Перейти до змісту

Новая социология...


хозяин

Recommended Posts

Чим нижче бариги заганятимуть країну під плінтус, тим більше буде електорат шукати їм реальну альтернативу. Подивимось на розвиток подій, Мураєва тільки починають розкручувати, але з шаленою активністю. Принаймні в інтернеті.

 

-5-638.jpg?cb=1542103404  -24-638.jpg?cb=1542103404

 

-27-638.jpg?cb=1542103404  -30-638.jpg?cb=1542103404

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Чим нижче бариги заганятимуть країну під плінтус, тим більше буде електорат шукати їм реальну альтернативу. Подивимось на розвиток подій, Мураєва тільки починають розкручувати, але з шаленою активністю. Принаймні в інтернеті.

 

  

 

  -30-638.jpg?cb=1542103404

Дивлюся на списочок, і бачу багато "рошенів" - сам Потрох, Гриценко, Бойко, Ляшко, Вакарчук, Рабіновіч, Мураєв, Тарута, Безсмертний, Яценюк - це з відомих - це все пріпіздєнт у різних личинах. Проблємка у нього в тому, що це не додається одне до одного, не сумується.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

 

 


Дивлюся на списочок, і бачу багато "рошенів" - сам Потрох, Гриценко, Бойко, Ляшко, Вакарчук, Рабіновіч, Мураєв, Тарута, Безсмертний, Яценюк

Оце  списочок!  Кого  в  один  ряд  заніс  Забанений,  котрий  все  ясніше  і  ясніше  проявляється. 

Мало  того,  після  заяви  про  об єднання  синяків,  (навіть  якщо  ще  не  підписано),  розклади  зовсім  інакші.

Навіщо  би  то  було  так  вводити  нарід  в  оману?  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Дивлюся на списочок, і бачу багато "рошенів" - сам Потрох, Гриценко, Бойко, Ляшко, Вакарчук, Рабіновіч, Мураєв, Тарута, Безсмертний, Яценюк - це з відомих - це все пріпіздєнт у різних личинах. Проблємка у нього в тому, що це не додається одне до одного, не сумується.

А Гриц туди яким боком? Чи просто захотілося дуже тобі його туди приплести? :)

Link to comment
Share on other sites

Смішні ви люди, якщо звертаєте увагу на такі дрібниці, як "один співає, інший ні", чи "той був в ПР, а цей в КПУ". Усі ці люди ідуть як технічні кандидати від Порошенка. І абсолютно неважливо те, що, наприклад, у Вакарчука не хвата клепки перевірити, хто його насправді фінансує, тим більше щось зрозуміти у логіці складної і підлої політичної боротьби . Або в Гриценка його відома манія величі, навіяна жінкою, не дає побачити, що його "грають" у своїх цілях певні люди. До речі, Гриценко не просто негідна людина, про що я вже писав, і чому саме, а і найдешевший технічний кандидат для партії влади - він майже сам оплачує свою кампанію в чужих інтересах. Бо дебіл.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

 

 


Навіщо  би  то  було  так  вводити  нарід  в  оману? 

Давити його, той народ, щоб йшов голосувати за "соціологією". Ось для чого це робиться. 

85% будуть голосувати за "лідера", якого висмокчуть з пальця "соціологи" - на це розрахунок. 

Link to comment
Share on other sites

До речі, Гриценко не просто негідна людина, про що я вже писав, і чому саме, а і найдешевший технічний кандидат для партії влади - він майже сам оплачує свою кампанію в чужих інтересах. Бо дебіл.

 

Безпідставна мячня правовірного юлька. Не брати бабло на вибори у олігархів це дебілізм, значиться. Так і запишемо.  А Тимоха не дебілка, бо за неї хтось башляє? То хто її грає? 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Безпідставна мячня правовірного юлька. Не брати бабло на вибори у олігархів це дебілізм, значиться. Так і запишемо.  А Тимоха не дебілка, бо за неї хтось башляє? То хто її грає? 

Достатнью згадати, у яких банкірів Гриць брав бабло на минулих виборах, ще згадати дружбана Гриця шахрая Кредісова, і кому він "зливав" військову нерухомість.Там, до речі, в списочку й Труханов.

При тому, що Гриць, фактично, пусте місце, особливо на фоні бабці, яка, звичайно, бабло бере, але вона сама гравець, і навряд чи буде чимось зобов'язана спонсорам, на відміну від Гриця. В неї споноси вкладають, а Гриця купують. Різницю відчуваєш...?

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Достатнью згадати, у яких банкірів Гриць брав бабло на минулих виборах, ще згадати дружбана Гриця шахрая Кредісова, і кому він "зливав" військову нерухомість.Там, до речі, в списочку й Труханов.

При тому, що Гриць, фактично, пусте місце, особливо на фоні бабці, яка, звичайно, бабло бере, але вона сама гравець, і навряд чи буде чимось зобов'язана спонсорам, на відміну від Гриця. В неї споноси вкладають, а Гриця купують. Різницю відчуваєш...?

 

У яких? Кредісов Грицу не дружбан, і був звільнений ним, коли зашкварився. Яку військову нерухомість зливав Гриць? Тимоха навряд чи чимось буде зобов'язана спонсорам? То що то за капіталовкладення такі, нахуя, із любві к іскуству? Для чого отой евфемізм "вкладати". Кажи вже прямо - "купувати" політика. Може хто забув, а я добре пам'ятаю, хто у Тимоху "вкладав" на минулих виборах. Такі собі Жеваго, Васадзе та інша пиздота. 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Я не вважаю Гриценка кандидатом мафії. Не зважаючи на те, що в 10 році саме його заклик "проти всіх!", можливо, розгорнув сторінку, яку ми наразі ще читаємо. Усвідомлення, в тому числі, цієї обставини має примусити його до координації дій не лише з підшефними силами на кшталт Добродомова, а і з Тимошенко в першу чергу. Якщо і цього разу противсіхство в нас візьме верх, по-перше, не буде більше прозахідної України мінімум на десятки років, по-друге, Гриценко зганьбить тим своє ім'я остаточно.

Link to comment
Share on other sites

Я не вважаю Гриценка кандидатом мафії. Не зважаючи на те, що в 10 році саме його заклик "проти всіх!", можливо, розгорнув сторінку, яку ми наразі ще читаємо. Усвідомлення, в тому числі, цієї обставини має примусити його до координації дій не лише з підшефними силами на кшталт Добродомова, а і з Тимошенко в першу чергу. Якщо і цього разу противсіхство в нас візьме верх, по-перше, не буде більше прозахідної України мінімум на десятки років, по-друге, Гриценко зганьбить тим своє ім'я остаточно.

Та немає у Гриця ніякого політичного ім'я, трохи попіарили в свій час, поки ще був потрібний саме для оцього "противсіх", а потім викинули, як використаний презерватив. Бо сподівались, що взяли вже владу назавжди. А воно бач як складається - довелося і старого презерватива відмивати і намагатися використати :gigi: та сама історія, що з задрипаним хоружівським опудалом.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Толя має зараз історичний шанс очистити карму.

Займет место от 5-го до 7-го, рядом с Ляшко. Защитить даже такой результат не сможет - некем и нет опыта.

Громко обидится на всех.

Во втором туре призовет голосовать против обоих. Повторит это много раз.

Link to comment
Share on other sites

Якщо і цього разу противсіхство в нас візьме верх, по-перше, не буде більше прозахідної України мінімум на десятки років, по-друге, Гриценко зганьбить тим своє ім'я остаточно.

 

Противсіхи просто звалять закордон, от і все. Бо терпіти далі цей маразм стає бажаючих все менше і менше. 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Якщо цього разу переможуть противсіхи (= Порошенко з ригочуками втілять план хуйла), то ніхто їм не буде винен.

В Громадянської позиції наразі третій рейтинг і є усі шанси об'єднавши, наприклад, свій рейтинг з батьківщиною і Слугою народу поховати назавжди плани кремлядського адольфа.

До речі, у випадку втілення пропозиції Нового курсу про виборчу систему до парламенту з 2% бар'єром, до нього проходять Самопоміч, Укроп і Свобода, а інакше - фіг!

 

-37-1024.jpg?cb=1542103404

Link to comment
Share on other sites

Якщо цього разу переможуть противсіхи (= Порошенко з ригочуками втілять план хуйла), то ніхто їм не буде винен.

В Громадянської позиції наразі третій рейтинг і є усі шанси об'єднавши, наприклад, свій рейтинг з батьківщиною і Слугою народу поховати назавжди плани кремлядського адольфа.

До речі, у випадку втілення пропозиції Нового курсу про виборчу систему до парламенту з 2% бар'єром, до нього проходять Самопоміч, Укроп і Свобода, а інакше - фіг!

 

По-перше, рейтинги не додаються простою арифметичною дією. А по-друге, ніхто не може зпрогнозувати ту глибину пиздеця і хаосу, у яких Рошен готовий втопити країну заради другого терміну

Link to comment
Share on other sites

Я не буквально. Батьківщина бере свої відсотки, ГП - свої, СН - свої. Ригочукам амбець. Інакше піднімуться Наші Мураєва і разом з БПП, мудачуком, Бойком поховають Україну.

Link to comment
Share on other sites

Що Петрові тепер залишається або грандіозная заваруха, або відстріл опонентів - очевидно. Бо "перемоги" і дрібний олєшкообразний бруд вочевидь не спрацьовують.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Список починає коригуватися.
 

Вадим Рабінович не братиме участь в президентських виборах - "бо іудей"

1 година тому

 

_104349505_767712_506_1200.jpg
Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович відмовився боротися за посаду президента України. Про це він заявив під час брифінгу, що проходив у четвер, 15 листопада.
За словами Рабіновича, серед ключових завдань майбутнього президента - вирішення проблем війни і миру, а також вихід з економічної кризи. З цим, каже Рабінович, він би впорався.
Проте для боротьби зі ще однією важливою проблемою - розколом православ'я - він не є кращии кандидатом, впевнений Рабінович.

 

"Сьогодні розділ в серцях пройшов і по православ'ю, президент обов'язково повинен бути арбітром у таких питаннях. Я довго думав цю ніч, і мені здається, що як людина, яка сповідує іудаїзм, я не можу і не маю морального права бути арбітром. Тому я, на жаль, хочу вам сказати, що знімаю свою кандидатуру. Я не буду балотуватися на посаду і сьогодні звернуся до нашої ради, аби була висунута нова кандидатура", - заявив Рабінович.
Лідер партії "За життя" додав, що вважає це рішення "дуже правильним, моральним і сильним" кроком.
"Я не думаю, що в історії нашої країни є випадки, коли людина, що мала реальний президентський рейтинг - а ми були впевнені у своїй перемозі, - знімає свою кандидатуру тому що бачить Україну раніше, ніж себе, ніж свої амбіції", - припустив Рабінович.
За його словами, своїм ключовим завданням він бачить перемогу в парламентських виборах: "Я обов'язково очолю список", - додав він.
Рішення про неучасть в президентських виборах пан Рабінович прийняв незабаром після того, як погоджувальна рада партії "За життя" рекомендувала висунутти його єдиним кандидатом від опозиційних сил.
Підтримку цього рішення висловлював, зокрема, один з лідерів "Опозиційного блоку" Юрій Бойко.
9 листопада Бойко і Рабінович заявили про створення "Опозиційної платформи - За життя", яка мала висунути на президентські вибори єдиного кандидата.

Link to comment
Share on other sites

Лідер партії "За життя" Вадим Рабінович відмовився боротися за посаду президента України. Про це він заявив під час брифінгу, що проходив у четвер, 15 листопада.

 

 

И всего-то за 20 млн. баксов (изначально просил 50).

Не жадный.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

В першому турі Порошенко третій, в другому програє усім. В другому турі практично рівновага в Тимошенко з Гриценком і Зеленським. Зеленського vs Вакарчук не зважували.

 

СУСПІЛЬНО-ПОЛІТИЧНІ НАСТРОЇ НАСЕЛЕННЯ: ЛИСТОПАД-ГРУДЕНЬ 2018 РОКУ

З 23 листопада по 3 грудня 2018 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів на замовлення клієнта всеукраїнське опитування громадської думки. Методом особистого інтерв’ю опитано 2000 респондентів, що мешкають у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим) за 4-х ступеневою стохастичною вибіркою, що репрезентативна для населення України віком від 18 років (1754 інтерв’ю, або 88% від загальної кількості, були проведені в період після 26 листопада, тобто після вчинення Росією агресії проти українського флоту).
У Луганській і Донецькій областях опитування проводилося тільки на території, що контролюється українською владою.
Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і за дизайн–ефекту 1,5) не перевищує: 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% — для показників близьких до 25%, 2,0% — для показників близьких до 10%, 1,4% — для показників близьких до 5%.
 
11121b8d7da4b16c21b364b9dc0d6c3c.gif
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ОФІЦІОЗ

 

24.12.18 11:14

 

«Батьківщина» перемогла на виборах в ОТГ, які відбулися 23 грудня, і, за попередніми підрахунками, отримала 35,7% голосів виборців.

Про це повідомила лідер партії Юлія Тимошенко на прес-конференції в Києві, оголошуючи попередні результати місцевих виборів.

«Абсолютне перше місце з великим відривом посіла «Батьківщина» – 35,7%. На другому місці з результатом 22,7% – Блок Петра Порошенка. Ці вибори – остання велика репетиція перед президентськими виборами. Це остання справжня соціологія, де не міряють випадково думки якихось людей, де соціологію рахують конкретно по бюлетенях», – зауважила Голова партії.

img_3268.png

За її словами, «Батьківщині» вдалося досягти перемоги попри шалений адміністративний ресурс, який задіяла чинна влада на чолі з президентом Петром Порошенком.

«Це, по суті, був виборчий армагедон, коли фальсифікації, підкуп були вражаючими. Ламали людей, примушували зніматися з виборів», – констатувала лідер «Батьківщини» і обурилася, що влада примушувала кандидатів у голови ОТГ йти не самовисуненням, а від Блоку Петра Порошенка.

А втім, тиск і фальсифікації не допомогли президентській силі. Як порівняти з попередніми виборами у квітні, БПП різко знизив свій результат. Це означає, що всі їхні заходи політичного терору на виборах не спрацьовують, переконана Голова партії.

«Якщо у квітні через тиск, адмінресурс, фальсифікації на виборах депутатів в ОТГ вони змогли отримати 27%, то зараз 22,7%. Їм не допомагають брудні і принизливі інструменти, якими вони користуються. І на президентських виборах їм ніщо не допоможе», – переконана вона.

Натомість партія «Батьківщина» від виборів до виборів лише збільшує народну підтримку. Так, політична сила Юлії Тимошенко перемогла в кожній з 7 хвиль виборів в ОТГ, здобувши 30% від кількості депутатів, обраних від партій. А також у цілому демонструє переконливу динаміку.

img_3267.png

«Ми починали з 5,68% у 2014 році, у 2016-2017 роках – 28,6%, а на останніх виборах ми вже маємо 35,7%», – сказала вона.

Юлія Тимошенко пишається своєю командою, «яка може протистояти будь-якій навалі влади і таким масштабним порушенням».

«Це означає, що на президентських виборах, які б технології не використовував Порошенко, з такими громадянами і з такою командою, як у мене, ми можемо протистояти всьому. Ми не дамо їм сфальшувати президентські вибори», – наголосила політик.

Як відомо, у неділю, 23 грудня, відбулися перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад ОТГ і відповідних сільських, селищних, міських голів у 77 ОТГ в 13 областях України.

 

 

 

У "Блоці Петра Порошенка" заявили про перемогу 52 їхніх кандидатів на пост глав ОТГ.

"Загалом перемогу отримують 52 кандидати від партії "БПП "Солідарність". Серед наших переможців 30 кандидатів висунуті партією та самовисуванці-члени партії ;o , 22 - самовисуванці, які йшли за підтримки партії" :weep: :lol2: , - повідомляє прес-служба партії в понеділок

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

То всьо до сраки. Решту Пеця докупить з мажоритарщиків. пам'ятаєте блок, здається, "За ЄДУ"? Так ото ж...

Юлька пробує грати в шашки з суперником, який грає в Чапаєва.

Link to comment
Share on other sites

То всьо до сраки. Решту Пеця докупить з мажоритарщиків. пам'ятаєте блок, здається, "За ЄДУ"? Так ото ж...

Юлька пробує грати в шашки з суперником, який грає в Чапаєва.

Гм. Ситуація від часів Хряка дещо змінилась. Хряк мав повний контроль (ще й за допомогою кацапської агентури) над 1. прокуратурою, 2. суддівською системою 3. ментами 4. СБУ 5. бандами гопоти через кримінал. Лише армія була ненадійна, тому і скорочена-роззброєна. Що з цих структур контролюється Лолітою на 100%? Та хоча б на 70 відсотків? Хіба що плокулатула. Усе інше під велиииким питанням.... хоча Лоліті, звичайно, чешеться, і він постійно намагається.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Гм. Ситуація від часів Хряка дещо змінилась. Хряк мав повний контроль (ще й за допомогою кацапської агентури) над 1. прокуратурою, 2. суддівською системою 3. ментами 4. СБУ 5. бандами гопоти через кримінал. Лише армія була ненадійна, тому і скорочена-роззброєна. Що з цих структур контролюється Лолітою на 100%? Та хоча б на 70 відсотків? Хіба що плокулатула. Усе інше під велиииким питанням.... хоча Лоліті, звичайно, чешеться, і він постійно намагається.

Не было у него полного контроля.
Link to comment
Share on other sites

Не было у него полного контроля.

Як це "не було"? А ну нагадайте, яка силова структура повністю або частково перейшла на сторону опозиції, чи, принаймні, відмовилась виконувати накази Януковича? Не фантазуйте, контроль був повний, трохи послаблений хіба що корупційністю усіх силових служб.

Link to comment
Share on other sites

Як це "не було"? А ну нагадайте, яка силова структура повністю або частково перейшла на сторону опозиції, чи, принаймні, відмовилась виконувати накази Януковича? Не фантазуйте, контроль був повний, трохи послаблений хіба що корупційністю усіх силових служб.

Был бы полный, не было бы майдана. Полный, это у Путина. А Яныка, такое.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...