Перейти до змісту

Хто не дав нам завершити Майдан, натравивши на нас кацапів?


Lellard

Recommended Posts

Дурне питання, насправді. Той, хто і організовував Майдан як спецоперацію. Через свою агентуру, в першу чергу через Порошенка і Медведчука. Хуйло це задумав, але щось пішло не так "завдяки " українцям.  Ну, майже не так. Дещо таки вдалося: "Могу сказать, что мы добились, чего хотели. Порошенко стал президентом, Кличко - мэром" (с) Д.Фірташ.

А усе наступне - лишне наслідки. Хоча, врешті решт, все залежить таки виключно від самих українців.

Нє, Майдан здійснили тільки для того, щоб Одну витягти з буцегарні.

І звдля цього впряглися всі Вами згадані.

 

пс. моя версія більш життєва :D

Link to comment
Share on other sites

Нє, Майдан здійснили тільки для того, щоб Одну витягти з буцегарні.

І звдля цього впряглися всі Вами згадані.

 

пс. моя версія більш життєва :D

Що про відео скажете, пан "більш життєвий"? Воно дууууже красномовне, і Порошенко, і Данилюк живі, при владі, і шкодять Україні й надалі. Є "більш життєве" пояснення, окрім Порошенко - агент російських спецслужб і провокатор?

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Всі хто каже "почни з себе" - працюють на ворога. В реалі за таке б'ють пику.

Та не починайте з себе. Бийте в пику, поки не знайдеться той хто вам пику порихтувати зможе. :D
Link to comment
Share on other sites

Цікаве відео, яке тре' викладати знову і знову

на якому чітко видно, як люди Порошенка із "Спільної справи" Данилюка (того самого, що розвалив "Податковий Майдан" зсередини, того самого, що захоплював урядові установи, даючи привід для розгону Майдану, і звідки його людей викидали "свободівці", того самого, що був замом у Гелетея, а зараз радник Порошенко) б'ють цепами по щитам строковиків ВВ, а потім проходять через їх ланки, і перекурюють з "беркутами", і знов повертаються бити цепами. 

Тому Порошенко і з'явився на Банковій, що його (!) сценарій фейкового "штурму" і реального кровопролиття пошов "не туди" - раптово прибігло до трьох тисяч з Майдану, замість максимум 500 осіб до того (і то разом з провокаторами Порошенка), і виникла загроза справжнього штурму Банкової, до чого риго-москалі не були готові - півтори сотні не дуже надійних ВВешників і десь до трьохсот "беркутів". Ось і уся розгадка "тракторної епопеї" старого хуловського провокатора, якому вдалось залізти на найвищу посаду в Україні. Мабуть, і вторгнення в Донецьку-Луганську області Хуйло почало саме для цього, привести "під шумок" до влади свого агента, а зовсім не з-за Криму.

 

Давайте все таки признаем, что поддержка в обществе Пети тогда была больше 60% и сейчас тоже очень приличная. А кого было выбирать, если выбирать было не из кого. За Юлю люди не захотели, за Яроша тоже, вот Петя и прошел. Я помню что он кажись с фирташем тогда свою кандидатуру согласовывал, считай с кремлем. Но есть ли он прямо таки завербованный прямой агент, не думаю. Скорее он просто из их команды, кабмина зэка, он там министром тогда у овоща работал. Наверное на него компромат есть, как вариант. Но я так скажу, в этом всем плане общество было пассивно при овоще, пассивно и сейчас.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Все почалося з того, що в бюджеті на 2014 рік не було грошей, і непідписання асоціації було оплатою 3 млрд. баксів, а потім прийшлось би продати ГТС і майно олігархів

Link to comment
Share on other sites

Все почалося з того, що в бюджеті на 2014 рік не було грошей, і непідписання асоціації було оплатою 3 млрд. баксів, а потім прийшлось би продати ГТС і майно олігархів

Все там было, газ и нефть в цене были, металл и кокс тоже, доллар по 8. Не подписание это одно, а вот заявы о смене курса и сразу постоянные новости о том, что готовимся вступать в таежный союз это уже другое. Да и стал бы кремль из-за 3 млрд.$ оккупировать Крым, донбасс, десятки тыс. людей убивать, получать санкции, обвал цен на нефть и газ. Там у кремля потери уже 100-ми тыс. млрд измеряются.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Давайте все таки признаем, что поддержка в обществе Пети тогда была больше 60% и сейчас тоже очень приличная. А кого было выбирать, если выбирать было не из кого. За Юлю люди не захотели, за Яроша тоже, вот Петя и прошел. Я помню что он кажись с фирташем тогда свою кандидатуру согласовывал, считай с кремлем. Но есть ли он прямо таки завербованный прямой агент, не думаю. Скорее он просто из их команды, кабмина зэка, он там министром тогда у овоща работал. Наверное на него компромат есть, как вариант. Но я так скажу, в этом всем плане общество было пассивно при овоще, пассивно и сейчас.

Підтримка Порошенка за два місяці до виборів була 5 відсотків (5%) - це офіційні рейтинги багатьох агентств. Буквально через два місяці безперервної "накачки" електорату  усіма без виключення ЗМІ заявили про рейтинг у 45%.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Підтримка Порошенка за два місяці до виборів була 5 відсотків (5%) - це офіційні рейтинги багатьох агентств. Буквально через два місяці безперервної "накачки" електорату  усіма без виключення ЗМІ заявили про рейтинг у 45%.

Я на многих украинских форумах вижу, что минимум 50% а то и больше за него голосовали и сейчас за него. А инет это показатель, т.к. обычно это самая оппозиционная часть общества, но, если и она уже за Петю, то охотно верю в его честную победу в первом туре.

Link to comment
Share on other sites

Я на многих украинских форумах вижу, что минимум 50% а то и больше за него голосовали и сейчас за него. А инет это показатель, т.к. обычно это самая оппозиционная часть общества, но, если и она уже за Петю, то охотно верю в его честную победу в первом туре.

Это форум Рошена или Пятого такое даёт?
Link to comment
Share on other sites

ФУП, forum.autoua.net (там раздел политика есть для зарегистрированных).

И столько там проголосовало, что или двести человек?

 

P.S. Хотя в принципе у меня к результатам голосования претензий нет. Но делать выводы на основании интернет-бронирования, это пальцем в небо.

Link to comment
Share on other sites

И столько там проголосовало, что или двести человек?

 

P.S. Хотя в принципе у меня к результатам голосования претензий нет. Но делать выводы на основании интернет-бронирования, это пальцем в небо.

Когда проводится соц. опрос в Украине, охватывается вообще всего 2-3 тыс. человек, и % точности очень и очень высокий, это же социология. 

Вот например, на кацапских форумах я могу видеть % голосования 70% против путина, это значит что против него там есть люди. А тут на украинских форумах я вижу больше 50-60 за Петю, значит вне форумов его сторонников еще больше получается. 

Link to comment
Share on other sites

Мене особисто дивує, як люди примудряються забувати факти подій, що відбулись усього лише 5 років тому. Забувають те, що має визначальне значення на виборах - життєвий шлях політиків, їхню позицію по суспільно важливих питаннях, політичні уподобання, скандали і розслідування (і їх результати), і т.і. Зате поширюють міфи і вигадки, дуже невибагливо цитуючі заздалегіть заангажовані ЗМІ. Високий рейтинг Порошенко після Майдану - це міф, Порошенко-патріот - це міф, і навіть перемога Януковича на виборах - це міф (але зафіксований державною машиною, тому в цьому випадку можна пробачити, хоча розумні люди і тут все розуміли завжди). А от участь Порошенка в абсолютно проросійських і антиукраїнських підривних проектах під виглядом "партій" - СДПУ(о) та ПР - це не міф, а факт, але на це закривають очі, наче цього не було, викидаючі з пам'яті, як під зомбуванням. Невже таки зомбують? Тоді технології зомбування повинні бути досконалими та тотальними, ніякому "пулу олігархів" це не під силу, це може розробити, протестувати і  і впровадити лише держава, причому держава, що є ворогом українського народу.

Це так, "ліричний відступ".

Link to comment
Share on other sites

Клан рокфелерів, що контролює раССею?

 

    Читаю  назву  гілки  ,  заходжу  бачу  оцей  перший  пост . Ніфіга собі  логіка .  Кацапські  дамбаські  дурні ,  хряк  і  ко ,  були від  початку  проектом хуйла-кремля  ,  фактично  в  Києві  хряк  діяв  за  сценарієм  хуйла  ,  ім всі  його  прихфостні .

 

 

 Якщо  ж  питання  про  участь Заходу  ,  ніхто  її не заперечує . Підтримували ,  давили  на  хряка ,  вмовляли . Публічно  ,  не завжди  дипломатично . Мій  вибір   -  прозахідний  . В  той  момент  нам   треба  було послати  накуй  тайожний  путінський саюз . Послали . 

 

 Все  . Далі  бєспрєдєл  від  кацапви . Якщо  Захід  і  знав  про  такий  можливий перетік  подій  ,   то  відповідно  зробив  вибір  -  Україна захищається  ФІЗИЧНО   сама .  Хіба  не так  і  сталося ? Але  дипломатично  Захід  ДО СИХ  ПІР    на  нашій  стороні  . 

 Навіть якби  рєсп  був  презом  США   можливо  різниця  була  в жорсткості  заяв .  Можливо  бо хз .

Мене особисто дивує, як люди примудряються забувати факти подій, що відбулись усього лише 5 років тому. Забувають те, що має визначальне значення на виборах - життєвий шлях політиків, їхню позицію по суспільно важливих питаннях, політичні уподобання, скандали і розслідування (і їх результати), і т.і. Зате поширюють міфи і вигадки, дуже невибагливо цитуючі заздалегіть заангажовані ЗМІ. Високий рейтинг Порошенко після Майдану - це міф, Порошенко-патріот - це міф, і навіть перемога Януковича на виборах - це міф (але зафіксований державною машиною, тому в цьому випадку можна пробачити, хоча розумні люди і тут все розуміли завжди). А от участь Порошенка в абсолютно проросійських і антиукраїнських підривних проектах під виглядом "партій" - СДПУ(о) та ПР - це не міф, а факт, але на це закривають очі, наче цього не було, викидаючі з пам'яті, як під зомбуванням. Невже таки зомбують? Тоді технології зомбування повинні бути досконалими та тотальними, ніякому "пулу олігархів" це не під силу, це може розробити, протестувати і  і впровадити лише держава, причому держава, що є ворогом українського народу.

Це так, "ліричний відступ".

+++++ 100500

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

Когда проводится соц. опрос в Украине, охватывается вообще всего 2-3 тыс. человек, и % точности очень и очень высокий, это же социология. 

Вот например, на кацапских форумах я могу видеть % голосования 70% против путина, это значит что против него там есть люди. А тут на украинских форумах я вижу больше 50-60 за Петю, значит вне форумов его сторонников еще больше получается. 

ФУП не відображає політичних розкладів суспільства. Стараннями модераторів його грунтовно зачистили від тих, хто не є прихильником Порошенка.

До речі, перед виборами 2010 року в опитуваннях на ФУПі Ющенко ті вибори вигравав. А в реалі.... Отак і з Порохом.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мене особисто дивує, як люди примудряються забувати факти подій, що відбулись усього лише 5 років тому. Забувають те, що має визначальне значення на виборах - життєвий шлях політиків, їхню позицію по суспільно важливих питаннях, політичні уподобання, скандали і розслідування (і їх результати), і т.і. Зате поширюють міфи і вигадки, дуже невибагливо цитуючі заздалегіть заангажовані ЗМІ. Високий рейтинг Порошенко після Майдану - це міф, Порошенко-патріот - це міф, і навіть перемога Януковича на виборах - це міф (але зафіксований державною машиною, тому в цьому випадку можна пробачити, хоча розумні люди і тут все розуміли завжди). А от участь Порошенка в абсолютно проросійських і антиукраїнських підривних проектах під виглядом "партій" - СДПУ(о) та ПР - це не міф, а факт, але на це закривають очі, наче цього не було, викидаючі з пам'яті, як під зомбуванням. Невже таки зомбують? Тоді технології зомбування повинні бути досконалими та тотальними, ніякому "пулу олігархів" це не під силу, це може розробити, протестувати і  і впровадити лише держава, причому держава, що є ворогом українського народу.

Це так, "ліричний відступ".

А гiлка на ФУПi - "Дави їх Федорич!", забули?

Деяким людям властиво самим собi видумувати мiфи.

Link to comment
Share on other sites

ФУП не відображає політичних розкладів суспільства. Стараннями модераторів його грунтовно зачистили від тих, хто не є прихильником Порошенка.

 

У меня пока мнение, что большинство форумов уже подконтрольны Пете. Но все равно тогда в 2014 за него реально много голосовало, все это преподносилось под соусом, что надо быстрее провести выборы, за 1 тур, чтобы за 3 дня покончить с АТО как он обещал. Но, если вы считаете, что в кресле президента сейчас сидит прокремлевский агент, это крайне усложнит и освобождение донбасса и Крыма и реформы и соответственно и перспективы по ЕС и НАТО.

Также я не вижу, чтобы на этом форуме были конкретные предложения кого выбирать. Как я понимаю Юля тоже не подходит. Тогда кто?

Link to comment
Share on other sites

Проти кого працювали міфи, що заперечували реальні факти, і треба голосувати. Бо цілком зрозуміло, що ті міфи працювали на користь ворогів України.

Link to comment
Share on other sites

У меня пока мнение, что большинство форумов уже подконтрольны Пете. Но все равно тогда в 2014 за него реально много голосовало, все это преподносилось под соусом, что надо быстрее провести выборы, за 1 тур, чтобы за 3 дня покончить с АТО как он обещал. Но, если вы считаете, что в кресле президента сейчас сидит прокремлевский агент, это крайне усложнит и освобождение донбасса и Крыма и реформы и соответственно и перспективы по ЕС и НАТО.

Также я не вижу, чтобы на этом форуме были конкретные предложения кого выбирать. Как я понимаю Юля тоже не подходит. Тогда кто?

Т.е. у нас нет проблем с освобождением Донбасса, реформами, расследованиями?
Link to comment
Share on other sites

Т.е. у нас нет проблем с освобождением Донбасса, реформами, расследованиями?

Есть, но есть такое понятие как проблемы, а есть зрада. Так вот первое можно преодолеть, а второе на вряд ли. Так что у нас, зрада чи перемога?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Підкину ще питання - для чого і ким курс був ШТУЧНО обвалений у 3.5 рази?

ПАП. Бабла поднять, банки подеребанить. Это кум научил, как на раскачке курса бабла рубить. В восьмом от Ахметке в два раза состояние увеличил, да и себя думаю не обидел. Т.е. опыть есть. Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...