Перейти до змісту

Біткоїн, майнінг і криптовалюти


Olegik

Recommended Posts

якшо хтось із майнерів подумує, куди б зпихнути своє вже трохи застаріле і обтяжливе обладнання, я б  може б подумав нащот викупити занедороґо декілька відеокарт з параметрами 'нє-нє, в майнінґу не була, не розґанялась, не переґрівалась', причому і Нвідіі, і Аті (для кожноі є у мене застосуваніє). :D

Link to comment
Share on other sites

Те, що майнінг є квазі-бізнесом, до того ж виключно короткотерміновим, було зрозуміло відразу, питання було лише в часі його існування.  А за структурою він схожий на будь-яку типову "піраміду" - щоб у цей проект увійти, треба заплатити, перші отримають найбільше, середні лише компенсують витрати, останні заплатять за усіх.... Але були і певні новації - проект дозволяв "відмивати" гроші "сірого" походження і лігітимізувати їх, у цьому і була його найбільша цінність. Як тільки гроші від майнінга почали намагатися контролювати, він негайно втратив 90% привабливості й сенсу існування.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Таки  котиться ? Ні может бить.. 

 

Що скажуть свідки нової біт-ери ? 

+=======================================================+

Нічого небезпечного. Таке вже було і ще буде. Просто хтось викинув 

на маркет велику кількість бітків. Рік назад хтось (кацапи) купували бітки і 

ціна підскочила до 20 000 баксів. А зараз хтось скидає бітки...

Link to comment
Share on other sites

На сегодня падение составило 75% от своей высшей цены. "И живые позавидуют мертвым"(с)Остров Сокровищ

В том смысле, те кто не успели выйти из пирамиды завидуют тем кто вышел.

И ничего страшного, сказали апологеты. ТАк бывает с самым стабильным в мире финансовым инструментом, згодом ту би зе бест карренси ин зе хистори оф мэнкайнд. 

80% туда. 75% сюда. Не биг дил.

Link to comment
Share on other sites

Буде падати - факт.  А от олені що закупились по 18, продадуть по 5 і більше не куплятимуть

+==================================================================+

Ну, спекулянтів не жаль. А як засіб забезпечення товарного обігу криптовалюти кращі 

за класичні. Падіння ціни на біток не призвело до зменшення об"єму його використання. 

Це і є об"єктивною відповіддю на дурню типу: "крипти - це піраміди".

Link to comment
Share on other sites

На сегодня падение составило 75% от своей высшей цены. "И живые позавидуют мертвым"(с)Остров Сокровищ

В том смысле, те кто не успели выйти из пирамиды завидуют тем кто вышел.

И ничего страшного, сказали апологеты. ТАк бывает с самым стабильным в мире финансовым инструментом, згодом ту би зе бест карренси ин зе хистори оф мэнкайнд. 

80% туда. 75% сюда. Не биг дил.

+===================================================================+

Постраждають спекулянти, а забезпечення товарного обміну буде працювати й далі.

 

Пи.Си. 24hr Change  -5.18%

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Между "сегодня" и " на сегодня" есть большая половая разница. Какой товарный обмен может обеспечить непредсказуемый и волатильный ( в пределах трех четвертей стоимости) инструмент, который к тому же не является полноценным денежным эквивалентом ни для товарно денежного обмена, ни для накопления и становится таковым только в пересчете на реальною валюту. Черный, воображаемый рынок не в счет. Те слезы что стоят в виде единичных АТМ машин и десятка экстраваганатных ретейлеров что это дело принимают - не в счет.

Link to comment
Share on other sites

Ну про товарный обмен нужно спрашивать наших апологетов биткойна

Уверен что Jinx и vkhavr2 смогут нам рассказать как часто они платят этой «криптовалютой майбутьнього» за реальные товары и услуги :)

Змінено користувачем SlavRedko
Link to comment
Share on other sites

Падіння ціни на біток не призвело до зменшення об"єму його використання.

 

Бугого, звісно, бо його і так майже не юзали. Але, я думаю, в Києві в метро скоро за біткоїн можна буде проїхати.
Link to comment
Share on other sites

Между "сегодня" и " на сегодня" есть большая половая разница. Какой товарный обмен может обеспечить непредсказуемый и волатильный ( в пределах трех четвертей стоимости) инструмент, который к тому же не является полноценным денежным эквивалентом ни для товарно денежного обмена, ни для накопления и становится таковым только в пересчете на реальною валюту. Черный, воображаемый рынок не в счет. Те слезы что стоят в виде единичных АТМ машин и десятка экстраваганатных ретейлеров что это дело принимают - не в счет.

+==========================================================================+

Об"єм щоденний транзакцій бітка та інших крипт ти бачив?  Тільки йолоп може вважати що то 

спекулянти між собою піраміди будують. Я особисто знаю наших підприємців які розраховуються,  

головним чином, бітками. Ім так вигідно. Я вже про це писав. А коливання на рівні 8.23% за добу - 

це не привід сильно хвилюватися. Вигоди застосування бітка перекривають втрати від його

волатильності.

А щодо купівлі реальних речей, то мій старший рік назад купив собі машинку за півтора бітка.

Link to comment
Share on other sites

Бугого, звісно, бо його і так майже не юзали. Але, я думаю, в Києві в метро скоро за біткоїн можна буде проїхати.

+==================================================================+

Ги-ги! Думай так, прибутки від використання бітка пройдуть повз. :K  :pleasant:  :lol2:  :weep:

Link to comment
Share on other sites

+==========================================================================+

Об"єм щоденний транзакцій бітка та інших крипт ти бачив?  Тільки йолоп може вважати що то 

спекулянти між собою піраміди будують. Я особисто знаю наших підприємців які розраховуються,  

головним чином, бітками. Ім так вигідно. Я вже про це писав. А коливання на рівні 8.23% за добу - 

це не привід сильно хвилюватися. Вигоди застосування бітка перекривають втрати від його

волатильності.

А щодо купівлі реальних речей, то мій старший рік назад купив собі машинку за півтора бітка.

Было бы намного поучительнее если бы вы привели собственный пример как вы использовали биток для расчётов за товары и какую выгоду получили при этом.

Есть такие примеры чы нема?

Link to comment
Share on other sites

Было бы намного поучительнее если бы вы привели собственный пример как вы использовали биток для расчётов за товары и какую выгоду получили при этом.

Есть такие примеры чы нема?

+==========================================================================+

А у мене бітків нема, а власні комп"ютерні потужності заняті квантовохімічними обрахунками. 

Мені це більш цікаво.

Які прибутки?

+=======================================================+

Зменшення витрат на держбандитів.

Link to comment
Share on other sites

+==========================================================================+

А у мене бітків нема, а власні комп"ютерні потужності заняті квантовохімічними обрахунками. 

Мені це більш цікаво.

+=======================================================+

Зменшення витрат на держбандитів.

Ну тогда не понятно о каком удобстве расчёта битками вы говорите.

Один заплатил за товар xxx битков, другой продал товар за xxx битков.

На следующий день один из участников чешет репу «анифуя себе я лоханулся» ;o

Link to comment
Share on other sites

Ну тогда не понятно о каком удобстве расчёта битками вы говорите.

Один заплатил за товар xxx битков, другой продал товар за xxx битков.

На следующий день один из участников чешет репу «анифуя себе я лоханулся» ;o

+==================================================================+

Зразу видно ковбасника. У нас ще є корупційний податок. А крипта дозволяє його 

оминути. Так зрозуміло?

Link to comment
Share on other sites

+==================================================================+

Зразу видно ковбасника. У нас ще є корупційний податок. А крипта дозволяє його

оминути. Так зрозуміло?

То есть крипта это средство ухода от налогов.

Прямой путь в тюрьму в цивилизованных странах и модус операнди в Украине :)

Link to comment
Share on other sites

То есть крипта это средство ухода от налогов.

Прямой путь в тюрьму в цивилизованных странах и модус операнди в Украине :)

+===================================================================+

Коли від імпортера вимагають 50 кілобаксів зверх усіх тарифів та податків, щоб його 

контейнер пропустили, то це і є корупційний податок. І уникнути його - правильна дія! 

Link to comment
Share on other sites

О, а я не знал что если контейнер оплачен битком то таможня тогда взятку не требует.

Ну это меняет все дело... :)

+=============================================================+

Цитата: 

"Страшно далеки они от народа".

 

А еміги-ковбасники - від реалій України.

Link to comment
Share on other sites

мне тоже интересно как форма оплаты влияет на растаможку и взятки при растаможке?

+==========================================================+

Величина хабаря залежить від вартості контейнера. Чи то звичайне залізо, 

чи то легована спецсталь.

Link to comment
Share on other sites

+==========================================================+

Величина хабаря залежить від вартості контейнера. Чи то звичайне залізо, 

чи то легована спецсталь.

О, теперь понятно как умные бизнесмены экономят на хабарях при помощи битков

Заплатил за контейнер ХХХ баксов битками месяц назад. Когда контейнер пришёл на таможню то биток упал на 30% по отношению к $ и опа, хабаря меньше платить нужно :)

 

Я правильно угадал ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...