Перейти до змісту

А тим часом в Азовському морі...


Recommended Posts

А в чому ганьба власне? Це патрульні катери, вони за визначенням не можуть опиратись такій атаці

У використанні власних військових, причому безжальним до них чином, для вирішення питань збереження влади і внутрішньоі боротьби.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Остання відповідь

У використанні власних військових, причому безжальним до них чином, для вирішення питань збереження влади і внутрішньоі боротьби.

 

Світ прекрасно розуміє ситуацію. Україна виживає та обороняється.... Тому введення ВС полюбому сприймуть з розумінням. 

Link to comment
Share on other sites

Роман Скрипін

 

Сьогодні була в мене дискусія з простими українцями на відстані 60 кілометрів від кордону з РФ. Я просто загинав пальці й наводив аргументи. Рахуймо пальці. 

 

1) "євробляхери". Так найбоувати людей, тим більше 2 000 000, ніяк не можна. Це перетин червоної лінії. І частина "євробляхерів" посунула перекривати кордон з Польщею. Природньо. Бо це люди. І йдеться про їхні гроші. Тобто, кожен з них відчуває ледь не фізично, про те, що з нього деруть гроші. 

 

2) Бюджет. Так не буває, щоби "ОП!" і знайшлося 18 мільярдів на щось і тут же 18 мільярдів дефіциту. І якщощо, мільярд на президентський фонд. Вуаля! Це тотальне наїбалово. До того ж, половина депутатів була угашена. 

 

3) Бізнес дуже злий на Пороха і на його подругу Южаніну. Це пов'язано з бюджетом. Так найобувати бізнес це побивати дно рейтингу свого, попутньо з "євробляхерами", в мінус, навіть не в нуль. Я не розумію навіщо, але так сталося. Бізнес кинули. Можемо почати з Податку на виведений капітал. Водили за ніс три роки. І врешті-решт наїбали. Жорстко. Без лубріканта. 

 

4) Тарифи. Невпинно підвищують. Не даючи людям можливостей для заробітку. Читайте усі пункти вище. Можливостей за ці 5 років не створено для заробітку. Той капітал, який живий і який є, він не в нашій юрисдикції. Це штат Делавер і Китай. Тут старт-апери витрачають гроші. І це єдине надходження в бюджет. Прогресуючий популізм. на 100 померлих 59 народжених. Це означає, що утримувачів пенсіонерів меншає. 7 000 000 виїхало за кордон. І ці гроші теж йдуть повз бюджет України. Гройсман плаче. Або йому (x). Швидше - друге. 

 

В мене лишався один незагнутий палець. Сьогодні. Тоніше, вчора. І ось вся ця історія з керченською протокою й "воєнним станом". Ось, нате вам п'ятий палець. Він лишався вільним. Але, я думаю, що якби в мене їх було б шість, то й для шостого знайшлося б місце. І для сьомого. Але просив би не звинувачувати в паніці та зародофілії. Ми просто маємо усвідомлювати, в яких умовах ми живемо та діємо. З цього треба робити висновки та планувати прекрасне й щасливе майбутнє.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я б не перебільшував силу простесту бляхарів. Потенціал як в протестного руху там є, але імхо його можна набато легше пригасити - кинути їм шматок, виконавши хоча б наполовину їх вимоги.

 

Щодо військового стану задля зриву виборів - про то вже хто тільки не казав. "Загострення на фронті" - чудовий привід, не підкопаєшся. Втім, я не преконаний, що "західні партнери" ці видимі навіть сліпому маневри підтримають... Ще раз кажу, якщо війни не уникнути - гнилоту будуть намагится тримати від неї подалі... Ну по можливості звичайно...

Их требования выполнить невозможно.
Link to comment
Share on other sites

+=========================================================================+

Тут, по приватній інформації, їм не видали боєприпасів... Навідь до індивідуальної зброї...

мало верится в это.

Link to comment
Share on other sites

Кажуть шо це українці зробили спеціально щоб трамп не зустрівся з хуйлом в аргентині

Ага, ещё в четырнадцатом... Дальновидные однако.

мало верится в это.

В Украине, уже ничему удивляться нельзя.
Link to comment
Share on other sites

НАТО уважно спостерігає за ситуацією в Азовському морі і Керченській протоці і знаходиться на зв'язку з українською владою.
Про це говориться у заяві прес-секретаря НАТО.
"НАТО уважно спостерігає за ситуацією в Азовському морі і Керченській протоці і знаходиться на зв'язку з українською владою. Ми закликаємо до стриманості і деескалації. :nose3: 
НАТО повністю підтримує суверенітет України та її територіальну цілісність, включаючи права на навігацію в її територіальних водах. Ми закликаємо :fp1:  Росію забезпечити безперешкодний доступ до українських портів в Азовському морі відповідно до міжнародного права", - говориться у повідомленні.

Link to comment
Share on other sites

МЗС Польщі засудило агресивні дії Росії в Азовському морі, наголошуючи, що вони стали можливими в результаті порушення РФ норм міжнародного права, а також принципу свободи судноплавства.

Про це йдеться в офіційній заяві МЗС Польщі.

“Нинішня драматична ескалація напруги на водах Азовського моря, в результаті якої були поранені моряки і пошкоджено кораблі ВМС України, має своє витоки у послідовному порушенні Російською Федерацією основних норм міжнародного права, зокрема  порушення територіальної цілісності і суверенітету України”, - йдеться в заяві польського зовнішньополітичного відомства.

Link to comment
Share on other sites

Ги! Зазвичай удар в спину роблять партнери. Проговорився, тупар?

 

 

26.11.18 09:39 ВМС Украины не осуществляли никакой агрессии по отношению к РФ, а взамен получили подлый удар в спину, - Гройсман. ВИДЕО

Военно-морские силы Украины не осуществляли никакой агрессии по отношению к Российской Федерации, а взамен получили подлый удар в спину.

Как информирует Цензор.НЕТ, об этом этом говорится на странице премьера в Facebook.
"Военно-морские силы Украины не осуществляли никакой агрессии по отношению к Российской Федерации, а взамен получили подлый удар в спину. Но Россия не первый год ведет войну против нас, поэтому украинцы уже знакомы с такой коварной тактикой", - говорится в сообщении.
Link to comment
Share on other sites

Я оце весь ранок думав, як сформулювати опис того, що відбулося, без згадок про намагання зірвати вибори і задиктатурити свою владу і гешефт деким, без аналізу зради, сепаратних змов, і т.і.. Вийшло так:

 

Порошенко руками Хуйла відкрив вогонь на ураження по українських моряках і кораблях. 

 

Здається, це найільш точне формулювання.

Змінено користувачем забанений
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

В американском Конгрессе призвали Трампа привлечь Путина к ответственности за действия на Азове

26.11.2018 10:45.
США должны стать бок о бок с Украиной из-за явного нарушения Россией международного права в Азовском море. Об этом заявил член Палаты представителей Конгресса США от Республиканской партии, сопредседатель Украинского конгрессного кокуса Брайан Фицпатрик, - сообщает "Европейская правда".

"Вопиющее нарушение Россией международного права в Азовском море и ее провокационная атака на суверенитет Украины абсолютно неприемлемы. Россия должна немедленно восстановить свободу передвижения через Керченский пролив, чтобы позволить украинским судам свободно использовать украинские порты", - говорится в его заявлении.

Фицпатрик отметил, что агрессия Москвы является прямой угрозой интересам национальной безопасности США.

"Я призываю президента и администрацию привлечь к ответственности Владимира Путина на следующей неделе на саммите G20. Мы должны стать бок о бок с украинцами", - добавил конгрессмен.

Со стороны американской исполнительной власти - Госдепа, Белого дома или посольства США - официальной реакции на последние действия России на Азове до сих пор нет.

Как сообщалось ранее, 25 ноября в районе Керченского пролива в Черном море пограничные катера ФСБ РФ открыли огонь на поражение по корабельной группе ВМС Украины. В результате, по данным ВМС, русскими были захвачены три корабля и ранены 6 украинских военнослужащих. В ходе заседания СНБОУ начальник Генштаба Виктор Муженко заявил, что всего на украинских судах находились 23 человека, судьба моряков с кораблей ВМС ВСУ, которые были захвачены российскими службами, Украине неизвестна.

Link to comment
Share on other sites

Упс, поранених вже не 6, а 3 ;o

 

Российские СМИ назвали имена раненых украинских военнослужащих, которые сейчас находятся в отделении травматологии керченской больницы №1 имени Пирогова.

Так, если верить медиа страны-агрессора, в медучреждении находятся Артеменко Андрей Анатольевич (родился 31 марта 1994 года в Новоукраинке), Сорока Василий Викторович (11 апреля 1991 года, Одесса), Эйдер Андрей Дмитриевич (20 декабря 1999 года, Одесса).

Их состояние стабильно, угрозы жизни нет.

Link to comment
Share on other sites

Я оце весь ранок думав, як сформулювати опис того, що відбулося, без згадок про намагання зірвати вибори і задиктатурити свою владу і гешефт деким, без аналізу зради, сепаратних змов, і т.і.. Вийшло так:

 

Порошенко руками Хуйла відкрив вогонь на ураження по українських моряках і кораблях. 

 

Здається, це найільш точне формулювання.

я б не дуже за екіпаж принаймні одної з двох "гюрз" переймався... ну тої, де не було поранених...кажуть кеп підняв руки, як тіки кацапи направили на них свої палубні кулемети...

Link to comment
Share on other sites

я б не дуже за екіпаж принаймні одної з двох "гюрз" переймався... ну тої, де не було поранених...кажуть кеп підняв руки, як тіки кацапи направили на них свої палубні кулемети...

В цьому і проблема, що кацапських військових готують до прийняття смерті за імперію.

Link to comment
Share on other sites

Witaliy Galix
3 ч. ·

Відразу хочу попередити, поки ВР не проголосує про введення ВП і не буде зрозуміло на якій території вводиться ВП, до тих пір не можу написати повну інфу.
Друге. Багато деталей у цій справі пов'язані вже з державною таємницею, та іншими моментами, тому нічого такого я тут писати не буду. Нагадую - доступу до такої інформації я не маю, не перебуваю ні в яких підрозділах, також не маю будь-яких зв'язків з людьми що володіють такою інформацією. Тому все що написано - мій особистий брєд та глюки.
Тому поїхали. Буде не багато та коротко.
Запит пішов наступний - "Військовий стан. Що далі." - Відповідь показано наступним чином -" В'язниця. Каміння. Вода" Само собою це була ціла картинка.
В'язниця - працювало багато людей, піднімали каміння ніби бруківку, через яку не могла стікати мутна вода. Бруківка була піднята і вода почала стікати у великий колодязь, де вже ставала прозрачною. Після цього вода з цього колодязя почала перетікати далі, у велику ріку з чистою водою.
Що це означає? А то і означає, що треба цей важкий період пережити та довести справу до кінця і відірватися з цього омуту.
По тому що відбувається в реалі - так, це продумана історія. Надіюся наші домовилися перед цим з усіма.
На рівні брєду - ці події можуть потягнути за собою як і події в Росії та зміну влади там і її можуть взяти там військові, так і звільнення наших територій.
Крім цього, військовий стан згідно законодавства, дозволяє дещо привести в порядок і у нас, наприклад виявлення тих же диверсантів, шпигунів, тощо. Також це ревізія інфраструктури та можна сказати що це як перевірка держави в реальних умовах. Перевірка взаємодії всіх гілок влади в умовах можливої ситуації війни.
В кінці кінців вчора відбувся реальний акт агресії!
Також тепер ми давимо вже реально на Захід, який просто спить. Це все велика партія шахів. І не без жертв, але з нашого боку їх достатньо.
Що ще додати поки не знаю. Поряд з нами імперія яка готується впасти. І як як не в такому стані готовності нам перебувати коли вона почне падати?
Всі інші ідеї - про відміну виборів, про задум як зберегти владу та інше - мають право на життя також, але я б був згоден з такими варіантами на всі 100% тільки у тому випадку, якби у нас не було 2 млн переміщених осіб, десятки тисяч вбитих та поранених, анексовано цілий регіон і ядерна бензоколонка під боком... МИР!

https://www.facebook.com/Galixp/posts/1947475088895653?_fb_noscript=1

Link to comment
Share on other sites

Аваков дійсно таке казав? :consul:

 

Олександр Пересоляк
45 хв. ·
Як повідомив Арсен Аваков на РНБО відео тарану українських кораблів отримано в рамках співпраці України і Росії в сфері оборони ;o 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Українські євробонди і акції почали різко знижуватися

https://www.epravda.com.ua/news/2018/11/26/642996/

 

26.11.18 11:49 Нацбанк собирает глав крупнейших банков ввиду возможного введения в Украине военного положения

Национальный банк Украины (НБУ) собирает в понедельник на 12:00 глав правления крупнейших украинских банков ввиду возможного введения в стране военного положения.

 

Один з плюсів введення ВС для мафії на додачу до скасування виборів в березні, це обвал гривні та інфляція: ну ми ж не винні, то хуйло напав! 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Их требования выполнить невозможно.

+=====================================================================+

Бо це вдарить по фінансовим інтересам олігархату. Буде менше можливостей вкрасти.

Link to comment
Share on other sites

мало верится в это.

+=========================================+

А є офіційні повідомлення що наші відстрілювалися? 

Якщо ні, то чому?Був наказ "не стріляти" в будь-якому 

випадку, чи ще для забезпечення виконання такого наказу 

ще й боєприпасів не видали. Від слова: взагалі.

Link to comment
Share on other sites

В очередной раз насрут на стол прямо на Совбезе?

 

Россию уже не волнуют возможные санкции из-за ситуации в Керченском проливе, заявил на пресс-конференции министр иностранных дел России Сергей Лавров.

«Ну и, наверное, насчет санкций. Я не знаю. Нас это уже давно перестало волновать», – сказал он.

При этом глава МИД РФ добавил, что «санкции – это плохо всегда».

Лавров обвинил в произошедшем Украину. По его словам, якобы были нарушены нормы международного права и создана угрозу для движения кораблей в районе пролива.

Link to comment
Share on other sites

Відомі імена поранених, котрим Росія надає допомогу: По данным источника в правоохранительных органах Федерального агентства новостей, в больнице находятся Артеменко Андрей Анатольевич (31 марта1994 года рождения, Новоукраинка), Сорока Василий Викторович (11 апреля 1991 года рождения,Одесса), Эйдер Андрей Дмитриевич (20 декабря 1999 года, Одесса).

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...