Перейти до змісту

В Зеленського полихнуло


Гість Хома

Recommended Posts

Зєлєнскій - це про Україну, у якій українці за мовою і культурою нах не потрібні, хіба, щоб посміятися, бо навіть змінити Україну (або хоча б спробувати) можуть тільки персонажі Вовчіка, Кошевого і іншого квартального наброду - чьоткіє гарадскіє пацани і дєвчьонкі. Ну не рагулі ж.

 

Якби це було мило про якесь узкоязичне гетто у Одесі або Харьковє - хрєн з ним. Але пророка Вовчіка для України непотрібно.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 458
  • Created
  • Остання відповідь

Бля, я бы на месте Бени вернула Шустера на 1+1 :lol2:

Как бы полыхнуло, ой... аж страшно.

 

Да, знатная была бы истерика.

Но могут и канал закрыть.

 

Дрезина "свобод" только набирает ход, зима выборы близко...

Link to comment
Share on other sites

Зєлєнскій - це про Україну, у якій українці за мовою і культурою нах не потрібні, хіба, щоб посміятися, бо навіть змінити Україну (або хоча б спробувати) можуть тільки персонажі Вовчіка, Кошевого і іншого квартального наброду - чьоткіє гарадскіє пацани і дєвчьонкі. Ну не рагулі ж.

 

Якби це було мило про якесь узкоязичне гетто у Одесі або Харьковє - хрєн з ним. Але пророка Вовчіка для України непотрібно.

 

Угу. Україні потрібні медведчуки. Це їх країна. Ну і канали інтери...

Link to comment
Share on other sites

Я абсолютно переконаний, що спусковим гачком даної операції проти Квартала була ця пісня кінця жовтня ц.р., а замовником є Порошенко безпосередньо.

 

Надин, я не смотрела сериальное продолжение. 

Я больше по детективам.

Но как помню по первым двум фильмам, там было противостояние сельских и гарадских т.с. и как раз город и был более смешным с жеманством и наигранной интеллигентностью. Но то такое.

 

Мне пох те Сваты, доходы Вовчика...

Ноги во всем этом растут от обидчивости Пети, всё это реакция на Слугу.

Дежа вю.

 

Вот только ровно 40 лет назад, точно также, мужики в гаражах слушали Володю Высоцкого и Аркашу Северного, искали во всём том "глубокий смысл", крамолу и глубоко вздыхали: "Ах, какой бунтарь".

 

И вот сейчас, вроде взрослые люди, с доступом к информации... А поди ж ты.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Да, знатная была бы истерика.

Но могут и канал закрыть.

 

Дрезина "свобод" только набирает ход, зима выборы близко...

 

Навіть важко уявити що вони до виборів витворять. Бо бздять нє па дєцкі. Овоч і той ліпше тримався і тільки до Ростова добрався. 

А ці куди загудуть ? Елементарна математична пропорція показує , що набагато далі..

Link to comment
Share on other sites

Те, що Вовчік за мзду малую мочить Порося, не значить, що Вовчик (або його хазяїн) класний пацан. Викривати секрет Полішинеля про клубок павуків, яким є наша Иліта, Вовчік буде доти, доки хтось не повернеться на нормальній позиції у цій Иліті. А тоді Вова буде поводитись з Пєцьою (чи хто там буде) як придворний блазень - як це Зєлєнскій робив з Януковощем. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Дался вам тот Добронравов. Думаю подавляющее большинство даже его фамилию не знают. Кстати копию сериального Добронравова, даже визуально похож, знаю в Киеве. Вполне успешный предприниматель. Не стоит отождествлять актера и его роль, это разное, совсем разное. Например если какой американский актер, будет играть например какого Тараса. Бульбу, Шевченко, не суть важно. От этого он не станет украинцем и Тарас не станет американцем. Не может быть знака равенства между актером и его ролью. Как правило это абсолютно разные личности.  

 

P.S. Кстати если мне не изменяет память, то в сериале Иван хоть и такой себе селюк, но вполне успешный. А дебилковатый Митяй живущий в хибаре и вечно получающий подзатыльники, таки русский. Так-что не знаю где там вы увидели превосходство русских над украинцами. Как по мне, то все вполне наоборот. 

 

А це не вони побачили. Це їм так показали і сказали.  Більшість людей думає не мозком , а вухами. На жаль.

В тому дурному серіалі взагалі немає привязки до країни чи національності. Їм сказали що це про дебілкуаватих хахлов - значить 

про дебівлкуватих хахлов. Самі вирішили і ніхто за язика не тягнув. А тепер, пляць, Вова Зеленський всрався як та невістка.

Не Медведчук, не Фірташ, не Пінчук, не Ахмєтов, не їх канали, які гонять такий совок, що вуха в*янутЬ, а Вова пляць, Зеленський. 

Олігарх і сепар. Правда Росія на нього справу відкрила і він туди не може навіть заїхати, але то таке..

 

Партія сказала нада - єсть атвєтіл камсамол !

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


А тоді Вова буде поводитись з Пєцьою (чи хто там буде) як придворний блазень - як це Зєлєнскій робив з Януковощем.

 

Я взагалі не розумію цього носенсу - Зєлєнський "мочить" Пєдро :weep: І ще Шустер - совість нації :weep: І ще Гордон - правдолюб.

Начебто люди не пам'ятають, що років 5 тому було - як вони  поводились за Овоча :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


А тепер, пляць, Вова Зеленський всрався як та невістка.

 

Так він дійсно всрався.

Вище вже питали - якого хера Вова не вигнав з роботи кацапиздло, яке демонстративно наплювало на закони України?

Яле відповідати на питання ніхто не хоче.

Краще зайвий раз проквакати про угнєтенія свабоди слова і як влада боїться вовчика-правдоруба  :weep:

  • Upvote 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знаю кто сейчас смотрит, а большинство украинцев думаю таки посмотрели. В принципе нормальный сериал, под пиво шел на ура, но после наверное второго сезона, как-то приелся. Кого-то может и на все шесть хватило, раз наснимали. 

я не осилил ни одной серии..несколько серий просто прошли случайно фоном в тв..

а тем более пиво под него пить.. ;o 

ого там оказывается и не один сезон :consul:  

сколько сколько ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o

этого гавна-шесть сезонов наснимали  :consul:  :consul:  :consul:  :consul:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:

ахуеть :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Зрозуміло. Зрозуміло також, що і перший сезон ти не дивився цілком. Тому не буду питати, проти кого він і за що. Скажу лише, що він абсолютно, діаметрально не про те, що ти стверджував.

Тобто те, що я не вкладаюсь у штампи твоєї свідомості (за/проти олігархів), означає, що я брешу?

Можеш питати або не питати, однаково ідеш нах

:td:

Не гарячкуй. Я не стверджував що ти брешеш. Ти не додивився і тому не в курсі, що це гостра антиолігархічна сатира, де напрочуд точно продемонстрована наша потворна державна система. З усіма її внутрішніми і зовнішніми стосунками. Причому, в фільмі немає жодного позитивного олігарха. Чесно, я дуже здивований і розчарований цій хвилі чергової травлі людей, які намагаються розкрити населенню очі на справжній стан справ в країні.

Link to comment
Share on other sites

этого гавна-шесть сезонов наснимали  :consul:  :consul:  :consul:  :consul:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:

ахуеть :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

 

 

Мля... 

Этот бред до сих пор

? Я думал оно здохло на первом сезоне.

Если бы не эта истерика, так бы и не вспомнил, что такое есть.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

я не осилил ни одной серии..несколько серий просто прошли случайно фоном в тв..

а тем более пиво под него пить.. ;o

ого там оказывается и не один сезон :consul:  

сколько сколько ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o

этого гавна-шесть сезонов наснимали  :consul:  :consul:  :consul:  :consul:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:

ахуеть :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

 

 

 

Ситуація стане ще цікавішою, якщо почитати закон України про кінематограф.

Там чорним по білому написано що ліцензія на показ фільму безумовно відкликається якщо один з учасників фільму становить небезпеку для держави.

Це стосується всієї кінопродукції за участь такого учасника.

Всі "свати", всі сезони, від першого до останнього під загрозою відкликання дозволу на прокат.

Це грубі гроші.

НМД, все залежить від того як СБУ сформулює заборону для того кацапа, який грав там головну роль.

Я цілком згоден з тим, що кінопродукція за участю мудака, який підписав послання Путіну про одобрямс анексії Крима не може демонструватися на території України.

Link to comment
Share on other sites

Та да, с характерным "гэ" может быть исключительно селючка Валюха, а хохол Бутько может быть исключительно хитродупым и дружить с алкашом Митяем, а вот профессор, его жена и ее последующий муж никак не хохлы, потому что хохол не может быть с высшим образованием и руководить институтом, а хохлушка способна только каклеты жарить и в бигудях с халатом ходить, чувство стиля ей присущи. Да и круг общения у хохлов сплошь алкаши Митяи но никак не профессора. Да и у хохлов не может быть умного сына-айтишника, у них может быть только хитрозадая дочь, что удачно вышла замуж за айтишника, о чем во первых сериях ейная свекровь не забывала намекать. А так да, никаких штампов в сериале, никаких...

 

Пару дней назад МГ42 ведку делал именнь об этом...

А Митяй, он кто, ну кроме того, что алкаш? Почему весь из себя умный профессор, весь сериал постоянно попадает впросак и выглядит одним из самых недалеких персонажей? Митяй на его фоне просто академик. 

Link to comment
Share on other sites

ооооо  вот это  :tu:  :weep:

на майдан за нато и визовый режим :tu:

Треба було починати не з дитячих іграшок в кантактє та дурних серіалів , а з Медведчука , Ахмєтова та його компаньйона Порошенка , бо тільки вони чомусь багатіють на цій крові.

Все просто. Лікують причину хвороби , а не її наслідки.

Це так важко зрозуміти ?

А Митяй, он кто, ну кроме того, что алкаш? Почему весь из себя умный профессор, весь сериал постоянно попадает впросак и выглядит одним из самых недалеких персонажей? Митяй на его фоне просто академик.

 

:) А ви я бачу в темі ..

Link to comment
Share on other sites

я не осилил ни одной серии..несколько серий просто прошли случайно фоном в тв..

а тем более пиво под него пить.. ;o

ого там оказывается и не один сезон :consul:  

сколько сколько ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o  ;o

этого гавна-шесть сезонов наснимали  :consul:  :consul:  :consul:  :consul:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:  :bluet:

ахуеть :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:  :shuffle:

Чувак, на вкус и цвет, все фломастеры разные. Для кого-то твои самые любимые вещи, редкостное ге. Но это не повод об этом кричать и выходить с транспорантом. Не веди себя аки кацап. Толерантней надо быть. Так сказать ближе к Европе.  

Link to comment
Share on other sites

А Митяй, он кто, ну кроме того, что алкаш? Почему весь из себя умный профессор, весь сериал постоянно попадает впросак и выглядит одним из самых недалеких персонажей? Митяй на его фоне просто академик.

 

а Митяй чистый продукт совдепии, понаехавший в период выведения такого типа как советский человек, их штоль мало по разным деревням, специалистов по распределению. И профессор не впросак попадает, а банальный подкаблучник. Это первый который муж-профессор, а который второй так умел попользоваться мямлей-первым будучи его замом. Вот профессорша по сценарию так и остается женой директора института, никак за слесаря гэкающего не выдадут ее сценаристы, не ее уровень, она ж не Валюха с каклетами и закатками в клетчатой сумке
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Все просто. Лікують причину хвороби , а не її наслідки.

Це так важко зрозуміти ?

 

Лікувати  треба все - і причину, і наслідки.

 

Ну давайте не будемо робити взагалі нічого і не чіпати жодну гидоту, що лізе спочатку на окуповані території, а потім сюди - бо бачте, ахметов ще не сидить.

Ну давайте кабздона з порєченковим сюди запросимо, а що? Ахметов же ж не сидить і медведчук також.

І мільчакова ще до купи - бо ж спочатку тре ахметова посадити.

 

Ти як радіоточка - заклинило і товчеш одне й те саме без зупинки.

Змінено користувачем Марта
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

а Митяй чистый продукт совдепии, понаехавший в период выведения такого типа как советский человек, их штоль мало по разным деревням, специалистов по распределению. 

Национальность?

 

И профессор не впросак попадает, а банальный подкаблучник.

А в чем выражается подкаблучность например в проколотой лодке или спаленных вещах? Это только одна серия.

Link to comment
Share on other sites

Лікувати  треба все - і причину, і наслідки.

 

Ну давайте не будемо робити взагалі нічого і не чіпати жодну гидоту, що лізе спочатку на окуповані території, а потім сюди - бо бачте, ахметов ще не сидить.

Ну давайте кабздона з порєченковим сюди запросимо, а що? Ахметов же ж не сидить і медведчук також.

І мільчакова ще до купи - бо ж спочатку тре ахметова посадити.

 

Ти як радіоточка - заклинило і товчеш одне й те саме без зупинки.

Та ви що ? Я ?

А в мене навпаки враження , що ви починаєте лікування з жопи ,а не голови.

Я вже не знаю як вам донести цю просту думку.

 

Ну дивіться інтер . На здоров'я.

Link to comment
Share on other sites

 

 


А в мене навпаки враження , що ви починаєте лікування з жопи ,а не голови.

 

а якщо хворі і голова, і жопа - то що треба лікувати?

 

 

 


Ну дивіться інтер . На здоров'я.

 

???

я взагалі-то за те, щоб інтер спалити нахрен разом з сватами-кварталами і всією тою двурушною зеленською шантрапою

 бо лікувати там вже нема чого

але того робити неможна, бо ахметов з медведчуком ще не сидять.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чувак, на вкус и цвет, все фломастеры разные. Для кого-то твои самые любимые вещи, редкостное ге. Но это не повод об этом кричать и выходить с транспорантом. Не веди себя аки кацап. Толерантней надо быть. Так сказать ближе к Европе.  

да ради бога..

смотри..своих сватов..

мне то шо. ;)

Link to comment
Share on other sites

это когда и шо за передача?

 

конечно зеленский пидарасик тот ещё..но не думаю..шо на интере он в тот день выступал в прямом эфире?

С Шепелевым... 2012 год.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...