Перейти до змісту

17 жовтня


Euro

Recommended Posts

двенаццатый день, однако.

штотам? 

 

Петро Порошенко та Курт Волкер скоординували подальші кроки щодо зміцнення міжнародної присутності на Донбасі.

http://tverezo.info/wp-content/uploads/2017/10/volker-800x445.jpg

 

Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним посланником Президента США по Україні Куртом Волкером.

Президент України висловив вдячність Спеціальному посланнику Президента США за зусилля, спрямовані на відновлення миру і стабільності на Донбасі, та припинення російської агресії проти України.

 

Сторони скоординували подальші кроки щодо зміцнення міжнародної присутності на Донбасі, як у рамках зусиль у Нормандському форматі, так і на міжнародних майданчиках, передусім у Раді Безпеки ООН.

 

Співрозмовники обговорили безпекову ситуацію в регіоні і відзначили принципову важливість забезпечення належного виконання Мінських домовленостей, передусім у частині консолідації сталого і всеохоплюючого припинення вогню, виведення з України російських окупаційних військ та техніки.

 

Сторони приділили значну увагу питанню звільнення заручників, які незаконно утримуються на окупованій території і в російських тюрмах. Спеціальному посланнику Президента США було передано відповідне звернення членів сімей заручників та висловлено надію на його ефективну підтримку, передусім у контактах з російською стороною, з метою їх якнайшвидшого звільнення та повернення додому.

 

Курт Волкер високо оцінив схвалення Закону України «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей України». Було відзначено, що це рішення є чітким сигналом на підтвердження справжньої відданості української сторони мирному врегулюванню.

Під час зустрічі було обговорено графік найближчих контактів та перемовин у Нормандському форматі та у рамках діяльності Спеціального посланника Президента США у справах України.

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5 тис
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Ось де справжній успіх

Правда, з  камєнтом

Цікаво, що дрищ прорізався, мабуть припікає

Мать чує, якшо шо, то і до його дупи доберуться...

 

Це жах! Це повний аут! Це крок в нікуди.
Віктор Ющенко
8 ч · 
Я зараз буду нескромним. Я до сьогоднішнього дня глибоко переконаний, що Україні потрібний політичний курс президента Ющенка. В самому широкому значенні цього слова. Я не підписав жодної угоди, за яку мені соромно як президенту. Я не підписував зрадницьку газову угоду, я не здавав Крим, я не здавав східний Донбас. Я по відношенню до своєї нації був чесним, мені здається, був професійним, і я ні про що не жалкую.
Коли
 ти 5 років перебуваєш на посаді президента і, звісно, розумієш, що той політичний курс, з яким ти прийшов, причому фізично хворим, без своєї політичної більшості в парламенті, із правами президента, які найменші були за 23 роки нашої історії, і ти зробив те, що ти зробив, тобі не соромно дивитись своїм дітям в очі і своїй нації.
Хоча, безумовно, наступні 5 років тобі не завадили б для того, щоб продовжити, поглибити цей курс. Тому, коли ти йдеш, у 2010 році, ти цим показуєш своє принципове відношення до завтрашнього дня. Цим ти хочеш сказати: "Моя улюблена націє, я залишаюся переконаний, що вам потрібен цей політичний курс. Це ваше право обирати. Я не погоджуюся з тим вибором, який починає домінувати в вас. Але я завжди його буду поважати!
.....................................................
Дуже Вам дякуємо, Віктор Андрійович. Але все, що можливо. ви вже зробили.
Ви зганьбили помаранчову революцію. Ви не посадили жодного чиновника, який мав би сісти. Ви розвели в Державному апараті сучу гризню. 
Ви, виграли в Януковича вибори завдяки тим, кого потім зганьбили.
Коли ви стояли перед виборцями, я вважала, що Тимошенко робить помилку, агітуючи за вас. А коли ви прийшли до влади, ви назвали саме її найголовнішою помилкою свого президентства. 
Ви привели до влади того Януковича, проти которого зібрали цілий Майдан. 
Ви не просто потвора. Ви така ж жадібна до влади людина, яка в нас в державі хоча б раз була у владі.
До недавнього часу ви були моїм головним розчаруванням. Тепер я знаю, що головне- це порошенко. А ви просто зараз йому підспівуєте, як підспівували Януковичу тільки для того, щоб не було Юльки, яка "набралась кредитів, як сучка блох"! Ви- негідних. 
Ви кажете за газові угоди, що Вона підписала?
А ви забуля, як це було? В Вас вже Альцгеймер? Може для вас буде дивно, але це саме ви, і ніхто інший, привели до цього. Юля ліквідувала росукренерго і 12 млрд кубів газу Фірташа націоналізувала. Вона перекрила вам кисень збагачення від Фірташевського газу.
А теперь давайте нагадаємо, що сказав Фірташ після зустрічі з порошенком в Відні? "Ми получили те, що хотіли. Порошенко- президент, Кличко- мер". 
Тобто, вас з порошенком зв"язує не тільки спільне минуле, але й загальновідомий компаньон.
.....................................................
Якщо ви зібрались в президенти, то це буде гірше, ніж Ківа. Той хоча б дурак- дураком, і люди його не сприймають за людину. А ви- просто негідник, про якого навіть чути не хочеться. Не те, щоб голосувати.
Link to comment
Share on other sites

Бля, как я так мог. Действительно!

 

Спасибо тебе, дорогой внимательный друг. Теперь я буду знать, что агрессия России против Украины началась с 08.12.2015 года. А до этого парень работал в дружественной нам стране. И вообще всё началось после того как отгуляли Новый 2016 год.

 

Хорошо парень трудился на благо России тут:

 

Порошену не хочешь предъяву кинуть, принципиальный ты наш? За Липездскую фабрику, например? Этот "парень" до сих пор не только работает, но и платит налоги в "дружественной нам стране". Или пропагандонам прошивка моска таких дерзостей не позволяет? Срать картинками - это предел их возможностей

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Порошену не хочешь предъяву кинуть, принципиальный ты наш? За Липездскую фабрику, например? Этот "парень" до сих пор не только работает, но и платит налоги в "дружественной нам стране". Или пропагандонам прошивка моска таких дерзостей не позволяет? Срать картинками - это предел их возможностей

Ха-ха, "липидзкая фабрика". Ну, найдите ещё что-то. Уже такое засаленное таскаете.

 

DNKg7zGXcAAppaE.jpg

Link to comment
Share on other sites

Порошену не хочешь предъяву кинуть, принципиальный ты наш? За Липездскую фабрику, например? Этот "парень" до сих пор не только работает, но и платит налоги в "дружественной нам стране". Или пропагандонам прошивка моска таких дерзостей не позволяет? Срать картинками - это предел их возможностей

А посмотри где Саака пишет про нелегитмного, педротам в фейсбуке пердаки порвало вщент.

И ни один ебанат даже не удосужился увидеть, что это цитаты из статьи Дацюка на УП.

Конченые...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну, найдите ещё что-то.

Скучно. Уже сто раз пережевано, сто раз услышаны одни и те же отмазки. На сто первый раз нихрена не изменится.

 

Я уже задавал одному вашему заокеанскому единомышленнику вопросик, на который он так и не сподобился внятно ответить. Может у вас получится.

 

Итак, представьте, что вы американец.

 

По факту вы поддерживаете действующего президента США, который владеет телекомпанией уровня BBC, военными заводами и кучей других промышленных предприятий; президента, который вступил в должность сразу после Перл Харбора и оккупации Аляски -  и назвал ответные действия антитеррористической операцией, причем отправил кума императора Хирохито представлять интересы США в американо-японском конфликте.

 

Если это абсурд для Америки, почему это должно считаться нормой для Украины?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Скучно. Уже сто раз пережевано, сто раз услышаны одни и те же отмазки. На сто первый раз нихрена не изменится.

 

Я уже задавал одному вашему заокеанскому единомышленнику вопросик, на который он так и не сподобился внятно ответить. Может у вас получится.

 

Итак, представьте, что вы американец.

 

По факту вы поддерживаете действующего президента США, который владеет телекомпанией уровня BBC, военными заводами и кучей других промышленных предприятий; президента, который вступил в должность сразу после Перл Харбора и оккупации Аляски -  и назвал ответные действия антитеррористической операцией, причем отправил кума императора Хирохито представлять интересы США в американо-японском конфликте.

 

Если это абсурд для Америки, почему это должно считаться нормой для Украины?

 

патамуша адинарот, особенно в высоких кабинетах.

У Порошенко с тем же Сурковым намного больше общего, чем с теми кто протестует под Радой.

Когда простой люд начнет понимать на каком месте в приоритетах у власти он находится, тогда и глаза начнут открываться. И тогда его уже хрен нажучишь отмазками подплинтусного уровня...

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха, "липидзкая фабрика". Ну, найдите ещё что-то. Уже такое засаленное таскаете.

 

DNKg7zGXcAAppaE.jpg

+=======================================================+

Хто-ж довбню винен, що гривню кинув у три рази? Знову путін???

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ясне діло - ханський шатьор вже встановили за 200 000 гривень :weep::lol2:

А трусняки для рабів просять :pleasant:

Шатер то такое. Лучше скажи, труселя с памперсами отнесла как обещала или как обычно?
Link to comment
Share on other sites

Ха-ха, "липидзкая фабрика". Ну, найдите ещё что-то. Уже такое засаленное таскаете.

 

Твоя информация устарела, о срущий картинками   :D Твой элегантный съезд с темы Липездской фабрики, в свете твоих наездов на родственника Залищук, не принимается. 

 

http://biz.nv.ua/ukr/publications/rivok-zhevago-i-nedosjazhnij-ahmetov-u-novomu-rejtingu-najbagatshih-ukrajintsiv-2094498.html

 

http://biz.nv.ua/img/forall/users/449/44981/nv-2017-39_rgb26_01.jpg

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

И вот еще информация к размышлению для страдающего недержанием картинок. 

 

Dubinsky.proВподобати сторінку
5 год · 
 

Две простые цифры.

Состояние Ахметова в 2013 году увеличилось на 1.1 млрд долларов. Это при Януковиче.

Его же состояние в 2017 - выросло на 2.8 млрд долларов. 


Уже при Порошенко.

 

Между этими двумя цифрами - война на Востоке и отжим боевиками почти всех сырьевых активов Ахметова.

 

Очевидно, что прирост капитала в таких условиях - колоссальный. И обеспечен он, прежде всего, подъемом тарифов на электроэнергию + ростом цен на уголь через формулу "Роттердам+".

 

То есть, в период президентства Порошенко - Ахметов зарабатывает за счёт обнищания населения и перекачки остатков сбережений украинцев в его карман. И (всё)также за счёт бюджета - который выплачивает субсидии тем, кто платить по "европейским" тарифам не может.

 

Напомню, все это происходит на фоне падения цен на активы и стагфляции (медленном умирании) экономики.

 

Как вы понимаете, обеспечивает обогащения Ахметова - правящая верхушка в виде Порошенко-Гройсман. Которые, очевидно, не могут не иметь доли в награбленном.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

етот тупой личностный срачь с троллингом безо всякого смысла уже

порядком подзадолбал.

может, лучше сместить векторы и всех перезобанить, чтобы потом

плавно перейти в очередной модеросрачь?  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

Прєлесно...

 

А вы попробуете ответить на вопрос или тоже прелесТно отморозитесь?

 

Представьте, что вы американец.

 

По факту вы поддерживаете действующего президента США, который владеет телекомпанией уровня BBC, военными заводами и кучей других промышленных предприятий; президента, который вступил в должность сразу после Перл Харбора и оккупации Аляски -  и назвал ответные действия антитеррористической операцией, причем отправил кума императора Хирохито представлять интересы США в американо-японском конфликте.

 

Если это абсурд для Америки, почему это должно считаться нормой для Украины?

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Петро Порошенко та Курт Волкер скоординували подальші кроки щодо зміцнення міжнародної присутності на Донбасі.

http://tverezo.info/wp-content/uploads/2017/10/volker-800x445.jpg

Волкер виглядає нормуль, а чого решта ар'євих така сумна?

 

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 


ОМГ, воно заговорило про совість

 

А Вас у ханський шатьор пускають погріцця? Чи тільки у прихожкй, на коврікє? :K

Чи може Ви взагалі...лише в інеті вируєте? - хоча ні, я не можу так погано подумати про достойного зрадофіла-ваєваку, ні-ні :D

Link to comment
Share on other sites

Гість
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Створити...