Перейти до змісту

А тим часом в Азовському морі...


Recommended Posts

Ті катери обладнані максимум для прикордонних функцій, а не для опору повномасштабній військовій атаці. Питання чому вони не були нічим серйознішим прикриті. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Остання відповідь
 

Поліція переходить на посилений варіант несення служби – Князєв

2541 перегляд
Понеділок, 26 листопада 2018, 01:33

У разі запровадження воєнного стану в Україні поліція перейде на посилений варіант несення служби.

Про це повідомив глава Нацполіції Сергій Князєв на засіданні РНБО в ніч на понеділок.

Президент Петро Порошенко наголосив, що поліції треба буде забезпечити порядок.

"Ні в якому разі ми зараз не можемо дозволити ніякі провокації, порушення порядку, стабільності всередині країни. Тому я хотів би звернутися до генерала Князєва щодо підготовки відповідного плану заходів, які б забезпечили порядок на вулицях в цих особливих умовах", - сказав президент.

 

 

 

Взяв бика зо роги :weep: :weep: :weep:

 

НЕ про те, ЯК БУДЕМО ПРОТИДІЯТИ АГРЕСІЇ, а про те ЯК ТРЕБА НЕ ДОПУСТИТИ ПОРУШЕННЯ ПОРЯДКУ І СТАБІЛЬНОСТІ :fp1:

 

ЯК ВБЕРЕГТИ СВОЮ ДУПУ ВІД ВИБОРІВ!

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ситуація 100% рукотворна. І впевнений, що з обох сторін. Через мізерність інциденту проти, наприклад, подій в Іловайську і Дебальцевому, введення НС в масштабах країни зараз - без жодних сумнівів - неадекватне ситуації. Єдиний його сенс полягає в відтермінуванні виборів до більш зручного моменту. Ну і з самого початку спробувати ініціювати процес формування такого моменту. 

Резюме - винуваті рейтинги косатої зозулі.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Завтра рада. Їм треба заблокувати та не приймати військовий стан. Такі проблеми треба дипломатичними методами розрулювати. 

 

Кому заблокувавти? Продажним кнопкодавам, що харчуютсья з одного  Педрильєю корита?

Бугага!

 

Тим більш, що за воєнного стану передбачені так звані "військові конфискації". Ще й майном чиїмсь приростуть :fp1:

Link to comment
Share on other sites

Ті катери обладнані максимум для прикордонних функцій, а не для опору повномасштабній військовій атаці. Питання чому вони не були нічим серйознішим прикриті. 

Планом не передбачалося.

Link to comment
Share on other sites

выборы сдвигаются на майские. :D

 

Куй там...

 

Після припинення воєнного стану у Ради є 90 днів на те, щоб визначитися з новою датою виборів у випадку, якщо вони мали бути проведені у період, на який було введено воєнний стан.

 

В лучшем случае июль...

Link to comment
Share on other sites

На що здатні його модифіковані гюрзи ми вже бачили... У українців 6 поранених, у каців- жодного...

+=========================================================================+

Тут, по приватній інформації, їм не видали боєприпасів... Навідь до індивідуальної зброї...

Link to comment
Share on other sites

+=========================================================================+

Тут, по приватній інформації, їм не видали боєприпасів... Навідь до індивідуальної зброї...

Ну я цілком можу допустити...

 

До речі, щодо зборої... Готуйсь здавати свого калаша... Бо у разі ввдення вйськового стану вся зброя, що є у приватному користуванні, конфіскується,..

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Третя година ночі, а Тарасики з костусьонками досі розповідають на мудачуковських каналах про "ні адін танк".

 

 

Куй там...

 

Після припинення воєнного стану у Ради є 90 днів на те, щоб визначитися з новою датою виборів у випадку, якщо вони мали бути проведені у період, на який було введено воєнний стан.

 

В лучшем случае июль...

Не буде, поки рейтинги косатоі не впадуть до безпечного рівня. Інфа 146%.

Link to comment
Share on other sites

Не буде, поки рейтинги косатоі не впадуть до безпечного рівня. Інфа 146%.

 

Євро, так а шо косата мовчить? Ані пари з вуст... Тут можна скзати її практично із отриманого президентського стільця брутально знімають - а вона ну гу гу...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ну я цілком можу допустити...

 

До речі, щодо зборої... Готуйсь здавати свого калаша... Бо у разі ввдення вйськового стану вся зброя, що є у приватному користуванні, конфіскується,..

+===================================================================+

Ну, по-перше, я не вдома, а на фазенді. А по-друге, як вже заявив голова УАВЗ 

Учайкін: "Георгій Учайкін

 

Ще не знаю, чим все це закінчиться, але хочу нагадати, що не в останню чергу завдяки зусиллям УАВЗ - Під час воєнного стану у легальних власників зброю не вилучатимуть."!

Link to comment
Share on other sites

+===================================================================+

Ну, по-перше, я не вдома, а на фазенді. А по-друге, як вже заявив голова УАВЗ 

Учайкін: "Георгій Учайкін

 

Ще не знаю, чим все це закінчиться, але хочу нагадати, що не в останню чергу завдяки зусиллям УАВЗ - Під час воєнного стану у легальних власників зброю не вилучатимуть."!

 

Це йому ГАмняков з Рошеном пообіцяли? :weep: Ну тоді точно так і буде...

Link to comment
Share on other sites

Так прость питаюсь.Ти бачиш що тільки ти хотів з форумами завязати і зразу такий поворот в політиці і житті.

 

А я от завяжу...Як і планував з 1 січня 2019. Не тільки з форумами. Жодні політичні новини взгалі читати не буду. ЗАДОВБАЛО! І кармі шкодить. Все що потрібно мені знати, я дізнаюся від щоденного навігаційного зведення по курсу слідування моєї яхти... Давно тре було так зробити...Ще 2 роки тому...

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Ми на краю прірви. Агент Хуйла Лоліта веде Украіну до знищення. Усі, хто вважає введення ВС направленим проти кацапів і на захист Украіни, є клінічні ідіоти. Тепер або знищення вальцмана, або громадянська війна (причому вже реальна, а не медійна,бо вибору не залишається), що закінчиться прогнозованою військовою поразкою, бо вальцман 4 роки блефував з будівництвом арміі, і давав Хуйлу час підготуватись по максимуму. До того ж знищили стратегічні арсенали, створили міжнародну апатію щодо Украіни, донищили економіку - зробили все, щоб Хуйлу було якнайлегше воювати. Я не знаю, що нас може врятувати, бо ЗАРАЗ не 14-й рік, коли Хуйло готувалось до повзучого загарбання Украіни, і не було повністю готове до масштабних військових дій, зараз він одмобілізував армію навколо Украіни, зробив запаси, військові бази, перекинув до наших кордонів майже усю авіацію. За згоду на пріпіздєнтство хуйловськоі агентури украінці заплатять страшну ціну, теперішні щоденні втрати будуть здаватись мізером. Якщо нас не врятує якесь диво у вигляді американських військ,бо надія виключно на них. Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

І ще - будуть лише діпконсьорни від міжнародноі спільноти, але вже не тому, що продажня, а тому, що всі розуміють НАВІЩО були відправлені під кулі, фактично, беззбройні моряки.ТАКОГО НЕ ПРОБАЧАЮТЬ. Трохи часу почекайте, і відверті статті в іноземних ЗМІ не забаряться, з ганебними для нас оцінками і висновками. Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

І ще - будуть лише діпконсьорни від міжнародноі спільноти, але вже не тому, що продажня, а тому, що всі розуміють НАВІЩО були відправлені під кулі, фактично, беззбройні моряки.ТАКОГО НЕ ПРОБАЧАЮТЬ. Трохи часу почекайте, і відверті статті в іноземних ЗМІ не забаряться, з ганебними для нас оцінками і висновками.

 

А в чому ганьба власне? Це патрульні катери, вони за визначенням не можуть опиратись такій атаці

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...