Перейти до змісту

Новая социология...


хозяин

Recommended Posts

тут нема чого коментувати. Звичайна технологічна муть у стилі кацапської "баналізації зла". 

 

Приклади, де ще таке є? Коли діючий генпрокурор топить за кандидата в президенти

Link to comment
Share on other sites

Приклади, де ще таке є? Коли діючий генпрокурор топить за кандидата в президенти

і що?

"А у вас в Америке негров лінчуют" (с)

Або, як переказував когось Соловйов ( Владимір ) : "Все, що писала про Америку "Правда" - правда!" (с)

Стилістика таких звинувачень видає кацапські ослячі вуха. Це скаже будь-хто, хто знає кацапів

Link to comment
Share on other sites

і що?

"А у вас в Америке негров лінчуют" (с)

Або, як переказував когось Соловйов ( Владимір ) : "Все, що писала про Америку "Правда" - правда!" (с)

Стилістика таких звинувачень видає кацапські ослячі вуха. Це скаже будь-хто, хто знає кацапів

 

Нахер мені твої кацапи? По суті питання віповідай. Приклади, де ще таке є?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нахер мені твої кацапи? По суті питання віповідай. Приклади, де ще таке є?

Ти й є кацап. Працюєш за бабло на Ольгино

По суті й відповідаю. Те, що ти написав- є неважливим. "І почали князі на мале велике казати, а на велике- мале" (с, "Слово о полку Ігореве" )

І прийом це чисто кацапський. Мовляв, чому ви обурюєтесь, що РФ захопила Крим? Хіба США не окупували Ірак? То чим ми гірші?

 

Ви - гірші. І набагато. Ви виставляєте прокурора тут не через те, що ви хочете, щоб в Україні було як у США. Ви це робите лише через те, що вважаєте себе, кацапів, набагато розумніше за людей ( бо ви - не люди, ви- зомбі), а, отже, намагаєтесь бити людей їхньою же зброю, - демократією. Бо ви насправді дебіли й не розумієте, що ваші думки є надто очевидними

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

Ти й є кацап. Працюєш за бабло на Ольгино

По суті й відповідаю. Те, що ти написав- є неважливим. "І почали князі на мале велике казати, а на велике- мале" (с, "Слово о полку Ігореве" )

І прийом це чисто кацапський. Мовляв, чому ви обурюєтесь, що РФ захопила Крим? Хіба США не окупували Ірак? То чим ми гірші?

 

Ви - гірші. І набагато. Ви виставляєте прокурора тут не через те, що ви хочете, щоб в Україні було як у США. Ви це робите лише через те, що вважаєте себе, кацапів, набагато розумніше за людей ( бо ви - не люди, ви- зомбі), а, отже, намагаєтесь бити людей їхньою же зброю, - демократією. Бо ви насправді дебіли й не розумієте, що ваші думки є надто очевидними

 

Боже, який ідот!  :fp1:

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тут що не слово, то брехня

Ні за яку. Пишу, тому що не байдужий. Та через ненависть до вас, тупих шимпанзе, зомбаків і хвороботворних бактерій

А у мене ненависть до глистів, що живляться працею українців та отруюють їх своїм гімном. 

Саме шоколадна влада змушує мільон українців щороку їхати назавжди з України. Тому я проти того гопиря, що уособлює бандитизм, корупцію та винищення української економіки - а саме - припіздента потроха! Вибір простий: або Україна, або потрох!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Боже, який ідот!  :fp1:

це - твоє ім'я, не моє

Бо тільки ідіот, не маючи норми закони, що чітко обумовлює, чи може прокурор бути присутнім на таких заходах, чи не може- тільки кацапський ідіот, що не має жодного уявлення про Право, може висмоктувати з пальця таке лайно та вимагати від усіх, щоб їм було цікаво. 

А аргументи відсутні - тому тільки 3.14здьож!

Це тобі так здається. Бо ти надто тупий, щоб розуміти такі вислови, як "баналізація зла"

А у мене ненависть до глистів, що живляться працею українців та отруюють їх своїм гімном. 

Саме шоколадна влада змушує мільон українців щороку їхати назавжди з України. Тому я проти того гопиря, що уособлює бандитизм, корупцію та винищення української економіки - а саме - припіздента потроха! Вибір простий: або Україна, або потрох!

Ти- не українець. Ти- нелюд

Link to comment
Share on other sites

до речі, щодо еміграції

Це- благо для України. Саме так інші країни випередили Україну. Ті ж поляки, на місце яких почали приїжджати українці, працюють у Великій Британії, Німеччині, Франції, Нідерландах. Ще в 2004 році ВВП на душу населення Грузії та Вірменії були менші, ніж в Україні. Але за рахунок трудової еміграції та грошових переказів додому їм вдалось підняти внутрішній ринок і, таким чином, збільшити ціну робочої сили

Навіть Молдова за рахунок еміграції спромоглась випередити Україну по номінальним зарплатам ( в доларах, без ПКС )

 

І, знову ж таки до речі, якби не безвіз- трудова еміграція з України була б менше. То що- не треба його було робити? Може, й до ЄС Польщі та Чехії не треба було вступати, бо там було вільне переміщення робочої сили? Ви хоч трохи розумієте, нелюди, що за пургу ви несете?

Змінено користувачем S.Brant
Link to comment
Share on other sites

це - твоє ім'я, не моє

Бо тільки ідіот, не маючи норми закони, що чітко обумовлює, чи може прокурор бути присутнім на таких заходах, чи не може- тільки кацапський ідіот, що не має жодного уявлення про Право, може висмоктувати з пальця таке лайно та вимагати від усіх, щоб їм було цікаво. 

Це тобі так здається. Бо ти надто тупий, щоб розуміти такі вислови, як "баналізація зла"

Ти- не українець. Ти- нелюд

А ти кацапське падло, яке треба знищувати.

Link to comment
Share on other sites

А ти кацапське падло, яке треба знищувати.

Дозволю собі трактувати це як погрозу. Тому- доповідь за погрози

 

П.С. Про образи в тексті доповіді я нічого не писав. Бо не суть

Link to comment
Share on other sites

до речі, щодо еміграції

Це- благо для України. Саме так інші країни випередили Україну. Ті ж поляки, на місце яких почали приїжджати українці, працюють у Великій Британії, Німеччині, Франції, Нідерландах. Ще в 2004 році ВВП на душу населення Грузії та Вірменії були менші, ніж в Україні. Але за рахунок трудової еміграції та грошових переказів додому їм вдалось підняти внутрішній ринок і, таким чином, збільшити ціну робочої сили

Навіть Молдова за рахунок еміграції спромоглась випередити Україну по номінальним зарплатам ( в доларах, без ПКС )

 

І, знову ж таки до речі, якби не безвіз- трудова еміграція з України була б менше. То що- не треба його було робити? Може, й до ЄС Польщі та Чехії не треба було вступати, бо там було вільне переміщення робочої сили? Ви хоч трохи розумієте, нелюди, що за пургу ви несете?

Єдина галузь, що реально розвивається в Україні - це ІТ!

https://24tv.ua/itindustriya_ukrayini_zabezpechila_velichezniy_eksport_krayini_u_2018_rotsi_n1105309

 

ІT-індустрія України забезпечила величезний експорт країні у 2018 році

 

У 2018 році 184 тисячі українських програмістів забезпечили експорт IT-продукції на 4,5 мільярда доларів. За обсягом експорту індустрія посіла друге місце в країні.

СЕО інноваційного парку UNIT.City Максим Яковер сказав, що у 2017 році обсяг експорту становив 3,6 мільярда доларів або 3,4% ВВП країни, пише "Економічна правда".

Читайте також: Як змінився український аграрний експорт у 2018 році: цікаві дані

Станом на кінець 2018 року 20% компаній – світових лідерів у сфері розробки програмного забезпечення для мобільних платформ – мали офіси в Україні. 184 тисячі українських програмістів забезпечили експорт IT-продукції на 4,5 мільярда доларів, що значно більше, аніж минулого 2017 року.

В Україні працює 4 тисячі IT-компаній і понад 110 R&D центрів всесвітньо відомих міжнародних компаній.

 

І все це завдяки тому, що шоколадна влада ще не залізла своїм свинячим рилом в цей сегмент. А цей сегмент мені добре знайомий: язаробив перші гроші ще у 1990-1992-х роках, збудував собі кооператив та мої сини теж мають власне житло. А при спробі бандолігархату влаштувати контроль над цим сегментом я наказав їм їхати з України із сім"ями, бу тут буде війна народу із бандолігархатом. Зараз це - шоколадний бандолігархат. Який треба знищувати! Бо питання дуже просте: або ми знищимо цей бандолігархат і буде Україна, або бандолігархат доїсть Україну і буде "Юго-западньій федеральньій округ". Вибір за нами!

Link to comment
Share on other sites

 

Єдина галузь, що реально розвивається в Україні - це ІТ!

https://24tv.ua/itindustriya_ukrayini_zabezpechila_velichezniy_eksport_krayini_u_2018_rotsi_n1105309

 

ІT-індустрія України забезпечила величезний експорт країні у 2018 році

 

У 2018 році 184 тисячі українських програмістів забезпечили експорт IT-продукції на 4,5 мільярда доларів. За обсягом експорту індустрія посіла друге місце в країні.

СЕО інноваційного парку UNIT.City Максим Яковер сказав, що у 2017 році обсяг експорту становив 3,6 мільярда доларів або 3,4% ВВП країни, пише "Економічна правда".

Читайте також: Як змінився український аграрний експорт у 2018 році: цікаві дані

Станом на кінець 2018 року 20% компаній – світових лідерів у сфері розробки програмного забезпечення для мобільних платформ – мали офіси в Україні. 184 тисячі українських програмістів забезпечили експорт IT-продукції на 4,5 мільярда доларів, що значно більше, аніж минулого 2017 року.

В Україні працює 4 тисячі IT-компаній і понад 110 R&D центрів всесвітньо відомих міжнародних компаній.

 

 

Цікава інфа

Ну тут, до речі, частина з цих 4.5 ярдів офіційно проходить як перекази заробітчан... Бо офіційно як експорт комп'ютерних послуг проходить лише офіційний експорт ІТ-компаній, без аутсорсинга фрілансерів

 

І, до речі, щодо лапи. Я чув дві такі пропозиції. Від якогось товстого мурла з ДФС в часи Насірова ( він казав, що перекази мають оподатковуватись) та від... мого знайомого ( він конкретно казав, що фрі ланс мав бути оподаткованим), що на своїй ФБ сторінці поливав Порошенка брудом. Я так розумію, він є людиною Коломойського  А за кого він- за жулю чи зелю, не знаю- бо я з ним після того розірвав живе спілкування, а на своїй сторінці ФБ він мене забанив, бо злякався

Link to comment
Share on other sites

наскільки пам'ятаю, в 2015 році була інфа в мережі про 2.1 мільярди доларів експорту ІТ послуг. Отже, ми маємо приріст удвічі, але за досить великий часовий проміжок- 4 роки

Link to comment
Share on other sites

Відповідно в 2022 році може бути 9-10 ярдів

Може, якщо шоколадній владі відрубати хамське рило та загребущі ратиці. Бо все, чим вона починає "курувати" гниє та розкладається. Саме тому потроха треба знімати.

Link to comment
Share on other sites

Еміграція це благо .wtf.

Математику вчити треба .явиїхав і жінка з 3 дітьми.зараз би ми заробляли по бідному 15000 гр в місяць це 75000 в місяць без доданої вартості .сквжемо 100000.в рік 1 200 000 гривень втраченого gdp.я батькам стільки не висилаю і близько. А як їх не буде то гроші не висилатиму

Link to comment
Share on other sites

не бачу зв'язку, але то вже таке...

Наочний приклад "курування" владою відносин: у 1994-му під"єднання до електромережі коштувало 45 грн (перерахунок через бакс). Приходив електрик дядя Вася, тягнув шнурок, приєднував до лічильника, ставив пломбу та видавав розрахункову книжку. Зараз це коштує 44000 грн, велика купа нікому не потрібних паперів, а кінцевий результат один: приходить електрик дядя Вася (той же), тягне шнурок, але споживач має привезти ще й комісію, а потім, ще раз, інспектора що зробить пломбу. Питання: а нахрєна і кому потрібні всі додаткові державні витребеньки і куди йде різниця між фактичною вартістю роботи у 45 грн та державними вимогами у 44000 грн? І це - типовий приклад "державної організації"!  І вся шоколадна влада побудована так. Кількість чинодралів невпинно зростає, а коефіцієнт їх корисної дії невпинно зменшується. Проста екстраполяція показує, що скоро працююче суспільство не зможе утримувати цих чинодралів під назвою "апарат державного керування". Соціальний вибух неминучий!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...