Перейти до змісту

Новий курс


Euro

Recommended Posts

Please wait.. Loading

 
...всі роки незалежності національна олігархія не просто наближена до влади, а сама владою і є. Оце і є тотальна і абсолютна корупція...
 
...головна передумова успішної боротьби з корупції - це наявність бажання, політичної волі з нею боротися. У чинної влади із цим проблема. У мене з цим жодних проблем немає.
Що треба зробити?
Перш за все - забезпечити справедливе правосуддя. Щоб суди, Генеральна прокуратура і Державне бюро розслідувань не залежали від політиків. Щоб люди мали право фіксувати корупційні вимоги чиновників на камеру чи диктофон і з цими доказами іти в суд.
По-друге - порядок в економіці та на митниці. Це прозорі закупівлі, прозоре розмитнення, ліквідація корупційних податків, європейські зарплати як основа припинення корупції.
По-третє - порядок в державному управлінні. Це державні реєстри на блокчейн-технологіях, скасування зайвих функцій виконавчої влади, механізм зупинки корупційних рішень, чітко прописані контрольні функції опозиції.
По-четверте, треба ліквідувати монополії в усіх сферах життя. Там, де з’явиться чесна конкуренція - зникне корупція.
А по-п‘яте - і це головне - наявність політичної волі здійснити всі ці зміни. 
Я готова це втілювати, і всі механізми перетворень чітко розписані в проекті Нової Конституції і в Новому економічному курсі, які підготувала наша команда разом із кращими експертами.

Мені набридло слухати від політиків, що корупцію неможливо подолати. Це цинізм і блюзнірство! Це злочин проти власної країни і власного народу.
Я стверджую: корупцію в Україні буде подолано!
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Яка  ідіотка. Український  геноцид!  То  ж  треба  таке  заліпити!

Або цілком  свідомо те публікує, з розрахунку що кремль то відслідковує, або дядько Альцгеймер вже настійливо стукається в її макітру. 

І воно ще на щось там претендує. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Якби  Тимошенко  за  вкрадені  у  народу  кошти  та  збудувала  хоч  одне  підприємство  та  дала  роботу  хоча  б  сотні  молодих  людей  на  європейську  зарплату,  то  то  був  би  чин. 

А  так  знову  бла-бла-бла.

Хай  в  бізнесі  поконкурує  з  Порошенком.  Не  на  словах,  а  на  ділі.  Хай  спробує  не  відібрати  готове,  а  з  нуля  збудувати  бізнес,  розвинути  його,  дати  робочі  місця.  Усе  має:  і  владу,  і  гроші,  і  зв язки.  Ще  б  голова  була  до  чогось  мудрого...

 

Може,  будучи  прем єром  дала  бюджетникам  достойні  зарплати?  Петро  хоч  дав  можливість  людям  їхати  і  заробляти.  А  що  дала  вана?

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Та отож, недорозвинені голосують за популістів. А вана - каралєва популізму, причому самого дешевого розливу. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

@honey flower:lol2:  :tu:  :tu:  :tu:

Капітєльманша в кокошнику з фофудьєю - це щось!

http://voronz.in.ua/sites/default/files/imagecache/imgcash-fotofrog-main/images_fotofrog/1007562960.jpg

 

а це про тутешніш лузерів, які вірять у навий курс і  в них не вистачає не те що інтелекту... 

а хоч би маленького розуміння того, що це для українців пастка , яка називається росія

 

на ростелеканалах обговорюють цей, так званий  :pleasant: навий курс і надіяться на його реалізацію

якщо б прийшла до влади юляпутіна

але цього не має права статися

Link to comment
Share on other sites

Мамка  доновокурсилася.

Не  тільки  захопити  усі  функції  преза  і  прем'єра,  але  й  Нацбанк  під  себе  підім яти.  Далі  фальсифікація  виборів  і  заповнення  ВР  своїми  людьми.

Вишенька  на  тортик  з  трьох  шарів  -  оголосить  себе  одноосібним  диктатором.

 

Це  я  тільки  щодо  навого  курсу (фантазій  умалішонной).  Мовчу  про  залежність  від  кацапії. 

Link to comment
Share on other sites

З (фантазій  умалішонной)

 

захопити  усі  функції  преза  і  прем'єра,  але  й  Нацбанк  під  себе  підім яти.  Далі  фальсифікація  виборів  і  заповнення  ВР  своїми  людьми. Вишенька  на  тортик  з  трьох  шарів  -  оголосить  себе  одноосібним  диктатором
Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Це  я  тільки  щодо  навого  курсу (фантазій  умалішонной).  Мовчу  про  залежність  від  кацапії. 

От який сильний наркотик ховається під простенькою хімічною формулою СН4. 

А загалом дістала ця біснувата зубажиня своїми приставннями - куди в мережі не рипнешся, так і вішається на шию.

Просить щоб їй шось там зробили, і приєднались до неї.   :)

На німфоманку косить косата?

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...