка різниця), якраз на цьому зупинилися. По історичних даних вийшло, що якщо б так робити з самого початку, то вийшло б в плюси на будь-який момент часу, а 50% портфоліо складали б шість валют.

Якщо завтра знову буде цілий день мітингів, то дочитаю ще як ризики рахувати, та зроблю йому  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Якщо завтра знову буде цілий день мітингів, то дочитаю ще як ризики рахувати, та зроблю йому

Давайте посилання на цю гілку,  радо проконсультую.

Моя англійська далека від ідеалу, але порозумітися зможемо.

 

Якщо треба, доступний у вайбері, телеграмі або ватсапі.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...